Nuotrauka Nuotrauka

Tolerance break dienoraštis

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
STALKER
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2013-03-14, 18:24
Reputacija: 0

Tolerance break dienoraštis

Standartinė STALKER »

Nežinantiems, kas yra tolerance break (toliau TB): tema forume

Kodėl TB? Nes:
  • pradėjau :x: rūkyti dažniau nei planavau, tai prarado ceremonijos-ritualo prasmę
  • noriu permąstyti savo santykį su :x:
  • noriu, kad atsistatytų organizmas, sumažėtų thc tolerancija. Noriu tokių tripų kaip seniau!
  • bus įdomu stebėti save
Kiek laiko? 1 mėnesį. Nuo rytojaus (spalio 1 d.) iki lapkričio 1 d. Žinoma, jei tai patiks '| arba jei dar nebūsiu pakankamai permąstęs situacijos, pratęsiu TB.

Trumpas prehistory:
Rūkau :x: maždaug pusę metų. Pradėjau nuo kasiakų, dabar apsistojau ties bongais. Pirmus tris mėnesius rukydavau tik savaitgaliais, o paskutiniu metu rukau 3-5 sykius per savaitę. Kiekiai vis dėlto nėra dideli, nes man su bongais daug nereikia. Būna, kad ~3g. užtenka mėnesiui-pusantro, vaišinant draugus, nemaišant su tabaku...

Kitos aplinkybės:
  • stalčiuje, visai šalia, gulės mano užaugintas stuffas + visai neblogas stuffas iš gatvės...
  • savaitės bėgyje harvestinsiu savo pirmas sativas, kurių dar nesu rūkęs... Na, bet su džiovinimu ir brandinimu laikas rūkymui kažkur ir gausis už mėnesio :)
Nežinau, ar dažnai pildysiu dienoraštį. Tiesiog pasidalinsiu kylančiomis mintimis ir jausmais, lauksiu jūsų nuomonių, patarimų, pastabų. Visi maloniai kviečiami prisijungti.

See you on the other side!
Žolė. Nematau kodėl nesinaudoti šia Dievo mums duota gėrybe.
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Prisijungiu. Mėnesį be :x:. Situacija panaši, tik kad mano kiekiai žymiai didesni :(
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė Rankdarbis »

Jau rugsėjo vidurį aš pradėjau mastyti apie tolerance break. Ir jau prieš 2 savaites suplanuota tolerance break prasideda būtent šiandien , ir baigesi lapkriti. Koks sutapimas :) Sekmes , pradėjau aš biški anksčiau nuo šeštadienio nepučiu , kolkas viskas normaliai . Aš pusdavau taip 5 kartus į savaitę + -. Duok žinot kaip seksis :)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė G. »

Hehhe.. :D Na, sėkmės, vyručiai! Tik per daug nesikankinkit... nėra gerai radikaliai iš karto kažką nutraukti, nes tada gali pasireikšt sunkus abstinencijos sindromas(jeigu prieš tai dūmyjot kaip kaminai kožną dieną), žo, būtų XN, jeigu jis prasidėtų. Siūlau ir labai nesureikšminti savo tolerance break'ų jums visiems labai stipriai ir jeigu jau bus kuriuo metu labai sunku, tai įpūskit, bet tik tada kada labai to reikės ir nė trupučio daugiau, tada nueikit vakare miegoti ir nuo ryto vėl tiesiog nepūskit, nebent vėl jaučiat, kad reikia (bet ne nori/reikia, o grynai reikia/reikia). Geriau mokykitės nepagauti kablio kaip sakoma, o ne kurį laiką iškentėti nepūtus. Nes asmeniškai žinau tokių atvejų kai žmonės belenkaip daug pučia, tada padaro tolerance break'ą, kažkiek laiko atkenčia, poto ir vėl belenkaip pučia, poto vėl kenčia ir t.t. - tai tik nereikalingas savęs stresinimas, visa istorija sukasi ratu. Todėl žymiai geriau yra tiesiog pūtimą pastatyti į savo vietą - daryti tai tada, kada tai turi didžiausią reikšmę. Kas be ko.. kiekvieną dieną pūsti iki akmens lygio tikrai nėra labai produktyvu ypač kai gyvenam ne kokioj rasta gyvenvietėj, o babilone, betono džiunglėse. Jokiais būdais nesakau, kad čia baikit juokus su tais tolerance break'ais, tik noriu pabrėžti, kad :idea: svarbiausia yra ne pratempti laiko tarpą nepūtus, o pastatyti pūtimą į savo vietą bendratyje. Jeigu jaučiat, kad putimas paskutiniu metu blaško, maišo atlikti kasdienes pareigas, tai yra ženklas, kad pats metas persitvarkyti savo prioritetus - pūtimą nukelti žemiau, kitas veiklas pakelti aukščiau. :idea: Padarykit taip, kad pūtimas jums būtu ne poreikis, o pomėgis. Padarykit, kad pūtimas jums būtų it šventė, nes kadaise jis ja ir buvo, bet poto prasidėjo rutina, kuri nuėmė didžiąją dalį "dvasinio glamūro". Įsivaizduokit, kokia gi šventė būtų sekmadienis, jeigu vos ne kiekviena diena būtų sekmadienis?

Tarp kitko, pas mane patį jau 15-a diena "tolerance break'o", paskutinį kartą pučiau rugsėjo 15d., bet aš pats neskaitau, kad tai mano tolerance break'as, nes aš jų specialiai nedarau. Mano tokia rutina pasidarė, kad aš jau beveik pusantrų metų pučiu apytiksliai vieną savaitę per mėnesį (ne nuo ryto iki vakaro, bet 7 dienas iš eilės, kartais rytais, kartais vakarais, kartais dienom, kartais vieną kartą, kartais kelis kartus per dieną, o kartais net praleidžiu dieną kitą). Aišku, pasitaiko, ir kad įpučiu ar daugiau ar mažiau negu 7 dienas per mėnesį, bet tai esmės nekenčia, nes bendratyje pas mane pūtimas yra savo vietoje - kai man reikia aš įpučiu, jums siūlau daryti irgi taip pat - įpūskit tada, kada reikia JUMS, o ne tada, kada reikia jūsų draugams, išmokit atsispirti bandos jausmui. Tai va, kitą kartą pūsiu nežinau.. gal jau šią, gal kitą savaitę, o gal dar kitą savaitę. Ai ir dar labai svarbus dalykas - turėkit daugiau veiklos negu tik pūsti, nes pūtikas - tai ne profesija. Pasiduokit babilono pančiams, dirbkite vardan visuomenės ir vardan pačių savęs, statykite bokštą (metafora). Dar turėkite omenyje, kad mėnesyje dažniausiai yra 4-5 penktadieniai ir 8-9 laisvadieniai ir dar, kad pati švenčiausia diena yra sekmadienis ;) :V: :x: Jah bless forever I :angel:

Tikiuosi, kad mano laiškas padės jums padaryti tai, kas yra svarbiausia :arrow: :idea:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė Rankdarbis »

G,
Aciu , tikrai tavo laiskas buvo aktualus. Tolerance break darau ne todel , kad isgauti geresni efekta , o todel , jog irodyciau sau , kad nesu narkata ir prisiminti , kad gyvenimas yra grazus ir be dumu. Kolkas realaus diskomforto del to kad nerukau nepajutau, bet tas noras ipust yra , ir atrodo kuo toliau tuo labiau norisi. Pritariu , kol dirbi darbus , kazka veiki tai apie MJ net minties nera. Bet gryzus pavargusiam namo , sunku isvaikyti mintis. Pirma spalio diena baigesi, sunkiausia bus penktadieniais. Jeigu viskas slys is ranku , pereisiu i plana B ( Spalis su minimaliai dumo :D).
STALKER
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2013-03-14, 18:24
Reputacija: 0

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė STALKER »

Malonu matyti, kad mes jau 3 :)

Puikios mintys, G. Mąsčiau įvairiausius variantus, kaip/koks laikas/koks kiekis būtų optimaliausia rūkyti... Ar tik savaitgaliais, ar 2 kart per savaitę... Bet tokie suvaržymai yra 100 kartų bandyti ir ne tik su :x: ir jie neveikia... Man pvz. patinka rūkyti per įvairias šventes, arba kai žinau, kad bus valgyti kažkas labai skanaus... O tokios progos gali atsirasti labai staigiai. Ir ką darysi, jei jau būsi išnaudojęs savo savaitės parūkymų limitą? :))

Kaip ir visur, tiesiog reikia sveiko proto, balanso. Million dollar question...

Bet vis dėlto mėnuo laiko yra tikrai nedaug. Tikiuosi nebus avarinių atvejų, kai teks sau ar kažkam iš artimųjų malšinti skausmą natūraliomis priemonėmis :x: Be to, man geriausi tripai būna, kai mj naudoju ne kaip vaistą numalšinti skausmui ar depresijai, o kai naudoju būdamas geroje būsenoje, su tikslu tą būseną dar pakelti :) duh...
Žolė. Nematau kodėl nesinaudoti šia Dievo mums duota gėrybe.
mąstytojas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2013-07-23, 20:25
Reputacija: 0

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė mąstytojas »

Dažniausiai stengiuosi suderinti su kažkokia proga, ir tai daryti ne per dažnai - su saiku. Būdavo kartais koks lūžis kai gaunasi ne vieną dieną iš eilės patraukt, kartais net per dažnai ir norėdavosi... bet kadangi dabar esu užsienį tai turbūt kuriam laikui apie tai teks iš vis pamiršt... :|
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė Closer »

Taip pat turiu pertraukėlę :) Na bet ji čia netyčia sutapo su jusiške ... tiesiog baigėsi derliukas :) O prekiautojai jau seniai pakeitę telefonus, tai planuoju petraukauti iki kalėdų. Asmeniškai nelaikau savęs labai stiprios valios žmogumi ir nepūsti, kai stalčiuje yra stuff ganėtinai sudėtinga ... geriau kai jo nėra :)
Žinoma turiu "zanachkę" nedidelę, bet tai jau tada kai busiu tam nusiteikes. Šiaip manau kasdienis pūtimas tikrai trukdo darbui, o ypač protiniam. Mano verdiktas, optimaliausia pūst 2-3 kart per savaitę, be esminių stabdžių ir nukvakėjimo išsivystymų :D žinoma pertraukos visada reikia ir bus daromos ir ne po vieną mėnesį.
Sutinku su Stalker nuomone ir tikrai nepuchiu kai esu susinervines ar blogos nuotaikos, nes tai tikrai būna ne tas reikals, bet prisivalgyt apsipūtus tai jugi "kiaulinykas" ir "burgerizmas", Stalker tu nesupyk bet persivalgymas tai nuodemė :)

Pagarbiai
STALKER
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2013-03-14, 18:24
Reputacija: 0

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė STALKER »

O kas sakė, kad persivalgyti? Tiesiog dvigubai stipriau prajausti skanią vakarienę su :x: ;)
Žolė. Nematau kodėl nesinaudoti šia Dievo mums duota gėrybe.
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė Closer »

Na taip tada gerai buna ir mane pramuša ant estetikos :)
[ nuotrauka ]

p.s. zinau kad visiškai ne į temą bet tikrai užskaitau praėjusią vasarėlę ir surinktus derliukus :)
Skanaus
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Kas stiklainy, Closer? :D ::]
Aš jaučiuosi puikiai, nors penktadienį gali tekti .. Tačiau su G sutinku, pas mane labiau ne tolerance breakas o labiau prioritetų išdėstymas gyvenime :)
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė Closer »

Stiklainyje aviečių uogienė :) kas gi daugiau :) Daugiau tikėjausi klausimo apie taurelę ...ten tai krienų trauktinė mmmmm efektas superinis :D Žinoma nedaugiau kaip 1 taurelė miksui prieš valgį !
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė G. »

Vajetau, kokią čia, tamsta, kompoziciją pasidarėt :)) Ir jūros gėrybės su citrinukais, bajoriški gėrimai iš visokiausių artefaktų, marmūrinis stalas gal dar? :) Nu, liuks puota, sakau! gaila tik kad dangus apsiniaukęs :) net užsinorėjau į šaldytuvą nosį įkišti, patikrinti situaciją ar lemputė dega ir gal dar prigriebti šį bei tą [:)]
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė kulturingas »

Tolerance break'as kanapei, tai tas pats kaip tolerance break'as kofeinui. Va paimk ir nustok gerti kava, ar bet kokius gerimus su kofeinu, - menesiui laiko. Imanoma. Bet, kokia viso to prasme? O Break'as cukrui - irgi imanoma nevalgyti nieko, kur ideta bent laselis cukraus. Kokia prasme? Kad sau kazka irodyti? Tai nesiskusk barzdos menesi laiko - irodysi tiek pat.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė G. »

Kalbant apie kofį - nesakau, kad mečiau, nesakau, kad tolerance break'ą darau, bet tiesiog labai apmažinau, nes greitai pagaunu kablį.. išgeriu puodelį, opa jau norisi kito, poto vaikščiok myželiot, jeigu ne namie tai ieškok tūlikų, užkampių, dar širdį kartais išpampina.. meh.. kavos atsigeriu labai retai, dažniausiai iš kavos aparatų ir visada ten su pienu, kad lengvesnė būtų. Šiaip kofeiną vartoju per arbatą :D ten jo yra mažiau negu kavoje ir arbatoje esantis kofeinas manęs nestresuoja, nevaro myžaliot, negraužina skrandžio ir širdies neerzina :) granuliuoto cukraus irgi nevartoju, labai retai į arbatą kartais įsidedu, bet ir tai tik tada kai su citrina ir tiesiog užplaukia, kad va šiandien po n laiko atsigersiu su cukrum.

Dar biški apie toleranc'e break pūtimui - geriau padarykit daugiau mažų tolerance break'ų pvz 5 kartus per mėnesį po kelias dienas, 3 kartus per mėnesį po savaitę arba mišriai per mėnesį 2 kartus po savaitę, 2 kartus po 3 dienas :DD skamba gal juokingai, bet manau, kad per daugiau mažų tolerance break'ų yra lengviau suprasti, kur kokio prioriteto vieta nei per vieną didelį tolerance break'ą per kurį tiesiog na nepūti ir tiek, o ne bandai derinti pūtimą su kitom veiklom :) Didelius tolerance break'us daryti siūlyčiau tuo atveju, jeigu norit radikaliai sumažint iki kelių pūtimų per metus arba aplamai mesti pūtimą.. nes antraip išeina daugmaž kaip ir kulturingas minėjo - kokia prasme?Sau nereikia nieko ginčyti ir įrodinėti, su savimi reikia tiesiog draugauti taip kaip širdis jaučia, kad yra geriausia :) O šiaip darykit, kaip jums vidinis "aš" liepia, o ne kažkoks G. pataria - jeigu vidinis "aš" sako nepūsti mėnesį - nepūskit mėnesį :V: NEs tas vidinis "aš" yra Dievas - I and I Jah RastafarI :) O močiutės gi mokė, kad Dievulio klausyti reikia :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
STALKER
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2013-03-14, 18:24
Reputacija: 0

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė STALKER »

DAY #7. THEY STILL THINK I'M STONED
STALKER rašė:Tikiuosi nebus avarinių atvejų, kai teks sau ar kažkam iš artimųjų malšinti skausmą natūraliomis priemonėmis :x:
Eh, eilinį kartą pasimokiau, kad nereikia nieko tikėtis... Laidotuvės. Norėjosi sudalyvauti tokioje ceremonijoje su didesniu prajautimu |.|), grįžus taip pat būtų buvę neblogai nuplauti gedulo kvapą su :x:... Bet tolerance break nenutrūko.

Kanapė yra labai nuostabus augalas, jis gali duoti labai daug. Būtų liūdna, jei sugadinčiau santykius su šiuo augalu, todėl kolkas labai džiaugiuosi šita pertraukėle, kuri padeda objektyviau pažvelgti į situaciją.
Žolė. Nematau kodėl nesinaudoti šia Dievo mums duota gėrybe.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė G. »

Liuks :) Smagu girdėti, kad gerai laikaisi! Tik va užuojauta dėl laidotuvių.. :(
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė THCholic »

Santykius su :x: turiu jau virs 18 metu. Galiu pasakyt viena - svarbu nepradeti dienos nuo :bong: ir nedaryti to, kai yra tai, ka reikia padaryti svarbaus ir dabar. Tai yra tik atsipalaidavimo budas ir svarbiausia yra tai suvokti tiesiogiai. Daryti kazkokias ilgas pertraukas - beprasmiska, parintis kai :x: nera - irgi. Turi - esi laisvas nuo reikalu - yra gera kompanija ar siaip noras - prasom. Savaime taip gaunasi - pora - trejeta kartu i savaite ir pilnai pakanka. Kitaip prioritetai tikrai ima pintis ir po to tenka galvot apie visokius tolerance break'us :D
Turbin100
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-12-27, 17:42
Reputacija: 0

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė Turbin100 »

o man bus lapkritį metai kaip pučiu everyday beveik. o kiekiai, nuo puseko ant trijų iki partijos ir pan...:/ čia kažkada 9iese surūkėm kokius keturis beveik, tai buvo kažkas tokio.. o šiaip keep going, aš ir apie šitą dalyką galvoju, bet jis toks nuostabus (rūkymas i mean), kad sunku atissakyt draugų kompanijoj (ypač kai draugai visi pučiantys : D) pasijuokt atsipalaiduot. o kažkaip ir vilkt kaip tik pradėjo labiau, kokybiško dalyko gaunam gal dėl to : )
robinashudas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2013-03-14, 20:29
Reputacija: 0

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė robinashudas »

Sutinku su G, kad tolerance breakas reiškia, jog mėnesį kenti ir po jo vėl įkrenti į tą patį liūną. Bandžiau break'ą, bet grįžau studijuot ir vėl visi kambariokai kasdien kuria ir aš vėl liūne. Todėl dabar nusprendžiau susigrąžinti tą "apeigos" pojūtį kurdamas savaitės gale, kai baigiasi darbai. Tai būna lyg atlygis, už sunkią savaitę ;) Tačiau vėlgi, ganėtinai sunku ištempti ir tą pačią savaitę, todėl ėmiausi ganėtinai drastiškų priemonių: visų akivaizdoje prižadėjau sau, jog kursiu tik savaitės gale, priešingu atvėju mokėsiu 500lt baudą. Esu sąžiningas ir garbingas žmogus, todėl įžadų tenka laikytis. O be to, baigėsi ir draugų spaudimas ;) Aišku net ir penkių milijonų bauda nepašalins noro pakurti, jį gali pašalinti jau minėtas prioritetų nustatymas. Visus kitus užsiėmimus stengiuosi iškelti auksčiau už kūrimą, taip jis vėl tampa įpatingu užsiėmimu ;). Beje savaitės pilnai užtenka, kad pakūrus pajustum tą, ką pajutai pirmą kartą pakūręs :D Tikiuosi ką nors supratot ir gal kas nor spaseks mano pavyzdžiu ;D O patikėkit, vertą ;D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas