Nuotrauka Nuotrauka

Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė BuD »

Sveiki. Sugalvojau sukurti tema apie Jusu girdetus mitus. Pvz. as esu girdejes, kad parukius ganjytes, geriau nevalgyti ir negerti, nes greiciau poveikis praeina. Na as su tuo nesutinku. Nesu pastebejes skirtumo, kad pavalgius ar atsigerus kas nors pasikeistu.
:V:
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė Lar »

Mitu yra labai daug. Bet dėl valgymo tai nzn ,būna parukes valgau, buna nevalgau , efektas abiem atvėjais tesesi tą pati laika. Dėl efekto trukmės ,tai priklauso nuo stufo, nuotaikos, kompanijos, suvartoto kiekio, bet tikrai ne nuo maisto. Dar būna čiuvu kurie teigia jog per bonka geriau daužo. Šis mitas visiška nesamonė ,geriausiu atvėju galima pagreitinti pradini efekta bet ne poveikio stipruma (plaučiu dėginimas visokios bonkos). Taip pat yra žmoniu kurie naudoja daug tabako maišydami maryte ir teigdami jog geriau veikia su didesniu tabako kiekiu. Bėt vėlgi didesnis tabako kiekis neduos konkrečios naudos tik bus pakenkta smarkiau plaučiams.
Su tais mitais yra labai sunku , kadangi juos prasimano asmenys kuriems svarbu ne normalus atsipalaidavimas nuo kasdieniniu sunkumu,o tokie asmenys kuriems svarbu apsidaužyt :D .
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė Marbauskas »

Dėl maisto, bent man tai pasireiškia,kaip kitiems nežinau. Ta prasme parūkęs vengiu valgyt, nes pavalgius man susilpnėja efektas 10min po maisto. Bet trunka tiek pat ilgai. Dar nežinau čia ar mitas ar tiesa, bet sakoma kai bloga nuotaika nerūkyt. Ar kas susidūrėte su rimtesnėmis problemomis parūkę blogos nuotaikos? Aš asmeniškai vengiu to, bet kartais truputį parūkius ta bloga nuotaika išgaruoja (nepagalvokit,kad bėgu nuo savo problemų ar pan, tiesiog turiu nuotaikų kaitą be tam reikalingos priežasties,buvau linkęs į depresija, bet dabar jau metai kokie kaip ramus, nors nuotaikėlės mėgsta keistis) :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
zebr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2012-02-21, 16:42
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė zebr »

Valgymas/gerimas ne mitas, viskas tiesiog priklauso nuo tavo tolerancijos ganjytej, jei ji stipresne, tai zinoma kad pavalgius numus viska :V:
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė BuD »

Musu chebroj priimta, kad itraukus duma, reikia palaikyti plauciuose. Ypac megstam "kareiviska" stiliu, t.y., kai laikai dumus tol, kol praeina ratas ir ateina tavo eile traukti. Nesenai teko su draugu susigincyti. Jo teigimu, laikymas plauciuose neitakoja stipresnio apsvaigimo. Mano nuomone priesinga. Butu idomu suzinoti gerbiamu forumieciu nuomone :V:
manjakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 2012-12-16, 13:25
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė manjakas »

buvau skaites kad viskas isisavina per 3sec, o po to tik plauciu gadinimas. Is asmenines patirties tai pasitvirtino, poveikis tas pats nuotaika tik geresne, neskauda galvos ir nepykina. :)
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė BuD »

Atsimenu kol nelaikydavau ir budavau tokios nuomones, kaip mano draugas, as ne taip greit apsvaigdavau. Bet kai man pasiule itraukus palaikyt, iskart MJ gerokai taip sueme :] nuo tos dienos laikausi nuomones, kad visada bent kiek reikia palaikyt, o prie progos, galima ir "kareivisku" stiliumi :)
Beje, ar pritariate mitui, kad per pirma karta ganjyte neapsvaigina?
manjakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 2012-12-16, 13:25
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė manjakas »

pirmus 3 asmeniskai man :D
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė Rankdarbis »

Gali buti, kaip kam. Man pirma karta nieko , nors labai mazai rukiau.
tadisklp
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2013-02-23, 10:19
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė tadisklp »

nu jo mane irgi ir pirma ir antra karta gerai isnesiojo ;D
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė sunus »

o gali buti kad kitu nekabina ir viskas? :|? 8??? Tatai 3kart kisau nieko nors tu ka :D
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė BuD »

Atsimenu, kai manes nekabino, pabandziau parasiuta. Va tada tikrai pakabins :]
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė Marbauskas »

Mano vienos drauges nekabino 4 kartus jei ne 5, stuffas geras tikrai žinau tą. Net pusgramį surūkė dviese su kita drauge ir nieko visiškai jom. Tada parūkė su manim, tąkart gerai kabino ją(nors stuffas kitas buvo). Po to karto ir to seniau nekabinusio stuffo trupinėlis taip ja apspardo, kad baisu :D
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė BuD »

Na manes :x: nekabino iki 6 karto, kai pabandziau parasiuta. Atsimenu, itraukiau parasiuta, taciau nepilnai, labai grauze gerkle & krutine. Po dumo iskart atsiremiau i pirma pasitaikiusi kruma. Labai kale per galva 8E pirma karta taip stipriai. Po to karto, mane vis labiau ir labiau :x: kabina :]
Tad asmeniui, kurio nekabina MJ, siulyciau parukyt per parasiuta :)
:V:
zebr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2012-02-21, 16:42
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė zebr »

Man tai tie parasiutai nepatinka, aisku teko rukyt keliasdesimt kartu, nes nebuvo nieko po ranka :D Bet vistiek labiau pripazystu glass or J, plastiko neberukau !(

Mane kai pirma kart nuruke tai sueme iskart :!: :D
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė BuD »

As ir nesu parasiuto megejas. :bong: Da Best. Taciau jei labai norisi stipriai apsvaigti, parasiutas vienas geriausiu sprendiniu :V:
zebr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2012-02-21, 16:42
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė zebr »

Ka tas parasiutas. Imi kief, suvinioji i folija, idedi i maisa, palaikai po saltu vandieniu keleta min, istrauki is maiso, ir suspaudi folija su tais gnybtais ikaitusiais kur panos plaukam naudoja. Isemi, gavos gashas. Pradegini plastikiniame butelyje apacioje skyle, dedi hasha ant cizos galo, kisi i skyle, prisitraukia visas butelys, trauki.
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė BuD »

Na idomiai cia parasei, bet manau iskart rukyt per parasiuta butu greiciau & paprasciau :) nesuprask klaidingai, as nesu parasiuto salininkas.. taciau, kai zmones teigia, kad Ganja yra *udas, neima ir t.t., tada siulau pabandyt Parasiuta, Gravity Bong, WaterFall Bong.
As visada uz :bong:
Kartais smagu ir --==::~~
Arba Pipe'as :V: taciau tai HomeMade Pipe'as, tad jis nera puikus turbut rukymui.
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė Rankdarbis »

Su kuo jointus sukat? perkat is e-shopu poperius ar homemade kaska darot?
Anonimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2013-01-28, 23:20
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė Anonimas »

bet kokioj parduotuveje OCB nusipirku, kad ir maximoj ir viskas :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas