Nuotrauka Nuotrauka

Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė G. »

Galbūt nupirko iš gatvės dilerio kokio.. ten būna benamiai visokie ant kampų turistams įvairiausią šūdą stumdo :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė PoH »

Jo jie ten ziaurus, karta lyg ir parodziau biski susidomejima ko ten turi, tai dar 10 minuciu seke is paskos ir bande isiulyt.
MrGawols
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2013-03-19, 19:56
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė MrGawols »

Mano poste buvo parašyta, kad ten lankiausi prieš lygiai 8 metus. Taip aš pirkau kavinėj, ne iš gatvės dylerio. Kas liūdniausia, kad to jointo nenusifotografavau(galimybės neleido tais laikais), bet taip jis buvo aplaidžiai sumaišytas su kristalais. Dabar peržėėjęs "Should I Smoke Dope?" video per youtube, kur kolega numetė prieš tai buvusiam poste stebiuosi, kai neva coffe shop'uose viskas yra under control by the police and by the law, kad neva nebūtų jokių neužtikrintų produktų ir panšiai. Kai aš buvau tada, tokių dalykų vapše kaip kažkokie "parodomieji" mentai baruose net nebuvo. Ateidavai į bet kokį nežymų shop'ą(nes prabangiose kainos raitotos buvo gana aukštai) ir nusipirkdavai tvarkingai žolės. Ta žolė nebūdavo ten kažkur kišenėj paslėpta ar dar neaiškioj skylėj. Tvarkinai, stalčiuje sudėta(supakuota, sulabeliuota), viskas ore. Bet mum reikėjo jointo. Todėl pirkom susuktą jointą. Įpakavimas kai dantų šepetuko buvo-tvarkingas, gale kartonas iš priekio plastikas permatomas, kad matytum ką perki. O va patį jointą sulaužius tokie dalykai pasimatė :D
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė Anemone »

Ateina adventas, ta proga meskime rukyti!

Pasimelskime, nueikime i baznycia, sumokekime uz teise uzdegti zvake baznycioje, kryziu ant galvos uzsidekime!

Krucifikacija tik extremalam :)
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė Click Clack »

hobomon rašė:Ateina adventas, ta proga meskime rukyti!

Pasimelskime, nueikime i baznycia, sumokekime uz teise uzdegti zvake baznycioje, kryziu ant galvos uzsidekime!

Krucifikacija tik extremalam :)
Nesupratau sarkazmo sito
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė Anemone »

Tai gal ir nelemta tada suprasti tau.
Gal cia net ne sarkazmas? |.|)
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė Click Clack »

hobomon rašė:Tai gal ir nelemta tada suprasti tau.
Gal cia net ne sarkazmas? |.|)
Religija, kaip ir TV skirta žmones durninti. :)
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė Anemone »

Click Clack rašė:
hobomon rašė:Tai gal ir nelemta tada suprasti tau.
Gal cia net ne sarkazmas? |.|)
Religija, kaip ir TV skirta žmones durninti. :)
Diskulturija... Nelygink tokiu dalyku, nebuk avinas...
Religija yra blogai tik tada, kai ji tampa fanatizmu (religija be filosofijos - fanatizmas).
Dar pridursiu, kad TV durnina zmones TIESIOGIAI.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė Click Clack »

Nereikia keikt supuvusiu sielu, o yra tik supuve protai ir kunai.
Anonymous

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė Anonymous »

Sveiki Bendraminciai! :x:
Taigi noriu papasakoti savo istorija apie "TB" . Buvau tikrai labai susidomejas siuo reikalu,kadangi pajutau,jog nebejauciu saiko. Rukiau mazdaug apie metus. Pradzioije kiekiai buvo 0.1 ant galvos,viskas gerai,jauciausi fantastiskai,pabegau nuo rutinos ir rupesciu,zinoma tik tam kartui.. Istiesu uzsikablevau !| Jei turiu staffo namie, rytas visiskai aiskus,o nuo rytinio daeini iki vakarinio --==::~~ .. Zodziu 3-4 --==::~~ / :bong: per diena. Iseidavo 1g ant galvos. Finansiskai perkant is barygeliu tikrai skaudziai... Viena vakara balkone megaudamasis dumeliu supratau kad reikia kazka daryt. Dvi savaites nerukiau nors namie buvo staffo,tikras kaknkinimas psichologiskai,isbuvau nepilnai menesi nerukes tapau tikrai kitokiu zmogumi is blogosios puses,seniau tikrai toks nebuvau. Pramogos pasidare nebe tokios linksmos,visi Uzp**a. Siaip is patirties drysciau pasakyti,jei zinai, kad po tolerance break rukysi vel,geriau net nedaryti tolerance break'o. Paprasciausiai zymiai sumazinti kiekius . Siuo metu zinoma vistiek rukau,bet sumazinau kiekius. 2x --==::~~ o 0.15 dienai uztenku ,apsipuciu uztektinai.
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė kilmantas »

