Nuotrauka Nuotrauka

'Sirdies lasai'

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
fladas
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2014-03-08, 15:39
Reputacija: 0

Re: 'Sirdies lasai'

Standartinė fladas »

Nebesuprantu :D tai man veidas buvo balltas baltas ir sirdis nesveikai plakt pradejo ir pats kaip zombis jauciaus ir dar ties kokias keturias dienas biski skaudejo sirdis ? :D tai cia tik panikos priepuolis ? :) tai sveikatai tai nekenkia ziauriai ? :) tai gal cia del psichologinio nusiteikimo ? ar del blogos zoles ? :)
uodz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2013-09-05, 01:33
Reputacija: -9

Re: 'Sirdies lasai'

Standartinė uodz »

blogos zoles.kenkia ir dar kaip.smegenu veikla susika ar ka ten...
fladas
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2014-03-08, 15:39
Reputacija: 0

Re: 'Sirdies lasai'

Standartinė fladas »

o cia situ vaistu vaistineje be recepto parduoda ?
uodz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2013-09-05, 01:33
Reputacija: -9

Re: 'Sirdies lasai'

Standartinė uodz »

taip
fladas
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2014-03-08, 15:39
Reputacija: 0

Re: 'Sirdies lasai'

Standartinė fladas »

dekui labai, daug padejai :)
Buraka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-04-27, 11:48
Reputacija: 0

Re: 'Sirdies lasai'

Standartinė Buraka »

Tai kaip gali tau Rukymas isprovokuoti panikos ataka, jei tai yra psichologinis efektas? Mano manymu, :x: tai neisprovokuoja, bet pastirpina jausmus del to, kada esi nusiteikes blogai- nerukyk, tada nepralinksmesi, o dar blogiau bus, kokia nuotaika rukai toks high'us ir bus, O kada sedi draugu kompanijoje vakara silta, tai tik ir pasidziaugsi, bet aisku ir nereikia vienam paciam surukyt 1g. Jei sedi kamurkei ir rukai per kibira, ir trauki kuo greiciau, tai gali ir prasidet, as tai isvis, net nemegstu, kada buna taip, kad net nebegali atsitot. Man patinka, mazai, maloniai, tada viska gali apmastyt. Reikia ismokt dziaugtis mazais dalykais. '|
fladas
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2014-03-08, 15:39
Reputacija: 0

Re: 'Sirdies lasai'

Standartinė fladas »

nu as per ta karta daug vienas supuciau ir skubedamas dar per bonga :D kaskiek manau ir del to prisideda :)
Buraka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-04-27, 11:48
Reputacija: 0

Re: 'Sirdies lasai'

Standartinė Buraka »

Na tai cia jau ne MJ rukymas, o Degradavimas kaip, koki slamsta. Reikia atsipalaiduot, muzikyte, ir trauki.. O ne ant padezdo, ziema, per buteliuka traukt..
fladas
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2014-03-08, 15:39
Reputacija: 0

Re: 'Sirdies lasai'

Standartinė fladas »

buvau ir muzika pasileides bet paskubom rukiau ir vienas be kompanijos :D dabar net ir nezinau ar dar traukt kada nors is gatves ar ne ? nes pabaisu :( kad vel taip nenutiktu :0
Buraka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-04-27, 11:48
Reputacija: 0

Re: 'Sirdies lasai'

Standartinė Buraka »

Na tu ir nedaryk '1 gram bong hit' esme, kad reikia labai mazai augalo pasiekti malone busena, o del vienam rukymo, tai bent jau drauga aprukyk, nes jus vistiek kalbesit, bendrausit ir jei gerai praleisi laika parukes tai ir nebus jokiu duzu, bet kaip sakiau labai mazai reikia deti, jau geriau hit'ink 5 kartus po 0.1, pajusi kada uzteks, negu per viena hit'a 0.5.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 'Sirdies lasai'

Standartinė G. »

Buraka rašė:Na tu ir nedaryk '1 gram bong hit' esme, kad reikia labai mazai augalo pasiekti malone busena, o del vienam rukymo, tai bent jau drauga aprukyk, nes jus vistiek kalbesit, bendrausit ir jei gerai praleisi laika parukes tai ir nebus jokiu duzu, bet kaip sakiau labai mazai reikia deti, jau geriau hit'ink 5 kartus po 0.1, pajusi kada uzteks, negu per viena hit'a 0.5.
teisingai, aš ir taip galvoju :] --==::~~ :x:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
uodz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2013-09-05, 01:33
Reputacija: -9

Re: 'Sirdies lasai'

Standartinė uodz »

Sudina stafa geriau nei po 0.1 nekumarint, nes gausis vel sudai-myzalai... Vapse is gatves pirkti,tas pats kas saves negerbti :)
buyano
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2013-10-29, 22:29
Reputacija: 5

Re: 'Sirdies lasai'

Standartinė buyano »

uodz rašė:Sudina stafa geriau nei po 0.1 nekumarint, nes gausis vel sudai-myzalai... Vapse is gatves pirkti,tas pats kas saves negerbti :)
Aš perku iš gatves, bet gerbiu save, tai ne tas pats. Gatvej yra ir gero šūdo, aišku ne high grade bet vistiek yra ir gero, tik reikia mokėti atskirti ką perki o ne šūdus nuo kurių pyzda būna.

Šiaip vieną kartą man buvo toks momentas kai užrukiau kaseką Olandijoje ir man ryškiai perdaug buvo. Širdies dūžiai irgi pagreitėjo, ir buvau apmąstęs ta visa paranojos reikala, tai save nusiraminau pasakiau sau, kad truputi per daug surukiau ir elgiausi normaliai tik akytes apsinešusios :] . Išmokt reikia save valdyti jei perdaug nusirukai, neleisti kanapej tave užvaldyti ir viskas bus čiki :V:
fladas
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2014-03-08, 15:39
Reputacija: 0

Re: 'Sirdies lasai'

Standartinė fladas »

as kaip per bonga antra kauseli surukiau tai nieko o trecia kaip pabaigiau jau buvo prasti reikalai :( :D bet del nusiteikimo kad blogai bus tikrai tai negalejo buti taip :) nu sektiek prisideda :) bet tai speju kad per daug surukiau ir tiek :)
Buraka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-04-27, 11:48
Reputacija: 0

Re: 'Sirdies lasai'

Standartinė Buraka »

uodz rašė:Sudina stafa geriau nei po 0.1 nekumarint, nes gausis vel sudai-myzalai... Vapse is gatves pirkti,tas pats kas saves negerbti :)
Gatveje gali rasti gero PATS esu isitikines ir patyres. Jeigu tu negali rasti, tai daryk isvadas, nes pats matai xujovas stuffas jei tau prasideda tai kam tu dar perki????.. Ieskok kitu zmoniu. Ir aisku nereiktu pirkti juodos spalvos dulkiu.
fladas
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2014-03-08, 15:39
Reputacija: 0

Re: 'Sirdies lasai'

Standartinė fladas »

Geros gaunu dar su chebra parukom visi visiem achujienai :) tik kad persirukiau :)
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: 'Sirdies lasai'

Standartinė Stoned4life »

buyano rašė:
uodz rašė:Sudina stafa geriau nei po 0.1 nekumarint, nes gausis vel sudai-myzalai... Vapse is gatves pirkti,tas pats kas saves negerbti :)
Aš perku iš gatves, bet gerbiu save, tai ne tas pats. Gatvej yra ir gero šūdo, aišku ne high grade bet vistiek yra ir gero, tik reikia mokėti atskirti ką perki o ne šūdus nuo kurių pyzda būna.

Šiaip vieną kartą man buvo toks momentas kai užrukiau kaseką Olandijoje ir man ryškiai perdaug buvo. Širdies dūžiai irgi pagreitėjo, ir buvau apmąstęs ta visa paranojos reikala, tai save nusiraminau pasakiau sau, kad truputi per daug surukiau ir elgiausi normaliai tik akytes apsinešusios :] . Išmokt reikia save valdyti jei perdaug nusirukai, neleisti kanapej tave užvaldyti ir viskas bus čiki :V:
Teisingi žodžiai. Pamenu kai tik pradėjau pūsti,per daug parūkius būdavo apimdavo paranoja, bijodavau kad širdis labai stipriai plaka, atrodo sprogs ( ir mintis į galvą ateidavo, kad jau šakės man, nuviskas, pagaus, greitoji, policija ) o dar tada mažai žinojau apie MJ, kaip ir dauguma naivus ir prisiklausęs klaidingos propagandos ir t.t. ir tik daug laiko praėjus supratau kad tai panikos priepuoliai o ne MJ. Tačiau metams bėgant apsišviečiau, išmokau draugauti su MJ ir ją vertinti. Dabar būna padauginus nebent prirakiną prie sofos, sėdynės ar kito patogaus baldo, jokio diskomforto ar blogo jausmo persirūkius. Tiesiog žinau kad MJ man tikrai nieko blogo nepadarys, pasakau jai take me, i am all yours :D
Voice of the people is the voice of JAH
fladas
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2014-03-08, 15:39
Reputacija: 0

Re: 'Sirdies lasai'

Standartinė fladas »

Stoned4life o tu baltas kaip lavonas nebudavai ? :D papasakok kaip budavo smulkmenas visas :D
uodz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2013-09-05, 01:33
Reputacija: -9

Re: 'Sirdies lasai'

Standartinė uodz »

Rukiau, stouninau, ir stouninu toliau gan dideliais kiekiais ir ka jus cia pezat man nusisvilpt. Galit toliau remti barygeles ir rasyti kaip blogai kaip persirukai :) as ne sirdininkas todel man nera blogai kai persirukau. o kad gatves sudas sudinas, tai sudinas ir nieks nepakeis nuomones :)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 'Sirdies lasai'

Standartinė G. »

Net neabejoju, kad tamsta rūkote patį patį patį geriausia herb'ą, bet manau, kad gatvėj irgi tikrai pasitaiko pakankamai geros kokybės medžiagos. Paskutiniu metu vaikšto realiais strainais :) Afghan kushai, bubblegumai, ww, cheese'o, kartais random OD kokie tai. Būna su sėklom, būna be, kai kurie tobulai išflushinti, išcurinti, o kai kurie nedažydėję, visaip pasitaiko. Bet kad užpult ant himariaus.. nežinau, iš ko jūs perkat :D tabore, stoty ar šanchajuj turbūt :D Dyleriai nėra blogai, bendrai pažiūrėjus. Blogi dyleriai yra blogai ;) Juos reikia gaudyti ir į kalėjimą sodinti, o geri dyleriai tegu ir toliau gerai dyleriauja, tegu kofikus net atsidaro, nes akivaizdžiai išmano savo reikalą --==::~~ :x: :]
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Rašyti atsakymą