Nuotrauka Nuotrauka

Daugiau neberukyt?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė Click Clack »

Čia nuo kraujo spaudimo priklauso, nes mj padidina spaudima keliom valandom, bet įgavus tolerancija mažina, tai reik nesiparint, negert kavos ir nerūkyt cigarečių. Pirmas mano rūkytas stuff'as buvo ww gramas galvojau, kad mirštu xD
sutinku
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2015-05-15, 12:28
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė sutinku »

Klausimas, KAIP MESTI RUKYTI ZOLE? Nebenoriu viskas, situos zodzius sakau 2metai is 5 bet neiseina, jauciu priklausomybe tiesiai sviesiai sakau, valios gal neturiu net nezinau.. Gal kas patarsit? Gal yra kokiu VEIKSMINGU budu?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė G. »

Trumpai, bet drūtai - susirask gyvenimą ;) Kodėl nepažįsti savęs? Kodėl nežinai, ko iš savęs nori? Gi ne žolė, o tu pats sau trukdai save realizuoti sau patinkančioje srityje. Kas tau yra? Būtina tau rūkyt? Laužo kaulus? Pila prakaitas? Susirask patinkančios veiklos, susirask naujų pažįstamų, draugų. Nenori? Tingi? Bijai? Nu ir gerai, ir būk toks.. suprantu, žmonės nuo opijatų ar alkoholio priklausomi, juos laužo, bet kas su tavim blogai? Man atrodo, kad esi nerūpestingas ir neatsakingas ir nesavarankiškas - tai gali išmokti, tai išugdoma arba išsiugoma. Savanoriauk, padėk žmonėms, norėk mažiau sau ir daugiau kitiems. Padėk žmonėms ir kiti žmonės padės tau. O gal tau ne kanapėms, o technologijoms priklausomybė? Ieškok savęs, nes aišku kaip dieną, kad nei žinai, kas esi, nei ko nori, nei ką ir kodėl veiki. Nebūk daržovė, veik. Tau rėkia tėviško arba motiniško kirčio, kuris paskatintų tave mokytis. Mokytis gyvenimo ir specializacijos, karjeros. Nesisielok, tokių kaip tu yra daugybė. Nueik pas anonominius narkomanus, nuvažiuok į savartyną, pažiūrėk kaip bomžai gyvena, pabendraug su tais, į kuriuos niekas nekreipia dėmesio. Jie padės tau atrasti save ir susidėlioti savo prioritetus. Sėkmės ;)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė Click Clack »

sutinku rašė:Klausimas, KAIP MESTI RUKYTI ZOLE? Nebenoriu viskas, situos zodzius sakau 2metai is 5 bet neiseina, jauciu priklausomybe tiesiai sviesiai sakau, valios gal neturiu net nezinau.. Gal kas patarsit? Gal yra kokiu VEIKSMINGU budu?
Rūkiau 3 metus diena iš dienos, paskutinius 2 metus visiškai blaivas :) Nėra jokių problemų, sprendimų iš išorės, viskas tavo galvoje, tu gali viską :) Kaip gyventum jei žolė niekada nebūtų egzistavusi?
sutinku
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2015-05-15, 12:28
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė sutinku »

G. rašė:Trumpai, bet drūtai - susirask gyvenimą ;) Kodėl nepažįsti savęs? Kodėl nežinai, ko iš savęs nori? Gi ne žolė, o tu pats sau trukdai save realizuoti sau patinkančioje srityje. Kas tau yra? Būtina tau rūkyt? Laužo kaulus? Pila prakaitas? Susirask patinkančios veiklos, susirask naujų pažįstamų, draugų. Nenori? Tingi? Bijai? Nu ir gerai, ir būk toks.. suprantu, žmonės nuo opijatų ar alkoholio priklausomi, juos laužo, bet kas su tavim blogai? Man atrodo, kad esi nerūpestingas ir neatsakingas ir nesavarankiškas - tai gali išmokti, tai išugdoma arba išsiugoma. Savanoriauk, padėk žmonėms, norėk mažiau sau ir daugiau kitiems. Padėk žmonėms ir kiti žmonės padės tau. O gal tau ne kanapėms, o technologijoms priklausomybė? Ieškok savęs, nes aišku kaip dieną, kad nei žinai, kas esi, nei ko nori, nei ką ir kodėl veiki. Nebūk daržovė, veik. Tau rėkia tėviško arba motiniško kirčio, kuris paskatintų tave mokytis. Mokytis gyvenimo ir specializacijos, karjeros. Nesisielok, tokių kaip tu yra daugybė. Nueik pas anonominius narkomanus, nuvažiuok į savartyną, pažiūrėk kaip bomžai gyvena, pabendraug su tais, į kuriuos niekas nekreipia dėmesio. Jie padės tau atrasti save ir susidėlioti savo prioritetus. Sėkmės ;)
Karti tiesa.. Dekui jum uz motyvacija ir atsakymus.
Praregėjes
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2015-05-25, 22:17
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė Praregėjes »

Sveiki, turiu klausimu ir noreciau suzinoti protingu zmoniu atsakymu:) :
Kada yra verta nustoti rukyti? Ar isvis yra verta nustoti rukyti? Kaip suprasti, kad ji pradeda nesti daugiau zalos negu naudos gyvenimui, kuriame mums reikia gyventi?
Kada jus, darote pertraukas ir ar isvis darote?
Klausiu, nes siais metais vos ne kiekviena diena rukau, taciau vistiek jauciu, kad nemazai dalyku ismokstu, tik galvoju ar nerukydamas sugebeciau ismokti visko daugiau. Taciau kanapes praskaidrina eilines gyvenime dienas visu 100%, pasaulis pasidaro idomesnis. Bet jauciuosi maziau produktyvus ir su blogesne atmintim darbo srityse, negu nerukydamas.
Bet kitais kosminiais dalykais naudingais, darausi vis protingesnis, tai nebezinau kur rasti ta viduriuka gyvenimo, o nerukyti yra jau gan sunku, po tokio maratono.. :D
Aciu uz atsakymus:)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė G. »

Oho.. :D Labas, verta nustoti tada, kada jauti, kad tai tau trukdo jaustis pilnaverciu. Ar isvis versta nustoti? Biciuli, kai kuriems zmonems verta net nepradeti. Kaip suprasti, kad daugiau zalos nei naudos? Mh.. saves geriau paklausk ;) Man pertraukos gaunasi savaime. Rukau tik kai noriu ir galiu. Jeigu tik noriu - nerukau, jeigu tik galiu - nerukau. Kad rukyciau turiu ir noreti ir galeti. Viskam savos aplinkybes - laikas, vieta, priezastys, kiekiai, salygos ir t.t.
Kalbi apie save taip: "jauciuosi maziau produktyvus ir su blogesne atmintim darbo srityse, negu nerukydamas. Bet kitais kosminiais dalykais naudingais, darausi vis protingesnis,". Tas, kad nerandi viduriuko sufleruoja, kad rukymas tau labiau kenkia ir deretu pasinaudoti savo vis protingejanciu protu ir pradeti mastyti apie tai, ko nori is saves savo gyvenime. O jeigu tau rukymas trukdo surasti savo gyvenimo kelia ir juo eiti, tai labiausiai tiketina, kad tas laikas, kada reikia nustoti ar bent jau pristabdyti, tau jau atejo :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Praregėjes
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2015-05-25, 22:17
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė Praregėjes »

As ir rukydamas ir nerukydamas, neberandu savo gyvenimo kelio. :D Ko noriu is save savo gyvenime? tai dziaugtis gyvenimu ir padeti kiek imanoma daugiau salia esantiems ir apskritai visiems. Be rukymo, man ne taip sekasi daryti.
Rukyt man pradet buvo tikrai verta (ta jau pats labai jauciu, ir ta bandau parodyt visiems esantiems salia, neblogai sekasi), tik va jau dabar pradedu galvot, kad galbut ir pailseti nuo to butu i nauda, bet kai ilsiesi, tada atrodo, kad tai daryti yra neverta, nes isoki i depresija, niura busena, nieko neveikimo ir tada norisi alkoholio, nes buna labai smagu ir t.t.
Nors mano pertraukos buna savaites ilgumo tai gal nespeju pilnai atsigaut.. O dabar siaip gyvenimu patenkintas ir rukydamas, tik galvoju ateityje galbut reiktu siektiek apstabdyti, gal naudinga bus.:)
Sita tema galvoju jau nepirma diena, sumasciau net cia parasyti, nes atsakymas man visdar yra miglotas:).
Praregėjes
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2015-05-25, 22:17
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė Praregėjes »

