Nuotrauka Nuotrauka

pykinimas, vėmimas.

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
LT-smash
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2013-09-23, 17:40
Reputacija: 0

pykinimas, vėmimas.

Standartinė LT-smash »

Taigi rūkau maišydamas su tabaku. Ir rukydamas per bonga, visada uzsistoninu, apsivemiu ir kitaip susi*isu :D tai va, ar gali buti kad vemiu nuo tabako ? As iskeliau tokia hipoteze, nes kazkada esu vėmęs nuo cigaretės. Taigi kokios jusu nuomones, del ko sitaip ? P.S nuo kaseku nepykina
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: pykinimas, vėmimas.

Standartinė Closer »

Atsisakiau tabako ...niekam jo nereik :)
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: pykinimas, vėmimas.

Standartinė kilmantas »

Vemi, nes tabakas per silpnas. Naudok kuo stipresnį tabaką, geriausia Marlboro raudonas. Ir rukyk ne per bongą, o per plastmasinį bambalį, kurį pridek ne žiebtuvėliu, o sieringais degtukais iš Baltarusijos.
Žolę dėk santykiu: žiupsnelis žolės prie 4 žiupsnelių tabako. Geriausią žolę dyleriai pardavinėja tik smulkintą ir nekvepenčia tradicine žole, nes tokia geriau veža. Jei laikysies šios instrukcijos, nebevemsi niekada
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: pykinimas, vėmimas.

Standartinė G. »

Dūmus į plaučius trauk, o ne į skrandį ir nevemsi.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Jezus :)
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2010-12-18, 22:30
Reputacija: 0

Re: pykinimas, vėmimas.

Standartinė Jezus :) »

;DDD oj prajuokinai, ačiū G
Vartotojo avataras
adminas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2003-06-05, 18:17
Reputacija: 2

Re: pykinimas, vėmimas.

Standartinė adminas »

kilmantas rašė:Vemi, nes tabakas per silpnas. Naudok kuo stipresnį tabaką, geriausia Marlboro raudonas. Ir rukyk ne per bongą, o per plastmasinį bambalį, kurį pridek ne žiebtuvėliu, o sieringais degtukais iš Baltarusijos.
Žolę dėk santykiu: žiupsnelis žolės prie 4 žiupsnelių tabako. Geriausią žolę dyleriai pardavinėja tik smulkintą ir nekvepenčia tradicine žole, nes tokia geriau veža. Jei laikysies šios instrukcijos, nebevemsi niekada
Geras sarkazmas, tik reikėtų atsargiau, nes naujokas gali ir nesuprasti, kad tai sarkazmas...

Bet iš esmės parašyta teisingai. Vemi, nes:

1. Per stiprus tabakas.
2. Nešvarus bongas.
3. "Cheminė" žolė, t.y. rūkai ne kanapes, o dilgėlių lapus apipurkštus kokia nors chemija.
4. Bongo dūmas tau per stiprus ir įtrauki ne į plaučius, o į skrandį.

Jei vemi nuo "žolės" - nerūkyk jos, nes reiškia, kad rūkai ne kanapes, o kažką kitą.

Jei vemi nuo bongo - nerūkyk bongo, arba išmok teisingai jį rūkyti.

Kaip teisingai rūkyti bongą? Bongo esmė - dūmas atšaldomas ir šiek tiek prafiltruojamas per vandenį. Bongas turi būti:

1. Švarus.
2. Atšaldyti dūmą.
3. Išvalyti dūmą vandens pagalba.

Jei bongas arba nešvarus, arba per mažai atvėsina dūmą, arba per mažai jį prafiltruoja - tuomet ir vemi. Vanduo bonge reikalingas ne dėl smagumo, bet prafiltruoti ir, svarbiausia, atvėsinti dūmui.
LT-smash
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2013-09-23, 17:40
Reputacija: 0

Re: pykinimas, vėmimas.

Standartinė LT-smash »

Na jo, mūsų bongai tikrai ne patys švariausi :D Nuo pypkės tarkim maziau pykina. Na savaitgalį pabandysiu rukyti gryną, be tabako, žiūrėsim kas bus :D na ir bonga teks išsiplaut..
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: pykinimas, vėmimas.

Standartinė sunus »

Del bongo svarumo tai nesutinku... Savojo tycia neplaunu man dumas buna skanesnis arba ce tik mano isitikinimas |.|)
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: pykinimas, vėmimas.

Standartinė kilmantas »

O jei rimtai, paaiškinkite man, durneliui, koks tikslas maišyti stuffą su tabaku? Ar kitose, normaliose šalyse, kur stuffas nekainuoja visos dienos minimalaus uždarbio, irgi taip daroma?
Rūkau jau gal porą metų 3-7 kartus per savaitę ir tik gryną per pypkę. Tabako visiškai nevartoju gal 4 metus, nors prieš tai stažas buvo 7 metai.

Maišot tam, kad daugiau dūmų užtektų ar kaip?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: pykinimas, vėmimas.

Standartinė G. »

Aš beveik visada maišau su tabaku, nes man labai labai nedaug reikia, kad pasiekčiau norimą efektą. Dažniausiai rūkau hašišą, bet ir herb'ą maišau su tabaku dėl tos pačios priežasties - tiesiog norisi padūmoti, o ne staigiai "susišauti". Dėl paties rūkymo proceso. Man aplamai rūkymas yra šventas dalykas, tiek kanapių tiek tabako. Daugelis sako, kad tabakas tai šūdas, iš jo jokios naudos, tik žala ir t.t. bet tai tik asmeninės nuomonės, visi tokias turime. Prieš kelis metus sau esu pasakęs, kad nenoriu mesti rūkyti ir tapti abstinentu, tai iki šios dienos vis dar nenoriu. Tabako abstinentu tapčiau tik tuo atveju, jeigu gyvenčiau Afrikoj, kur galėčiau būti tikru Irie Rasta :) Tabakas kainuoja pinigus - taip, žala sveikatai - galbūt, smirda - tikriausiai, bet tai yra tokia suartėjimo su pačiu savimi kaina. Šiaip rūkyčiau žolę visą dieną, kiekvieną dieną, bet man to neleidžia pareigos ir, aišku, aš pats sau. Padarau ir kanapių ir tabako pertraukas, kurios trunka nuo poros savaičių iki mėnesio, kad nesijausčiau narkomanu, turinčiu maniją rūkyti ir kad nedrebėtų kinkos neparūkius :D Kadaise turėjau problemų su rūkymu (ir kanapės ir tabako), bet jau susidraugavom, išmokom nepiktnaudžiauti vienas kitu :) Bet nevengiu ir gryno herb'o parūkyti, pasisuku miniatiūrinius kasekėlius kartas nuo karto, per bongą ar piponą susišaunu, viskas liuks :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: pykinimas, vėmimas.

Standartinė kilmantas »

Ok,turim argumenta,jog priklausomi nuo tabako, pasidaro cigaretr 2in 1. dar yra nuomoniu!
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: pykinimas, vėmimas.

Standartinė kulturingas »

kilmantas rašė:O jei rimtai, paaiškinkite man, durneliui, koks tikslas maišyti stuffą su tabaku? Ar kitose, normaliose šalyse, kur stuffas nekainuoja visos dienos minimalaus uždarbio, irgi taip daroma?
Rūkau jau gal porą metų 3-7 kartus per savaitę ir tik gryną per pypkę. Tabako visiškai nevartoju gal 4 metus, nors prieš tai stažas buvo 7 metai.

Maišot tam, kad daugiau dūmų užtektų ar kaip?
O tu gryna rukei? Tarkim, jeigu rukant keturis kartus per menesi (kas savaite)... tai gryno nemokamo bud'o taip susisukti... ir... turbut kol pirma duma trauktum tai butu jau sunku draugui perduoti likuti. Bent jau man taip buna, o as ziedukus tai turiu savo augintus, neribotais kiekiais.

Ir dar ta tolerancija.. Visi is pradziu verkia, jog nuo poros dumu apsinesa, ir visi po to verkia jog nuo dvieju pilnu joint'u nepasiruko. Idomus dalykas, ta kanape. Reikia balanso, ir patirties :) Bet cia jau ne is manes mokintis.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: pykinimas, vėmimas.

Standartinė Sigma »

adminas rašė:Jei vemi nuo "žolės" - nerūkyk jos, nes reiškia, kad rūkai ne kanapes, o kažką kitą.
Nieko tai nereiškia. Galima ir gryniausios organinės perdozuoti ir atpilti skrandžio turinį. Temos autoriui reik mažiau traukt per bongą ir tiek.
BOB - Bombs Over Bagdad!
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: pykinimas, vėmimas.

Standartinė kulturingas »

Sigma rašė:
adminas rašė:Jei vemi nuo "žolės" - nerūkyk jos, nes reiškia, kad rūkai ne kanapes, o kažką kitą.
Nieko tai nereiškia. Galima ir gryniausios organinės perdozuoti ir atpilti skrandžio turinį. Temos autoriui reik mažiau traukt per bongą ir tiek.
100% sutinku. Kai as nesugebejau grizti namo pirma karta padaugines, irgi galvojau kad man "kazka ikiso". Ismok rukyti, ir tiek. Nebutina tris gramus ant triju po lygiai sutraukti.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Pykinimas
    Ovidijus » » forume Prašau žodžio!
    2 Atsakymai
    2486 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ovidijus