Nuotrauka Nuotrauka

Tolerance break dienoraštis

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė kilmantas »

Aš ir metus kūrinu bene kasdien. Nors pirmą kartą pabandžiau prieš 11 metų ir per tą 11 metų pūtimai buvo tik retkarčiais, keliskart į metus.

Tik kūrinu gryną hašą per pypkę prieš miegą, po nedaug, po kelis dūmus. Per mėnesį sukūrinu tik 3-4 gramus.

Hašo dėka smarkiai sumažinau alkoholio vartojimą - užuot nusilakęs penktadienį ir šeštadienį, išgeriu nenorom kartą per mėnesį aplinkinių verčiamas.
kaip bebūtų keista, susitvarkė gyvenimas - pasižymėjau karštu būdu ir greit supykdavau, tačiau dabar tapau pozityvesnis ir šaltesnis. Pradėjau toleruoti visai kitokius žmones.
Keisčiausia, kad pagerėjo koncentracija - darbus atlieku 100%, nekamuoja toks nuovargis ir apatija.

Tik nuolat graužia mintis, kad tapau priklausomas. Nežinau kiek tai gerai ir kiek tai blogai.
Turbin100
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-12-27, 17:42
Reputacija: 0

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė Turbin100 »

tai dar pofik dude, aš neskaičiuoju net kiek litų palikau ant šito dalyko nes pats pasiimdavau pamėtyt chebrai, aišku ir surūkydavau nemažai iš to, tai tūkstančiais sumytės eina, o dabar mašiną pirkau ir tų tūkstančių taip reiktų...
aš irgi apsiraminau, tiksliau...tapau apatiškas, niekas nebeįdomu viskas PO H UI, negerai jau, tai va jau nuo savaitės pradžios irgi nusprendžiau nerūkyt : ) arba bent nerūkyt kai būnu vienas, jau net po dviejų dienų jaučias pagyvėjimas, energija. nes taip tai pritrenktas atsikeldavau pripalinęs dar ... galioja viskam, kas per daug tas nesveika
STALKER
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2013-03-14, 18:24
Reputacija: 0

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė STALKER »

DAY #9

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Šiandien harvestinau savo sativas ir katik baigiau jas ruošti džiovinimui... Noriu rūkyt! :D
Žolė. Nematau kodėl nesinaudoti šia Dievo mums duota gėrybe.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė G. »

Radau vieną citatą, kurią buvau užsirašęs ir ji, manau, visai tiktų šitai "tolerance break" temai :)

"You hear they say herb makes you go mad? It's a mind over matter thing. Because if you smoke herb and you find that it's too much for your meditation, you have to leave it. Herb is not a joke thing or a play thing, it's a meditation thing" - kažkoks rasta.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
STALKER
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2013-03-14, 18:24
Reputacija: 0

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė STALKER »

Šiek tiek jogos ir noras rūkyti numalšintas ;)
Žolė. Nematau kodėl nesinaudoti šia Dievo mums duota gėrybe.
zebr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2012-02-21, 16:42
Reputacija: 0

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė zebr »

Tolerance break po 3 men rukymo :D Juokinga :D Tau 3g menesiui uztenka ir tu breikus nori daryt kazkokius :D Parukytum normaliai jauciu isvirstum is koju isvis :D Breiko reik kai jau galvoji kaip cia 3 dienas su 3g pratempt, ir nekas gaunasi :twisted:
STALKER
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2013-03-14, 18:24
Reputacija: 0

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė STALKER »

zebr rašė:Tolerance break po 3 men rukymo :D Juokinga :D Tau 3g menesiui uztenka ir tu breikus nori
daryt kazkokius :D
Smagu, kad tau juokinga :) 6 men. rukau, o ne 3. Stengiuos visad max thc paimti... Tolerancija dar nedidele, bet pastebima. Nezadu laukti, kol ji bus didele.

Gal nesupratai (neskaitei), organizmo tolerancija thc atzvilgiu man antraeilis tikslas sito breako. Daug svarbiau permastyti asmenini santyki su :x:
zebr rašė:Parukytum normaliai jauciu isvirstum is koju isvis :D
Idomu, kaip cia butu :) as irgi ne karta mates, kai tokie didelius kiekius surukantys krenta po gero bongo uzkurimo...
Žolė. Nematau kodėl nesinaudoti šia Dievo mums duota gėrybe.
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė Lar »

Bent man tolerance break yra totali nesamone. Kelias savaites rukiau diena is dienos. Padariau pertrauka menesio. Po pertraukos nei geresni efekta isgavu nei rukyma po pertraukos sumazinau. Vel po keliu sav sumazinau rukymo intencyvuma pradejau rukyt kas antra diena, dar po savaites kas 4 , ir paskutinius 2men parukau i menesi kelis kartus 3-4 , tabako beveik nemaisau. Efektas greitesnis bei stipresnis. Tiesiog break nepades jai nebus didelio noro ir kas svarbiausia . Dar kas svarbu ismokti atsisakyti draugu pasiulimu. Bet jai visdelto yra butinybe kuriam laikui atsisakyti marytes tuomet ir reikia atsisakyti. Pazystu daug daugiadieniu rukytoju, bet ju ateiti matau nekokia jai jie to neprades mazinti. Dauguma ju net negalvoja visai i prieki, o tiesiog gyvena sia diena. Zinau kelis atvejus kai zmones klimsta i skolas ir veliau bega i uzsieni savo seimos nariam palikdami skolas ir grasinimus. O isvaziavia daro ta pati. Ir viskas per nora pralobti is marytes ir nemokejimo atsisakyti. Kas daro pertraukas palinkesiu sekmes ,
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė Rankdarbis »

Velniop , is mano tolerance break tai nieko nesigavo. Sekmes dar besilaikantiems ;)
STALKER
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2013-03-14, 18:24
Reputacija: 0

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė STALKER »

Rankdarbis rašė:Velniop , is mano tolerance break tai nieko nesigavo. Sekmes dar besilaikantiems ;)
Enjoy --==::~~ ;)
Žolė. Nematau kodėl nesinaudoti šia Dievo mums duota gėrybe.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė kulturingas »

Palaikom sita tema. As kol kas tai nepasirysiu, bet... Gruodzio pradzioje busiu po savo gimtadienio, ir lauksiu kaledu... Tai noresiu pameginti bent jau 1 savaite break'o :) Keep this thread alive!
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
STALKER
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2013-03-14, 18:24
Reputacija: 0

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė STALKER »

DAY #11

Aš jau rašau iš anapus :bong: 8) Tolerance break užbaigtas anksčiau nei planuota. Buvo būtina rūkyti, nes visai šalia skraidė toks magic mooooooooooooooooooooooooment... Aš jį pagavau.

PS išvis nerūkyta 12 dienų, nes breakas realiai prasidėjo nuo rugsėjo 30 :D
Žolė. Nematau kodėl nesinaudoti šia Dievo mums duota gėrybe.
STALKER
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2013-03-14, 18:24
Reputacija: 0

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė STALKER »

Manęs niekas negali varžyti daryti to, ko aš noriu.
Žolė. Nematau kodėl nesinaudoti šia Dievo mums duota gėrybe.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė G. »

Nu chebra.. tai ką aš paskutinis čia "lėvakas" tolerancinu net netolerancindamas? :D DAY #25, mofos %) bet kai jau parūkysiu tai blin per visas temas prasinešiu, reikės tramdyt mane, gal net išbanint, kad nusiraminčiau :rofl:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė bill »

G. rašė:Radau vieną citatą, kurią buvau užsirašęs ir ji, manau, visai tiktų šitai "tolerance break" temai :)

"You hear they say herb makes you go mad? It's a mind over matter thing. Because if you smoke herb and you find that it's too much for your meditation, you have to leave it. Herb is not a joke thing or a play thing, it's a meditation thing" - kažkoks rasta.
Tikrai teisingi zodziai 8[] Bet as visvien savaite pailsesiu :)
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė Anemone »

As busiu isganytojas jusu bjauriu, isgamisku sielu:
:x:
Meskite rukyt per adventa, pasimelskite! Jus, bezdziones, atgaukite kvapa, pravalykite plaucius, o kaledu ryta "Jah! Rastafari."
:x:
As dar asmeniskai galvoju visa ziema nerukyti, nes baisiai salta (alternatyva - balkonas? - nonono...labai salta.... kita alternatyva - tiesiog namie? - ta ir darau, bet kai vedini vel supistai salta...)
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė Click Clack »

hobomon rašė:As busiu isganytojas jusu bjauriu, isgamisku sielu:
:x:
Meskite rukyt per adventa, pasimelskite! Jus, bezdziones, atgaukite kvapa, pravalykite plaucius, o kaledu ryta "Jah! Rastafari."
:x:
As dar asmeniskai galvoju visa ziema nerukyti, nes baisiai salta (alternatyva - balkonas? - nonono...labai salta.... kita alternatyva - tiesiog namie? - ta ir darau, bet kai vedini vel supistai salta...)
Abejoju ar čia kažkam tavo religinės erezijos įdomios.
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Tolerance break dienoraštis

Standartinė vartotikas »

Tuoj bana gaus viena "Isgamiska" siela ir gales eiti i lauka - sraigiu ganyti. xDDD
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas