Nuotrauka Nuotrauka

Daugiau neberukyt?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė kauptukas »

Urbanas rašė:Mano manymu yra momentas, kai pasirenki, ar sustoti, ar rukyti pastoviai. Asmeniskai paciam, kai uzpesi gera vamzdi, tai oro labai pritruksta, susisuka galva, pastoviai atsisedu ir jei nebunu damuses vamzdzio tai ji damusu ir einu pakimarint ant sofos 5 minutem, tai tas 5 minutes kartais pradeda ir sirdis plakti, bet domejaus, jog parukius taip gali buti, tai nepergyvenu. Kai saudavau metrini vamzdi tai net 15 sekundziu rankas ir galva smarkiai purtydavau, nes atrodo kad nualpsi, bet po tu 15 sekundziu, nestounini, jautiesi gerai pridauzes, viskas normaliai. O del pacio rukymo, drauge nebeprieštarauja, nes beveik nebegeriu, maziau rukau cigareciu. Su tevais ir normaliai sutariam tuo klausimu :D
Kiekvienas svaigsta savaip :) aš alkoholio beveik atsisakiau kai atradau šį augalą. Dabar "reikia" išgerti tik kokius 3 kartus metuose ir esu labai tuo patenkintas.
Pareigūnai klauso.
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė medelynas »

Aš tai manau su tuo rūkymu yra tiesiog taip, kad energetika persiduoda per stuffą. Jei perki iš visokių barygų tai ir gaunas paskui visokie "gal neberūkyti bla bla bla". dar ir piniginis faktorius ko gero prideda negatyvo. Nebepirkit iš barygų, patirsit mažiau negatyvo, mažiau ir šūdo galvoj bus. Norit parūkyt? Užsiauginkit patys. Negalit? C'mon, nebūtina augint viduj, pasiimi kelis autikus, vasaros pradžioj nusiperki žemių, susirandi spotą, susidaigini sėklas ir augini. Vasaros gale/rudenį turi ko parūkyt, rūkai kol turi. Nebeturi ir neberūkai. Lietuviai nuo seno turi stiprias agrokultūrines tradicijas :) Lietuvių gyvenimas amžių amžiais sukosi apie ta ciklą vasara-žiema :)
Aš tai pvz nesuprantu kaip žmonės gali mokėt pinigus už kanapę. Nu niekaip neįkertu. Čia jau kažkokia tikrai narkomanija :D mokėt savo sunkiai uždirbtus pinigus už augalą, kurį pats gali užsiaugint. Jau vien tokia mintis man depresiją varytų. Ir kiltų visokios mintys daugiau neberūkyt.
O tie vėmimai taigi nuo persirūkymo būna. Kai gauni kažką ir nežinai nei kas tai yra, nei kokio stiprumo, kartais per daug užtrauki ir persirūkai. Mažesniais kiekiais rūkyt tada reikia.
Pats rūkau 8 metus. Iš barygų nebeperku kokius 5 metus. Ir nesuprantu čia daugelio keliamų problemų :D ir džiaugiuosi, kad neprasidedu su visokiais crimelife'ais. Tiesiog džiugu ir malonu, kad tokie snukiai neegizstuoja mano gyvenime.
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė ekko »

jauciu suradau buta kaip bandysiu mesti rukyt, gal kas zinot apie si papilda? ar tikrai jis veiksmingas?
http://www.alphaxyz.com/lt_official_m2/
Vartotojo avataras
lentusas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2015-07-23, 21:36
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė lentusas »

monogamija rašė:jauciu suradau buta kaip bandysiu mesti rukyt, gal kas zinot apie si papilda? ar tikrai jis veiksmingas?
http://www.alphaxyz.com/lt_official_m2/

tokie papildai nera aiskus, neistirti, farmacininkai tokiu sukure yra begale. Beja gal gali parodyti sio papildo sudeti? nes niekur neradau. Tu nori pasakyti, kad su siuo papildu nori mesti rukyti ? !| !| Papasakok placiau kas tau yra ir delko tu nori vartoti si papilda, smegenu "boosteriams" ir pan, yra tikrai nemazai naturaliu alternatyvu
gal jau laikas daryti permainas..?
Blogas apie CBD Aliejų
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė kauptukas »

medelynas rašė:Aš tai manau su tuo rūkymu yra tiesiog taip, kad energetika persiduoda per stuffą. Jei perki iš visokių barygų tai ir gaunas paskui visokie "gal neberūkyti bla bla bla". dar ir piniginis faktorius ko gero prideda negatyvo. Nebepirkit iš barygų, patirsit mažiau negatyvo, mažiau ir šūdo galvoj bus. Norit parūkyt? Užsiauginkit patys. Negalit? C'mon, nebūtina augint viduj, pasiimi kelis autikus, vasaros pradžioj nusiperki žemių, susirandi spotą, susidaigini sėklas ir augini. Vasaros gale/rudenį turi ko parūkyt, rūkai kol turi. Nebeturi ir neberūkai. Lietuviai nuo seno turi stiprias agrokultūrines tradicijas :) Lietuvių gyvenimas amžių amžiais sukosi apie ta ciklą vasara-žiema :)
Aš tai pvz nesuprantu kaip žmonės gali mokėt pinigus už kanapę. Nu niekaip neįkertu. Čia jau kažkokia tikrai narkomanija :D mokėt savo sunkiai uždirbtus pinigus už augalą, kurį pats gali užsiaugint. Jau vien tokia mintis man depresiją varytų. Ir kiltų visokios mintys daugiau neberūkyt.
O tie vėmimai taigi nuo persirūkymo būna. Kai gauni kažką ir nežinai nei kas tai yra, nei kokio stiprumo, kartais per daug užtrauki ir persirūkai. Mažesniais kiekiais rūkyt tada reikia.
Pats rūkau 8 metus. Iš barygų nebeperku kokius 5 metus. Ir nesuprantu čia daugelio keliamų problemų :D ir džiaugiuosi, kad neprasidedu su visokiais crimelife'ais. Tiesiog džiugu ir malonu, kad tokie snukiai neegizstuoja mano gyvenime.
Pagalvojus kokia kokybę siūlo Lietuvos prekybininkai, tikrai geriau augintis savo. Tik esmė kad ne kiekvienas gali priisimti tokią atsakomybę, ne visi sugeba sugeba laikyti liežuvį už dantų. Mano kolega (naujokas) tik atėjęs į darbą po 2 savaičių jau pasigyrė kad pas save balkone augina, man tai tai dar nieko... man netrukdo... aš niekam nesakiau ir gink dieve neužsiminiau kad ir aš auginu. Tiesiog šiurpas krečia pagalvojus kaip žmonės kalba ir nebijo būti "užožinti". Juk Lietuvos įstatimus žinom?...
Pratęsus diskusiją.. kaip manote, ar yra realu su geru stuffu iš Lietuvos rinkos išstumti visą spice ir jwh... kuris eina už ta patį 12e/g.
Pricipas paprastas - barygos gauną gerą ir kokybišką daigtą nuo kurio neprasideda athodai, nelaužo smegenų... Jeigu pirkėjas galėtų rinktis - visi sutiksime (perkantys) kad pirktume kokybišką prekę už tą pačią kainą.
Pareigūnai klauso.
Urbanas
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2015-10-22, 22:03
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė Urbanas »

Nu bet vistiek, esme yra tokia, kad as pats nenoriu mest 420 :D Bei nepaminejau, pats esu jaunas dar, 20 metu teturiu, bet nuo 15 man prasidejo migreniniai galvos skausmai, skaudedavo diena, ryta, nakti, skausmas budavo toks, jog noredavau nusizudyti, puse veido suraukto, asaros begdavo skruostais, pykindavo, atrodydavo, kad uzsilenksi, ipatingai naktimis, bet tik pradejus rukyt man jie pranyko, net nepamenu pastaraji karta kada man skaudejo galva, gal praeitu metu ziema :D Ir taip man papesimas yra pirmas vaistas nuo visko, isskyrus kvepavimo ligos jei buna, kaip angina ar pns.
Vartotojo avataras
lentusas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2015-07-23, 21:36
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė lentusas »

na mes ne daktaru kompanija ,kad diagnozuot ar patart ka tau naudot. varyk i privacia klinika, pasidaryk normalius tyrimus, ir nenaudok tu visu brain stimuliantu kurie velniai zino is ko pagaminti ir koks ju tikras poveikis. O jei tikrai padeda putimas nuo visu skausmu, tai dziugu. Tavo vietoj auginciau medicinines kanapes su didesniu CBD kiekiu. beje, butu idomu paziuret. Bandyk paaiskint ten tiem sundaktariam visiem ,kad putimas padeda, idomi reakcija turetu gautis :D :D --==::~~
gal jau laikas daryti permainas..?
Blogas apie CBD Aliejų
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė kauptukas »

lentusas rašė:na mes ne daktaru kompanija ,kad diagnozuot ar patart ka tau naudot. varyk i privacia klinika, pasidaryk normalius tyrimus, ir nenaudok tu visu brain stimuliantu kurie velniai zino is ko pagaminti ir koks ju tikras poveikis. O jei tikrai padeda putimas nuo visu skausmu, tai dziugu. Tavo vietoj auginciau medicinines kanapes su didesniu CBD kiekiu. beje, butu idomu paziuret. Bandyk paaiskint ten tiem sundaktariam visiem ,kad putimas padeda, idomi reakcija turetu gautis :D :D --==::~~
Pritariu :D
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė ekko »

lentusas, Jis padeda pagerinti susikaupimą, išvalo mintis, sumažina stresą ir nerimą. Naudojant AlphaXYZ mūsų atmintis tampa geresnė ir galime lengviau atlikti kasdienes užduotis bei išlikti susikaupę. o pas mane motyvacijos nera, nk neveikiu. nu kaip cia pasakyt, nieks neidomu bet va zoles parukyt jau nuo pacio ryto galvoju kaip nes rukau diena dienom, nu buna pertrauka kai euru kartais nebuna bet cia diena dvi, bet dazniausiai ir be tu euru prasimastau kaip gaut. o apie ta alphaxyz tai raso jog Galingi Moksliškai Patikrinti Ingredientai, Kurie Veikia. Bet čia zinai. O ingredientai tai tokie, Sojos Lecitinas, Akai Uogos, Ženšenio Ekstraktas, Vitaminai A, C, D, E, K, B1, B2, Folio Rūgštis, Mikrokristalinė Celiuliozė, Magnio Stearatas.
Visi AlphaXYZ ingredientai yra pripažinti sveikais Amerikos Maisto ir Vaistų Administracijos bei Europos Medicinos Agentūros.O kokiu tu kitokiu brainbosteriu zinai?
Vartotojo avataras
lentusas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2015-07-23, 21:36
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė lentusas »

is mano zinomu, Modafinil, adrafinil, optimind, Amino rugstys (l-tirozinas, L-dopa (rekomenduoju) , l-theaninas, 5htp (daznai naudojamas kaip naturalus antidepresantas, siulau isbandyt) zodziu yra tikrai labai daug siulau pasiskaityt http://nootriment.com/
Bet yra vienas bet, nootropikus skatinancias ar kitaip veikiancias medziagas, dauguma ju veiks tik ta tada kai jas vartosi. Atsargiai su preparatais kurie zaidzia su neorotransmitoriais, jie yra 50/50, kaip ir pats sakai, tau nera "mood", visos tos medziagos ta "mood" veiks.. kuri laika.. bet nutraukus ju vartojima daznai vel griztama i tapacia busena. Nesakau ,kad jos nepadeda ar ,kad bus dar blogiau, kiekvieno organizmas skirtingas. Siulau isbandyt kombinacija l-tirozina (kuri taip pat rekomendavo sitam forume), su L-dopa gali ir kofeino tabletes dajungt , pats ieskojau iseiciu is tos "px, neidomu, atsibodo..blahblahblah" busenos, taip pat pertraukele nuo ganjos padariau kol visi reikalai susitvarkys, ir ganja vartosiu nuo siol kaip pramoga, o ne kaip kasdienini reikala, nes kasdienybej man ji tikrai trugde, net su zmonem bendraut nusibosta, atrodo tas pats per tapati :D :D

o jei uzeja lengva depresuha, - 5-htp puikiai pasitarnaus :V:
nezinau kodel, bet esu vistiek nusistates pries brainboosterius, dauguma sudedamuju daliu yra vitaminai ir mineralai, tai siulau http://shop.kulturizmas.net/olimp-vitam ... rt-60-kaps
man geriausias brain-boosteris tai kofeinas, 200mg tablete paemi, tai utiutiu kaip uz'boostina :D , beabejo nesiulau vartot jo kaip kasdienini "vitamina", visgi priklausomybe, tolerancija kyla, na zodziu, sekmes reikaluose :V:
gal jau laikas daryti permainas..?
Blogas apie CBD Aliejų
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė kilmantas »

Apie tuos ištirtus/neištirtus poveikius objektyvumo vardan siūlyčiau kalbėt atsargiai, nes kanapės poveikis long rune irgi tiriamas visai nesenai, iki galo daug kas nežinoma ir vieni tyrimai prieštarauja kitiems.

Kanapių mest nebūtina,nes greičiausiai bandysi priklausomybę pakeisti kitais šūdais kaip alkoholis ar kokie benzodiazepinai ar pan. Siūlau kanapes derint su sportu - užtektų kas vakarą 3 km vakarais ant bėgimo takelio ar lauke (jei nebijai susirgti) ir savaitgalį kanapių su visais jų privalumais - filmu, skaniu/greitu maistu ir užkandžiais.

Dėl bėgimo būsi geros formos ir jis per naktį prigamins tau tiek dopamino, kad kitą rytą būsi energingas, motyvuotas ir žvalus (kartais jaučiuosi kaip kokio stimuliatoriaus paragavęs). Savaitgaliui atėjus pasidaryk tingią šventę su kanapėmis, maistu ir kitais reikalais. Taip turėtum pasiekti balanso gyvenime
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė ekko »

lentusas dekui uz info, apie modafinila jau zinojau galvojau imti, bet ten jau kaip amfa :D nesinori tokio. https://gerasex.com/index.php?route=pro ... ry&path=99
klimantas, nu pas mane nera taip jog persokciau ant kazko kito kaip alus ar kazkas. Va jauciu geriausias variantas butu kaip tu sakei savaitgaliais atsipalaiduot parukyt pusgrami su seseis chesburgereis ir cola. Po byski reikia atprast, taipat kaip cigaretes reikia mazint o ne iskart mesti
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė kilmantas »

cigaretės nesimažina, arba mesk čia ir dabar,arba rūkyk kaip rūkei nekankindamas savęs. iš mažinimo jokios naudos
Vartotojo avataras
lentusas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2015-07-23, 21:36
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė lentusas »

modafinilas kaip amfa :D?!! tikrai ne! !( '|
gal jau laikas daryti permainas..?
Blogas apie CBD Aliejų
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė ekko »

lentusas, as tau rimtai. Gal ne visiskai taipat bet labai labai panasiai. Buvau gi pabandymui as ju ragaves, ir zinau jog modafinila galim susitrint ir per nosi sniot, taspats poveikis. Zinau kas papigem prisiperka jo ir stumdo kaip uz amfa. :D memfetaminas ka galiu pasakyt dar lievesnis uz modafinila.
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė ekko »

ir gi raso apie ji (padeda gerinti intelekta (bazara :D) nemiegoti 40 ir daugiau valandu neprarandant budrumo)
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė kilmantas »

nelabai patikimas puslapis atrodo. netikiu, kad stumdo psichotropinį stuffą be receptų, kurį BK prilygina narkotikams.

Istorija apie tai kaip modafinilą stumdo vietoj gaidžio tokia pat gera kaip ir forumo nario Uodz istorija apie tai,kaip mama seselė ligoninėje ištyrė žolę ir rado joje visą mendelejevo lentelę.

Modafinilo sunku gauti, o jei ir gautų, jo kaina keliais kartais didesnė už gaidžio. 0 ekonominės logikos
Vartotojo avataras
lentusas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2015-07-23, 21:36
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė lentusas »

modafinilo nesunku gauti, ir jo kaina nera didele :)
gal jau laikas daryti permainas..?
Blogas apie CBD Aliejų
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė ekko »

uzsisakyt ji gali is gerasex.com ir seip tai jis Lietuvoje nera registruotas, bet pasaulyje yra tikrinti,registruoti ir populiarus. Bet daug kas buvo nusipirke ir niekas i tai nekreipia demesio. as isvis buvau jiems zinute parases jei imciau dideli kieki modafinilo is jusu ar butu nuolaida? tai atrase jog pasakyk kieki kiek imtum,apskaiciuosim bet butu padare. o seip net nenorejau pirkt, tik taip smalsu buvo. :D bet skaiciau kad nuo jo lomkes irgi kaikam buna, ziurint koks organizmas. ir panasus i gaidzio lomkes
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė kilmantas »

jo, labai patikima parduotuvė, siūlanti penio didinimo preparatus. pirma pabandyk iš jų sėkmingai užsisakyt, tada girkis, kad nuolaidas taiko
Rašyti atsakymą