Nuotrauka Nuotrauka

Straipsniai, filmai ir kitą už teisybę apie kanapę

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Kosmo
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2013-05-03, 20:00
Reputacija: 0

Straipsniai, filmai ir kitą už teisybę apie kanapę

Standartinė Kosmo »

Sveiki --==::~~ .
Susidūriau su problema. Teko grįžti namo pas tėvus ir jie užtiko pas mane bongą ir supratę kam šis prietaisas skirtas pradėjo traukt per dantį. Aišku susipykom, ypač su mama, nes ji konservatyvus, sovietiško išplauto proto žmogus. Tėvas gana ramiai reagavo, atrodo pats kažkada bandęs.
Taigi einu prie beveik esmės - ji pradėjo rodyti lietuviškos propagandos straipsnius alfa.lt(achemos grupė, grhhh), delfi.lt ir kituose šūdportaliuose. O aš pradėjau ieškoti ir... Beveik nieko neradau. Lietuvoje trūksta straipsnių, vertimų ir propagandos.
O dabar esmė - Ar galite parašyti nuorodas į straipsnius, filmus, vertimus (geriausiai lietuvių kalba) kuriuos galėčiau parodyti, jeigu ne tėvams, bent jau kitiem.
Ačiū
:)

P.S. Ieškojau tokios temos, bet neradau. O būtų labai pasitarnavusi.
Jezus :)
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2010-12-18, 22:30
Reputacija: 0

Re: Straipsniai, filmai ir kitą už teisybę apie kanapę

Standartinė Jezus :) »

Yra tos medžiagos su lt subs tai tikrai, business behind getting high,bet nemanau,kad verta kitiem kišt ko jie nenori..beto,kad kanapė gerai ir t.t,tai nebent iš tos pusės,kad sergantiem padeda,o šeip..pernelyg asmeniškas dalykas.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Straipsniai, filmai ir kitą už teisybę apie kanapę

Standartinė G. »

Labas :) https://www.facebook.com/GerasZodisApieKanapes tikiuosi, bus nors kiek naudinga. Gali varyt iki pirmu postu, ten dafiga apie pluoštines, medicinines ir rekreacines kanapes yra. Foto, faktai, paveiksliukai, dokumentikos, propagandų demaskavimai ir t.t.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
STALKER
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2013-03-14, 18:24
Reputacija: 0

Re: Straipsniai, filmai ir kitą už teisybę apie kanapę

Standartinė STALKER »

Laikykis, broli!

Straipsnių ir filmų galima surasti labai daug... Bet čia, jeigu žmogus nevaldo savo ego, jis ignoruos tiesą, jos nematys. Siūlau pabandyti nuraminti mamą per šiek tiek kitą prizmę - palygink kanapes su alkoholiu. Tai aišku bus efektyviau, jei ji vartoja alkoholį..:

https://www.google.lt/search?hl=lt&q=AL ... W1Pa3egKAG

Mano asmeninė patirtis: gyvenu su tėvais. Mama žino, kad rūkau, tėvas ne. Vieną savaitgalį mama užėjo į kambarį ir paprašė, kad parveščiau girtą draugą, kuriam prasidėjo balti arkliai (jie baliavojo...). Aš jau buvau įpusėjęs savo trip'ą, kažką filmavau su savo kamera - buvo atsidariusi kurybos čakra... Bet jai paprašius parvežti girtą draugą, atsisakiau paaiškindamas, kad esu parūkęs, ir geriau nevairuosiu. Ji aišku nuliūdo... Kitą dieną užėjus kalbai apie mano pomėgius ji išreiškė savo liūdesį: visą naktį negalėjau užmigti, galvodama apie tave... va ir pasireiškia čia tavo pomėgių "privalumai"... Aš labai nenustebau: mama, tu jaudinies dėl to, kad rūkau kanapes? Kodėl nieko nesakai, kai geriu alkoholį? Ar tau tikrai mano raudonos akys, plati šypsena ir keistas balsas yra baisiau už tokius bajerius, dėl kurių turėjau vakar parvežti jūsų draugą (jam prigėrus dažnai prasideda balti arkliai)..? Ji tyliai prisipažino: neįrodysi tu man, aš sovietinio mąstymo žmogus... Liūdna pačiam net :/

Pasiruošk rimtai. Tokiems žmonėms reikia sudrebinti pasaulėžiūrą, nes jie dažnai negali/nenori patikėti, kad tiek metų buvo plaunamos smegenys...

Joe Rogan- Marijuana & Life Tips!
Žolė. Nematau kodėl nesinaudoti šia Dievo mums duota gėrybe.
Jezus :)
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2010-12-18, 22:30
Reputacija: 0

Re: Straipsniai, filmai ir kitą už teisybę apie kanapę

Standartinė Jezus :) »

Nežinau kokį bullshit jūs čia šnekat apie tą viešumą ir jo įtaką legalizavimui.. Realiai nebus naudos tiems,kas gali padaryt įtaką legalizavimui(valdžia/mafija) tol ir bus kaip likę. Per 3-4 metus nemačiau nieko originalaus, vis tas pats, kanapė lyginama su alkoholiu ir aplamai bet kokiu narkotiku(kava, cukrus, fast food, etc) iškeliamas jos medicininis potencialas nu ir pan.. Maždaug pūst yra gerai.. Faktas,kad visuominei ir taip nėr gerai,o dar jointą nri įkišt legalei? Duok sergančiam dar nuodų..
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Straipsniai, filmai ir kitą už teisybę apie kanapę

Standartinė G. »

Be viešumo legalizacijos tikrai nebus, bet iki viešumo reikia pribręst, o tas reikalauja nemažai laiko. Įtaką legalizavimui gali padaryti absoliučiai kiekvienas mielas individas - aš, tu, mes, jūs, jie, jos. Valdžia ir mafija turi būti atskirti kai kalbama apie legalizacijos naudą, nes legalizacija naudos siekama tik paprastiems gyventojams ir valdžiai, o mafiją yra siekiama sunaikinti. Mafijai yra patogu kol kanapes nelegalios, nes didesnį pelną(naudą) dalinasi mažesnė grupė žmonių. Valdžiai (teisingai valdžiai) būtų naudinga legalizuot kanapes, nes tada būtų galima atimti naudą iš mafijos ir teisėtai ją padalinti eiliniams gyventojams. Mafijai naudos siūlyti jokiais būdais nereikia. Kas yra originalu? Visam pasauly kanapių legalizacija eina pagal tą patį varikliuką - siekimą įrodyti, kad kanapes yra neteisinga klasifikuoti kartu su heroinu. Jėzau, kaip kitaip kanapes perkelsi iš I kontroliuojamų narkotikų sąrašo į II (kad bent jau būtų galima naudoti medicininiais tikslais) ar III, jeigu nelyginsi su kitais narkotikais ir jų daroma įtaka žmogaus sveikatai? Tau asmeniškai galbūt ir atrodo neoriginalu, bet patikėk manim, yra tūkstančiai žmonių, kurie apie kanapes nieko nenutuokia ir vis dar galvoja, kad kanapės yra tokios pačios pavojingos kaip heroinas. Buvo tyrimas kažkada - kokių narkotikų labiausiai bijo lietuviai - kanapių ir heroino, tai kaip kanapes atplėši nuo heroino nekalbėdamas apie kitus narkotikus (alkoholį, tabaką, kofeiną, cukrų ir t.t.)? Niekaip. Kas liečia medicininį potencialą - yra didžiulė kvailystė jį nutylėti, nes kaip minėjau yra begalė žmonių, kuriems tai yra visiškai nauja ir pirmą kartą girdima. Dalis iš pradžių į tai žiūri skeptiškai, nes jiems tai nauja, tai normalu, bet kol jie savo paties sąžine nepajaus (nepamatys nufilmuotų pavyzdžių, nepaskaitys ar nepaklausys ligonių pasakojimų kaip sergantys žmonės gauna naudos iš kanapių, nepamatys profesionalių gydytojų pareiškimų, nepamatys jau įgyvendintų kanapių naudojimo medicinoj praktikų (JAV, Europa, Izraelis ir t.t.) tol jie ir toliau manys, kad kanapės neturi medicininio potencialo. Kaip dar kitaip žmones išmokyti kažko naujo, jeigu ne paprasčiausiai mokant? Niekas nesiekia žmonių įtikinti, kad "maždaug pūst yra gerai", siekiama įtikint žmones, kad "pūst yra tikrai gerai, BET tik tokiais ir tokiais atvejais, pagal tokias ir tokias aplinkybes ir tokiais ir anokiais būdais ir kiekiais". Teisingai, faktas, kad visuomenei ir taip nėr gerai ir taip, dar nriu jointą įkišt legaliai, nes įkišus jointą legaliai visuomenei bus geriau. Duok sergančiam dar nuodų? Aš pasakyčiau - duok sergančiam dar vaistų :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
meistriukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2012-11-03, 07:46
Reputacija: 0

Re: Straipsniai, filmai ir kitą už teisybę apie kanapę

Standartinė meistriukas »

Sveiki,benaršydamas internete aptikau įdomią grafinę novelę apie kanapės istoriją.Ji pradedama pasakojimu apie kanapės naudojimą 3000 m.pr.Kr. keliaujant link šių dienų realybės.Tai tarsi kelionė laiku,dėmesio centre išlaikant pagrindinę dedamąją - kanapę.Yra apžvelgtos pagrindinės jos draudimo priežastys,tai darantys "žmonės" ir jų interesai.Novelė kuo puikiausiai tinka susipažinimui/supažindinimui tiems,kam įdomu "kodėl".

Kalba: Anglų
Platforma: Windows,Linux,Mac
Siūstis: http://www.renai.us/game/marijuanathetruth.shtml
Priežastis reikalinga karui, ne taikai
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Informaciniai straipsniai apie kanapes auginima. (vertimai)
    Draugas » » forume Herbariumas
    23 Atsakymai
    12260 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas PsY
  • informacija apie medicinine kanape
    ridenkis » » forume Medicina
    6 Atsakymai
    6372 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Marichuanai - Taip! visa tiesa apie kanape!
    cosM » » forume Legalus forumas
    22 Atsakymai
    12786 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas blogabegonija
  • Informacinė medžiaga apie kanapę diskusijai su visuomene
    tomastomas » » forume Legalus forumas
    45 Atsakymai
    18210 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas putejas
  • Bongo plovimas ir kita higiena.
    Muscaria » » forume Legalus forumas
    173 Atsakymai
    96329 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas balandziodvidesimta