Anonymous rašė:Dvi savaites nerukiau nors namie buvo staffo,tikras kaknkinimas psichologiskai,isbuvau nepilnai menesi nerukes tapau tikrai kitokiu zmogumi is blogosios puses,seniau tikrai toks nebuvau. Pramogos pasidare nebe tokios linksmos,visi Uzp**a.
Tas pats jausmas. Tai tikrų tikriausia psichologinė priklausomybė, patyrei abstinencinį periodą. Gerai, kad nebeišlenda apologetų, kurie suabsoliutintai teigia, kad prie žolės rūkymo priprasti neįmanoma aka "nori rūkai, nori - ne"
Nematau-Oo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2009-09-08, 21:14
Reputacija: 0

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė Nematau-Oo »

Nezinau,nesupratau niekada zmoniu,kurie neturi draugu :) Net neisnesa man galva,kad taip dar buna :)
The chose one ! :x:
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė naktibaldas »

Juokinat su tom priklausomybem!
Patys sau ligas isisnekat, arba bunat su tokiais zmonem, kurie sau tas ligas isisnekeje, ir taip pat jus paskui save traukia, bei gyvenat ju nuotaikom.
Ner nuo marichuanos priklausomybes, ir taskas. Kitaip per 18 putimo metu jau seniausiai buciau ja pasigaves. Budavo, kad pusdavau ir kasdien, ir stipriai, ir taip ne vienerius metus.
Viskas tera mintys ir neteisingos ju interpretacijos.
Pilypas is kanapiu
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė ice »

bet mintys apie ganja materizuojasi,pereina i kuna...
as nesenai net tris vakarus nerukiau nes pasibaige,
ganja uber alles
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė naktibaldas »

O gal tavo toks gyvenimo budas tiesiog- pastoviai but isnestam?
Ganja su tuo neturi nieko bendro ir tai nera priklausomybes pozymiai.
Pilypas is kanapiu
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė Click Clack »

Psichologinė priklausomybė yra lodariam, kurie negali suvaldyt savęs ir savo minčių. Yra ir fizinė priklausomybė, kuri atsiranda dėl tolerancijos... Pats rūkydavau kilogramais everyday kelis metus, dabar paskutinį kartą rūkiau prieš metus ir dabar net nenoriu, nes bijau, kad ištaškys 8E 8()
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė naktibaldas »

Lodariam, ne lodarariam, gal nereik tokiu epitetu, kas mes tokie, kad teistume kitus.
Jei kazkam tai priimtina, man tai pvz netrukdo.
Bet paciam tai ryskiai uzkniso pastoviai gulet ant kokios sofkes, ryti sokoladinius sausainius ir per tv kokia nesamone ziuret. Pats pasidarai, kaip augalas, gyvenimas bega, bet pro sali, pradejo gaila darytis tu visu nepatirtu nuotykiu, praleistu galimybiu.
Kas del tos fizines... Na nezinau- paskutini karta vasara buvau per nakti nezinia kiek surukes. Pirmas zvairys, su puse ketvirtuko gal, sutraukiau vienas, isnese mane mega, iki paranoju visokiausiu, meldziausi, kad atleistu kuo greiciau. Bet po to antras, trecias, ketvirtas, penktas... Ta tolerancija ir per vakara atsirasti gali, po to tiesiog jau nebevelka, ir tiek.
Rukes as kadais irgi galingai, zodziu, rukes visaip. Na ner tu priklausomybiu nuo ganjos.
Nuo nikotino esu priklausomas, nuo alkoholio irgi, va su sitais reikia pastoviai kovot, alkoholio isvis nevartoju, nebent alaus savaitgali. Del cyzu irgi reikia pastoviai kontroliuot save, kad ne daugiau dvieju triju per diena. Ganja jokios tokios itampos tikrai nesukelia.
Pilypas is kanapiu
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė kilmantas »

Yra ir fizinė priklausomybė, kuri atsiranda dėl tolerancijos
Trumpai atsakant ir nebesileidžiant į tolimesnes diskusijas dėl tavo jokiais tyrimais nepatvirtinto ir nerasto simptomo

[ nuotrauka ]
Nuo nikotino esu priklausomas, nuo alkoholio irgi, va su sitais reikia pastoviai kovot, alkoholio isvis nevartoju, nebent alaus savaitgali. Del cyzu irgi reikia pastoviai kontroliuot save, kad ne daugiau dvieju triju per diena. Ganja jokios tokios itampos tikrai nesukelia.
Pakankamai daug išmanau apie priklausomybes, nuolat seku naujienas ir tyrimus.
1. Ką tu išloši kontroliuodamas cigaretes ir alų? Su priklausomybėmis, ypač susijumios nikotinu, tai visas mokslas ir medikai sako kategoriškai - arba meti išvis, arba toliau kankiniesi, nes kitaip nepasveiksi. Cizų kontroliavimas toks bullshitas, kad atsižvelgiant į šio veiksmo sukeliamą žalą psichinei sveikatai tau, geriau jau savęs nekontroliuotum.

Papasakok daugiau apie priklausomybę alkoholiui, nes jei geri tik savaitgaliais alų ir neužsikabliuoji, tai dar ne paskutinė stadija, iš esmės dar negalima vadinti alkoholiku. Nors priklausomybė esti

2. Dėl priklausomybės žolei - ~20% rūkorių pripranta psichologiškai. Jei esi heavy useris, tikimybė priprasti pakyla iki 50% (remiuosi paskutinių tyrimų statistika). 18 metų rūkydamas ir neigdamas priklausomybę, panašu, kad nelabai supranti priklausomybės apibrėžimo. Tačiau, turėdamas 1-2 stadijos priklausomybę alkoholiui, tai pripažysti. Keista....
Net ir jei esi heavy useris, kažkaip patekęs į laimingus 50% nepriprantančius, nors rūkai 18 metų, tai niekada pagal save nespręsk apie kitus ir savo pojūčių netaikyk kitiems, nes kiekvieno organizmai yra labai skirtingi. Jeigu būtų taip, kaip tu sakai, šis pasaulis būtų daug paprastesnis
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė naktibaldas »

As nesikankinu del cyzu. :) Kol ne daug rukau- viskas oki, man ir nesinori daugiau. Esu is tu rukoriu, kurie ne tai, kad fiziskai priklausomi nuo nikotino, bet labiau psichologiskai, o konkreciai- kai sutinku kita kuriaga, mes butinai einam parukyt. :D Ir va tokiu atveju, jei surukau didesni cyzu kieki, uz sau iprasta, pas mane isijungia kazkoks balselis viduj, ir pradeda mane gruzint, kad negerai padariau. :D Tokie lyg ir stabdziai isijungia. O del to kiekio, kuris man iprastas, per daug sau galvos nesuku, kolkas nepastebiu kazkokiu neigiamu simptomu sveikatai. Man 35, taciau kitas 18-etis daznai nebuna toks judrus, vasara stipriai vazineju su dvirka, ziemomis duoduosi miskais.
Db kas del alkoholio, tai man tai sukeldavo neigiamas socialines pasekmes. Daug nesamoniu apgirtes pridares jaunystej. Ir seip, mane rauna alkoholis, t.y. stiprieji gerimai. As nemoku gert, pas mane psichika tam per silpna. Su tuo kovoju uzrises visas senas pazintis, senas tradicijas. Kazkokiu nepatogumu man tai irgi nesukelia, prie to netraukia, ir slykstu isvis tai prisimint, nevaikstau i visokiausius senos hebros gimdienius, kur buna besaikiai alkovakareliai. Alaus ikalt.. Na tu bajeriu nebuna, apgirsti ir eini miegot. Siaip as kompanijose negerikas, pavargstu nuo to uzsiemimo. :D Alu geriu vienas, kad atsipalaiduot po darbu, ir tiek. Ir tai stengiuos nepadaugint, nes bloga po to- nepernesu pagiriu, megstu jaustis gerai.:)
O del ganjos, tai as pats seniau galvojau, kad esu nuo jos priklausomas, pusdavau kasdien. Po to atsibodo. Padariau isvada, kad kaip ir minejau, mane buo uzparine kiti. Jie to vaikydavosi, vaikydavausi ir as paskui juos. Dabar kiekvienas surukytas kasiakas, mane pradeda parint ir mokint- kad geriau gal gi tu isvis nebepusk. Na zinot, kaip ganja 'moka kalbet'. :D Bet jos atsisakyt as nezadu, kartais net prisiverciu parukyt. Siaip ar taip, shitas draugelis man nemazai dave ir tikrai neblogu dalyku, i teigiama puse pakoreagavo galva. :D
Bet kad pradet parintis, kad ner pust, tai taip nebuna, tiesiog gaila butu visa tai pamirsti, nes su tuo surista daug graziu atsiminimu, susipazinta su nemazai idomiu zmoniu, plius man tai savotiskas protesto pries sistema simbolis. :V:
Pilypas is kanapiu
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Tolerance Break a.k.a. pertrauka nuo pūtimo

Standartinė naktibaldas »

As pasidalinau savo patirtimi del ganjos, pagalvojau, kad gal kam nors kils panasiu minciu.
As kad ir visiskai nebepusciau, vistiek visad busiu uz ganja, ir teigiamai apie ja atsiliepsiu. Tiesiog viena karta supratau, kad man uztenka vien to, kad ji yra, nebutina man pust. Gal ir dar kazkam pasirodys taip pat.:)
Pilypas is kanapiu
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Tolerance break dienoraštis
    STALKER » » forume Legalus forumas
    37 Atsakymai
    27550 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas vartotikas