Turbut tu teisus, man reiktu pakeliauti siektiek, turiu jau ateityje didele kelione, tik reikia sulaukti. Dekui uz patarimus jums abiem. ;)
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė kilmantas »

nes isoki i depresija, niura busena, nieko neveikimo ir tada norisi alkoholio, nes buna labai smagu ir t.t.
klasikinis vadovėlinis priklausomybės ir psichologinės abstinencijos požymis, kai esi priklausomas nuo psichoaktyvių medžiagų ir sustojus vartoti vienas medžiagas, bandai pakeisti kitomis. kurį laiką neapnuodijus smegenų, atsiranda depresijos požymių. Bet tai laikina.

Paklausyk Barzo, labai geras patarimas. Pamėgink prisigaminti laimės hormonų natūraliu būdu - labai gerai gamina juos dviratis, saulė, gamta, kitos šalys (kad ir kaip cheesy tai beskambėtų)
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė kasiakas »

Nekuriant naujos temos įsiterpsiu į šią. Ar buvo Jums kadanors atėjęs momentas kai susimastėte, kad viskas, MJ etapas gyvenime baigėsi/turi baigtis ir metas MJ pamirtš. Kad lengviau būtų suprast apie ką aš, pasipasakosiu. Žodžiu su MJ draugauju jau seniai, kokius ~5-6 metus reguliariai, o susipažinau dar seniau. Pažystamas su ja jau grubiai 10 metų. Viskas buvo super iš pradžių, daug juoko ir šauniai praleisto laiko su draugais. Atrodė pūsiu visą gyvenimą. Ir norėčiau tą daryti, bet paskutiniu metu pradedu suvokt, kad tai man nepavyks. Gal kitiems ir pavyksta, pavydžiu jiems. Kol buvo mokslai, paprastas darbas, buvo viskas OK, paskutiniais metais pradėjau dirbti rimtesnį darbą ir aš nebesugebu suderinti jo su MJ. Nepūčiau aš kasdieną, tik savaitgaliais, na kartais vidury savaitės vakare, bet to užteko, kad darbe turėčiau problemų. Turiu omeny, nesugebu susikaupti, mintys išėję į kosmosą, jeigu kolegą bando paaiškinti kažkokią gana paprastą situaciją, man atrodo lyg kalbėtume apie kažkokius kosminius dalykus, lagina smegenys žiauriai :D. Žodžiu supratau, kad pūsdamas savo darbo tęsti negalėsiu ir reikia rinktis kažką. Kitas dalykas pati žolė mane pakeitė kaip asmenybę. Anksčiau buvau labai "outgoing", einant laikui tapau kažkoks atsiskyrėlis namisėda, paskendęs savo mintyse ir viskas ką po darbo grįžęs veikiau tai virsdavau daržove prie kompo. Jokios motyvacijos, visiška apatija. Taigi nutariau skirtis su MJ dėl kitokio gyvenimo. Grįšiu prie jos kažkada vėliau, bet nežinau kada. Dabar mėnesį esu visiškai of, netgi nenoriu jos. Paskutinius metus kai rūkiau, netgi nebejausdavau to seno malonumo, tik žiaurus nerimas ir diskomfortas. matyt pasamonė pati man bandė pasakyti, kad seni jau pristabdyk ir pasitvarkyk gyvenimą :D. Taigi noriu paklausti, jeigu kas darėte ilgą ilgą pertrauką, po kiek laiko pasijutote geriau? dabar po mėnesio be MJ, vis dar esu apatiškas, tyngiu kažką daryti, nors pvz. darbe turiu visas sąlygas savirealizacijai ir galėčiau nemažai pasiekti, bet tyngiu ir neturiu motyvacijos visiškai. Nu kažkiek gal ir prasisklaidė debesys galvoje, atsiranda vėl kažkokių idėjų ar ambicijų, bet vis dar esu "ligotas" ir neturiu jėgų judėt ir eit į priekį.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė G. »

Buvo atėjęs toks momentas. Dariau ir pertrauką, bet netyčia, geriau jaustis nepradėjau. Geriau jaučiuosi kai įpučiu :) Čia su savimi reikia dirbėti, kasiakai. Visi turime savo "ups & downs". Nenusišnekėk. Turi tu visas jėgas, nesi "ligotas". Ir motyvacijos tau netrūksta. O jeigu ir trūksta, tai tik todėl, kad pats taip galvoji. Ieškok būdų ir treniruokis persigalvoti ;) Tai yra darbas su pačiu savimi. Visi turime tai daryti, jeigu norime tobulėti.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė kasiakas »

Nežinau, gal reikės pasidomėti ateityje ir man labiau tinkantį strain'ą pasieškoti. Bet šiuo metu esu įsitikinęs, kad man reikia leisti savo smegenims "išsivalyti". Nes dabar dar daug dūmų joje. Kažkaip netgi sunku tapo su žmonėm bendrauti, sunku su nepažystamu padaryti kokį nors "small talk", mintys nuolat kažkur ne šioje galaktikoje, o gal jų iš vis nėra. Ir šiaip jaučiu, kad išsivystė jau man 'social anxiety', turbūt todėl iš outgoing tapau bulve gulinčia ant sofos namie. Trumpai tariant galva mano tapus grynas kibiras. Kažkoks chaosas joje. Buvau rudenį praeitą daręs pertrauką ir ji buvo apie 3 mėn, ir buvau pradėjęs jausti progresą, bet dar daug laiko reikėjo, tačiau galvosi taip, kad vėl pradėjau pūtimus. Dar galvoju, kad galbūt mano klaida ta, kad kažkodėl mano draugų kompanijoje, yra toks įprotis nusipūst iki žopos, nežinau kodėl mes nemokam pūstelt taip lengvai, kad vos pagautum buzz'ą. Esu pats vienas kartais pasidaręs super lengvų kasiakų ir visai patikdavo, neblogai būdavo ir eigoje ir po jos :)

Dar gavoju gal nuo tokių stiprių daužymų mano smegenuse išseko dopamino ir serotonino atsargos, atbuko jų gamyba...
Vartotojo avataras
kaciarasyt?
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-06-06, 16:28
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė kaciarasyt? »

kasekai, tau reikia grybu.
autizmas ne liga, tai gyvenimo būdas!
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė G. »

kasiakas rašė:Nežinau, gal reikės pasidomėti ateityje ir man labiau tinkantį strain'ą pasieškoti. Bet šiuo metu esu įsitikinęs, kad man reikia leisti savo smegenims "išsivalyti". Nes dabar dar daug dūmų joje. Kažkaip netgi sunku tapo su žmonėm bendrauti, sunku su nepažystamu padaryti kokį nors "small talk", mintys nuolat kažkur ne šioje galaktikoje, o gal jų iš vis nėra. Ir šiaip jaučiu, kad išsivystė jau man 'social anxiety', turbūt todėl iš outgoing tapau bulve gulinčia ant sofos namie. Trumpai tariant galva mano tapus grynas kibiras. Kažkoks chaosas joje. Buvau rudenį praeitą daręs pertrauką ir ji buvo apie 3 mėn, ir buvau pradėjęs jausti progresą, bet dar daug laiko reikėjo, tačiau galvosi taip, kad vėl pradėjau pūtimus. Dar galvoju, kad galbūt mano klaida ta, kad kažkodėl mano draugų kompanijoje, yra toks įprotis nusipūst iki žopos, nežinau kodėl mes nemokam pūstelt taip lengvai, kad vos pagautum buzz'ą. Esu pats vienas kartais pasidaręs super lengvų kasiakų ir visai patikdavo, neblogai būdavo ir eigoje ir po jos :)

Dar gavoju gal nuo tokių stiprių daužymų mano smegenuse išseko dopamino ir serotonino atsargos, atbuko jų gamyba...
Strain'ai tikrai labai daug įtakoja, tad jeigu net ir nežinai, ką rūkai, tai bent jau atlik savarankišką inspekciją (išuostyk, paspėliok kvapus, išžiūrinėk struktūrą, paspėliok ar indoor ar outdoor, ar sativa,indika, ruderalis ar hibridas, ar nėra pelėsių, vabaliukų, spalvas, trichomingumą, mažom dozėm išbandyk poveikį prieš sukdamas įprastą kaseką ar pildydamas įprastą kaušą). Su laiku pastebėsi, kad net ir juodoj rinkoj vaikšto įvairūs stafai, o tos tavo mėgėjiškos inspekcijos užturbins tavo gebėjimą susilaikyti nuo pūtimo. Jausdamas stafų skirtingumą, tuo pačiu jiems jausi daugiau pagarbos. Ateis tokie momentai, kai su savimi turėsi skirtingų rūšių pūtalo ir tausosi juos specialiems momentams, o ne rūkysi iš neturėjimo ką veikti. Rūkyti šiaip reikėtų iš turėjimo, ką veikti, nes pūtalas stiprina sensacijas. Jeigu nuobodžiauji, tai tikėtina kad įpūtęs nuobodžiausi labiau. Jeigu jautiesi užsidegęs, tikėtina, kad įpūtęs jausi labiau užsidegęs, ta prasme, turi būti tam tikri expectations iš kiekvienos dozės.
Šiaip man labai suprantamas ir pažįstamas dalykas apie kurį kalbi. Kartais tiesiog pats save užsigrūzini dėl visų small talk'ų, aš irgi kartais taip jaučiuosi, bet neimu to per ne lyg į galvą. Kartais jie visiškai nereikalingi ir nebūtina jaustis nepatogiai tyloje. Visi kartais turime tylėti, o ne nerimauti, kad nepavyksta tuščiai laidyti liežuvio. Prisimink, kad visada pūti sau, o ne savo draugams. Pasakyti, kad: "Chebra, man jau užteks" neturi būti jokia gėda, tai kaip tik turėtų būti pagarbos verti žodžiai, kadangi žmogus vaizduoja gebėjimą save kontroliuoti. Būdamas tyloje su žmogumi, turėk omenyje, kad ne tu vienas nekalbi ir kad kitas žmogus jaučiasi panašiai. Jeigu jautiesi nepatogiai tyloj, turbūt geriausias klausimas small talk'o pradžiai - "ką galvoji?/ ką mąstai?" :)
Kažkada turėjau įprotį, kad reikia supūsti viską, ką turiu, o dabar taip kartais gaunasi, kad stovi tas stafukas ir tiesiog "ne dabar". Patys pūtimai kaip jau turbūt minėjau, nebelinksmybiniai, o ramybės paieškai. Kai įpūtus būna nepatogu - pamedituoji, užsimerki, pakvėpuoji, pasirąžai, pajoguoji, išjungi viską ir tiesiog išeini nors ir vienai minutei :)
Kasiakai, MJ tikrai gali žmogų priversti jaustis kukliai, bet turėk omeny, kad viskas yra tik galvoje. Kartais vienas mintis reikia tiesiog pramušti, kad pasiektum kitas.
Dabar, kodėl visą tai sakau. Realiai man nesvarbu, ar tu būsi pučiantis ar ne, man yra svarbu, ką tu gali apie ją pasakyti. Aš nenoriu, kad kaltė būtų verčiama ant negyvų objektų. Kone tas pats, kas kišti pirštus į ugnį, nudegti ir sakyti, kad ana bloga :) Analogiškai ir su MJ, MJ nėra nei gera, nei bloga. Yra tik geras ir blogas jos naudojimas, o tavo užduotis - suprasti, kuris yra kuris. Ginklai žmonių nežudo :V:
Tiesa, o dėl psichodelikų, tai neskubėčiau jų rekomenduoti ir dar taip neišsamiai. Psichodelikai kaip ir MJ, gali pakelti, gali ir nuleisti. Esu matęs tyrimų apie grybų poveikį psichinei sveikatai, tikiu jų potencialu, bet esu įsitikinęs, kad grybai ar kiti psichodelikai nėra kažkoks jungiklis, kuris išjungia negerą ir įjungia gerą. Nes medžiagų poveikį lemia ne tik medžiagos, bet ir jas vartojantys žmonės. Pastarieji, tarp kitko, net dar labiau.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
cfl
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2015-05-19, 17:58
Reputacija: -1

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė cfl »

Rukau apie 4 metus. Pirmi metai buvo geriausi juokas maistas tusai ir pan. Antri metai stresas, galvoji kaip nusyoti rukyti, pastovei nervotas ir pan. Per paskutinius du metus nebegalvoju mesti, ir pasakiau pats sau as rukau, ir ka ? Nuo tada pasikeite viskas per pertarukas kai nrukau, nebera jokiu nervu , nebegeriu , su seima viskas susitvarke"net zmona db uz :) " , susiradau nauja geresni darba , ir seip viskas ok . Tai pagalvok, kas kur ir kame? Nepykit ant manes , visdelto . :) :$
ganjaboy
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2015-10-28, 11:42
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė ganjaboy »

Pirma kart man ir taip buvo,bet stengiausi atsipaladuot,jauciau kaop sirdis greit plaka,bet is to tik pazvengiau ir vsio,po valandos suletejo :)
Vartotojo avataras
lentusas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2015-07-23, 21:36
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė lentusas »

mind controlas / savitaiga , labai galingas dalykas :)
gal jau laikas daryti permainas..?
Blogas apie CBD Aliejų
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Neteko sutikti nė vieno žmogaus, rūkančio diena iš dienos, kuris pasakytų, kad jo gyvenimas klostosi labai gerai. Pastovi išskridimo būsena niekam nėra į naudą, mano asmenine nuomone.
Na o norintiems mesti - pakeiskite aplinką. Draugai yra vienas iš didžiausių magnetų gryžti atgal prie džonio, kažkas čia aukščiau rašė, jog visi susitikę nusismeigia. Galbūt netinkami draugai, jei susitikus neatsiranda kitos veiklos? Kas sieja jus daugiau nei :x: ?.. Tokie ir panašūs klausimai sau pateiks gan daug informacijos savipagalbai :)
Norėčiau pridurti apie psichodelikų naudą. Tai yra nuostabi savęs pažinimo priemonė, chaosas ir ego praradimas smegeninėje padeda viskam sustoti į vietas - norėdamas susitvarkyti kambarį, prieš tai jį dar labiau sujauki, metaforiškai šnekant. Na o ar to reikia, ar ne - kiekvieno asmeninis reikalas.
Urbanas
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2015-10-22, 22:03
Reputacija: 0

Re: Daugiau neberukyt?

Standartinė Urbanas »

Mano manymu yra momentas, kai pasirenki, ar sustoti, ar rukyti pastoviai. Asmeniskai paciam, kai uzpesi gera vamzdi, tai oro labai pritruksta, susisuka galva, pastoviai atsisedu ir jei nebunu damuses vamzdzio tai ji damusu ir einu pakimarint ant sofos 5 minutem, tai tas 5 minutes kartais pradeda ir sirdis plakti, bet domejaus, jog parukius taip gali buti, tai nepergyvenu. Kai saudavau metrini vamzdi tai net 15 sekundziu rankas ir galva smarkiai purtydavau, nes atrodo kad nualpsi, bet po tu 15 sekundziu, nestounini, jautiesi gerai pridauzes, viskas normaliai. O del pacio rukymo, drauge nebeprieštarauja, nes beveik nebegeriu, maziau rukau cigareciu. Su tevais ir normaliai sutariam tuo klausimu :D
Rašyti atsakymą