Nuotrauka Nuotrauka

Kiek metų pučiat?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Leaf
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2013-10-11, 13:07
Reputacija: 0

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė Leaf »

G. rašė:Labas, aš G. :) Liuks tada, kad viskas ok! Sveikas atvykęs į forumą! Patariu susipažinti su forumu, esama informacija (jos čia yra labai labai labai daug) :)
Dekui ;) Jau po truputi zvalgausi, tikrai daug info prikaupta siame forume! Ir gan daug aktyviu vartotoju! :bong:
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė kulturingas »

Leaf rašė:
G. rašė:Labas, aš G. :) Liuks tada, kad viskas ok! Sveikas atvykęs į forumą! Patariu susipažinti su forumu, esama informacija (jos čia yra labai labai labai daug) :)
Dekui ;) Jau po truputi zvalgausi, tikrai daug info prikaupta siame forume! Ir gan daug aktyviu vartotoju! :bong:
Puse tu aktyviu vartotoju gyvena jau ne lietuvoje :) Juk lietuvoje mazina "narkomanija" :D tai isvare labai daug putiku i uzsieni, kad cia nesipykti :)
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė THCholic »

naktibaldas rašė:15 gal koki... :angel:
Is tiesu, tai parejau daugybe putimo stadiju, kazkada net maniau, kad esu nuo to priklausomas. :|? :D Beda buvo tame, kad tiesiog draugai buvo tokie, kurie rukydavo nuo ryto iki vakaro. Tai veikia...
O daba esu tokioj stadijoj, kad pust man jau ir nebereikia. 8) Jau procesas negriztamas. :] Aisku, parukau kartais, tiesiog butu gaila su tuo issiskirti, tai man labai daug ka dave, visiskai pakeite pasauleziura, praplete samone, ir sakyciau, vienu metu net isgelbejo mane. |.|)
Esu dekingas ganjai uz daugybe puikiu prisiminimu, uz tai, kad padare mane tokiu, koks esu, uz gausybe nauju pazinciu.
Et, zodziais to nenupasakosi. %)
Sutinku su beveik viskuom, ta pati situacija ir pas mane. Pazistu :x: virs 18 metu jau, is ju koks 12 meteliu - labai intensyviu santykiu. Baisu prisiminti kai gyvenant UK diena prasidedavo bongu ir bongu baigdavosi paryciais, ar laikotarpius kai pusdavom masinose ir maldavomes po visa LT, LV, siaip is neturejimo ka veikti (gerai kad be nuotykiu). Taciau nesutinku su tuo kad pust nebereikia, nes tai man pilnai pakeite visas kitas nesamones - alkoholi, tabaka ar kazkokius kitus uzdraustus "saldainius", kurie seniau tikrai buvo gan populiarus. Tai yra kone vienas is maziausiai pasekmiu turintis atsipalaidavimo budas, o gal net ir naudingas sveikatai (kalbu apie save, savo sveikatos problemas). Daug pusti nereikia ir tikrai net nebesinori kaip anksciau, taciau bent pora kartu i savaite tikrai smagu ta padaryti su sena gera kompanija, o kartais ir vienam, jei tikrai yra toks noras. Tiek puciant nera jokios tolerancijos ar aplamai kokiu tai perdetu emociju ar smegenu atbukimo, kas tikrai jauciasi, puciant daug ir pastoviai, ta pastebejau ir ant kitu ir ant saves, tikrai nepaneigsi. Pasikartosiu - tai puikus atsipalaidavimo ar net meditacijos budas, darant tai saikingai ir su protu, kas yra reikalinga darant bileka, bo visko imanoma padauginti ir net geri dalykai gali tapti blogais ar net kazka sugriauti gyvenime. Gaila kad tokius dalykus daugelis zmoniu pradeda suprasti kaip taisykle kiek per velai, taciau kaip ten bebutu, nepazistu ko gero tokiu, kuriems :x: gyvenima sugriove taip, kaip sugriove kad ir alkoholis, va tokiu tai pazistu ir zinau daugybe, ne vieno jau ir nebera...
set
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-11-10, 12:12
Reputacija: 0

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė set »

Sveiki, esu galima sakyti naujokas 2 metai stazo puciant. Pusantru metu rukydavau belenkokiais kiekiais ir beveik bet ka, pastariuoju metu pradejau labiau dometis zaliu ir keisti rukymo iprocius tai tiek ;)
wiperis
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2014-05-13, 21:09
Reputacija: 0

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė wiperis »

kazkur apie keturis db tiksliai nepamenu. :D
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė Click Clack »

Geresnis klausimas būtų kiek metų nepučiam :D :] Ok, einu miegot...
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė Moderatorius »

Click Clack, ahaha :D pučiu >3 metus kažkur.. bet. dabar jau >6mėn kaip neteko. ir ramus :))
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?
    bi0dileet » » forume Legalus forumas
    134 Atsakymai
    60926 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sodininkas
  • Kiek rukyt?
    baudejaskonkorezis » » forume Legalus forumas
    33 Atsakymai
    14717 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas SuNeasmenines
  • Kada, kiek ir keliese?
    Dante » » forume Legalus forumas
    55 Atsakymai
    20814 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Isp*
  • kiek dienu islieka zole?
    mare » » forume Legalus forumas
    87 Atsakymai
    60165 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Kiek laiko jau pucete ? ir nuo keliu ?
    Ficcuss » » forume Legalus forumas
    0 Atsakymai
    3015 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ficcuss