Nuotrauka Nuotrauka

Kiek metų pučiat?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
mindblow
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-03-31, 21:05
Reputacija: 0

Kiek metų pučiat?

Standartinė mindblow »

Kilo klausimas, kuris dar nebuvo užduotas šiame forume. Taigi, kiek metų pučiate? :x: --==::~~ :bong:
vardas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2013-06-04, 20:02
Reputacija: 0

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė vardas »

3 metai rimtai
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė G. »

pirmą syk įpučiau prieš kažkur jau 7-8 metus.. tai turbūt tiek metų ir pučiu :|? Kartais daug, kartais mažai, kartais dažnai, kartais retai, o kartais nė kiek. Žo, kaip man geriausiai taip ir pučiu :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė Lar »

Pirma kart paragavau gal 14-15metu nepatiko nerukiau iki 18 metu maždaug. tai grubiai gaunasi beveik 3metai. ir viską susumavus maždaug 1metus prapučiau su draugais,o kitus su draugėm (su priešingos lyties kompanija smagiau pust ir laikas lėčiau tiksi :) )
estray
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2011-05-17, 15:42
Reputacija: 0

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė estray »

Kanape visa laika buvo puikiu taboko pakeitalu,europa neturejo taboko ,bet mes nezinojom ir Teqiulos .... kiek metu patis turim ,butu geriasnis klausimas......
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė naktibaldas »

15 gal koki... :angel:
Is tiesu, tai parejau daugybe putimo stadiju, kazkada net maniau, kad esu nuo to priklausomas. :|? :D Beda buvo tame, kad tiesiog draugai buvo tokie, kurie rukydavo nuo ryto iki vakaro. Tai veikia...
O daba esu tokioj stadijoj, kad pust man jau ir nebereikia. 8) Jau procesas negriztamas. :] Aisku, parukau kartais, tiesiog butu gaila su tuo issiskirti, tai man labai daug ka dave, visiskai pakeite pasauleziura, praplete samone, ir sakyciau, vienu metu net isgelbejo mane. |.|)
Esu dekingas ganjai uz daugybe puikiu prisiminimu, uz tai, kad padare mane tokiu, koks esu, uz gausybe nauju pazinciu.
Et, zodziais to nenupasakosi. %)
Pilypas is kanapiu
estray
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2011-05-17, 15:42
Reputacija: 0

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė estray »

naktibaldas rašė:15 gal koki... :angel:
Is tiesu, tai parejau daugybe putimo stadiju, kazkada net maniau, kad esu nuo to priklausomas. :|? :D Beda buvo tame, kad tiesiog draugai buvo tokie, kurie rukydavo nuo ryto iki vakaro. Tai veikia...
O daba esu tokioj stadijoj, kad pust man jau ir nebereikia. 8) Jau procesas negriztamas. :] Aisku, parukau kartais, tiesiog butu gaila su tuo issiskirti, tai man labai daug ka dave, visiskai pakeite pasauleziura, praplete samone, ir sakyciau, vienu metu net isgelbejo mane. |.|)
Esu dekingas ganjai uz daugybe puikiu prisiminimu, uz tai, kad padare mane tokiu, koks esu, uz gausybe nauju pazinciu.
Et, zodziais to nenupasakosi. %)

kanapes shokoladinis sirupas,prie blynu su bananais...... Jointas vietoj smilkalu ............ derliaus metu per helovina ..... :arrow:
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė runkelis »

naktibaldas rašė:15 gal koki... :angel:
Is tiesu, tai parejau daugybe putimo stadiju, kazkada net maniau, kad esu nuo to priklausomas. :|? :D Beda buvo tame, kad tiesiog draugai buvo tokie, kurie rukydavo nuo ryto iki vakaro. Tai veikia...
O daba esu tokioj stadijoj, kad pust man jau ir nebereikia. 8) Jau procesas negriztamas. :] Aisku, parukau kartais, tiesiog butu gaila su tuo issiskirti, tai man labai daug ka dave, visiskai pakeite pasauleziura, praplete samone, ir sakyciau, vienu metu net isgelbejo mane. |.|)
Esu dekingas ganjai uz daugybe puikiu prisiminimu, uz tai, kad padare mane tokiu, koks esu, uz gausybe nauju pazinciu.
Et, zodziais to nenupasakosi. %)
like :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė Marbauskas »

Kiek paskaičiavau tiksi penkti metai kaip pučiu :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė Closer »

Na skaitau ir jauchiuosi visishkas veteranas :)) pirma kart pandziau shalushkes 18metuku o rimtai apsipuchiau ir puchiau jau 19-20... Taip kad 17-15 :)
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė kulturingas »

Closer rašė:Na skaitau ir jauchiuosi visishkas veteranas :)) pirma kart pandziau shalushkes 18metuku o rimtai apsipuchiau ir puchiau jau 19-20... Taip kad 17-15 :)
Pirma karta bandziau 18-os, tai cia pries kokius 12-a metu. labai patiko kvapas, po to kuri laika rukiau gal pora kartu kasmet. O reguliaraus rukymo tai tik metai, gal net nepilni dar.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
STALKER
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2013-03-14, 18:24
Reputacija: 0

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė STALKER »

To closer, kulturingas ir kitiems, pučiantiems virš 10 metų: kaip jums su thc tolerancija? Ar padidėjo kiekiai, reikiami suvartoti norint pasiekti normalų high? :)
Žolė. Nematau kodėl nesinaudoti šia Dievo mums duota gėrybe.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė G. »

Priklauso gi nuo rūkymo įpročių, o ne nuo metų kiek rūkai. Tolerancija tai padidėja tai sumažėja, priklauso nuo rūkymo įpročių. Jeigu klausi, kad įsitikint ar toks dalykas aplamai egzistuoja, nes pats esi visiškai žalias - taip. Gali ir per savaitę pakilt tolerancija thc, jeigu rūkai kiekvieną dieną, o gali ir metų metus nereguliariai pūst po kelis kartus per mėnesį ir jokia tolerancija thcui tau nekils. Viskas gi nuo visko priklauso - kiek rūkai, ką rūkai, kodėl rūkai, kada rūkai, kaip rūkai, net ir nuo to, ką veiki apsirūkęs.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė Closer »

STALKER rašė:To closer, kulturingas ir kitiems, pučiantiems virš 10 metų: kaip jums su thc tolerancija? Ar padidėjo kiekiai, reikiami suvartoti norint pasiekti normalų high? :)
smarkiai sumazinau :) ta prasme vakarui nebutinai nusipuust i koma :) na bet zinoma buna visko :) shiai buvo pas mane dideliu pertrauku ir po puse metu ir maziau :) vienu metu bijojau del pripratimo ir pan bet chia manau daugiau nuo draugu priklauso ir aplinkos.
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė Closer »

kulturingas rašė:
Closer rašė:Na skaitau ir jauchiuosi visishkas veteranas :)) pirma kart pandziau shalushkes 18metuku o rimtai apsipuchiau ir puchiau jau 19-20... Taip kad 17-15 :)
Pirma karta bandziau 18-os, tai cia pries kokius 12-a metu. labai patiko kvapas, po to kuri laika rukiau gal pora kartu kasmet. O reguliaraus rukymo tai tik metai, gal net nepilni dar.
Kokiam tuse praradai nekaltybe ?:) kasnors susije su elektronika?
myweed
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2011-04-19, 16:57
Reputacija: 0

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė myweed »

Artimai su maryte draugauju jau kokie 5metai, pusiaukelej buvo atsirade paranojos problemu, lengva depresucha, taciau viskas lyg niekur nieko ishsisprende. Padariau isvada, kad viskas priklauso nuo stuff quality. Paskutinis menuo - sviesus, neberukau cizu, todel ir maryte i savaite uzheina tik du tris kartus, ( visgi, nikotino isvis negalima traukt, bet tenka apsiribot minimaliais nuostoliais )
p.s. Vizija - panele maryte savo ateity matyti keleta kartu per menesi - tobula ;)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė Sigma »

STALKER rašė:To closer, kulturingas ir kitiems, pučiantiems virš 10 metų: kaip jums su thc tolerancija? Ar padidėjo kiekiai, reikiami suvartoti norint pasiekti normalų high? :)
Nebeaktualu tas pūtimas patampa. Kasdien tuo užsiimt, užsiima vienetai. Jų reikėtų atskirai paklaust. O didžioji dalis tam laiko skiria karts nuo karto. Pramogai, o ne poreikiui. Dažnai kaip priedą viso kito vakarėlio džiaugsmo. Ir apie kažką tokio kaip tolerancija galvot net minčių nėra. Parūkai ir būna smagu. Daugiau parūkai, būna dar smagiau. O po dar daugiau kvieties taksi ir važiuoji išsimiegot.

Tiesiog ateina laikas, kai žolė nustoja parinti tave. Ir didelė dalis šio forumo temų patampa juokingos ir nereikšmingos. Nors pabandžius prisiminti, tai taip, kai kurie klausimai savo laiku labai parino :)
BOB - Bombs Over Bagdad!
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė kulturingas »

STALKER rašė:To closer, kulturingas ir kitiems, pučiantiems virš 10 metų: kaip jums su thc tolerancija? Ar padidėjo kiekiai, reikiami suvartoti norint pasiekti normalų high? :)
As tai labai... vartoju.... Pradejau reguliariai tai pries kokius 1-erius metus gal. Ne tai kad atsakingai, bet tiesiog suprasdamas tolerancija. Ir kai zinau, kad noresiu koki pirmadieni uzsirukyti - tai ta savaitgali parukau kokia sativa, o jau ta pirmadini tai pasiimu indica (kas dvi valandas, visa diena). Na ir ka? Va rasineju nesamones, ir dar balkone auginu :) man smagu.

Nerukyti, esu nerukes sia vasara apie 2-3 savaites, nors turejau. Kavos negeres sia vasara esu 6 dienas (norejau savaite padaryti, bet ryte zmona atnese puodeli - neatsisakiau :)).

Nematau jokios bedos nei su kava, nei su kanape. Beda turiu tik su alkoholiu ir tabaku (bet cia atskira kalba del situ dvieju).
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Leaf
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2013-10-11, 13:07
Reputacija: 0

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė Leaf »

Sveiki,

as tai beginner'ris.. metai tik :) Anksciau zinoma esu bandes daug kartu, bet nemokejau rukyti, uzpuldavo paranoja, baime, kad mirsiu ir t.t. :) Pries metus pagaliau ismokau rukyti tai dabar viskas ok :)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Kiek metų pučiat?

Standartinė G. »

Labas, aš G. :) Liuks tada, kad viskas ok! Sveikas atvykęs į forumą! Patariu susipažinti su forumu, esama informacija (jos čia yra labai labai labai daug) :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?
    bi0dileet » » forume Legalus forumas
    134 Atsakymai
    60925 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sodininkas
  • Kiek rukyt?
    baudejaskonkorezis » » forume Legalus forumas
    33 Atsakymai
    14717 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas SuNeasmenines
  • Kada, kiek ir keliese?
    Dante » » forume Legalus forumas
    55 Atsakymai
    20812 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Isp*
  • kiek dienu islieka zole?
    mare » » forume Legalus forumas
    87 Atsakymai
    60165 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Kiek laiko jau pucete ? ir nuo keliu ?
    Ficcuss » » forume Legalus forumas
    0 Atsakymai
    3015 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ficcuss