Nuotrauka Nuotrauka

Vaporizeriai

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
H2O
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2013-11-07, 16:18
Reputacija: 5

Re: Vaporizeriai

Standartinė H2O »

Turiu Arizer Solo (pirmi postai temoje apie tai).
Daiktas vertas dėmėsio, nesiskundžiu :)
Tiesa, kai migruoji, tai norisi turėti kišenėje kažką lengvo, na tipo e-cig.
Bet namie, ar svečiuose tai Arizeris rulz.
Batarkė talpi ir galinga ~5 sesijos, gal ir daugiau.
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Vaporizeriai

Standartinė Balsas »

Tai kiek sveria toks daigtas ?
H2O
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2013-11-07, 16:18
Reputacija: 5

Re: Vaporizeriai

Standartinė H2O »

tingi googlint?
būna...
230g
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Vaporizeriai

Standartinė Balsas »

A jo nd toj temoj postas:) gerai kad yra akylu guglintoju :)
Nanobotas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2013-07-30, 10:07
Reputacija: 1

Re: Vaporizeriai

Standartinė Nanobotas »

Ruosiuos ebay pirkt Arizer solo, tai rinktis su EU Plug Power Adapter? ka pas amerikonus rozetes kitokios?
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Vaporizeriai

Standartinė sandman »

Tai aisku kitokios:)... Daug kur skirtingos rozetes
H2O
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2013-11-07, 16:18
Reputacija: 5

Re: Vaporizeriai

Standartinė H2O »

Taip kitokios :) jei gali, tai rinkis europinį variantą, jei ne, tai nieko baisaus aš atsisiunčiau amerikinį, nusipirkau adapterį už porą litų ir viskas veikia puikiai. Beje, gal gali paimti porą papildomų vamzdelių? Savo vieną sukūliau (grūdintas stiklas, nukrito ant plytelių ir pažiro trupiniais). Labai pravartu tureti kelis atsargoje, nes po kelių seansų jie užsiteršia derva, o dažnai plaut tingisi, tai geriau turėt švarų po ranka.
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Vaporizeriai

Standartinė breeze »

H2O rašė:Prieš kurį laiką nusipirkau Arizer'io Solo, labai neblogas daikčiukas, nedidukas, galima sakyt kišeninis, paprastas naudoti.
Esminis bet kurio vaporizerio privalumas, tai kad galima pūsti patalpoje ir niekas šalimais net neužuos, atsiveria visai naujos galimybės, galima be problemų pasinaudoti portatyviniu devaisu kavinėj, bare ar kine, nežinantis ir pamamatęs nieko nesupras :)
Kas pralinksmino, tai Solo turi net spec angalį kokteilio šiaudeliui, įdedi prietaisą į vienkarrtinį gėrimo puodelį ir trauki per šiaudą.
Galiu patvirtinti, kad reikia mažiau žiedų, praktiškai užtenka pusės to ką į kasiaką dėdavau, visdelto ugnis sudegina pusę visos naudos.

Pasidalinkit ifa, kas dar naudojate, kokius, gal kas savadarbių turite?
Aš irgi nusipirkau Solo. Fainas daikčiukas, be galo džiaugiuosi. Dėl slaptumo, tai tas pypsėjimas nervina biškį. Prie progos reikės pabandyt jį atjungti.
Gera idėja dėl puodelio, dėkoju 8)

Dėl taupumo aš irgi galiu patvirtinti. Ne per pusę gal, bet tikrai ženkliai.
Dar toks pastebėjimas, kad vapinant poveikis pasijaučia gerokai vėliau, nei rūkant. Gali net keletas minučių praeiti, kol karuselės pilnai įsisuka. Ar čia tik man taip?
Padekim viską ir dingstam velniop...
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Vaporizeriai

Standartinė breeze »

H2O rašė:Labai pravartu tureti kelis atsargoje, nes po kelių seansų jie užsiteršia derva, o dažnai plaut tingisi, tai geriau turėt švarų po ranka.
Spiritu galima juos pravalyti nesunkiai. Įpili truputį spirito, užspaudi abu galus pirštais, ir kratai kol gyvenimas tampa nepakenčiamas, tada išskalauji ir palieki džiūti.
Padekim viską ir dingstam velniop...
H2O
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2013-11-07, 16:18
Reputacija: 5

Re: Vaporizeriai

Standartinė H2O »

Dar nebandžiau spiritu, dėkui už idėją :)
Girdėjau, kad indaplovėje neblogai išsiplauna, tik reikia vertikaliai pastatyti su įrankiais kartu.
Nanobotas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2013-07-30, 10:07
Reputacija: 1

Re: Vaporizeriai

Standartinė Nanobotas »

Parvaziavo ir mano solo:) Pora kart pabandes supratau kad nuo siol tik vapinsiu mj. As tai papildomai is planetvape uzsisakiau PVHES High Efficiency Stem ir 14mm PVHEGonG High Efficiency GonG<-- prie sito dar keliauja is kinijos uz 20 dol http://www.dhgate.com/product/pinnacle- ... ail-1-null
Kentas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2013-06-27, 15:43
Reputacija: 5

Re: Vaporizeriai

Standartinė Kentas »

Pulanoidas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2014-09-24, 09:52
Reputacija: 0

Re: Vaporizeriai

Standartinė Pulanoidas »

Vp-100 kiek girdejau ir skaiciau, value for money. O gal kas pasidalins kur pirkt pigiau lunch-box orginalu ? Ir dar norejau pasiteiraut, tvaipo ispuciamas dumas, na kiek ten jo belieka, jis bekvapis ? Jei sakot, kad kine galima megautis.
ps: radau, jei kas ieskot : http://fuckcombustion.com/threads/vapos ... tore.4187/ spaudzia "this link" ir gaunat 10pr nuolaida vaposhop parde. 89eu su atsiuntimu 2-4 dienos.
H2O
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2013-11-07, 16:18
Reputacija: 5

Re: Vaporizeriai

Standartinė H2O »

Taip, beveik be kvapo, yra lengvas aromatas, bet jis sunkiai atpažystamas.
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Vaporizeriai

Standartinė breeze »

Dar vienas fainas dalykas, kad su vaporizeriu galima vapinti žalius lapus tiesiai nuo medžio - praktiškai nesijaučia to šlykštaus chlorofilo kvapo (kas bandė rūkyti lapus, supras apie ką aš čia). Dabar pabandžiau suvapinti vieną nežydinčio augalo vainikinį lapą. Poveikis tikrai jaučiasi. Silpnesnis, nei nuo žiedų, tačiau visai malonus. Jei taip dar porą lapų, manau būtų visai ok.
Tas labai pravers, kai kitą kart liksiu be stufo - lapus užauginti galima žymiai greičiau nei žiedus.
Padekim viską ir dingstam velniop...
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Vaporizeriai

Standartinė THCholic »

O kaip vapinant poveikis? Yra skirtumas - lengvesnis, stipresnis, tarkim jei lygint su iš tokio pat kiekio padarytu joint'u? Žiūrinėju jau kurį laiką variantus, bet vis niekaip nepribrendau išleisti pinigus ant daikto, kurio reikalingumu nesu garantuotas :/ Kažkada teko UK pagyventi - buvau nusipirkęs kažkokį vape su stikliniu burbulu tokiu ant viršaus - baigėsi tuom kad išsikeičiau į twentybag'ą, nes pasirodė absoliučiai neefkyvus daiktas. Gal tiesiog visiškai nekokybiškas buvo...
Bobpas
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2012-02-25, 12:26
Reputacija: 0

Re: Vaporizeriai

Standartinė Bobpas »

Naudoju vaponic http://www.vaponic.com/ Pigus ir labai ekonomiškas.
Veipinant reikia beveik dvigubai mažiau, o efektas ateina šiek tiek vėliau nei rūkant paipą.
Poveikis švelnesnis, mintys skaidresnės nei rūkant. Veipinti dar procesas malonesnis, sveikiau, skaniau :}
Rekomenduoju.
Mad_M@n
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2013-11-25, 10:24
Reputacija: 0

Re: Vaporizeriai

Standartinė Mad_M@n »

keturios_dvidesimt rašė:Kas turi vaporizer pen, į kuriuos dedasi paprasti sausi žiedai, ar jaučiasi kvapas išpūtus dūmus? galima rūkyti viešoje vietoje ? galvoju vėlykų proga užsisakyt iš ebay pabandymui :)
http://www.ebay.co.uk/itm/New-Dry-Herb- ... 258aedbc3b

kažką panašaus ieškau, kiek supratau, tai į tą spiruoklę reik žiedų prikišt. Kraunasi 2-3 valandas, tai manau visai greit.
Sveiki,
Jau du mėnesius turiu AGO G5. Per Ebay iš UK atvažiavo per 4 dienas kainavo 80,Lt.
Neturiu su kuo lyginti, bet sakyčiau daiktas 100% atitinkantis mano asmeninius vartojimo poreikius.
Pabandysiu pagirti nes kolkas matau tik pliusus*:
Daiktas kompaktiškas, nėra dėmesį atkreipiančio uždegimo proceso, gali traukti nors ir 1 kartą, nesmilksta-nerūksta*, ilgai grojanti batareika.
Kadangi rūkau savo augintą ir daugiau kaip 6mėn. brandintą C99xW.W. tai man reikia 1x "aktyvuoti" smegenis ~2-3val., 2-3x pilnas visų pojučių aktyvavimas ~3-4val. Taigi įdėjus 0,2g*(tiksliai nežinau) žolytės pilnai užtenka išpūsti 3-4x.
Ant prietaiso esantis (mėlinai šviečiantis) LCD ekraniukas rodo batareikos lygį ir bendrą įjungimų skaičių. Po dviejų mėnesių naudojimo (sudeginau ~4g žolytės) batareika teberodo 4 padalas iš 5 ir ~80x ijungimus.
Dabar minusai kurie man netrukdo:
Tai tikrai tik asmeniniam naudojimui, nes su kompanija per daug žaidimo gaunasi, prikimšti-iškratyti kas 4-6 truktelėjimus, visiem išaiškinti kur spausti kada traukti...t.t.
Jame vis tiek vyksta degimo procesas (nedidelė spiralė ikaista iki raudonumo taip uždegdama* žolytę) todėl tikrai yra išpučiamų dūmų kvapas.
Reikia priprasti-įsisavinti kaip rūkyti. Spiralė ikaista per 2-3s. jei tai naujai prikimšta "dozė" ir surūkoma visa iš karto tai viskas čiki piki. Bet jai truktelėjai pvz.2x, paskui po pertraukos vėl nori pakartoti, tada reikės laikyti aparatą ijungus 6-8s kol spiralė ikaitins prieš tai anglimi pavirtusia žolės dali. Kitu atvėju trauksi tik orą, o iškračius likuti matysi, kad didelė dalis "nepanaudota".
Šį prietaisą nešioju vidinėje kurtkės kišenėje... Kaip šiame forume dažnai girdžiu "aš nerūkau aš pučiu", aš taip pat nerūkau, o pučiu ~1-3 kartus per savaitę po 1 truktelėjima ir 0-1x per sav. iki pilno malonumo. Nors tas irenginys atrodo, kad nesmilksta-nerūksta, bet toje kišenėje pakankamai stipriai užsiuodžia rūkalų kvapas(ne žolės, bet aplamai rūkalų-dervų).
Va tokie mano asmeniniai pastebėjimai ir nuomonė apie elektroninę cigaretę skirta sausiems produktams rūkyti.
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Vaporizeriai

Standartinė THCholic »

Bobpas,
Ačiū už tikrai puikią rekomendaciją (vaponic). Keliavo ilgookai (virš 2 savaičių), tačiau daiktas pateisino visus mano lūkesčius - puikiai jaučiasi kiek kaitinti, LABAI ekonomiškas variantas, lengvai valomas. Rūkau tiesiog kambaryje ir kvapo nelieka vos per porą minučių visiškai, dūmų iš viso nėra. Poveikis puikus, tik kiek vėluoja, lyginant tarkim su joint'u, tačiau galva lieka lengvesnė ir plaučiai laisvesni, nėra net ką lyginti. Tabako era pasibaigė, nuo šiol tik vapinsiu :D
Dar kartą dėkui už rekomendaciją, spaudžiu dešinę!
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Vaporizeriai

Standartinė ice »

ganja uber alles
Rašyti atsakymą