Nuotrauka Nuotrauka

vairavimo teisiu gavimas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
risk
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-07-26, 14:37
Reputacija: 0

vairavimo teisiu gavimas

Standartinė risk »

Sveiki visi, pries koki menesi mane su draugais priciupo --==::~~ . Nezinau dar kas bus, nes nieko nepasake, bet slapima tai paeme. Greit bus 18, noreciau suzinot, ar bus kokios nors problemos gaunant teises? 8???
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: vairavimo teisiu gavimas

Standartinė G. »

bus.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Kentas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2013-06-27, 15:43
Reputacija: 5

Re: vairavimo teisiu gavimas

Standartinė Kentas »

risk rašė:Sveiki visi, pries koki menesi mane su draugais priciupo --==::~~ . Nezinau dar kas bus, nes nieko nepasake, bet slapima tai paeme. Greit bus 18, noreciau suzinot, ar bus kokios nors problemos gaunant teises? 8???
Tiksliai nepasakysiu, tačiau galiu pasamprotauti. Tau teisėms reikės medicinos pažymos. Joje pasirašo narkologas. Nežinau kaip tas narkologas dirba, bet jei yra kažkokios narkologinės duomenų bazės ir tave į tą bazę mentai įrašys, o narkologas patikrins, tai gali turėti problemų dėl medicininės pažymos.
Bet pažymą gali pasidaryti ir iš anksto, pavyzdžiui dabar. ;)
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: vairavimo teisiu gavimas

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Narkologas? :D Sujuokinai žmogau.
Pasirašo šeimos gydytojas, ir komisijos pirmininkas.
Problemų gali būti, tačiau bent jau aš būčiau ganėtinai ramus. :]
delta9
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-07-11, 17:26
Reputacija: 0

Re: vairavimo teisiu gavimas

Standartinė delta9 »

man kai pazyma rase sveikatos net daktaro nesutikau dirba jie ant greitu sesele nunese pinigus sumokejau nei psichikos centre ar kur ten dar reike nebuvau niekur..
I ♥ northern lights
Kentas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2013-06-27, 15:43
Reputacija: 5

Re: vairavimo teisiu gavimas

Standartinė Kentas »

YraDvidesimtSimboliu rašė:Narkologas? :D Sujuokinai žmogau.
Pasirašo šeimos gydytojas, ir komisijos pirmininkas.
Problemų gali būti, tačiau bent jau aš būčiau ganėtinai ramus. :]
Jo, ne narkologas, bet psichiatras. Bet čia faktiškai tas pats. O komisijos pirmininkas su šeimos gydytoja tai ne už gražias akis pasirašo, o tik gavę sutikimą iš psichiatro, okulisto, chirurgo... ;)
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: vairavimo teisiu gavimas

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Nereikia tik. Niekas nesicackina tikrai. Patikrins akis, duos užpildyti lapą ar tu save vertini kaip sveiką žmogų, ir viskas. Galima patepti, kad geriau slystų tušinukas lapu, nors aš nepropaguoju šito būdo, geriau gražiomis akimis užburti :] [ nuotrauka ]
WhitePower
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2009-07-20, 21:00
Reputacija: 0

Re: vairavimo teisiu gavimas

Standartinė WhitePower »

neduotu jei butum narkolkoginy registruotas kaip narkomanas. ateisi i narkologiny duos tau lapa uzpildyt, sumokesi 5 lt ir viskas. ( as tam lape nerasiau, kad baustas uz vartojima), o pas psichetra net nejau.
Kentas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2013-06-27, 15:43
Reputacija: 5

Re: vairavimo teisiu gavimas

Standartinė Kentas »

YraDvidesimtSimboliu rašė:Nereikia tik. Niekas nesicackina tikrai. Patikrins akis, duos užpildyti lapą ar tu save vertini kaip sveiką žmogų, ir viskas. Galima patepti, kad geriau slystų tušinukas lapu, nors aš nepropaguoju šito būdo, geriau gražiomis akimis užburti :] [ Paveikslėlis ]
Ne apie cackinimasi šneka, tiesiog klausimas ar psichas sužino jei tave įrašo į įskaitą, ar ne. Ir ar apskritai mentai įrašo jei sugauna. Va iš whitepower posto matyti, kad neįrašo net jei nubaudžia. Tada aišku jokių problemų. Bet iš kitos psuės žmonės juk kažkokiu būdu tose įskaitose atsiduria.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: vairavimo teisiu gavimas

Standartinė naktibaldas »

Iraso i narkologine iskaita, pries gaudamas medicinke, turesi is narkusnyko atnesti spravke. O ten bus daktaru komisija, trauksi bybi prie visu, ir mysi, tada, jei nieko neras, jie tan blablabla tarpusavyje- nustatem, kad jau pasveiko.
O jei ras vel, tai gali paskirti kita atejimo data po kokiu 5 metu, arba isvis tikrintis kazkoki tai laiko tarpa- pastoviai.
Tavo medicinos kortelej dabar irasyta- narkomanas. ;) Suprask psichinis ligonis ir seip visuomenei pavojingas. Taip paprastai is ju kartoteku nepasisalinsi.
Pilypas is kanapiu
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Medicininis del vairavimo
    Kalkulonas » » forume Legalus forumas
    3 Atsakymai
    2805 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ekko