Nuotrauka Nuotrauka

Veikla priputus

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Mes tai tokios veiklos kaip ir neturim susigalvoje. Siaip priklauso su kuo rukau. Su tam tikrais zmonem man rukyt nepatinka nes pastoviai praeina 15-30 minuciu ir jau sedi staune kad ir ka rukytum. O su kai kuriais tai zvengi iki tol kol atrodo kad pilvas plys. Gaila kad as pats dazniausiai nebezvengiu dabar jau turi kas nors kitas uzvest tik tada. O seniau atvirksciai budavo pats visus uzvedinedavau savo nesamonem :D
I'm a junglistic man.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

jahmate rašė:Mes tai tokios veiklos kaip ir neturim susigalvoje. Siaip priklauso su kuo rukau. Su tam tikrais zmonem man rukyt nepatinka nes pastoviai praeina 15-30 minuciu ir jau sedi staune kad ir ka rukytum. O su kai kuriais tai zvengi iki tol kol atrodo kad pilvas plys. Gaila kad as pats dazniausiai nebezvengiu dabar jau turi kas nors kitas uzvest tik tada. O seniau atvirksciai budavo pats visus uzvedinedavau savo nesamonem :D
Dingo man po kiek laiko toks noras "juoktis". Geriau jau pora valandu pasėdžiu ir chillin'u.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Nu man tai tik juokas dingo bet kol kas noras dar nedingo juoktis. Nepraleidziu progos parukyt su kompanija kurioj liudna nebuna :)
I'm a junglistic man.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

pokeris pridauzius yra nesweikas malonumas, o jej laimeti gaunas tai isvis rojus.
va siandien netikesit. losia saike koki 7 pokeriuka tai as su draugeliu pridauzem ir nuwarem pokery lost.
ir galit tiket galit ir ne bet per pacia pirma partija gavau i rankas royal flusha cyrvu :P pirma kart gyvenime. tai net klykt pradejau uztad visi ir isfoldino, bet vistiek geras buvo :)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Wanikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2008-12-02, 16:56
Reputacija: 0

Standartinė Wanikas »

Pasiseke :D Mes tai kazkada buvom sumaste monopoli solost :D Tai labai juokinga buvo kai reikdavo deretis, aukcionus daryt :D Visokios idejos i galva ejo :D
Epic Win
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Bongmaster rašė:pokeris pridauzius yra nesweikas malonumas, o jej laimeti gaunas tai isvis rojus.
va siandien netikesit. losia saike koki 7 pokeriuka tai as su draugeliu pridauzem ir nuwarem pokery lost.
ir galit tiket galit ir ne bet per pacia pirma partija gavau i rankas royal flusha cyrvu :P pirma kart gyvenime. tai net klykt pradejau uztad visi ir isfoldino, bet vistiek geras buvo :)
Pokeri pridauzius lost neapsimoka, nebent ne is pinigu(juk susikaupimo reikia) O jei taip tai prikolas jauciu.Sveikinu su royal, man dar neteko istraukt :/
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

jo esme tame kad daznai pralamimi. tiesa pasakius visada. buna kad ant stalo jau 5 kortos ir paskutinis raizas o tu visa dar raizini ir galwoji wa gal ant riverio iskris kasnors :D( ta prasme kad jau iskritusios 5 kortos o tu galwoji kad dar 4) arba buna lb daznai susimaisa ant eiliu ir flushu X(
bet is kitos puses tai turiu nesweika pliusa. aplinkiniai niekad nesupranta kada blefuoji o kada ne :D
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

As tai visad blefuoju, kartais buna pliusas o kartais didelis minusas :D
Nesveikas brakonierius :D
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Standartinė Herbas »

mes irgi taip darydavom su draugais, bet tik iš atsispaudimų. Dabar mūsų kalba be jokių keiksmažodžių ir daug atsispaudimų padarom :D
It's form the Earth
Princas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2008-07-03, 16:07
Reputacija: 0

Standartinė Princas »

Mes tai zaidziam durniu slystanti keturiese ir pagonus kabinam vienas kitam, tai sedi mastai ziuri i tas kortas nori deti taip padedi kitaip prisizvengi nerealiai :D :D
Northern Light in my box :)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

oj ka sugalvojau!!!!!! reike pridauzyt, ir waryt monopoly palost :D :D :D :D :D :D :D (siaip tokiu zaidimu nezaidziu bet gal wisai idomu butu pabandyt, juk su mj viskas 4 kartus smagiau!)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Wanikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2008-12-02, 16:56
Reputacija: 0

Standartinė Wanikas »

As jau losiau :D Taip juokinga kad ziauru :D Jei dar gera kompanija tai isvis kosmosas :D Ten skaiciuot pinigus kai reik irgi sakes :D
Epic Win
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

aj va cia su tuo pinigu skaiciavimu :D :D :D prisiminiau. viena karta kai draugas norejo lt pasiskolint o as pridauzes buwau tikrai geria jis irgi neprastai. tai sako paskolink man ant kazko. sakau nu ok. o turejau pilna pilna kisene metalo. bet ten buvo~13 lt. paimiau istraukiau viena sauja jam padaviau poto antra sauja. ir sakau skaiciuok dbr. tai tas skaiciawo kokiu 7 kartus ir svyravo atsakymas tar 7lt ir 16lt :) ir mum visiem taip juokinga buwo o jis pats skaiciuoja ir jau supranta kad nebesusigaudo ir klykia :D
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

:D
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Standartinė Dante »

Mes pripootę kartais einam futbolo pažaist, visai linksma buna ;)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Mes irgi zaidem kazkada bet kamuolys buvo su milziniska skyle visiskai kiuzas bet tai netrugde nei kiek :D Tik kad labai pompa greit uzgaudai prirukes :) Bet siaip labai linksma buvo vietom galvojau apsimysiu is juoko :D
I'm a junglistic man.
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Čia šiek tiek ne į temą, bet nenorėjau kurti naujos temos. Tai va dabar susiklosčius palankioms aplinkybėms dažniau parūkom. Ir pas tebėjau keistą dalyką. Aš kažkoks naktinis pūtikas :D Rūkom tą patį galimį, bet tik naktį pajuntu pačias geriausias ganjos savybes. Buvo taip. Parūkėm jau patemus, tai taip toks malonus pakylėjimas pasijautė, šnekėjom, diskutavom apie viską. Kitą dieną vėl rūkėm, tik jau daugiau ir dieną. Tai kažkaip toks nei staunas nei high. Toks joks. Kitą dieną dar parūkėm, vėl naktį. Nedaug, lengvam įpūtimui, bet vėl taip gera buvo :] Tai va toks pastebėjimas. Gal ir jums taip būna ?
aapaulius
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2008-12-11, 11:46
Reputacija: 0

Standartinė aapaulius »

visiskai tappat yra :)

diena isvis stengiuos niekad nerukyt, tiktai jau vakare, arba artejant vakarui iputi, ir poto dar iputi :)
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Standartinė Dante »

Aš ir pastebėjau kad skirtingai jaučiuosi parūkęs dieną, ir parykęs vakare. Vakare fainiau.
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Veikla priputus

Standartinė Jamaicaman »

As irgi atsimenu, kada pradejau rukyti, jausdavausi taip lig atejau pasijuokti gerai ,ir su hebra susirinke zvengdavom iki nukritimo gaudydami gliukus. Esme jog budavo tikrai linksma. Dabar jauciu jog susirinkus kazkas man ne taip. Jei surukom koki kasiaka,tik lengvai ipusdamas,tada dar nepatingiu paprikolinti,dar atrodo gaudausi :D bet aisku vienu kasecioku nesibaigia viskas taip lengvai,o nerukyti negali,suprantat manau :) ir po to prasideda tarsi hu*ne. Atrodo kad esi isplaukes ,hebra snekasi,o pats net nesuprantu ar cia rimtai ar ne. Ne nu rimtai nebegaliu nei paprikolinti,netgi retai bekalbu. Net nesuprantu atrodo ,kad visus zmones issaukia tokia reakcija priesiska nuo manes (aisku problema tame jog nei prikolinu nei kalbu), ir jie gaudo ta gruza nuo manes,ir tai ziauriai uzspaudzia mane,nes tarsi nebezinau ka sakyti,ar cia isvis ka sakyti. Po to galu gale smegenys isijungia i gilu psichini apmastyma,kuris isvis nuzudo. Ir dabar pamastau jog nesugebu atsipalaiduoti kompanijoi draugu,bet nezinau kodel man taip uzplaukia,atrodo jog reikia tikrai prikolnu draugu,kad pramustu man ta *uda galvo. Toks jausmas,kad esu dar susikaustes ir darosi nejauku. Ir siandiena pakalbejom kad kibiras geras,ta proga pagalvojau jog tada apsirukyciau ir atsipalaiduociau tikrai,jog butu HIGH. Patarkit ka daryti,kad toks medis nebelikciau. Nes jau pzdc depresja net uzspaude,kad nezinau ar istikruju cia juoktis
I'm back.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas