Nuotrauka Nuotrauka

LT Cannabis Social Club

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė G. »

Tarp forumiečių yra dalis, kurie gyvena užsienyje, jiems kanapių padėtis Lietuvoje nėra tokia aktuali kaip čia gyvenantiems daug dirbančių, studijuojančių, yra ir kas vaikus augina ir paprasčiausiai neranda laiko, kad prisidėti prie judėjimo... bet yra pasakymas - kas ieško, tas randa :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Shroomacher
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2013-11-01, 10:29
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Shroomacher »

Pamėginsiu toliau būti piktas :)

Kodėl tiems kas gyvena užsienyje nerūpi legalumo tema Lietuvoje?
Reikia būti labai trumparegišku, kad manyti jog tėvynėje gali būti diktatūra, svarbu man užjūryje super puper.
Tie kas vaikus augina turėtų pirmoje eilėje susirūpinti, nes nesikeičiant legalumo situacijai ir toliau rinką rulins kriminalas, o tai reiškai, kad mokykloje vaikučiams pasiūlys ne tik žolės, bet ir kito šūdo. Kada baryga be zoles duos nemokamai paragauti "rimtesnio" stufo, o vaikutis įsitrauks, tai tėveliai grauš alkūnes, kad ignoravo legalumo temą...
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Closer »

Shroomacher rašė:Pamėginsiu toliau būti piktas :)

Kodėl tiems kas gyvena užsienyje nerūpi legalumo tema Lietuvoje?
Reikia būti labai trumparegišku, kad manyti jog tėvynėje gali būti diktatūra, svarbu man užjūryje super puper.
Tie kas vaikus augina turėtų pirmoje eilėje susirūpinti, nes nesikeičiant legalumo situacijai ir toliau rinką rulins kriminalas, o tai reiškai, kad mokykloje vaikučiams pasiūlys ne tik žolės, bet ir kito šūdo. Kada baryga be zoles duos nemokamai paragauti "rimtesnio" stufo, o vaikutis įsitrauks, tai tėveliai grauš alkūnes, kad ignoravo legalumo temą...
Kazkodel netikiu shituom asmeniu :!:
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė G. »

Padiskutuokime :) Closer, kokios abejonės?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Shroomacher
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2013-11-01, 10:29
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Shroomacher »

Closer rašė:Kazkodel netikiu shituom asmeniu :!:
Sad, very sad.
Numečiau frazę ir į krūmus... nagi, pasiaiškink dabar :)
Norėjau dar kažką pikto parašyti, bet apleido mane žodžiai...
... Closer, tu beviltiškas :(
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė G. »

Shroomacher, man tai labai įdomu, kas tu toks esi. Noriu aš tavo encod membership'o, bet aš per ūbagas, kad įpirkti :D Forume dar tik gerą mėnesį esi... o šiaip senai aplamai su kanapėm prasidėjai? ir dar būtų įdomu sužinoti kaip ilgai domiesi jų padėtim Lietuvoj, užsieny ir pačia legalizacija :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Shroomacher
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2013-11-01, 10:29
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Shroomacher »

G., šis forumas ne pati geriausia vieta pasakot apie save, tai susilaikysiu :)
Iš kitos pusės, jokio skirtumo kas aš esu, daug svarbiau ką galim nuveikti kartu. Vienas lauke ne karys, o keletas žmonių jau galėtų nuveikt nemažai.
Man asmeniškai, labai apmaudu, kad realių aktyvistų pas mus praktiškai nerasta. Kitose šalyse žmonės realiai dirba ir turi rezultatų, o mes pučiam pakampėmis ir džiūgaujam, kad už šiknos dar niekas nepaėmė... sad...
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Closer »

Shroomacher rašė:
Closer rašė:Kazkodel netikiu shituom asmeniu :!:
Sad, very sad.
Numečiau frazę ir į krūmus... nagi, pasiaiškink dabar :)
Norėjau dar kažką pikto parašyti, bet apleido mane žodžiai...
... Closer, tu beviltiškas :(

Beviltiškas !?? :shh: Ar ne per smarkiai pasakyta? Na Aš tikrai žinau kas aš esu ... tikrai :)
O štai tamsta keli abejones , kadangi esu susidūręs su panašiais "google smart" tipo veikėjais.
Kuri klubą tai kurk! Daryk! Veik!
Žiūrėk gal tikrai kažką pasieksi :)
Asmeniškai už tave dūmus išpūsiu į visas keturias puses :) ir padėkosiu :V:
Bet visokios išankstinės rinkliavos kvepia "SCAM" . Kai kas gal būt mane pavadins paranojiku, bet turiu karčios patirties jaunystėje su "undergroudiniais" klubais. Žinai labai patogu susirenki mokestuką ir valio į kanarus.
Todėl jaučiu pareigą pasidalinti savo pamąstymais su kolegomis ;)
Tikrai tikiu, kad pradedant tokius klubus, veiklą ... yra svarbu pirma duoti, o ne imti... gaila bet nesimato tavo pačio nuveiktų darbų? Manai nebus bendraminčių jeigu bus kažkas padaryta? Šiaip tikrai manau kad iki "politinio" judėjimo yra tikrai nedaug likę padaryt ar ne Shoomacher?

Gal gali detaliau papasakoti apie nuveiktą veiklą? Apie išverstą medžiagą? Kaip sekasi kontaktuot su "slaptais" klubais ?
Na būtų tikrai faina jeigu mano išmonės nepasitvirtintu =(

Ufff ... einu susuksiu vieną --==::~~

....
Palauksiu atsakymŲ :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė G. »

Shroomacher rašė:G., šis forumas ne pati geriausia vieta pasakot apie save, tai susilaikysiu :)
Iš kitos pusės, jokio skirtumo kas aš esu, daug svarbiau ką galim nuveikti kartu. Vienas lauke ne karys, o keletas žmonių jau galėtų nuveikt nemažai.
Man asmeniškai, labai apmaudu, kad realių aktyvistų pas mus praktiškai nerasta. Kitose šalyse žmonės realiai dirba ir turi rezultatų, o mes pučiam pakampėmis ir džiūgaujam, kad už šiknos dar niekas nepaėmė... sad...
Gi ne vardo pavardės, asmens kodo, adreso ar darbovietės klausiu :D Man tiesiog įdomu, kas tu per aktyvistas, kokiomis apimtimis darbuojiesi šitu klausimu ir ar ilgai tai darai :) O paprastai, tai turbūt ir tušinuko kamšteliui yra aišku, kad legalizacija bus pasiekta tik per kooperaciją. Realių aktyvistų pas mus žinok yra tikrai nemažai, tik va visi yra išsibarstę ir tokie patys slapukai kaip tamsta :) - daugelis arba nežino, nuo ko pradėti, arba išvis nežino, ką nori daryti, arba slepia kažkokias tai veiklos, ties kuria būtų galima kooperuotis, detales. Tai vat ir klausiu tavęs - ar šitas forumas yra vienintelė, vieša tavo kaip aktyvisto apsireiškimo vieta? Galbūt turi kokių nors kontaktų užsienyje? Galbūt esi prisidėjęs ir prie pluoštinių kanapių legalizacijos Lietuvoje? Galbūt lankaisi kokiuose nors kanapių renginiuose, turi kokią svetainę, blogą ar pan.? Ar esi matęs gyvą kanapę? Galbūt pats esi auginęs? Ar daug informacijos apie kanapes šaltinių turi? Na, tiesiog, kokia yra tavo patirtis ir užmojai kanapių srityje? :)

Dalykas toks, kad jeigu žmonės neatvirauja apie savo aktyvizmą, tai anokie jie ir aktyvistai, supranti, ką turiu omeny? :) Nes aš pvz labai daug žmogelių esu sutikęs, kurie save laiko aktyvistais, šaukia "legalize, legalize", bet realiai jokia praktine aktyvizmo veikla neužsiima ir vengia konkretumo :)

Beto, savo pirmam šio forumo pranešime rašėi, jog turi idėjų, bet taip nė vienos konkrečiai ir neįvardinai, pasakėi: "Daug pasakot..." :) Taip pat pirmu pranešimu norėjai prisijungti prie aktyvių žmonių rato - jau jame esi ;) Tik vat neaišku, kokios yra tavo idėjos. Paprašiau, kad papasakout apie save kaip kanapių aktyvistą, o atrėžėi, jog tam čia ne pati geriausia vieta... :|?

+ jeigu tu nepasakai, kas tu per aktyvistas esi, tai kaip su tavimi galima kažką kartu užsiimti aktyvizmu? O dabar gaunasi tokia situacija maždaug: "Laba diena, noriu pas jus įsidarbinti, mums tiesiog reikia dirbti kartu, o ne atskirai, bet aš jums nesakysiu, kas aš esu ir ką aš galiu.." awkward :crazy:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Shroomacher
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2013-11-01, 10:29
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Shroomacher »

Closer rašė: Beviltiškas !?? :shh: Ar ne per smarkiai pasakyta? Na Aš tikrai žinau kas aš esu ... tikrai :)
O štai tamsta keli abejones , kadangi esu susidūręs su panašiais "google smart" tipo veikėjais.
Kuri klubą tai kurk! Daryk! Veik!
Žiūrėk gal tikrai kažką pasieksi :)
Asmeniškai už tave dūmus išpūsiu į visas keturias puses :) ir padėkosiu :V:
Bet visokios išankstinės rinkliavos kvepia "SCAM" . Kai kas gal būt mane pavadins paranojiku, bet turiu karčios patirties jaunystėje su "undergroudiniais" klubais. Žinai labai patogu susirenki mokestuką ir valio į kanarus.
Todėl jaučiu pareigą pasidalinti savo pamąstymais su kolegomis ;)
Tikrai tikiu, kad pradedant tokius klubus, veiklą ... yra svarbu pirma duoti, o ne imti... gaila bet nesimato tavo pačio nuveiktų darbų? Manai nebus bendraminčių jeigu bus kažkas padaryta? Šiaip tikrai manau kad iki "politinio" judėjimo yra tikrai nedaug likę padaryt ar ne Shoomacher?

Gal gali detaliau papasakoti apie nuveiktą veiklą? Apie išverstą medžiagą? Kaip sekasi kontaktuot su "slaptais" klubais ?
Na būtų tikrai faina jeigu mano išmonės nepasitvirtintu =(

Ufff ... einu susuksiu vieną --==::~~

....
Palauksiu atsakymŲ :D
Oi, prigavai mane, Closer, demaskavai iš vieno akylo žvilgsnio :/
Turiu prisipažinti, pamaniau sau, kad pabūrsiu sodininkams, paseksiu pasakų, o jie pradės nešt pinigus, suneš tūkstančius ir išvažiuosiu aš į „kanarus“ palikęs juos ant ledo... bet nieko neišdegė, budri Closer akis užkirto neteisybei kelią.
Beje, geografijos mokeisi? Kokį pažymį turėjai? Žinai kur Kanarų salos? Kiek bilietas kainuoja?
Gal žinai kiek kainuoja A4 lapo vertimas iš anglų į lietuvių kalbą?

„Jauti pareigą pasidalinti“? Kuo? Pliurpalais?
„Svarbu pirma duoti“? Ką? „Asmeniškai už mane dūmus išpūsi į visas keturias puses?“

FU2 Closer

Tu teisus ir dėl mano nuveiktų darbų, taip jų nesimato, gal negreit ir pasimatys.
Bet galiu pasakyti, kad tavęs, bei tavo darbų irgi nesimato ir labai „būtų faina jeigu mano išmonės nepasitvirtintų“
:###..
Paskutinį kartą redagavo Shroomacher 2013-12-19, 20:56. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė G. »

Shroomacher,
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Shroomacher
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2013-11-01, 10:29
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Shroomacher »

G. rašė:Gi ne vardo pavardės, asmens kodo, adreso ar darbovietės klausiu :D Man tiesiog įdomu, kas tu per aktyvistas, kokiomis apimtimis darbuojiesi šitu klausimu ir ar ilgai tai darai :) O paprastai, tai turbūt ir tušinuko kamšteliui yra aišku, kad legalizacija bus pasiekta tik per kooperaciją. Realių aktyvistų pas mus žinok yra tikrai nemažai, tik va visi yra išsibarstę ir tokie patys slapukai kaip tamsta :) - daugelis arba nežino, nuo ko pradėti, arba išvis nežino, ką nori daryti, arba slepia kažkokias tai veiklos, ties kuria būtų galima kooperuotis, detales. Tai vat ir klausiu tavęs - ar šitas forumas yra vienintelė, vieša tavo kaip aktyvisto apsireiškimo vieta? Galbūt turi kokių nors kontaktų užsienyje? Galbūt esi prisidėjęs ir prie pluoštinių kanapių legalizacijos Lietuvoje? Galbūt lankaisi kokiuose nors kanapių renginiuose, turi kokią svetainę, blogą ar pan.? Ar esi matęs gyvą kanapę? Galbūt pats esi auginęs? Ar daug informacijos apie kanapes šaltinių turi? Na, tiesiog, kokia yra tavo patirtis ir užmojai kanapių srityje? :)

Dalykas toks, kad jeigu žmonės neatvirauja apie savo aktyvizmą, tai anokie jie ir aktyvistai, supranti, ką turiu omeny? :) Nes aš pvz labai daug žmogelių esu sutikęs, kurie save laiko aktyvistais, šaukia "legalize, legalize", bet realiai jokia praktine aktyvizmo veikla neužsiima ir vengia konkretumo :)

Beto, savo pirmam šio forumo pranešime rašėi, jog turi idėjų, bet taip nė vienos konkrečiai ir neįvardinai, pasakėi: "Daug pasakot..." :) Taip pat pirmu pranešimu norėjai prisijungti prie aktyvių žmonių rato - jau jame esi ;) Tik vat neaišku, kokios yra tavo idėjos. Paprašiau, kad papasakout apie save kaip kanapių aktyvistą, o atrėžėi, jog tam čia ne pati geriausia vieta... :|?

+ jeigu tu nepasakai, kas tu per aktyvistas esi, tai kaip su tavimi galima kažką kartu užsiimti aktyvizmu? O dabar gaunasi tokia situacija maždaug: "Laba diena, noriu pas jus įsidarbinti, mums tiesiog reikia dirbti kartu, o ne atskirai, bet aš jums nesakysiu, kas aš esu ir ką aš galiu.." awkward :crazy:
G., pasistengsiu lakoniškai atsakyti į tavo klausimus:
- Joks aš ne aktyvistas, bet bandau jūsų šiknas paspardyti, kad pabustumėte ir bent pirštą pajudintumėte :)
- Ne, darau tai ne ilgai, buvau užimtas kitais darbais.
- Džiaugiuosi, kad turite „nemažai aktyvistų“, būtų smagu jei bent dalis jų nuliptų nuo pečiaus :)
- Šis forumas nėra vienintelė mano bendravimo vieta, kalbuosi su nevyriausybinių organizacijų ekspertų koalicija „Galiu gyventi“, NTAKD, seime sėdinčių partijų atstovais ir dabar jau su ENCOD.
- Nieko nedariau dėl pluoštinių kanapių, joks verslas šioje srityje manęs nedomina.
- Renginiuose nesilankiau, bet į ENCOD generalinę asamblėją 2014 nuvažiuosiu.
- Taip, kanapę esu matęs, o jei visas matytas į kupetą sudėtum, tai ne vieno vežimo joms išvežti prireiktų. Ar išlaikiau testą?
- Ne, neauginu ir kitiems nepatariu, nes galima labai skaudžiai nukentėti, mūsų įstatymai negailestingi šiuo klausimu. Per metus Lietuvoje iškeliama 2500-3000 bylų dėl narkotikų ir apie pusė jų dėl visiškai nereikšmingų kiekių.
- Kokių dar šaltinių? Viskas ko reikia yra prieinama viešai – internete.
- Užmojai paprasti, programa minimum – DEKRIMINALIZACIJA.
- Taip, idėjų turiu ir jos mano postuose paminėtos. Iš kitos pusės jokių naujų idėjų nereikia, ENCOD‘as po daugelio metų darbo jau viską sugalvojo, belieka imti jų veiksmų planus ir veikti.
- Aktyvių žmonių vis dar nematau, kažką protingo rašančių šiek tiek yra, bet daugiausiai matau atsipūtusių poxujistų.
- Į darbą nesiprašau, bet galiu priimti jei nusibodo ant pečiaus gulėti :)

Ir dar, ačiū už tekstus kuriais pasidalinai, gera pradžia pusė darbo :)
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Closer »

:)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė G. »

shroomacher, patikrink savo paštą ;)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
today
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2014-02-20, 23:00
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė today »

Legalizavimui ir dekriminalizavimui sakome TAIP!

Žmonės, prabalsuojam. Kiekvienas balsas svarbus ; ) Kas sakote marijuanai taip? LT tereikia surinkti 9 tūkst. parašų, kad prisidėtume prie bendro parašų rinkimo visoje ES. (balsavimas galimas nuo 18m.). Surinkus atitinkamą kiekį parašų, bus teikiama peticija Europos Komisijai, kuri turi įgaliojimus inicijuoti įstatymų projektus Europos Sąjungoje.


https://ec.europa.eu/citizens-initiativ ... 23/public/
https://ec.europa.eu/citizens-initiativ ... lic/map.do

laukiam parašų
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Click Clack »

Mums reikia žmogaus, kuris būtų lyderis ir vestų link šio tikslo.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė G. »

Nori gal tu? :D aš tau padėčiau ;)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė Click Clack »

G. rašė:Nori gal tu? :D aš tau padėčiau ;)
Žmogus norintis užimti tokią poziciją turi 100proc būt švarus įstatymiškai, kitaip komunistinės šiukšlės pasitelkę įstatymo šunis greitai jį užtildys.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė G. »

99.99proc irgi užtenka. Pažiūrėk į dabartinius politriksus :D svarbu, kad tik turėtų ką tildyti, o visa kita po...ui :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
projector
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2014-02-24, 16:39
Reputacija: 0

Re: LT Cannabis Social Club

Standartinė projector »

Labas. aš naujokas visame šitame kontekste, norėčiau pareikšti dalyką kuris mane slegia. Aš žinau, kad man iš Lietuvių kalbos keturi išėjo, aš žinau kad aš tarnavau ir prisiekiau prieš Dievą mirti už šitą šalį jeigu to reikės, aš žinau kad aš nedalyvauju prezidento rinkimuose, aš žinau kad tauta kuria savo valstybės suvernitetą ir man gaila del tamsios liaudies, o jinai tamsi del to nes bijo pažinimo (nepažysta nei pasaulio nei gamtos nei paties saves, ir jų įsitikinimai yra stipresni nei mano, tačiau absoliučiai neparemti nei logika nei betkokia išminties forma) jie paremti vieša nuomone kuri yra skirta materialinės naudos gavimui! Ne tautai, o tam tikriems asmenims. Nenoriu per daug išsiplėsti todėl iš karto prie reikalo. Man būtų didelė palaima jeigu atsirastų žurnalistas kuris kiekvieno kandidato į prezidentus ir valdžios vyro įkyriai klaustų "ar jūs svarstysite dekriminalizavimo klausima?" kad aš ir jus mieli broliai bent jau su viltim galetumėm už kažką balsuot. gal kažkas turi pažystamą kuris galėtų klausti viešai? jeigu neturit tai reikia surasti tokį žmogų.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas