Nuotrauka Nuotrauka

Vaporizeriai

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
justus
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2019-09-24, 21:43
Reputacija: 4

Re: Vaporizeriai

Standartinė justus »

Cikis rašė: 2019-12-06, 11:16 Idomus daigtas :) ir kaina nesikandzioja reiks gal pasiimti
Laisvė nuo baterijų ir elektros. Galybė visokių priedų yra. Praktiškai, neužmušamas daiktas :)
‎‎‎
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2019-10-23, 20:55
Reputacija: 2

Re: Vaporizeriai

Standartinė ‎‎‎ »

Nusipirkau Arizer V-Tower. Atrode smagus daiktas pirmus du parukymus...
Nuotrauka

Paskui ip'sau per megstama bonga ir uzmirsau isvis, kad turiu veipika. :D Patiko high, bet per daug zaidimo man .. As bongu zmogus, geriau buciau nusipirkes aktyvintos anglies adapteri bongui :D

Vaporizeris galima sakyt naujas, bet tiesiog nepatiko, gal kas pirkti nori arba gausim konkursa koki organizuoti :D
Bong Maestro
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Vaporizeriai

Standartinė Operatore »

‎‎‎ rašė: 2020-06-06, 14:46 Nusipirkau Arizer V-Tower. Atrode smagus daiktas pirmus du parukymus...
Nuotrauka

Paskui ip'sau per megstama bonga ir uzmirsau isvis, kad turiu veipika. :D Patiko high, bet per daug zaidimo man .. As bongu zmogus, geriau buciau nusipirkes aktyvintos anglies adapteri bongui :D

Vaporizeris galima sakyt naujas, bet tiesiog nepatiko, gal kas pirkti nori arba gausim konkursa koki organizuoti :D
Organizuok konkursa ")
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
‎‎‎
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2019-10-23, 20:55
Reputacija: 2

Re: Vaporizeriai

Standartinė ‎‎‎ »

Nu davai :D kas daugiausia gpw is 150w isspaudzia, tam atiduodu, o kad butu idomiau :D pats dalyvausiu :twisted:
Bong Maestro
justus
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2019-09-24, 21:43
Reputacija: 4

Re: Vaporizeriai

Standartinė justus »

‎‎‎ rašė: 2020-06-06, 14:46 Nusipirkau Arizer V-Tower. Atrode smagus daiktas pirmus du parukymus...
Nuotrauka

Paskui ip'sau per megstama bonga ir uzmirsau isvis, kad turiu veipika. :D Patiko high, bet per daug zaidimo man .. As bongu zmogus, geriau buciau nusipirkes aktyvintos anglies adapteri bongui :D

Vaporizeris galima sakyt naujas, bet tiesiog nepatiko, gal kas pirkti nori arba gausim konkursa koki organizuoti :D
Paimčiau tokį :D Už kiek parduotum? Turiu to paties Arizer Solo 2, tik labai daug žaidimo. Dviem žmonėms sesija užtrunka kokį pusę val. Bongus mečiau, nes daug gero reikalo išeina į orą/plaučius, kvapas labai užsiuodžia. Vaperizatoriai yra kitas reikalas: taupiau, kvapo nėra ir sveikiau ;)
semas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2023-09-11, 13:22
Reputacija: 0

Re: Vaporizeriai

Standartinė semas »

justus rašė: 2020-06-07, 13:31
‎‎‎ rašė: 2020-06-06, 14:46 Nusipirkau Arizer V-Tower. Atrode smagus daiktas pirmus du parukymus...
Nuotrauka

Paskui ip'sau per megstama bonga ir uzmirsau isvis, kad turiu veipika. :D Patiko high, bet per daug zaidimo man .. As bongu zmogus, geriau buciau nusipirkes aktyvintos anglies adapteri bongui :D

Vaporizeris galima sakyt naujas, bet tiesiog nepatiko, gal kas pirkti nori arba gausim konkursa koki organizuoti :D
Paimčiau tokį :D Už kiek parduotum? Turiu to paties Arizer Solo 2, tik labai daug žaidimo
Dviem žmonėms sesija užtrunka kokį pusę val. Bongus mečiau, nes daug gero reikalo išeina į orą/plaučius, kvapas labai užsiuodžia. Vaperizatoriai yra kitas reikalas: taupiau, kvapo nėra ir sveikiau ;)
Sveiki,

o kaip jo kokybė? Vertas pinigų?
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Vaporizeriai

Standartinė nenaudelis »

Ir as toki turiu. Na padarytas tvirtai, dizainas - -10 (taip ivertino mano moteriskoji puse), veikt veikia, bet neekonomiskas, jei vartoji vienas, zaidimo... na nera pe rdaug, bet man arciau sirdies paprastas rankinis vaporaizeris, mielai parduociau, tik nezinau kaip.
Rašyti atsakymą