Nuotrauka Nuotrauka

Daugiau neberukyt?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
LogOut
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2013-05-08, 16:40
Reputacija: 0

Daugiau neberukyt?

Standartinė LogOut »

Sveiki visi. Man tiesiog labai įdomu, gal turiu problemų o gal ir ne, todėl klausiu pas jus.
Visada, pabrėžiu visada, nebuvo nei vieno karto kad nebūtų kitaip. Kai parukau visada mano širdis pradeda plakt nesveikai greit, net nemoku paaiškint kiek ten dūžių į minute, bet maždaug taip kaip kasnors gerai užvejia, o tu bėgi koki 200-400m iš visų jėgu ir tada kai sustoji vos kvapa bandai atgaut tai širdis plaka žiauriai greit, tai va man taip visada parūkius, net kiekvieną karta kai padaužau iš širdies padažnėjimo ritmo suprantu kad jau mane pradeda taškyt "Marytė". MJ negali būti chrenovą nes esu iš nedidelio miestelio ir pakolkas mes su chebra tik težinom tašką iš jo, o jis augina pats ir tikrai nepurškia kokių chuinia nes kartais net pats pasiūlo savo stuffo papalint už kompaniją. Kiek paklausių draugų kurie kartu rūko tapati stuffa su manim nei vienam ta širdis taip greit neplaka. Problemos su širdim? Ar tiesiog čia visiems taipat? Ar tiesiog toks stuffas, tiesa pamiršau paminėti kad kad marytė tokia stone, labiau norisi sėdeti, valgyti, chillinti, nei kažką veikti daugiau. Prašau, padėkit nes jau daeinu išvados kad neberukysiu niekada.. O polinkį į šį atsipaladivimo būdą turiu, ir labai didelį, didesnį už alkoholį. Daug klausimų - atsakymas vienas. HELP ! :] :x:
Kaltink save, o ne saulę, jeigu tavo sodas nežydi.
uodz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2013-09-05, 01:33
Reputacija: -9

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė uodz »

mano nuomone kad tavo tiekejas susidejo ne su tais zmonemis arba tu rukai nebeauginta NATURALU stafa :) nes vieniem organizmas atlaiko "marmala" kitiems ne :) as pasirasiau sau peticija kad gatves klientu neberemsiu gyvenime, otai dariau 6 metus :) ir polinki turejau kumarinti :) wakebake,ir pns :) alkoholio nevartodavau vapse, tik MJ. bet po ivaryto panikos priepuolio nuo gatvinio sh (kuri pucia zmones,ir jiems nesvarbu, nes "tasko" ) dejau dideli taska ir bandau uzsiauginti pats :) o po vaisiu skinimo pasakysiu pats sau: ar esu hipsteris ar keisti gyvenima :)
LogOut
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2013-05-08, 16:40
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė LogOut »

Pamiršau paminėti kad esu pilnametis, bet vis dar mokausi ir gyvenu ant tėvų sprando, MJ esu rūkęs netiek ir daug kartu, nesu rasta, bet ir ne naujokas šitam reikale, ant rankų pirštu nesuskaičiuosi kiek prapūsta kartu. O jum išvis parūkius nei biški nepadažnėja širdies ritmas?

Taipat, jau irgi einu nuomonės kad reikia auginti pačiam ir žinosi ką rūkai, darau mini project. Pc dežė growbox, pakolkas tik išpurkšta blizgeis matineis dažais, sutvarkyta elektra, sudėti ventiliatoriai. Dar vis trūksta trašų, sėklų, lempų. Daugiau viskas yra, neskaitant to kad nebus kur augint, bet miestelis nedidelis visi visus pažysta, rasim. :)
Kaltink save, o ne saulę, jeigu tavo sodas nežydi.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė G. »

Pirmas klausimas - ar savo draugams pasakai, kad tau su širdim kažkas? ką draugai atsako? kaip reaguoja? ar pasiteirauja tavęs kaip tu jautiesi? Įtariu, kad perdozuoji ir užparanojini, kad pakyla širdies plakimo dažnis, o tas gali pakilti nuo per didelių įtrauktų dūmų, per ilgo užlaikymo plaučiuose ir t.t. Poto pradedi galvoti: "pizdec kaip gerai išsitaškiau" dar poto pradedi galvot maždaug: "o blia, taip prirūkiau širdis kalasi, gal kažkas negerai? gal infarktą gausių? ar čia nuo žolės taip? blia, poveikis dar bus kelias valandas ir jeigu ta širdis visą laiką taip ir duosis? O jeigu kai praeis apsvaigimas vistiek bus pizia? kas būtų jei dabar smukčiau vietoj ant žemės? gal aplinkiniai jaučia, kad aš galvoju kad man pizda? blia kad tik niekas nepagalvotų, kad aš galvoju kad man žopa" ir žodžiu nuo tų minčių, kad kažkas blogai darosi, darosi blogiau ir tiek. Ar tas širdies plakimas kartais neprimena to jausmo kai esi staigiai išgąsdintas? Pvz. sėdi sėdi sau ir pyst ten šuva koks lėkštę sudaužo ir tu net pašoki, širdis kala ir toks persigandimo jausmas? arba ten žiūri kokį filmuką ir staigiai iššoka ekrane koks velnias? Siūlau padaryti eksperimentą - ateinantį kartą kai rūkysi, rūkyk du kartus mažesnį kiekį negu draugai, poto ateik čia ir pasakyk ar nuo dvigubai mažesnio kiekio negu įprastai širdis vis dar taip pat makaluojas :V: Šiaip visi šitie širdžių plakimai man primena du dalykus:

1) Sintetinį stuffą;
2) Savęs paties užsiparinimą, kad ale "o blia taip prirūkiau, dabar man pizda".

Pripūti - būk ramus ir neparink savęs... ką aš dar galiu pasakyti. :|? O jei tiesiog nepatinka pūsti, tai ir nepūsk :) Kažkuo prastesniu vargu ar tapsi dėl to. Ai jo, dar vienas dalykas - jei/kai tau pradės kaltis širdis betkada nesvarbu ar prirūkęs, ar prigėręs, ar scenos baimė, ar jaudulys ar stresas ar dar kažkas - IŠTIESK NUGARĄ, KRŪTINĘ, ATLOŠK PEČIUS IR RAMIAI, IŠ LĖTO GILIAI PAKVĖPUOK. sakydamas giliai, aš turiu omeny tiesiog giliai, o ne tai kad ten plėšai plaučius pritrauki tiek kad net smegeninė uždreba, kiek išeina prikvėpi, o poto kiek tik įmanoma išpūti ir apsvaigsta galva. Tiesiog įkvėpk, išpūsk per burną, įkvėpk per nosį, išpūsk per burną, įkvėpk per burną išpūsk per nosį, normaliai prasikvėpuok. Tiesiog kvėpuok lyg kvėpuotum kaip kokiuose kalnuose, miške, kur šviežias, grynas, tyras ir visaip kitaip labai geras oras, nes aš dar pastebėjau, kad:

3) Pūtikai būna taip apsidaužo, kad pamiršta kvėpuot (bet nesiparink, niekas dar nemirė dėl to kad apsipūtęs pamiršo kvėpuot) :rofl: tokia biologija - žmogaus organizmo audiniai negauna pakankamai deguonies, todėl "reikalauja", kad širdis paspartintų darbą.

Ir paskutinis dalykas, leisk pataisysiu tave, tu rašėi:
bėgi koki 200-400m iš visų jėgu ir tada kai sustoji vos kvapa bandai atgaut tai širdis plaka žiauriai greit
I - bėgi koki 200-400m iš visų jėgų ir tada II - kai sustoji širdis plaka žiauriai greit ir III - bandai atgaut kvapą. Pagavai eiliškumo kampą? :) Nu ir dar krč dalykas - kitą kart prabėgiojęs ir kai gaudysi kvapą grynai dėl to kad prabėgai tai stenkis ne kvėpuot kiek eina, nealsuok, o kaip tik stenkis mažiau, bet efektyviau kvėpuoti - įkvėpinėk per nosį ir išpūsk per burną. Žodžiu, išmok normaliai kaip žmogus kvėpuot lol :D

Pis :x: --==::~~
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė Closer »

Paimk knygą apie meditaciją. Dar geriau nueik į jogą kur moko medituot. Išmokins kvėpuot ir atsipalaiduoti. Gal ir pųst nebereikės. Esi skaitęs ką nors apie tai?
LogOut
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2013-05-08, 16:40
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė LogOut »

G. ! Dėkui tau žmogau, dėl stuffo, tai esu išsitikinęs beveik 100proc kad stuffas yra geras, augintas ir nepurkštas. Tik va dėl užparinimo tai tikrai tu teisus, rūkau netaip ir dažnai tai va sėdžiu ir užsiparinu ble kaip taško, kaip širdis plaka, nejaugi taip taškys dar kelis h, kaip grįžt namo nepastebėtam. Viena karta kai rūkiau ( tai buvo turbūt pirmas kartas kada tikrai užtaškė), tai sėdejom vakare su tuo bičeliu kuris augina, tai pasiulė paragaut naujo stuffo, nu ką, išragavom, sėdim vakare, laptopa ant keliu pasidėja, o jaučiu kad mane jau taškyt pradeda belekaip, ir tada pyst mentai atvažiavo, žiauriai išgasdino, sedėjau belenkaip išsigandęs, jie paklausė kaip vadinasi parduotuvė tokia individuali įmonė, tai atsakėm nes jie ten iškvietima gavo, ir mane žiauriai uždaužė kad vienu žodžiu reikia bėgt namo nes tau žopa seniuk bus. Užsiparanojinau, parbėgau, tikra to žodžio prasmia parbėjau namo, tada dar baimė kad tėvai nepagautu nes kaip minėjau tai pirmas kartas kada užtaršė žmoniškai, ir tada tik staigei atsiguliau į lova, tipo filma žiūriu, ir mintis sukos kad pagaus mane žali, kad aš mirsiu, kad širdis sustojs nes pergreit plaka, kad plyš kokios kraujagyslės galvos, nu karočia užsiparinau ir nuo to karto visada tai ta širdis plaka kai parukau, sunku atsipalaiduot, nors sėdi saugioj aplinkoj, su gerais draugais ir tiesiog žiūri filma visi apsipūtę.
Kaltink save, o ne saulę, jeigu tavo sodas nežydi.
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė kasiakas »

Man atrodo tu perdaug save uzparini bereikalingais dalykais. Nerukyk jei turi kokiu blogu mincius, nes parukius jos dar paastres ir prasideda tada visokios paranojos ir sirdies dauzymaisi.

Man tau seniau buve yra kelis kartus kai jau labai ziauriai prirukem, atrode, kad sirdis nustojo plakt :D atrode plake palke taip letedama kol visai sustojo :D nejuokais buvau issigandes :D
delta9
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-07-11, 17:26
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė delta9 »

Man budavo kai gerai prirukau nzn kad dedas atrodo kaip pasiutus plaka ar stoja kazkoks jausmas ar spaudzia ar skauda negaliu paaiskint... ir seip problemu kaskokiu turiu su sirdim spaudzia daznai jei nepatogiai sedziu ar guliu...
I ♥ northern lights
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė PoH »

Man taip niekada nebudavo, bet nesenai prasidejo. Turejau kelis labai stiprius poveikius. As situos dalykus dabar vadinu panikos priepuoliais, bent jau tai labai primena juos pagal apibrezima. Atrodo kad sirdies plakimas ir kvepavimas eina skirtingu ritmu ir nebeuztenka deguonies, pradedu kvepuot labai stipriai, atrodo kad tuoj apalpsiu ar mirsiu. Labai nemalonus pojutis. Man padedavo ritmiskas ranku sukimas, vaiksciojimas gryname ore ar kitoks fizinis kruvis, taip pat saves raminimas, kad viskas cia tik galvoje ir tuoj praeis.
vidas
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2013-12-27, 00:05
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė vidas »

Man taip buvo paskutinį kartą. Prieš tai buvo koks 2 mėnesių tolerance-break'as. Užrūkau ir taip pradėjo plakt širdis! Galvojau, kad netyčia galiu ten ir užsilenkt. Bandžiau skaičiuot širdies dūžius ir gavau apytiksliai 120 dūžius per minutę. Bandžiau giliai kvėpuot, bėgiot kambary ratais, bet niekas nepadėjo. Galų gale, atsiguliau ir žiūrėjau "Cosmos". Praėjo. Keistas dalykas, kad po šio atsitikimo, dar gerą savaitę, protarpiais, ant širdies jautėsi toks nemalonus jausmas

Tada rūkiau max 0.3g, tą patį stuffą esu bandęs ir seniau, be problemų
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė medelynas »

Man panašu į persirūkymą :D persirūkai ir prasideda visos nesąmonės, dar nuo straino speicifikos priklauso. Kažkada buvau kurį laiką nerūkęs ir pavaišino mane ypatingu homegrownu ir po pusvalandžio nebegalėjau sufokusuot žvilgsnio, negalėjau nei atsimerkęs, nei užsimerkęs būt, pajudėt neįmanoma, viskas sukas, širdis atrodo iššoks iš krutinės su kiekvienu judesiu, netgi akies obuolio judesiu :D ir taip gal kokią valandą, gal kiek mažiau, paskui prūha gerokai nusilpo ir užmigau. Gal tiesiog ne ta rūšis pagal poreikį, vieniem patinka vienokia, kitiem kitokia, vieni nuo vienos jaučias gerai, kiti nuo tos pačios nelabai ir panašiai. Reikia išsirinkt mėgstamiausią. Vistiek nėra nieko baisiau nei panikos priepuolis ant aya'os :D panikos priepuolį geriausiai numuša meditacija, užsimerki ir susikoncentruoji į kvėpavimą, nieko daugiau tik kvėpavimą, jokių minčių, nieko, tik gilus ir lėtas kvėpavimas ir pradedi jaust, kad ir širdies ritmas normalizuojasi ir nemalonūs pojūčiai silpnėja, gerai prameditavus labai gerai po to kokia aktyvesne veikla užsiimt, pajudėt, pasivaikščiot, o jei neišeina, tai chillint, o jei negerai - vėl medituot.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė G. »

vidas rašė:Man taip buvo paskutinį kartą. Prieš tai buvo koks 2 mėnesių tolerance-break'as. Užrūkau ir taip pradėjo plakt širdis! Galvojau, kad netyčia galiu ten ir užsilenkt. Bandžiau skaičiuot širdies dūžius ir gavau apytiksliai 120 dūžius per minutę. Bandžiau giliai kvėpuot, bėgiot kambary ratais, bet niekas nepadėjo. Galų gale, atsiguliau ir žiūrėjau "Cosmos". Praėjo. Keistas dalykas, kad po šio atsitikimo, dar gerą savaitę, protarpiais, ant širdies jautėsi toks nemalonus jausmas

Tada rūkiau max 0.3g, tą patį stuffą esu bandęs ir seniau, be problemų
Sagan'o "Cosmos"? :) Jeigu taip, tai spaudžiu dešinę! Gerą skonį turi ;)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
vidas
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2013-12-27, 00:05
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė vidas »

G. rašė:
vidas rašė:Man taip buvo paskutinį kartą. Prieš tai buvo koks 2 mėnesių tolerance-break'as. Užrūkau ir taip pradėjo plakt širdis! Galvojau, kad netyčia galiu ten ir užsilenkt. Bandžiau skaičiuot širdies dūžius ir gavau apytiksliai 120 dūžius per minutę. Bandžiau giliai kvėpuot, bėgiot kambary ratais, bet niekas nepadėjo. Galų gale, atsiguliau ir žiūrėjau "Cosmos". Praėjo. Keistas dalykas, kad po šio atsitikimo, dar gerą savaitę, protarpiais, ant širdies jautėsi toks nemalonus jausmas

Tada rūkiau max 0.3g, tą patį stuffą esu bandęs ir seniau, be problemų
Sagan'o "Cosmos"? :) Jeigu taip, tai spaudžiu dešinę! Gerą skonį turi ;)
tąpatį :)
molochas
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2011-01-25, 22:27
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė molochas »

Perukes gali isivaryt panika , kaip mintis suvelia ir sunku atsirinkt .
Carlos-
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2014-04-28, 17:26
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė Carlos- »

Man po jūsų šitų diskusijų irgi širdis plaktis pradėjo ;)
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė Moderatorius »

man atrodo, ne su širdim pas tave čia problemos.
daug laiko pūsdavau, tokių dalykų nebūdavo. pradėjau skaitinėtis apie visa tai, kaip, kas, ką veikia organizme.. papūčiau kažkurią dieną, ir BAM. prasideda poveikis, ir pradedi jaust, kaip intensyviai dirba širdis. smarkiai. ir nesupranti, ar pats tokią iliuziją sau sukuri, ar ji iš tiesų taip.. porą kartų taip nebebuvo, o po to vėl kartojasi.. :| nesupratau. pasidariau kardiogramą, dar visokias nesąmones - širdis veikia kuo puikiausiai. :) tai manau, čia šiaip, savo organizmo "prikalbėjimas" taip reaguoti. man kartais dar taip būna. jei užmirštu apie tai - nebūna. keista, ane? ;]
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė G. »

Visiškai nekeista, nes aš parūkęs irgi būna save prigaunu, pavadinkim, "stresinėj situacijoj" ir tada pradedu galvot kaip čia visa šita "stresinė situacija" yra nesąmonė ir ji praeina vos tik atitraukus mintis nuo diskomforto. Pradedi kreipti dėmesį, kuo daugiau kreipi, tuo daugiau pariniesi, nu ir sniego gniukštės efektas vyksta :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
flukis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2010-08-30, 14:52
Reputacija: 9

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė flukis »

Man taspats budavo, kai parukydavau namie, aisku naturalaus produkto. Nesveikai pradeda kalt sirdis, net nespeji skaiciuot. Is patirties galiu pasakyti, kad tai gali but nuo persirukymo, as nemokedavau suprast, kada gana rukyt, dar tos mintys, kad gali buti blogai, nezinia kas bus. Buvau nuejes pas kardiologa, nusiunte, nes mini sirdies uzesiai, tai sake sirdis gera. O jei jauti, kad bloga darosi nerukyk tiek, puse dumo per kasekeli paimk ir pirmam kartui uzteks. Tiesa man visi sitie dauzymai praejo, kai parukydavau su linksmais, idomiais zmonemis, kai pradejau rukyt nosaliuose vietose gamtoje, kur zmones retai kada uzklysta.
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė Broniusx »

Atsipalaiduokit rukydami... Dzyz.. Sit back, relax & enjoy the ride
tolimas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2014-04-30, 08:26
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė tolimas »

LogOut rašė:Sveiki visi. Man tiesiog labai įdomu, gal turiu problemų o gal ir ne, todėl klausiu pas jus.
Visada, pabrėžiu visada, nebuvo nei vieno karto kad nebūtų kitaip. Kai parukau visada mano širdis pradeda plakt nesveikai greit, net nemoku paaiškint kiek ten dūžių į minute, bet maždaug taip kaip kasnors gerai užvejia, o tu bėgi koki 200-400m iš visų jėgu ir tada kai sustoji vos kvapa bandai atgaut tai širdis plaka žiauriai greit, tai va man taip visada parūkius, net kiekvieną karta kai padaužau iš širdies padažnėjimo ritmo suprantu kad jau mane pradeda taškyt "Marytė". MJ negali būti chrenovą nes esu iš nedidelio miestelio ir pakolkas mes su chebra tik težinom tašką iš jo, o jis augina pats ir tikrai nepurškia kokių chuinia nes kartais net pats pasiūlo savo stuffo papalint už kompaniją. Kiek paklausių draugų kurie kartu rūko tapati stuffa su manim nei vienam ta širdis taip greit neplaka. Problemos su širdim? Ar tiesiog čia visiems taipat? Ar tiesiog toks stuffas, tiesa pamiršau paminėti kad kad marytė tokia stone, labiau norisi sėdeti, valgyti, chillinti, nei kažką veikti daugiau. Prašau, padėkit nes jau daeinu išvados kad neberukysiu niekada.. O polinkį į šį atsipaladivimo būdą turiu, ir labai didelį, didesnį už alkoholį. Daug klausimų - atsakymas vienas. HELP ! :] :x:

kaip gali maltus chilli pipirus keist i ka tik nuskyntus sviezius,prie kukuruzo,nesianiai ishkeptos duonos.... kvapas kaip meditacija...smilkalai ,vel gi pries tam tikra susikoncentravima.... poilsis yra daug....organizmui duodi uzomina ir tik tuomet jis prisipildo nuolankumu..... p.s. nuo netaisiklingo kvepavimo susidaro painios oro sroves nervu sistemose,kas kenke smegenyms ir be abejo kraujo sistemai...syrdis tik nolankus kunui organas......
Rašyti atsakymą