Nuotrauka Nuotrauka

Veikla priputus

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Veikla priputus

Standartinė Manvydas »

Na kodėl offtopik?
Veikla pripūtus - domėtis praeitim irgi veikla,tiesa? :)
http://www.technologijos.lt/n/technolog ... 7/1838&l=5
Dar vienas įrodymas,kiek naciai buvo pažengę.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Veikla priputus

Standartinė naktibaldas »

Manvydas rašė:Na kodėl offtopik?
Veikla pripūtus - domėtis praeitim irgi veikla,tiesa? :)
http://www.technologijos.lt/n/technolog ... 7/1838&l=5
Dar vienas įrodymas,kiek naciai buvo pažengę.
Amerikonai i menuli nuskrido tik deka pavogtos info apie raketu pramone, kuria Nacistinej Vokietijoj pletojo Fon Braunas. Paskui jam atleido visus griekus, kad ant naciu dirbo ir leido statuose toliau tobuleti.
Didele itaka sekmingam 69-uju skrydziuj turejo ir Dr. Mergeles sukaupta info. Kiek tas zmogus gali visgi iskesti, kol neuzsilenks. Remdamiesi tais duomenimis amerikonai sudarinejo programa, kad Amstrongasgyvas pasiektu menuli, nors teko jiems ir kepti ir salti.
Ant Japonijos numesta atomine bomba, taip pat buvo amerikonu pavogtu technologiju vaisius. Naciams labai nedaug truko, kad butu viska davede iki kondicijos. Ta bomba iki kondicijos davede amerikonai.
Naciai isties buvo laaabai daug pasieke technologiju srityje, nes velgi gaunasi uzdaras ratas, jie kaip ir tiek 'pilkieji', visiskai atsisake bet kokiu emociju. Moksla vyste vadovaudamiesi tik saltu ciniskumu ir tuo, kas duoda praktine nauda.
Pilypas is kanapiu
Anonymous

Re: Veikla priputus

Standartinė Anonymous »

Dr.Mergele ? Čia gal maišom, bet aš žinau Dr.Mengelė. Va ten tai pohuistas buvo. http://www.hell-music.lt/straipsniai/pasiskaitymai/163/ Pasiskaitykit, įdomu :) Va dar čia: http://lt.wikipedia.org/wiki/Josef_Mengele
Dar paskaičiau, tai ir žmoną jis turėjo :)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Veikla priputus

Standartinė naktibaldas »

Nia, nesumaisiau, klaida tiesiog padariau. Dafyga as juo domejausi ir tyrimu rezultatais. Gerus pora menesiu buvau uzsivedes ant jo. Prikolniausia, kad po karo jis pabego :D Pilkasis, kitaip jo nepavadinsi. Na fiziologinius tyrimus ir sovietai, ir japonai dare, bet tas dvieju zmoniu susiuvimas i viena... iskrypimas ir tiek. Net sovietu tyrimai ieskant zmogaus sielos nebuvo tokie beprasmiai, nes bent jau tikslas kazkoks buvo. Tyrinejo jis zmogu is pagrindu. Pvz siusiuves du dvynius i viena padara, saltu snukiu grazindavo juos toliau priziureti tu vaiku motinai. Motinos reakcijas irgi zymejosi.
Anyway, net kompanija BAYERN remesi siu tyrimu rezais. Elementarus aspirinas yra siu tyrimu vaisius.
Pilypas is kanapiu
Benoshius
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2009-08-24, 01:17
Reputacija: 0

Re: Veikla priputus

Standartinė Benoshius »

Susedam su draugais ratu pasileidziam koke nors daina , isiklausom koki instrumentai joje naudojami ir visi pasiskirstom kas su kokiu instrumentu tipo groja :D Po poros dainu pavargsti , bet kol groji buna linksma :D poto kad atsigautume ipuciam --==::~~ :D
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Veikla priputus

Standartinė Apvalus »

Apie nesveikus eksperimentus, tai japonai musėt ima viršų. Ten tas filmas "The phylosophy of a knife" apie tokius nesamoningus eksperimentus, panašius kaip dvinių susiuvimas. Čia žmogus iš po filmo review padarė http://www.youtube.com/watch?v=8Zn31vpBU48
Šiaip, kiek teko trumpai domėtis, tai tokio pobudžio eksperimentai buvo tikri, nes ten išradinėdavo visokius ginklus biologinius japonai ir t.t. Aš tiesa sakant nežiūrėjau, jis užtrunka 4h, ten žmonėm rauna dantis be anestetikų, kiša galvą į pešių, darinėja gyvą ir t.t. :X 8()
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Anonymous

Re: Veikla priputus

Standartinė Anonymous »

Nu tai kaip naciai. Gyvus išvirdavo ;] Girdėjau kankinimo būdą, kur paguldo ant stalo, o iš apačios auga bambukai (labai gretai auga). Tai guli ant to stalo tol, kol tave jie perauga :) Kraupu. Arba apverčia aukštyn kojom ir pjauna perpus. Nuo klyno iki galvos, o kadangi kraupas subėga į galvą, tu neprarandi samonės ir jauti viską. Draugas čia pasakojo. Ko tik nesugalvodavo. Čia reikia jau Tadu Vidmantu būti, kad tokių įdėjų sugalvotum :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Veikla priputus

Standartinė putejas »

ganjaFAMA rašė:Girdėjau kankinimo būdą, kur paguldo ant stalo, o iš apačios auga bambukai (labai gretai auga). Tai guli ant to stalo tol, kol tave jie perauga
kai buvo vietnamo karas, vietnamiečiai sodindavo amerikonus and jaunų bambukų. pasodina, jaunas bambukas auga...na isivaizduojat toliau
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Veikla priputus

Standartinė hipiukas »

Apvalus rašė:Apie nesveikus eksperimentus, tai japonai musėt ima viršų. Ten tas filmas "The phylosophy of a knife" apie tokius nesamoningus eksperimentus,
Blet per youtube puse trailerio sugebėjau pažiūrėt. Darbe pietauju, vos nesusivėmiau... Kaip ten tas 4 val. trukmės filmą pražiūrėt įmanoma??? :X :X 8[]
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Veikla priputus

Standartinė putejas »

na aš prirūkęs labai pradėjau domėtis tokiais visais spiritualiniais reikalais... į trasą paleidau daug dokumentikos. viskas kas liečia apie marihuaną, kosmosus įvairius, zeitgeistai, hinduizmas ir t.t. dabar paskutiniu metu nerūkau nes finansai spaudžia, bet man įdomumas tame, kad netgi nepripūtęs aš vis dar tuo domiuosi 8|
vadinkit kaip norit: išprotėjimas ar smegenų prasiplovimas, tačiau jaučiu, kad kai vėl užrūksiu man nedaug trūks, kad su dievais pradėčiau šnekėtis apie būtį, praeitį ir ateitį, laiką, materiją, esmę... visada buvau nacionalistas ir rasistas, Adolfas Hitleris man visuomet buvo žmogus, rodantis kelią į šviesą, tačiau supratau (dėka kanapėlės), kad ne karuose esmė, ne smurte, ne iškrypimuose ir ne piniguose ar sukurtoje žmonių civilizacijoje, jos sistemoje. dabar prisiskaitęs ir prisižiūrėjęs aš visur įžvelgiu žmonių pilkos kasdienybės konspiracijas vardan pinigų ir galių, jau ir neapsirūkęs aš vis labiau prarandu motyvaciją dirbti, studijuoti, tiesiog prarandu motyvaciją žaisti pagal tų pačių žmonių sukurtas taisykles, kurios man, pasirodo, anaiptol nebetinka. kažkuriam poste naktibaldas labai teisingai parašė, kad marihuana yra draudžiama todėl, kad būtų neįmanoma suvaldyti apsipūtusių minios. pritariu. būtų nebeįmanoma sugražinti žmonių į tą pasaulį (iliuzijų pasaulį), kurį ponai turčiai galingieji valdovai sukūrė... ...o kas pasakė, kad tai ką mes turime yra realu..? o kas ta realybė..? mes analizuojame viską kas yra už žmogaus ribų, tačiau labai retas žmogus analizuoja patį žmogų. nepamirškit, kad mes naudojam tik labai mažą procentą mūsų smegenų ir vien šis faktas mus paverčia laukiniais, kokie mes ir esam...

nu ne vietoj gal mano postas bet neišlaikiau, labai jau norėjau išsiliet. soriux jei ką
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Veikla priputus

Standartinė Apvalus »

hipiukas rašė: Blet per youtube puse trailerio sugebėjau pažiūrėt. Darbe pietauju, vos nesusivėmiau... Kaip ten tas 4 val. trukmės filmą pražiūrėt įmanoma??? :X :X 8[]
Tai tam linke kur bachuras pasakoja review irgi kaip iš po traukinio ištrauktas. Na, esmė tame, kad šitas už pjūklą šlykštesnis :D Plius dar, kad tai vyko iš tikro. O kiek dar mes nežinom.....
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
SkyHigh
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2009-08-25, 04:44
Reputacija: 0

Re: Veikla priputus

Standartinė SkyHigh »

Aš pripūtus dažniausiai gaminu valgyt, ypač jei dar su draugais pučiam, tai jie sėdi, prikolina, o aš prie puodų stovių. Dar mėgstu eit pasivažinėt viešuoju transportu (nes atrodo, kad troleibusas lekia šviesmečiais) arba kartais eit rašyt eilėraščius ar straipsnius.Dar aišku muzika labai gerai nuotaiką veikia, ypač Bob Marley, Bitlai ir panaši peaceful muzikytė.
Kartais labai juokingom aplinkybėm pradedu tvarkytis. Va pavyzdžiui šiandien, galvojau suktis jau jointuką, na ir kol nuėjau iki virtuvės pasiimt cigaretės maišymui, pasidėjau į stalčių ir žinoma pamiršau. Na, iškračiau tą cigaretę ir reikia jau 420 traukt. Nu ir ką jus manot, perverčiau visą stalą, rankinę, nuėjau į virtuvę knist visų stalčių. Jausmas buvo belekaip baisus, ne tik gaila, kad neišeis papūst, bet dar ir baisu, kad pasidėjau labai akivaizdžioj vietoj, kad ras tėvai, užrašys į rehab'ą ;D Iš to pykčio ant savęs, pradėjau tvarkytis stalą. Po kažkur dviejų valandų ekstremalaus tvarkymosi (sutvarkiau 6 iš 8 stalo stalčių), atsidariau priešpaskutinį sutvarkyt likusį stalčių ir į mane padvelkė gūsis tokio pažįstamo ir širdžiai mielo kvapo. Tada nemačiau savo veido išraiškos, bet tikriausiai jos laimingumo išreiškimui nepakaktų nei vieno smilo. Į mane iš permatomo maišiuko žiūrėjo toks mielas žalias kamuoliukas. Spėkit, kas buvo po to? ;p
Don't worry. Be happy.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Veikla priputus

Standartinė hipiukas »

SkyHigh rašė:Aš pripūtus dažniausiai gaminu valgyt, ypač jei dar su draugais pučiam, tai jie sėdi, prikolina, o aš prie puodų stovių. Dar mėgstu eit pasivažinėt viešuoju transportu (nes atrodo, kad troleibusas lekia šviesmečiais) arba kartais eit rašyt eilėraščius ar straipsnius.Dar aišku muzika labai gerai nuotaiką veikia, ypač Bob Marley, Bitlai ir panaši peaceful muzikytė.
Kartais labai juokingom aplinkybėm pradedu tvarkytis. Va pavyzdžiui šiandien, galvojau suktis jau jointuką, na ir kol nuėjau iki virtuvės pasiimt cigaretės maišymui, pasidėjau į stalčių ir žinoma pamiršau. Na, iškračiau tą cigaretę ir reikia jau 420 traukt. Nu ir ką jus manot, perverčiau visą stalą, rankinę, nuėjau į virtuvę knist visų stalčių. Jausmas buvo belekaip baisus, ne tik gaila, kad neišeis papūst, bet dar ir baisu, kad pasidėjau labai akivaizdžioj vietoj, kad ras tėvai, užrašys į rehab'ą ;D Iš to pykčio ant savęs, pradėjau tvarkytis stalą. Po kažkur dviejų valandų ekstremalaus tvarkymosi (sutvarkiau 6 iš 8 stalo stalčių), atsidariau priešpaskutinį sutvarkyt likusį stalčių ir į mane padvelkė gūsis tokio pažįstamo ir širdžiai mielo kvapo. Tada nemačiau savo veido išraiškos, bet tikriausiai jos laimingumo išreiškimui nepakaktų nei vieno smilo. Į mane iš permatomo maišiuko žiūrėjo toks mielas žalias kamuoliukas. Spėkit, kas buvo po to? ;p
Aš noriu nuo tavęs vaiko :D :D :D :bong:

Sveika, atvykus %) :V:
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Veikla priputus

Standartinė Spotless »

Daugumos svajoniu merginos tokios turetu but siam forume. Mano tarpe tai visos i rukyma ziuri kaip i narkomanija 8/
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Veikla priputus

Standartinė martynass »

Vakar neturejom ka veikti su draugais, tai nusprendem parukyti ir filma paveizeti. Taigi, pasiemem 1g ir tryse parukem per kibira. Paruke varem zeti egzorcista, naktis tik dar labiau sustiprino ispudzius. Bet po to nakti ziauru buvo keliauti namo po tokio seanso ir dar prirukius 8[] :]
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Veikla priputus

Standartinė Manvydas »

SkyHigh rašė:Aš pripūtus dažniausiai gaminu valgyt, ypač jei dar su draugais pučiam, tai jie sėdi, prikolina, o aš prie puodų stovių. Dar mėgstu eit pasivažinėt viešuoju transportu (nes atrodo, kad troleibusas lekia šviesmečiais) arba kartais eit rašyt eilėraščius ar straipsnius.Dar aišku muzika labai gerai nuotaiką veikia, ypač Bob Marley, Bitlai ir panaši peaceful muzikytė.
Kartais labai juokingom aplinkybėm pradedu tvarkytis. Va pavyzdžiui šiandien, galvojau suktis jau jointuką, na ir kol nuėjau iki virtuvės pasiimt cigaretės maišymui, pasidėjau į stalčių ir žinoma pamiršau. Na, iškračiau tą cigaretę ir reikia jau 420 traukt. Nu ir ką jus manot, perverčiau visą stalą, rankinę, nuėjau į virtuvę knist visų stalčių. Jausmas buvo belekaip baisus, ne tik gaila, kad neišeis papūst, bet dar ir baisu, kad pasidėjau labai akivaizdžioj vietoj, kad ras tėvai, užrašys į rehab'ą ;D Iš to pykčio ant savęs, pradėjau tvarkytis stalą. Po kažkur dviejų valandų ekstremalaus tvarkymosi (sutvarkiau 6 iš 8 stalo stalčių), atsidariau priešpaskutinį sutvarkyt likusį stalčių ir į mane padvelkė gūsis tokio pažįstamo ir širdžiai mielo kvapo. Tada nemačiau savo veido išraiškos, bet tikriausiai jos laimingumo išreiškimui nepakaktų nei vieno smilo. Į mane iš permatomo maišiuko žiūrėjo toks mielas žalias kamuoliukas. Spėkit, kas buvo po to? ;p
O Dieve.Negi svajonės iš tiesų pildosi. :D
Sveikutė.
P.S. Saugokis,kad ir esam pūtikai,bet forume ne per daugiausiai merginų apsilanko. :D
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Veikla priputus

Standartinė Bongmaster »

Dieve mano, nu negi , na net nezinau, yra tu pucianciu panu, tikrai yra, kas iesko, tas randa. As pvz pazystu panu, seip random susipazinta, tai is ju 12 pucia. Taigi kolegos, kas iesko, tas randa, beto saviske kuri nerukius buvo nei tabako apie MJ net nekalbu, tai paprasiau kad parukytu, paruke, patiko, nieko pries neturi :) ir siaip esu nerukanciu zmoniu padares taip kad parukytu, ir aisku visiem patikdavo, igaut naujos patirties. Dabar jau daug kas ir neatsisako :) :V:
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Anonymous

Re: Veikla priputus

Standartinė Anonymous »

Gerai, neapsiseilėkit :D Gal ten koks naktibaldas juokauja :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Veikla priputus

Standartinė Manvydas »

ganjaFAMA rašė:Gerai, neapsiseilėkit :D Gal ten koks naktibaldas juokauja :D
Ne naktibaldo braižas. :D Jam paniatkės turbūt neleistų apsimetinėt mergina. :D
Anonymous

Re: Veikla priputus

Standartinė Anonymous »

Kokį įvykį turėjau. Tai va ryt išsikraustau į Vilnių ir sakau reikia atsisveikinti su Panevėžiu. Sėdžiu namie, lyja ir žiūriu po langais draugai kiaurai permirkę. Nu ką, apsirengiau prasčiau ir išėjom. Bėgam per balas taškomės, žiauriai lyja, rėkiam :D Nubėgom į centrą, ten išsimaudėm fontanuose. Norėjosi dar kažko. Nubėgom į Senvagę (senoji Nevėžio vaga). Nu sakom reikia plaukti. Draugai perplaukė, kaip ir nieko. Sakau ir man reikia, tik plaukti beveik nemoku (kirvio stiliaus neskaitantom). Nu vistiek nusprendžiau plaukti. Iš pradžiu nuplaukiau pusę kelio ir užlipau ant fontano pailsėti (vidurį Senvagės yra didžiulis fontanas). Supratau, kad bus žopa. Vos širdis neiššoko, nes mano plaukimas buvo kažkoks plakimasis vandenyje. Jokios technikos. Sakau pailsėsiu, bet kuo daugiau ilsėjausi, tuo daugiau šaltis pradėjo laužyti. Vis dar lijo. Draugas atplaukė iki manęs tada. Na ir nusprendžiau įveikti likusią dalį kelio. Tik pradėjus plaukti, tokia žopa pasidarė :| Galvojau jau bus galas. Iš paskutinių jėgų plaukiau, dar draugas pastūmė ir vos vos atplaukiau. Išlipau, galvojau apsivemsiu. Šalta, lyja, o iki namų koks 15min. Galvą spaudžia, kojas trina. Parsigavau namo, palindau po dušu, išgėriau arbatos, jau geriau :)
P.S. nerūkiau tada :)

http://www.hotelpanevezys.lt/apie%20pan ... age003.jpg
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas