Nuotrauka Nuotrauka

Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė vartotikas »

Kokia priklausomybe zolei ?

Noriu - puciu , nenoriu - nepuciu.
Kai nepuciu tai ir lenda visa agresija laukan.
@vartotikas.


Kazkas karta i metus: teisgeria / paruko / ipucia ir nesvarbu ar tai alkoholis / cigarete / zole.

Visos priklausomybes pacio zmogaus valioje.

Uzteks lyginti MJ / Alkoholio ir Cigareciu - kas legalus narkotikas ,o kas ne ....
Visdelto paklausa islieka didziule siems niekalams - kai nebus paklausos ,tai ir dings is prekystaliu alko ir cig...
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė G. »

Priklausomybė yra maniškas įprotis, kuris pasireiškia alternatyvių įpročių trūkumu. Buvo geras tyrimas su heroino: įdėjo žiurkes į narvus, po bankį su hera ir po bankį su vandeniu. Paragavo abiejų, aišku, visos tapo narkomanėm, užsiherino ir pakratė kojas. Tada buvo pradėta skleisti massa de propagando, kad narkotikai - mirtis, vienas pabandymas - jau priklausomas. Visi tai žinom. Žo, ir praėjo metai, daug metų, sumąstė chebra pakartot tyrimą tik žiurkes įdėt ne į šiaip narvą, o į visą žiurkių parką su šlangom, triūbom, baseinais, nameliais, rateliais ir lyg maža būtų to dar ir patelių prikišo, nu ir, aišku, tie patys bankiai - vienas su vandeniu, kitas su hera. Visos žiurkės pabandė vandens, pabandė heros ir ką jūs galvojat? Daugiau kaip 50, bijau sumeluoti, bet regis net daugiau kaip 75proc. žiurkių mieliau tūsino savo žiurklende nei čiulpė herą. Paskui pastebėjo ir analogą tarp žmonių - abydniausi narkomanai tie, kurie neturi nieko, ką daugiau daryti apart torčinimosi. Galvojau aš vau, čia geras ir pradėjo kažkaip lįst man narkomanai, kurie šaudosi herą ištisus dešimtmečius, nu bet gyvena kaip žmonės, aišku, kad ne prezidentai, kad ne nukleofizikos daktarai ir ne nobelio laureatai, bet vistiek - patys išsilaiko, turi darbus, nu sakykim, gyvena kaip maždaug 50proc Lietuvos gyventojų. Ir paskui dar kai pagalvoji, kad ligoninėse morfijum svaigina ir kad tik menka dalis dėl to pakvaišta, tai viskas aišku pasidaro, ką reikia daryti su tais drugsais ir narkomanais - legalizuoti visą popsą, nedaryti iš jo komercijos, o tiesiog padaryti priėjimą per medikus (nebūtinai stovėt eilėj su talonu, svarbu tiesiog palaikyt reguliarų kontaktą su savo daktaru, nors kaip ir su draugu, bet tikru draugu), nes gi doh. narkotikai yra ne kas kita kaip vaistai. Miegą keliantys analgetikai.
Pakartosiu, kuo pradėjau: priklausomybė yra maniškas įprotis, kuris pasireiškia alternatyvių įpročių trūkumu. Alternatyvių įpročių trūkumas gali būti įtakotas ligos - kaulų laužymais, vėmimais, žarnokų sukimais, nemigom, organų graužimu ir pan - čia jau ta gryna cheminė/fizinė priklausomybė. O psichologinė priklausomybė yra lempa, bet labai svarbi ir dėmesio reikalaujanti. Šitą išsigydyt galima ir su su chemija (natūralia ar ne) ir su tiesiog mintim.
Na, o kalbant apie pūtikus :D heh.. bene visi anksčiau ar vėliau ateina į protą :) Čia gal net labai tiktų tas visus užknisantis pasakymas: paaugsi - suprasi. Bet, kadangi esam ant žemės, tai turim suvokti, kad kai kurie žmonės nors tu ką, nuo gimimo iki mirties vaikiškais protais gyvena, kadangi neturi autoritetų, idealų, ikonų, vertybių, papročių ar šiaip, bendrai apipavidalinus, - sektinų pavyzdžių.
edit: Paskaičiau naktibaldą, tai atrodo, kad pats rašiau. Analogiškai tiek dėl alkoholio, dėl alaus sau pačiam, dėl stiprių gėrimų nekėlimo, dėl rovimų, socialinių pasėkmių, dėl nikotino irgi kai per daug užrūkau tai kompensuoju :D dėl senų kompanijų ir dėl ganjes irgi taip. Kai gerai savo atrūkai, tai pradedi pastebėt, kad ji kartais kalba net kai nebūni parūkęs :D Bet kontaktą reikia palaikyti vistiek, nes sena meilė nerūdija :x: tik dozę atitinkamą pasirinkt reikia, stiprumą suderint su kiekiu, paimt tam tinkamą vietą, laiką ir t.t. nu ir aišku vieną kitą kartą gerai "nusidaužt" save, kad pasistatyt atgal į vietą :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė kilmantas »

G. , viskas ok, sutinku. Tik kai pasakojai apie herikus, turinčius darbus, įžvelgiau "nieko čia blogo". Nifiga - heroinas yra vienas didžiausių žmonijos blogių. Dėl nemokamo heroino dalinimo - sutinku, tai sėkmingai daro Šveicarai.

Tačiau aš šįkart kvestionavau naivų priklausomybės nuo žolės egzistavimo neigimą. Tik tiek
Bobpas
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2012-02-25, 12:26
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė Bobpas »

Priklausomybe nuo kanapes tai panasumas su priklausomybe nuo kompiuteriniu zaidimu, sproto....
psichologiskai nuo visko gali but priklausomas. "as esu priklausomas nuo morku, nes kai jas valgau jauciuosi gerai" ir " as esu priklausomas nuo kanapes, nes kai ja rukau jauciuosi gerai" ir sios priklausomybes nera panasu visai i " as esu priklausomas nuo herojino, nikotino, alkoholio, kofeino, kokaino, amfetamino... nes kai juos vartoju jauciuosi gerai, o nustojus vartoti jauciu abstinencijos sindroma"
O kokia abstinencija atsiranda po kanapes vartojimo ? tokia pati kaip po morku valgymo. :)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė naktibaldas »

Priklausomybe tai yra psichine liga, ir taskas.
Sveikas zmogus, net jei atsitiktinai ir igijes priklausomybe, tegul tai buna ir lomkes nuo heros, ir nerimas ir nemiga, prakaitavimas, visi tie didziausi siaubai, tarkim, vistiek kazkada jos naturaliai atsikratys.
O visi priklausomi torcinasi (nesvarbu kuo, ar tai butu etanoliai, ar hera, ar koksas) del to, nes jaucia poreiki torcintis.
As turiu viena pazistama, sena herika, paskutines stadijos jau, tai paklausus- o kam tu tai darai? Jis atsako, kad jam patinka. Jam pasitenkinimas kyla ne tik nuo heros, bet ir nuo pacio savidestrukcijos proceso. Ir jis pats butent ir pasake, kad tik psichiniam ligoniui gali kilti tokios emocijos sitoj situacijoj.
Pilypas is kanapiu
H2O
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2013-11-07, 16:18
Reputacija: 5

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė H2O »

Grubiai visas priklausomybes galima suskirstyti į dvi kategorijas, fizinės ir psichologinės.
Kurio tipo priklausomybė yra žalingesnė sunku pasakyti, bet psichologinės priklausomybės gali būti labai destruktyvios.
Niekas neregistruoja mirčių ar ligų/susižalojimų nuo psichologinių priklausomybių.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė naktibaldas »

Na as paemiau savo pvz, ir sulyginau prisimines, kaip budavo nuo alko, kai pabundi kompanijoj, bloga, aisku dar ikalsi, kaip tai uzsitesia i daugiadienes, nebenori, bet sustot jau negali, nes- bloga.
Priklausomybe nuo cyzu- nors ir rukau nedaug, bet visiskai to atsisakyt, nezinau pavyktu, tiksliau nebandziau niekad, bet primetu, kad vistiek itampa butu.
Ir db ganja, na kokia nuo jos priklausomybe? Ar ryte buna, kaip nuo etanoliu, kad norisi dar ikalti, pataisyti sveikata, kad butu tas anestetinis poveikis, kuris nuima abstinencijos sindroma? Ar imanoma uzpusti savaite, neiseiti del to i darba. Ar jos norisi periodiskai, bent kaip elementariausios cyzos? Man tai ne, todel ir sakau, kad man keistai skamba priklausomybe nuo ganjos.
O kad nervingi kai kurie po ilgesnio vartojimo, tai naturalu, juk tai vistiek psichoaktyvi medziaga, veikianti psichika, negali buti, kad ilgas vartojimas nepaliktu kazkokiu tai trumpalaikiu pasekmiu, ar praeitu be psichikos pervargimu.
Pilypas is kanapiu
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė kilmantas »

Bobpas rašė:Priklausomybe nuo kanapes tai panasumas su priklausomybe nuo kompiuteriniu zaidimu, sproto....
psichologiskai nuo visko gali but priklausomas. "as esu priklausomas nuo morku, nes kai jas valgau jauciuosi gerai" ir " as esu priklausomas nuo kanapes, nes kai ja rukau jauciuosi gerai" ir sios priklausomybes nera panasu visai i " as esu priklausomas nuo herojino, nikotino, alkoholio, kofeino, kokaino, amfetamino... nes kai juos vartoju jauciuosi gerai, o nustojus vartoti jauciu abstinencijos sindroma"
O kokia abstinencija atsiranda po kanapes vartojimo ? tokia pati kaip po morku valgymo. :)
Oh, prasideda mokslo neigimas ir prasideda selektyūs demagoginiai išvedžiojimai savo naudai. Beveik kaip krikščionybė. Oh wait...

Nesuplak priklausomybių nuo psichoaktyvių medžiagų ir įpročių, ok? Padėsiu tau - jei vietoj morkų būtum naudojęs cukrų ar skonio stipriklius, palyginimas būtų tikslesnis.

Kokia absitencija po kanapių vartojimo? Štai, prašau:
1. Sutrikęs miegas, nemiga
2. Irzlumas, dirglumas
3. Išsiblaškymas
4. Prakaitavimas, drebulys
5. Motyvacijos trūkumas
6. Padidėjęs jautrumas (dėl objektyvumo, šį simptomą gali prirašyti prie 2 punkto, kad vizualiai mažiau atrodytų)\
7. Pykinimas, vėmimas
8. Svorio metimas

Kas pradės neigti šiuos mokslo pakonfirmintus abstinencinius simptomus iš serijos "nesąmonė, 10 metų rūkau ir man taip nebūna" , "noriu rūkau, noriu ne man taip nebūna kaip čia parašyta" siūlau iškart nusišaut su durų rankena
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė kilmantas »

naktibaldas rašė:Sveikas zmogus, net jei atsitiktinai ir igijes priklausomybe, tegul tai buna ir lomkes nuo heros, ir nerimas ir nemiga, prakaitavimas, visi tie didziausi siaubai, tarkim, vistiek kazkada jos naturaliai atsikratys .
[ nuotrauka ]
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė naktibaldas »

Kelis metus esu rukes daznai, koki pora matu kasdien, bet nemigos... vemimai... svorio kritimai... Net is mano rato niekam taip nera buve trb...
Pilypas is kanapiu
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė kilmantas »

naktibaldas rašė:Kelis metus esu rukes daznai, koki pora matu kasdien, bet nemigos... vemimai... svorio kritimai... Net is mano rato niekam taip nera buve trb...
Nėra protinga generalizuoti pagal save ir spręsti apie visą populiaciją pagal asmeninius organizmo parametrus.

Aš jaučiu 1,2, 3,5,6 simptomus, kurie pakonfirminti tyrimų. So? (papasakok kad aš per daug prisiskaičiau ir sau įsikalbėjau)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė naktibaldas »

kilmantas rašė:
naktibaldas rašė:Sveikas zmogus, net jei atsitiktinai ir igijes priklausomybe, tegul tai buna ir lomkes nuo heros, ir nerimas ir nemiga, prakaitavimas, visi tie didziausi siaubai, tarkim, vistiek kazkada jos naturaliai atsikratys .
[ Paveikslėlis ]

Xm, tarkim trauma, ar kazkas panasaus, ar pagrobimas, kad prievarta tampi priklausomas nuo opijatu. Ir vistiek visa tai testum metu metais? Prasidarytum kirksni? Matytum kaip puni, kaip socialiai zlungi? Kaip griauni artimuju gyvenimus? Nesikreiptum pagalbos, nesigydytum ir pats prie viso nepajungtum valios pastangu, noredamas pasveikti?
Labai abejoju, kad sveika zmogu pasodinus ant tos sistemos, jis is to neissikapstytu.
Pilypas is kanapiu
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė kilmantas »

naktibaldas rašė:
kilmantas rašė:
naktibaldas rašė:Sveikas zmogus, net jei atsitiktinai ir igijes priklausomybe, tegul tai buna ir lomkes nuo heros, ir nerimas ir nemiga, prakaitavimas, visi tie didziausi siaubai, tarkim, vistiek kazkada jos naturaliai atsikratys .
[ Paveikslėlis ]

Xm, tarkim trauma, ar kazkas panasaus, ar pagrobimas, kad prievarta tampi priklausomas nuo opijatu. Ir vistiek visa tai testum metu metais? Prasidarytum kirksni? Matytum kaip puni, kaip socialiai zlungi? Kaip griauni artimuju gyvenimus? Nesikreiptum pagalbos, nesigydytum ir pats prie viso nepajungtum valios pastangu, noredamas pasveikti?
Labai abejoju, kad sveika zmogu pasodinus ant tos sistemos, jis is to neissikapstytu.
Nustebtum kiek būtent tokiu tavo aprašytu būdu albanai Londone ar Rusijoje pasodina prostitučių ant sistemos
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė naktibaldas »

kilmantas rašė:
naktibaldas rašė:Kelis metus esu rukes daznai, koki pora matu kasdien, bet nemigos... vemimai... svorio kritimai... Net is mano rato niekam taip nera buve trb...
Nėra protinga generalizuoti pagal save ir spręsti apie visą populiaciją pagal asmeninius organizmo parametrus.

Aš jaučiu 1,2, 3,5,6 simptomus, kurie pakonfirminti tyrimų. So? (papasakok kad aš per daug prisiskaičiau ir sau įsikalbėjau)
Tu cia man per protingai rasineji :D , as nezinau kas tai yra tie simptomai 1,2,3, ir t.t.
As viska primetu is patirties.
Na ok, turiu viena pazistama, kuris pucia uz mane ilgiau, ir pucia pastoviai nuo ryto iki vakaro. Bet kai ner pust, nei jis ten vemia, nei svoris krenta. Jis pucia del to, nes yra visiskai neatsakingas zmogus, nerandantis kito uzsiemimo, neturintis jokiu tikslu.
Is jo varpines primetu taip- o ka, apsiputi, stogas vaziuoja, gi idomu...
Pilypas is kanapiu
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė naktibaldas »

Xm, tarkim trauma, ar kazkas panasaus, ar pagrobimas, kad prievarta tampi priklausomas nuo opijatu. Ir vistiek visa tai testum metu metais? Prasidarytum kirksni? Matytum kaip puni, kaip socialiai zlungi? Kaip griauni artimuju gyvenimus? Nesikreiptum pagalbos, nesigydytum ir pats prie viso nepajungtum valios pastangu, noredamas pasveikti?
Labai abejoju, kad sveika zmogu pasodinus ant tos sistemos, jis is to neissikapstytu.[/quote]

Nustebtum kiek būtent tokiu tavo aprašytu būdu albanai Londone ar Rusijoje pasodina prostitučių ant sistemos[/quote]
Pala, vat sitoj vietoj pasakysiu viena- jei zmogui ant tiek nusispjaut, kad jis isvis patenka i tokia situacija, kaip prostitucija, tai jau irgi psichines ligos simptomai. Nemanau, kad prostitutems su galva viskas ok. ;)
Butu viskas ok, neleistu to su savim daryti, begtu, nusizudytu ir t.t. Bet ne leistusi pardavinejamos. Hera ten tik maza dalimi palengvima suteneriams darba.
Su tais pavyzdziais irgi susidures, man tai prostitutes tokie patys savidestrukciniai psichikos ligonys, kaip ir taboro intravenikai.
Pilypas is kanapiu
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė kilmantas »

Nu paminėjau aukščiau sunumeruotų simptomų numerius.

Čia tiesiog susisteminti visi įmanomi simptomai, jokiu būdu neturi pasireikšti visi iškart. Kai kuriem gali nepasireikšti nė vienas, simptomas, kitiem gali pasireikšti nemiga, tretiem irzlumas, man dar daugiau. Kiekvienam individualiai. Jei būtų visiem kaip tau, tai jau būtų tyrimai, kad prie marichuanos nepripranta 100% respondentų. Peace
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė G. »

kilmantai, o man tai atrodo, kad negyvi objektai negali būti nei gėriais, nei blogiais. Blogiai ar gėriai gali būt tik gyvi dalykai. Hera guli sau ant stalo ir tegu, kam reikės - tas paims ir būtent nuo veiksmo priklausys ar tai gėris ar blogis. Aš tiesiog nelabai mėgstu generalizuot, nes pats pamanyk. Herą nuo stalo paima daktaras ir suleidž ant chirurginio stalo gulinčiam puslavoniui, kuris po autoavarijos ar paima koks bandiuga ir suleidž kokiam vaikui ale "skiepas nuo kurio geriau nei gera". Gėris, blogis... nu bet taip, būna ir bloga hera (diacetil morfinas), nešvari, su priemaišom, nudergta ir t.t. ir būna gera, švari hera (tiesiog morfinas). Ir šiaip ateičiai, niekam nieko nepatariu, nerekomenduoju, jeigu atrodo, kad kažką siulau ar sufleruoju, tai žinokit, kad tik pats sau, o jūs patys tik atsirenkat ir paimat tik tai, ko reikia jums. Mano ego yra apmiręs, tai aš dažnai kalbu ne į žmones, o į dangų. Bet vistiek, negyvų objektų blogiais nugi negalima vadinti :D neteisinga, Dievas gi neleidžia. Jei daiktas yra pats sau ir su niekuo nekontaktuoja, tai kamo.. palikt jį ramybėj, jis neutralus. Žmonės irgi galėtų biški neutralesni būt, daugiau harmonijos tad būtut. Nesakysi gi, kad balta tai gerai, o juoda - blogai. Yng yang, visam juode yra taškis balto ir visam balte yra taškis juodo ir viskas sukasi ratu. Lygiai tą patį ir apie ganja galima pasakyti - ko ieškosi, tą rasi ir nesvarbu, ar tai gerai ar blogai, svarbu, ka pats sau dėl savo atradimų padarysi :V:
edit: dar kilma, dėl tavo punktų. Viskas yra tiesa, bet nevisai tikslu sakyt, kad "po vartojimo". Tiksliau būtų sakyt "po neapskaičiuoto vartojimo" :thumbup: kažkur dar sakiau, kad geras set'as + geras setting'as = geras efektas. Negeneralizuokim ant vartojimo, o tiesiog pripažinkim, kad kiekvieno žmogaus organizmas yra individualus ir į medžiagas reaguoja individualiai. Duok Untei kaseką - kitą rytą dar buzz'ins, duok Staniui tokį pat kaseką - kitą rytą Untei pusryčius žvalut žvalutis taisys :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė naktibaldas »

kilmantas rašė:Nu paminėjau aukščiau sunumeruotų simptomų numerius.

Čia tiesiog susisteminti visi įmanomi simptomai, jokiu būdu neturi pasireikšti visi iškart. Kai kuriem gali nepasireikšti nė vienas, simptomas, kitiem gali pasireikšti nemiga, tretiem irzlumas, man dar daugiau. Kiekvienam individualiai. Jei būtų visiem kaip tau, tai jau būtų tyrimai, kad prie marichuanos nepripranta 100% respondentų. Peace
O ar nebus tau kazkas panasaus, kaip kad man kadais buvo su alko- as tiesiog bijojau sustoti, nes bijojau, kad nepajegsiu. Kasvakar tempdavausi namo pusle alaus, savaitgaliais iki komos, ir kenciau ta, galvojau, kad bandysiu kazka daryt, ir nepavyks- o va ka tada reiks daryt... O po to kazkaip savaime viskas... Pasirode, kad didziausi baubukai buvo tik galvoj:) Nes kai lauki ir tikiesi viso to, tai ir atsitinka. Ir ner bainesniu baimiu, nei baimiu abstinencijai.
Mano atveju gi lempine trumpalaike veikla atsirado, kad trumpam buvau is to istrauktas, ir viskas baigesi ne baisiau uz eilines pagirias, na max 2-3 dienos. Buvau isties nustebes. :)
Pilypas is kanapiu
H2O
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2013-11-07, 16:18
Reputacija: 5

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė H2O »

Šiek tiek realios info :)
Vieno heroino vartotojų tyrimo metu išaiškėjo pakankamai žemas priklausomybės lygis. Tik 5% amerikiečių karių vartojusių heroiną Vietnamo karo metu "užlipo ant švirkšto" bent kartą per 10 mėn nuo sugryžimo namo ir tik 12% tai padarė per 3 metus.
Nemaža dalis karių gauna PTSD karo metu ir tuo galima paaiškinti tuos 5/12 procentų.
Todėl teiginys, kad sveiki žmonės nesuserga yra pilnai adekvatus.
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė kilmantas »

edit: dar kilma, dėl tavo punktų. Viskas yra tiesa, bet nevisai tikslu sakyt, kad "po vartojimo". Tiksliau būtų sakyt "po neapskaičiuoto vartojimo" :thumbup: kažkur dar sakiau, kad geras set'as + geras setting'as = geras efektas. Negeneralizuokim ant vartojimo, o tiesiog pripažinkim, kad kiekvieno žmogaus organizmas yra individualus ir į medžiagas reaguoja individualiai. Duok Untei kaseką - kitą rytą dar buzz'ins, duok Staniui tokį pat kaseką - kitą rytą Untei pusryčius žvalut žvalutis taisys
Spaudžiu didelį like (y)
O ar nebus tau kazkas panasaus, kaip kad man kadais buvo su alko- as tiesiog bijojau sustoti, nes bijojau, kad nepajegsiu. Kasvakar tempdavausi namo pusle alaus, savaitgaliais iki komos, ir kenciau ta, galvojau, kad bandysiu kazka daryt, ir nepavyks- o va ka tada reiks daryt... O po to kazkaip savaime viskas... Pasirode, kad didziausi baubukai buvo tik galvoj:) Nes kai lauki ir tikiesi viso to, tai ir atsitinka. Ir ner bainesniu baimiu, nei baimiu abstinencijai.
Mano atveju gi lempine trumpalaike veikla atsirado, kad trumpam buvau is to istrauktas, ir viskas baigesi ne baisiau uz eilines pagirias, na max 2-3 dienos. Buvau isties nustebes. :)
Taip ir yra, psichologinė priklausomybė, tai tik galvoj išversti stalčiai, kuriuos reik pačiam susidėlioti arba paprašyt pagalbos iš artimųjų ar medikų. Nors panika su priklausomybe mažai ką bendro turi, aš beveik pats sugebėjau sau panikos priepolius (ne žolės iššauktus. žolės iššaukti pasireiškia ir po solidaus stažo) išsigydyt susidėliodamas viską galvoj. Psichologines bėdas gali pats bandyt gydytis, o fizines - atiduok save medikams, nes ir numirt gali (pvz po mėnesio gėrimo staiga nutraukus) Tiesiog nereikia neigti priklausomybės egzistavimo ir į ją reikia žiūrėti plačiau
Vieno heroino vartotojų tyrimo metu išaiškėjo pakankamai žemas priklausomybės lygis. Tik 5% amerikiečių karių vartojusių heroiną Vietnamo karo metu "užlipo ant švirkšto" bent kartą per 10 mėn nuo sugryžimo namo ir tik 12% tai padarė per 3 metus.
Numesk linką, ryt pracheckinsiu. Nes girdėjau priešingai - ketvirtdalis ar net trečdalis visos kareivių populiacijos grįžo iš Vietnamo priklausomi ir tai buvo labai rimta JAV bėda
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Tolerance break dienoraštis
    STALKER » » forume Legalus forumas
    37 Atsakymai
    27555 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas vartotikas