Nuotrauka Nuotrauka

Legalizavimas/dekriminalizavimas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
g13-farmer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2006-10-31, 12:32
Reputacija: 0

Standartinė g13-farmer »

reikia ir mum prisideti!
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

g13-farmer rašė:reikia ir mum prisideti!
Tik idomu kaip tai zadi padaryti? :]
g13-farmer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2006-10-31, 12:32
Reputacija: 0

Standartinė g13-farmer »

"vienas lauke ne karys" taigi as vienas nieko nepadarysiu bet drauge galim kaska bandyt daryt...
nors turbut daugumai tai net nerupi... sedi visi uzsistounine ir tingi ka nors daryt
:/
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

ir ka tu noretum padaryti? gal turi artimu rysiu su prezidentu? mes bejegiai...duos per galva ir is kart prading noras priestarauti valdziai. mum tokiem dar anksti kazka draskyt akis
prekyba forume draudžiama.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

RED&WHITE rašė:ir ka tu noretum padaryti? gal turi artimu rysiu su prezidentu? mes bejegiai...duos per galva ir is kart prading noras priestarauti valdziai. mum tokiem dar anksti kazka draskyt akis
Žinoma, geriau jau pačiam galva į smėlį įsikišt ir smiltim akis užsibert.
BOB - Bombs Over Bagdad!
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

e tai ko vyrukai pykstat kai sakau tiesa? tai davai,renkam saika,einam prie seimo ir piketuojat :!: :!:
prekyba forume draudžiama.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

RED&WHITE rašė:e tai ko vyrukai pykstat kai sakau tiesa? tai davai,renkam saika,einam prie seimo ir piketuojat :!: :!:
Negi be piketų nieks kitas į galvą neateina?

Pasižiūrėkit ką kiti daro: http://stopthedrugwar.org
BOB - Bombs Over Bagdad!
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

nereikia manes cia mokyti,kaip kiti daro. mane tik juokas ima ,kad net tu pats nieko nesiemi,o tik pasakau tiesa i akis -pradedi pulti,kad galvas bunam sukise. gerai ar kokiu nuopelnu LIETUVOJE padarei,kad galetum sakyti,kad nekisi ir TU galvos i ta pati smeli???
prekyba forume draudžiama.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

RED&WHITE rašė:nereikia manes cia mokyti,kaip kiti daro. mane tik juokas ima ,kad net tu pats nieko nesiemi,o tik pasakau tiesa i akis -pradedi pulti,kad galvas bunam sukise. gerai ar kokiu nuopelnu LIETUVOJE padarei,kad galetum sakyti,kad nekisi ir TU galvos i ta pati smeli???
Gudruti, aš tau ne koks snarglys, kad pyzdėlinčiau pasigyrimais ką ir kur esu pasidaręs. O tu ne mentas, kad tau ataskaitą duočiau. Mažiau pūsk, daugiau pagarbos vyresniems jausk. Savo aš jau atidaviau. Patys kalti jeigu nesugebėjot tuo pasinaudoti.
BOB - Bombs Over Bagdad!
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

prie ko tas atsiskaitinejimas,neklausiu konkreciu tavo veiksmu :!: na ir kaip dziaugiesi tuo ka mum PALIKAI?man tas legalizavimas vapse zemai zinok,tik nekenciu kai ribeta is saves kazka stato ir kursto neimanomais dalykais. jei tu bytum bent ka daves(o tai turbut jau senai buvai) tai ji jau legalizuota buvo. manau anksciau,kad ir pries 5metus ,buvo zymiai lengviau legalizuot,nei kad kaip dabar yra tvarka ir EU sajunga. gyvenk dabartimi ,o ne praeitimi :!:
prekyba forume draudžiama.
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

ir manau pagarba abu turetume pasizymeti,o ne strointi mane cia viena,vadinti snargliu ir putiku :!: kazin kas cia putikas tada is musu?
prekyba forume draudžiama.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

RED&WHITE rašė:ir manau pagarba abu turetume pasizymeti,o ne strointi mane cia viena,vadinti snargliu ir putiku :!: kazin kas cia putikas tada is musu?
Apie per dažną putimą spėju iš tamstos noro asmeniškumus viešai aiškintis.

Mano pastaba apie smėlį buvo atsakas į bendras tokias nuotaikas: "duos per galva ir is kart prading noras priestarauti valdziai." Tai ne tavo vieno, o bendra daugelio čia esančių nuotaika. Nieko asmeniško.
BOB - Bombs Over Bagdad!
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

manai kad daznas putimas itakoja toki dalyka? tada tu labai klysti
prekyba forume draudžiama.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

RED&WHITE rašė:manai kad daznas putimas itakoja toki dalyka? tada tu labai klysti
Dešimties metų pūtikų stebėjimas leido pastebėti du dalykus iš šios operos:

1. per dažnai (kas yra PER dažnai?) pučiantys linkę bendras pastabas prisiimti sau asmeniškai ir dar tai labai sureikšminti;
2. jie labai linkę asmeniškumus viešai pasiaiškinti; žinoma, tai labiau būdinga jauniems ir neužtikrintai jaučiantiems bendruomenėje; apskritai ši savybė stipresnė jaunoms asmenybėms, MJ tik labiau išryškina tai.
BOB - Bombs Over Bagdad!
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

Sigma rašė:
Gudruti, aš tau ne koks snarglys, kad pyzdėlinčiau pasigyrimais ką ir kur esu pasidaręs. O tu ne mentas, kad tau ataskaitą duočiau. Mažiau pūsk, daugiau pagarbos vyresniems jausk. Savo aš jau atidaviau. Patys kalti jeigu nesugebėjot tuo pasinaudoti.
na gerai kolega,tai jei jau skatini mus,kam tada tu tos policijos bijai?as nezinau,bet sorry jei tau buvo kazkokiu bedu su jais del tu visu legalizavimu. bet turetum suprasti,kad visi kas bandys mysti pries veja ,apsimys batus. tu esi ta jau gal patyres.o as galiu ir nebandes pasakyti ,kad tai apsurdiska mintis-bandyti apsukti visos lietuvos gyvenima 180laipsniu kampu
prekyba forume draudžiama.
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

Sigma rašė:
Dešimties metų pūtikų stebėjimas leido pastebėti du dalykus iš šios operos:

1. per dažnai (kas yra PER dažnai?) pučiantys linkę bendras pastabas prisiimti sau asmeniškai ir dar tai labai sureikšminti;
2. jie labai linkę asmeniškumus viešai pasiaiškinti; žinoma, tai labiau būdinga jauniems ir neužtikrintai jaučiantiems bendruomenėje; apskritai ši savybė stipresnė jaunoms asmenybėms, MJ tik labiau išryškina tai.
o ka tu i tai ,kad as nepuciu?? jau ne viena karta esu siame forume minejas ,kad as nepuciu
prekyba forume draudžiama.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Tavo asmeninis reikalas ar užsiimti baimių pasidalinimais, ar asmeniškumus aiškintis, ar paprasčiausiai nustot bijot ir pradėt GALVA ką daryt.

Asmeniškumai ir baimės man neįdomūs. Jeigu atsiras noras pajudėti, jeigu atsiras akstinas galvot, jeigu manote, kad mano nuomonė bus įdomi - man PM.

Toliau ta pačia šios dienos tendencija šios diskusijos netęsiu.

Foto iš 2006 Varšuvos marihuanos parado (visame pasaulyje vykstančio renginio dalis):
http://wolnekonopie.pl//index.php?optio ... &Itemid=35

Visi buvot šiame forume gavę kvietimą ten nuvykti. Patys kalti, jeigu stručiai ar pandos esat.
BOB - Bombs Over Bagdad!
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

ir vel tu cia apie strucius savo... isskirk kas tie struciai? nemanau ,kad visi forumieciai nori to legalizavimo. nekalbek ,kolega,daugiskaita. susidaro ivaizdis ,kad cia rimtai memiu gauja forume. asmeniskai manes net nedomina tokie dalykai,ir speju ne vienas as toks. O tu jau puoli struciautis panduotis. Kur ta tavo pagarba dingo?
prekyba forume draudžiama.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

RED&WHITE rašė:ir vel tu cia apie strucius savo... isskirk kas tie struciai? nemanau ,kad visi forumieciai nori to legalizavimo. nekalbek ,kolega,daugiskaita. susidaro ivaizdis ,kad cia rimtai memiu gauja forume. asmeniskai manes net nedomina tokie dalykai,ir speju ne vienas as toks. O tu jau puoli struciautis panduotis. Kur ta tavo pagarba dingo?
Niekaip negali be asmeniškumų, be pasiteisinimų? Grow up!

O kad dauguma mėmės, tinginiai, padlaižaujantys savo tuščiam ego, pažadukai, tai - faktas. Senoji legalus.net administracija tai irgi patvirtins. Duokit pagrindo manyt kitaip. Norit pagarbos - duokit pagrindo.
BOB - Bombs Over Bagdad!
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

butent! dauguma,o ne kaip pats sakai senbuvei. taip ir is pradziu reikejo sakyti-dauguma esat struciai ir pandos,o ne zodziu visi esat bailiai ir pazadukai. as ta ir turiu galvoj,kad ne tokiem zmonem kaip musu forumo "naujokeliai" kisti i galva apie legalizavima ar dar ka...tu paziurek ka jie rasineja,kokios JU "GENEALIOS MINTYS". pagaliau susikalbejom,nes jau buvai pradejes siutinti mane
prekyba forume draudžiama.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • kanapes legalizavimas
    Beveiklegalu » » forume Legalus forumas
    27 Atsakymai
    12171 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas raisin
  • Kvaišalų legalizavimas Čekijoje.
    Tocatalk » » forume Legalus forumas
    73 Atsakymai
    28818 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas putejas
  • legalizavimas uz ir pries argumentus rasykit
    Donatello » » forume Legalus forumas
    168 Atsakymai
    66236 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kepuretas
  • Marichuanos Legalizavimas Lietuvoje, ar tai įmanoma ?
    tuckus » » forume Legalus forumas
    19 Atsakymai
    10062 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Manvydas