Nuotrauka Nuotrauka

Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
snoopdog
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-04-17, 01:16
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė snoopdog »

Kiek man teko girdet tai jei emi koki puse kg stuffo tai gali gaut nuo 12lt/g - 18lt/g priklauso nuo kokybes.
Something Somehow
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė Rankdarbis »

Anonimas rašė:Esu girdejes apie viena viruka kuris augina pats ir parduoda jei perki iskart uz 1000 lt ir daugiau tada gausi po 5lt stafo, bet .... pasitaiko, kad jo stafas prilyksta shaluhoms.

Rankdarbi, o tu is kur? Irgi Mazeikiai?
Taip ;)

Dauguma vietiniu barygu manau patys augina.
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė BuD »

Su draugu cia siandien susigincijau. Pagal ji, bonkute, parasiutai Da Best! 8E Na, o as jam bandau isaiskint, kad plastmase lydosi, gal ir ne vizualiai, bet vistiek lydosi ir rukant per tokius irenginius, visas brudas itraukiamas. O jis man atsake, kad tai eilinis mitas :|
zebr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2012-02-21, 16:42
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė zebr »

Tu teisus. Nerukykit jus tu parasiutu, nusipirkit normalu stiklini bonga ir viskas... :.
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė BuD »

Tai as ir nesu parasiutu megejas, visada man "pavaziuoja stogas" nuo ju. Stiklinio nereikia :D esu patenkintas ir akriliniu :bong: :V:
Bet vat kaip paaiskinti jam, kad plastmase lydosi? Nu niekaip jis nesupranta.. toks jausmas, kad isi*isineja
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė Rankdarbis »

Kam tau ka aiškint, pasakei kaip yra o jei netiki tai jau jo problemos
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė BuD »

Supranti, Rankdarbi, cia ne siaip eilinis praeivis, o draugas. Vis gi as jam linkiu visa ko geriausio ir nenoriu, kad per visokias plastmases jis galiausiausiai susigadintu sveikata :V:
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė Rankdarbis »

Geras tu draugas BuD'ai :) Juk visi parasiutai ir buteliai yra tik "ant smugio" Kai nieko kito po ranka nera, per koki tusa ar pan. Kad ir kaip ten bebutu manau su laiku jis supras , juk ir dumas visai kitoks per gera bonga traukiant ;)
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė sunus »

10 emi tai po 25 duoda ir aciu pasako rusys konkrecios su pavadinimais skundu dar nebuvo|.|) :D
10 man uzteko 2 savaitem su 4 baliukais neblogais... [:)]
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė Jah »

na kazin ar daug kur tos rusys yra konkrecios, gal tiesiog del ivaizdzio pavadinimus sumete ir tiek.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė G. »

Is Olandu importuotos beveik visada su rusim buna :) nu aisku, ziurint dar koks baryga. Ten koks atsilupes pusmarozis tai jam p. svarbu i galva kerta :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė sunus »

G. rašė:Is Olandu importuotos beveik visada su rusim buna :) nu aisku, ziurint dar koks baryga. Ten koks atsilupes pusmarozis tai jam p. svarbu i galva kerta :D
Va kodel as ce uzsiregistravau ce i :x: ziurima kitaip o ne kaip kiti svarbu tik kad spardytu ir nieko neatsimintum o jei dar uzmiegi tai pagal kitus jau pikciau negali but :D :D
:x: rukymas man tapo kaip ir hobis procedura. Istyrinejimas stafo domejimas viskuo kas susije su :x:
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė BuD »

100% pritariu tau, Sunau ( :D ) gaila, kad tiek daug zmoniu linke i prakeikta alkoholi, o i Ganja ziuri kaip i narkotika :/
snoopdog
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-04-17, 01:16
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė snoopdog »

BuD rašė:100% pritariu tau, Sunau ( :D ) gaila, kad tiek daug zmoniu linke i prakeikta alkoholi, o i Ganja ziuri kaip i narkotika :/
As anksciau ir daug gerdavau kol atradau MJ. Dabar jei isgeriu tai tik per kokias sventes, cizu neberukau jau antra sav , tai tik karts nuo karto pasimegauju skaniu :x: dumeliu. :V:
Something Somehow
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė BuD »

Na tai taip, as irgi :) va dabar po pertraukos kita savaite vel patrauksiu :)
snoopdog
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-04-17, 01:16
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė snoopdog »

BuD rašė:Na tai taip, as irgi :) va dabar po pertraukos kita savaite vel patrauksiu :)
Daznai rukyt neidomu ir manau nera gerai(kerta per atminti ziauriai), o va parukai kas pora sav ar net men tai kitas efektas ir pasijuoki smagiai ir daug rukyt nereikia. :D :D :D :D :] :bong: :x:
Something Somehow
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė BuD »

Puikiai pasakyta :V: as esu taip nusistates: kuo didesne pertrauka, tuo geriau, smagiau surukoma Ganjyte, tuo maloniau praleidziamas laikas :bong:
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė BuD »

Viena vakara masciau ir prisiminiau visiems igrisusi mita: po zoles, pabandoma ir kitu narkotiniu medziagu. Seniau sakydavau, kad tai priklauso nuo pacio zmogaus. Bet vat butent ta vakara teko apmastyt, kad galbut marihuana pakeicia poziuri i visus narkotikus, o tai priveda ir prie nauju bandymu. Pats esu pries chemija, tabletes, miltelius ir t.t., taciau kai i mano gyvenima atejo Ganjyte, supratau, kad zmones is tiesu perdeda del kai kuriu narkotiku. Pvz.: ratai (Ecstasy). Zmones apie ji kalba, kad jei pavartosi, vsio, tapsi narkomanu. Bet kiek zmoniu pazistu pabandziusiu, jie ne tapo narkatom. Aplamai, jie dar mokosi, sportuoja ir net negalvoja, kada greiciau gauti nauja doze.
Kiek yra bandziusiu :x: , tiek jie yra pabande dar kazko (MDMA, "balta", shrooms ir t.t.). Pats daznai mastau pabandyt hash'o, taciau tuo paciu saves klausiu: "Kodel man ji bandyt, jei pilnai pakanka pyho?".
"galbut marihuana pakeicia poziuri i visus narkotikus", as taip sitam post'e rasiau, bet taip pat yra toks "pamastymas", kad tai del to, jog zmones blogai atsiliepia apie MJ ir iskart pagalvoji, kad gal neverta tiketi tuo sovietiniu zmoniu poziuriu?
Kas man sove tada i galva, ta surasiau ir laukiu Jusu forumieciu nuomones :)
Suprantu, kad pats cia su savim gincyjuos, bet tuo labai norejau pasidalinti su Jumis.
:V:
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė KaTiS »

Visada maniau ir manysiu, kad jeigu žmogus jau gimęs "mašiną" vairuot tai MJ net nebus įdomus reikalas ir jis ras savo kelią į ten kur jam reikia būt. Aišku labai daugkas priklauso nuo aplinkos kurioje augi, ir pačio charakterio, norų, valios ir proto. Čia jau kiekvienam asmeniškai, (juk būna ir draugas visą gyvenimą buvęs laimingas ima ir pasikaria) bet žmonėm kurie tiki mitus, kad po MJ pereini prie rimtesnių narkotikų pasiūlyčiau puodelį ar gal ir visą kibirą logikos, aišku yra ir tokių užsispyrusių, kurie paprasčiausiai nenori tuo tikėt, arba smegenyse trūksta vietos apie viską pagalvoti.
Galėčiau ganją ir narkomanus palyginti su alum ir alkoholikais, kas ir bebūtų, jei kiekvienas atsigėręs alaus imtų babatuko taškų ieškoti, tas pats ir su MJ :x: Žinoma pats esu gėręs tą babačių, bet jis manęs visai neveža, ir jau geriau išlikti blaivam, negu gerti tą šūdą. Rūkau kanapę, esu išbandęs Salvijos, turbūt nenoks sprendimas po lengvai atpalaiduojančių vaistų griebtis 4-5 lygio haliuciogenų, bet mane ji išgasdino, aišku bandžiau ir antrą ir 5 kartą, bet nusprendžiau, kad man nepatinka gyventi trečioje erdvėje :) žinoma dar norėčiau lsd išmėginti, bet konkrečiai žinau, kad joki kiti dalykai manę netraukia, vien tik žinant jų poveikį. :V:
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos

Standartinė Broniusx »

BuD rašė: Pats daznai mastau pabandyt hash'o, taciau tuo paciu saves klausiu: "Kodel man ji bandyt, jei pilnai pakanka pyho?".
:V:
O kuo "hashas" skiriasi nuo "pyho"? Skoniu, konsistencija, spalva... Kas dar?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas