Nuotrauka Nuotrauka

Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė BuD »

Kiek esu girdejes, skaites - stiprumu
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė Rastafari »

Hašišas - tai galima sakyti koncentruota žolytė, nes jis gaminamas iš tų pačių trichosomų, kurias galime rasti and žiedų.
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė Broniusx »

BuD rašė:Kiek esu girdejes, skaites - stiprumu
Na tai, jei i bonga dedi 0.5g zoles, kodel negali 0.25 ar maziau haso idet?
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė Marbauskas »

Jei tas hashas savo darytas ir be jokių priemaišų tai iš vis mažo gabalėlio pakakt turėtų. Pats pirktinio nebandžiau, bet kai draugai nemažą plytelę penkiese rūkė, tuo tarpu šalia aš su draugu rūkiau ne pirktinį mažą gabalėlį, tai mus veikė žymiai geriau ir ilgiau :D
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė Broniusx »

Gero hasho (per visa "karjera" esu gal tik koki 10 kartu hasho pasiemes) tik pora kartu yra pakliuve. Buvo linksma :) O bet taciau, net to "lievo" esu gal trecdali gera vienas susisukes... Ir vos spejau iki lovos nusliauzt, stipriai perdaug buvo, tik po kokiu 2h igalus vel tapau :)
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė Rankdarbis »

Pastebėjot , kaip sistema yra sutrynus žmonių smegenis? Štai vienas žmogus sužinojas apie pora mano daigų (kanapes net nemates) pradėjo panikuot, maždaug tu augini HAŠIŠĄ? MARIHUANA? O dieve narkomanas... Pats aštrus pavadinimas baugina žmogu , nors kas tas hašišas neturi nei menkiausio supratimo. Kaškur nugirdo kažka ir viskas..
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė runkelis »

tada jis runkelis :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
STALKER
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2013-03-14, 18:24
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė STALKER »

BuD rašė:Viena vakara masciau ir prisiminiau visiems igrisusi mita: po zoles, pabandoma ir kitu narkotiniu medziagu. Seniau sakydavau, kad tai priklauso nuo pacio zmogaus. Bet vat butent ta vakara teko apmastyt, kad galbut marihuana pakeicia poziuri i visus narkotikus, o tai priveda ir prie nauju bandymu. Pats esu pries chemija, tabletes, miltelius ir t.t., taciau kai i mano gyvenima atejo Ganjyte, supratau, kad zmones is tiesu perdeda del kai kuriu narkotiku. Pvz.: ratai (Ecstasy). Zmones apie ji kalba, kad jei pavartosi, vsio, tapsi narkomanu. Bet kiek zmoniu pazistu pabandziusiu, jie ne tapo narkatom. Aplamai, jie dar mokosi, sportuoja ir net negalvoja, kada greiciau gauti nauja doze.
Kiek yra bandziusiu :x: , tiek jie yra pabande dar kazko (MDMA, "balta", shrooms ir t.t.). Pats daznai mastau pabandyt hash'o, taciau tuo paciu saves klausiu: "Kodel man ji bandyt, jei pilnai pakanka pyho?".
"galbut marihuana pakeicia poziuri i visus narkotikus", as taip sitam post'e rasiau, bet taip pat yra toks "pamastymas", kad tai del to, jog zmones blogai atsiliepia apie MJ ir iskart pagalvoji, kad gal neverta tiketi tuo sovietiniu zmoniu poziuriu?
Kas man sove tada i galva, ta surasiau ir laukiu Jusu forumieciu nuomones :)
Suprantu, kad pats čia su savim gincyjuos, bet tuo labai norejau pasidalinti su Jumis.
:V:
Dėl marihuana - gateway drug...
Ne marihuana priveda prie stipresnių/sukeliančių priklausomybę narkotikų, o dyleriai. Kai žmonės sužino tiesą apie kanapes, kuri 180 laipsnių skiriasi nuo oficialios versijos, jie automatiškai praranda pasitikėjimą ir kita tų šaltinių informacija. "Jei žolė nėra tokia baisi, kaip čia visi pasakoja, tai gal ir kiti narkotikai nepakenks...". Ir pyst, neturėdamas galimybės pats užsiauginti arba nusipirkti iš normalaus shopo, nueini pas barygą ir sulauki pasiūlymo kam nors stipresniam... Simple as that. Žinoma, visur yra išimčių.
Žolė. Nematau kodėl nesinaudoti šia Dievo mums duota gėrybe.
STALKER
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2013-03-14, 18:24
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė STALKER »

Rankdarbis rašė:Pastebėjot , kaip sistema yra sutrynus žmonių smegenis? Štai vienas žmogus sužinojas apie pora mano daigų (kanapes net nemates) pradėjo panikuot, maždaug tu augini HAŠIŠĄ? MARIHUANA? O dieve narkomanas... Pats aštrus pavadinimas baugina žmogu , nors kas tas hašišas neturi nei menkiausio supratimo. Kaškur nugirdo kažka ir viskas..
šitas stiprus pavadinimas - marihuana - kiek girdėjau irgi buvo prikabintas dirbtinai... iki kažkelintų metų, 20 amžiuje, žolė buvo tiesiog vadinama hemp, bet po to norint išleisti įstatymą ją uždrausti, buvo prikabintas pavadinimas marihuana, kuriuo tuo metu vadino kažkokius stiprius narkotikus mexikoje, nuo kurių vyrai pradėdavo prievartauti moteris...
Žolė. Nematau kodėl nesinaudoti šia Dievo mums duota gėrybe.
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė Tratagalvis »

Chuano form Mexico stole your job and he drugs himself with Marihuana.
REEFER MADNESS! 8()
MillionX
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013-04-10, 14:15
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė MillionX »

Cia biski ne i tema, bet noriu paklaust ar apsimoka pirkt is gonzo.lt seklu pirmam auginimui, todel brangiu nenoreciau, tai galvoju katras labiau apsimoka Great White Shark Feminised ar Haze autoflowering ir ar normalei isaugs?
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė Rankdarbis »

MillionX rašė:čia biski ne i tema
Tai gal rasyk i tema? =(

Velnias mane jau pradeda erzinti naujokai , svarbu klaust ir laukti kol atskira vadova parasys jums. Ka mes zinom ar isaugs? jei i smeli ikisi aisku kad neisaugs. Augink gerai ir isaugs.
MillionX
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013-04-10, 14:15
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė MillionX »

Rankdarbis rašė:
MillionX rašė:čia biski ne i tema
Tai gal rasyk i tema? =(

Velnias mane jau pradeda erzinti naujokai , svarbu klaust ir laukti kol atskira vadova parasys jums. Ka mes zinom ar isaugs? jei i smeli ikisi aisku kad neisaugs. Augink gerai ir isaugs.
tai kad neaisku kur rasyti tuos klausimus, ar kurt tema nauja.... :|
xxyyxx
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2012-10-09, 20:41
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė xxyyxx »

Tai dolbajobas esi, jeigu net nesugebi surasti tinkamos temos.
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė Rankdarbis »

http://www.legalus.net/dis/viewforum.php?f=3

Visa skiltis sukurta tam reikalui. Taciau i klausimus ar tokios seklos augs, atsakymo negausi , jei yra parduotuvej reiskia augs. Skaityk foruma ir suprasi visa auginimo specifika. Nors gerai apsvarstyk ar tikrai tau to reikia
Airis
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-04-14, 00:12
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė Airis »

O as girdejau jog zalias panaikina myrusias smegenu lasteles, ir kaip zmones padaro gamtini reikala panaikina jas is kuno.
Todel ir nepamena keliu epizodu kaip buna paruke :)))
robinashudas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2013-03-14, 20:29
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė robinashudas »

Airis rašė:O as girdejau jog zalias panaikina myrusias smegenu lasteles, ir kaip zmones padaro gamtini reikala panaikina jas is kuno.
Todel ir nepamena keliu epizodu kaip buna paruke :)))
Negridėjau tokio tikrai, girdėjau kad alko panaikina lygiai taip pat - tik gyvas ;D Gal sumaišei kažką :D
robinashudas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2013-03-14, 20:29
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė robinashudas »

Taip pat dar į temą, tam kas klausė ar reik laikyt ilgai dūmelį ar ne. Kažkas dar atsakė, kad reikia neilgai laikyt. Tai man irgi atrodo visada, kad laikyt ilgiau yra geriau. Iš patirties žinau kaip dažnai susidaužu geriau nei kiti nes laikau ilgai labai. Išskyrus su tabakėliu neapsimoka laikyt nes tabakėlio labai daug pasisavina ir kojas nukerta, ypač jei nepratęs prie tabako. Apačioje argumentas iš neblogo straipsnio tai manau tikras ;)

"The latest research on THC absorption indicates that holding in your marijuana hit from seven to eleven seconds gives your lungs the optimal amount of time to absorb as much THC as possible, without coating your lungs with particulates or depriving yourself of oxygen."
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas