Nuotrauka Nuotrauka

LT Cannabis Social Club

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Closer »

PagonisLTU rašė:
G. rašė:
Closer rašė:Siulymas:
Na dar toks brainstormas.... kritines mases tipo . Per koki social neta skelbti vieta ir pusti ten masishkai atskiromis grupelemis. su muzikos intrumentais, blynais ir kitais egzibitais :)
4/20/14, 4:20 Nepriklausomybės aikštė, Vilnius?
Ateis max 6, išdrasėję pradės pūst, atvarys mentai ir visus išveš :)
Taik kaa tipo neisi? :) turi ait zinok : ))) Butinai!!! :)))
Shroomacher
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2013-11-01, 10:29
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Shroomacher »

PagonisLTU rašė:
Ateis max 6, išdrasėję pradės pūst, atvarys mentai ir visus išveš :)
Taip ir bus, jei kažkam rūpės tik papūst...
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė G. »

Shroomacher rašė:Kiek kūrybinio potencialo, puiku :)
Balandžio 20-ta tam puikiai tinka, sekmadienis.
Bet kalba ne tik apie festivalį/mitingą/renginį, reikia aiškios strategijos ir krypringos veiklos.
Neprošal įstoti į Encod'ą, pradžiai susimetam nario mokesčiui - 100 Eur.
Mitingas ir būtų pagal kryptingą strategiją. Jeigu su Encodu norim bendradarbiauti, tai pradžiai reikia įsteigti organizaciją, o 100 eurų - minimumas, manau, nereikia šykštiem būt dėl šito reikalo.
PagonisLTU rašė: Ateis max 6, išdrasėję pradės pūst, atvarys mentai ir visus išveš :)
Žmones reikia kviesti ne pūsti, o pareikšti savo poziciją dėl atimamų asmens laisvių ir neveiksmingos politikos keitimo efektyvesne. Mažiausiai ko reikia tokiam mitingui, tai yra banda priplaukėlių, atplaukusių tik tam, kad papūsti. Reikia, kad susirinkę būtų nusiteikę turiningai praleisti dieną, o ne tiesiog kaip kokiem čigonam praūžti ir tiek. Pūsim ar nepūsim - koks fakin skirtumas? Vietoj, pagal situaciją žiūrėsim, ar išsitraukti kasekus ar ne =(
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Shroomacher
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2013-11-01, 10:29
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Shroomacher »

G. rašė: tai pradžiai reikia įsteigti organizaciją, o 100 eurų - minimumas, manau, nereikia šykštiem būt dėl šito reikalo
Organizacijos steigimas tai tik formalumas, darbui su Encod'u pakanka neformalios inicialyvinės grupės.
Su laiku atsiradus didesniam skaičiui norinčių prisijungti galima ir steigti formalią organizaciją, manau tai nuspręs tie kurie realiai dirbs kažką.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė G. »

Shroomacher rašė: Organizacijos steigimas tai tik formalumas, darbui su Encod'u pakanka neformalios inicialyvinės grupės.
Su laiku atsiradus didesniam skaičiui norinčių prisijungti galima ir steigti formalią organizaciją, manau tai nuspręs tie kurie realiai dirbs kažką.
Nes aš kiek žinau tai jie turi green, red ir gold membershipus. Kompanijom: 1000 - 4000 eur, parduotuvėm ir mažom kompanijom: 250 - 1000 eur, organizacijoms: 100 - 500 eur, individualiem asmenim: nuo 50 eur. Tu gal su jais asmeniškai jau kalbėjai dėl narystės, kad priimtų neformalią grupę?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Closer »

Shroomacher rašė:
G. rašė: tai pradžiai reikia įsteigti organizaciją, o 100 eurų - minimumas, manau, nereikia šykštiem būt dėl šito reikalo
Organizacijos steigimas tai tik formalumas, darbui su Encod'u pakanka neformalios inicialyvinės grupės.
Su laiku atsiradus didesniam skaičiui norinčių prisijungti galima ir steigti formalią organizaciją, manau tai nuspręs tie kurie realiai dirbs kažką.
A cia tau pinigus pervest?
Shroomacher
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2013-11-01, 10:29
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Shroomacher »

G. rašė: Nes aš kiek žinau tai jie turi green, red ir gold membershipus. Kompanijom: 1000 - 4000 eur, parduotuvėm ir mažom kompanijom: 250 - 1000 eur, organizacijoms: 100 - 500 eur, individualiem asmenim: nuo 50 eur. Tu gal su jais asmeniškai jau kalbėjai dėl narystės, kad priimtų neformalią grupę?
Pradžiai galiu nupirkti individualią narystę, pasižiūrėsim kokia iš to nauda.
Closer rašė:A cia tau pinigus pervest?
Man pinigų nereikia, gali tu surinkt :)
Jei tingi, gal adminas apsiims?
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Stoned4life »

G. rašė:
Closer rašė:Siulymas:
Na dar toks brainstormas.... kritines mases tipo . Per koki social neta skelbti vieta ir pusti ten masishkai atskiromis grupelemis. su muzikos intrumentais, blynais ir kitais egzibitais :)
4/20/14, 4:20 Nepriklausomybės aikštė, Vilnius?
Aš už :V: Būtinai ateisiu. Buvau praeitą kartą kai prie seimo buvo, visai nemažai žmonių buvo %)
Voice of the people is the voice of JAH
Shroomacher
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2013-11-01, 10:29
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Shroomacher »

Stoned4life rašė:Buvau praeitą kartą kai prie seimo buvo, visai nemažai žmonių buvo %)
Primink, kada buvo, kiek susirinko?
Regis trumpą reportažą per TV mačiau, tai minėjo "apie 30 jaunuolių".
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė G. »

Shroomacher, norint tapt nariu, manau, reikia gerai žinoti, kas norima gauti iš tos narystės ir būtinai tai gauti, o ne tiesiog "iš lempos" stoti ir žiūrėti, kokia iš to nauda :|? Aš taip pat šiuo metu galvoju apie individualią, bet dar neskubu, nes esu nužiūrėjęs ir lietuviškų organizacijų, kurias būtų galima dėl šito pakalbinti.

Čia apie 2011-ų mitingą:

http://www.balsas.lt/naujiena/567299/pr ... lizavimo/1

http://grynas.delfi.lt/gyvenimas/kovoto ... d=52084219

Interviu su Robiu -> http://www.laikas.lt/lt/info/7024/kodel ... -interviu/

Pirmas blynas - prisvilęs, bet vistiek geriau nei jokio blyno :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Closer »

kalbant apie blynus ... gal kažką per užgavėnes ? manau kanapinio kaukems čia daug kas medžiagos turėtų :)
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Stoned4life »

Shroomacher rašė:
Stoned4life rašė:Buvau praeitą kartą kai prie seimo buvo, visai nemažai žmonių buvo %)
Primink, kada buvo, kiek susirinko?
Regis trumpą reportažą per TV mačiau, tai minėjo "apie 30 jaunuolių".
http://grynas.delfi.lt/gyvenimas/kovoto ... d=52084219 Iš tikrųjų realybėje daug daugiau žmonių buvo, tik nuotraukose taip atrodo ( dar save matau foto :D ). Beje manau tai yra tikrai neblogai, nereikia galvoti, kad iš karto susirinks tūkstantinės minios. Reikia tokius piketus reguliariai daryti ir pamažu rinksis vis daugiau ir daugiau žmonių. Nesvarbu man ar 500 ar 50 ar 5 žmonės bus. Aš vistiek ateisiu ir ne vienas jeigu vyks, reikia parodyti pavyzdį kitiems o ne sėdėti ir tyliai skųstis. Reikia reklamuotis visur ( facebooke, delfi ir kitų naujienų portalų komentaruose, platinti skrajutes, plakatus, sms ).
P.S Teko girdėti, kad kuriamas lietuviškas domkumentinis filmas apie MJ, dar svetainė kažkokia? Gal galit linką numesti?
Voice of the people is the voice of JAH
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė G. »

Stoned4life rašė: http://grynas.delfi.lt/gyvenimas/kovoto ... d=52084219 Iš tikrųjų realybėje daug daugiau žmonių buvo, tik nuotraukose taip atrodo ( dar save matau foto :D ). Beje manau tai yra tikrai neblogai, nereikia galvoti, kad iš karto susirinks tūkstantinės minios. Reikia tokius piketus reguliariai daryti ir pamažu rinksis vis daugiau ir daugiau žmonių. Nesvarbu man ar 500 ar 50 ar 5 žmonės bus. Aš vistiek ateisiu ir ne vienas jeigu vyks, reikia parodyti pavyzdį kitiems o ne sėdėti ir tyliai skųstis. Reikia reklamuotis visur ( facebooke, delfi ir kitų naujienų portalų komentaruose, platinti skrajutes, plakatus, sms ).
P.S Teko girdėti, kad kuriamas lietuviškas domkumentinis filmas apie MJ, dar svetainė kažkokia? Gal galit linką numesti?
Būtent! socialinės medijos komentarai yra, ko gero, pats stirpiausias šiuo metu mūsų turimas ginklas.

Filmas - http://www.nebijokime.lt/
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Shroomacher
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2013-11-01, 10:29
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Shroomacher »

G. rašė:Shroomacher, norint tapt nariu, manau, reikia gerai žinoti, kas norima gauti iš tos narystės ir būtinai tai gauti, o ne tiesiog "iš lempos" stoti ir žiūrėti, kokia iš to nauda :|? Aš taip pat šiuo metu galvoju apie individualią, bet dar neskubu, nes esu nužiūrėjęs ir lietuviškų organizacijų, kurias būtų galima dėl šito pakalbinti.
Too late... narystė jau yra, pasižiūrėsim ką ji duos per 2014m.
Taigi, niekam daugiau jos pirkt nereikia, viską galėsit gaut per mane.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė G. »

Kada meetas encodo bus?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Shroomacher
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2013-11-01, 10:29
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Shroomacher »

Kol kas žinau tiek pat kiek ir eilinis encod.com lankytojas, visa informacija viešai prieinama. Nariai gauna naujienlaiškį ir gali dalyvauti atskirų tematinių grupių veikloje. Bus info apie Encod susitikimą, pranešiu.
Artimiausias mane dominantis renginys yra gruodžio 6d.:
http://www.encod.org/info/TOWARDS-SAFE- ... -DRUG.html

Šiais metais Encod generalinė asamblėja buvo birželio 21d.:
http://www.encod.org/info/ENCOD-GENERAL ... -2013.html
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė kulturingas »

Wow. I'm in.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Shroomacher
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2013-11-01, 10:29
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Shroomacher »

Reikia išversti kelis tekstus iš anglų kalbos. Gal turime gebančių tvarkingai versti? Jei neatsiratų savanorių, tuomet galėtume surinkti truputį grynų profesionaliam vertimui.

Tekstai:
Manifest for safe and healthy drug policies in Europe
http://www.encod.org/info/MANIFEST-FOR- ... -DRUG.html

European Parliament recommendation to the Council and the European Council on the EU drugs strategy (Catania Report)
http://www.encod.org/info/CATANIA-REPOR ... AMENT.html
Actibal
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-09-19, 10:08
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Actibal »

Niekas neapsieme dar versti ??
As tada galiu pameginti sita http://www.encod.org/info/MANIFEST-FOR- ... -DRUG.html
Shroomacher
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2013-11-01, 10:29
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Shroomacher »

Būtų labai šaunu jei apsiimtum :)
Mano supratimu forumiečiai labai dažnai pučia, dėl to lėtai reaguoja ir baisiai tingi prisidėti. Juk ir taip viskas gerai, vaistažolių pasiauginam, žaliukai ant kulnų nemina, gyvenimas veža...
Niekas nepasijudins kol savo kailiu nepajus sistemos debiliškumo, bet kad kiekvienas pajustų, reikia laukti...
Kada už kelis gramus kišenėje duos 10 metų, tada sukrus visi :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas