Nuotrauka Nuotrauka

Drebulys - šalutinis poveikis?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Dr. Žolelė
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2014-02-08, 12:44
Reputacija: 0

Drebulys - šalutinis poveikis?

Standartinė Dr. Žolelė »

Sveiki. Esu muzikantas, man 19 metų. Kažkur prieš pusmetį atradau nuostabiąją marytę. Ir po kokio mėnesio nuo atradimo man buvo koncertas. Kai tik užlipau ant scenos ir pradėjau grot, pradėjo rankos baisiai drebėt. Ir po to per kiekvieną pasirodymą taip, nesvarbu, ar būdavo 100 žmonių, ar 5. Ankščiau niekada taip nebūdavo. Ir su jauduliu visada susitvarkydavau. Girdėjau nuo žolytės atsiranda šiokia tokia baimė ar net paranoja, bet prieš koncertą nerūkiau kokias 3 savaites. Ar čia gali būt toks ilgalaikis šalutinis poveikis?
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: Drebulys - šalutinis poveikis?

Standartinė Stoned4life »

Abejoju. Greičiausiai, tai tiesiog sutapimas. Gal kokių vitaminų tau trūksta ar pan? Patarčiau pvz pasigooglinti apie tai arba pas daktarą pasikonsultuoti kodėl dreba rankos.
Voice of the people is the voice of JAH
Sunhump
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2014-01-03, 21:52
Reputacija: 0

Re: Drebulys - šalutinis poveikis?

Standartinė Sunhump »

Buna drebulis iskart kai parukai, bet cia jei daugiau nei reikia tikriausia, del to kad lb padideja pulsas, o kai sirdiziai kazkas netaip kaip turi but visada atsiranda baimes ir drebulio jausmas.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Drebulys - šalutinis poveikis?

Standartinė G. »

Žolėj nėra nieko, kas "įjungtų" ar "išjungtų" baimę/paniką/paranoją/išgastį/juoką/džiaugsmą/pyktį/drebulius/traukulius ir t.t. Jeigu tu prisigalvoji nemalonių, baisių, gąsdinančių ar gėdingų dalykų, jeigu tu negali susikaupti kažko padaryti, jeigu nepasitiki savimi, kad atlaikysi, tai čia jau tavo paties darbas, o ne marės. Niekas su peiliu nestovi už nugaros gi ir neverčia rūkyti. Jeigu turi problemų ir manai, kad jos dėl rūkymo - nerūkyk, bet nepamiršk ir to, kad visus žmones žolė veikia unikaliai.

Ai.. o savo bėdą jau įvardinai:
Dr. Žolelė rašė:<...> Ir su jauduliu visada susitvarkydavau <...>.


Jaudiniesi prieš pasirodymą. Nieko neįprasto nematau. Jaudinasi visi žmonės. Siūlau tiesiog susigalvoti kokį nors susikaupimo ritualą prieš išeinant ant scenos ir tiek. Patrankyk delnais sau per skruostus, įkalk šnapso šotą, apsimimesk, kad tave elektra krato ar pan :D nusipurtyk jaudulį. Yra tik toks pastebėjimas, kad žolę pučiantys žmonės ima šiek tiek kuklintis, bet tai nė kiek nestebina, buvimo apsvaigus metu smegenų veikla suintensyvėja ir tai reikalauja šiek tiek laiko "atsikvėpimui". Svarbiausia yra nepikštnaudžiauti :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Dr. Žolelė
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2014-02-08, 12:44
Reputacija: 0

Re: Drebulys - šalutinis poveikis?

Standartinė Dr. Žolelė »

Dekui už info :) :x:
uodz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2013-09-05, 01:33
Reputacija: -9

Re: Drebulys - šalutinis poveikis?

Standartinė uodz »

hemijos uzrukei. nuo stafa kokybiska niekas neislenda. o nuo hemijas pradedi mastyt nesamones,.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Drebulys - šalutinis poveikis?

Standartinė G. »

gali išlįsti ir "nuo stafa kokybiska". :x: - kaip ir absoliučiai viskas šiame pasaulyje, gali kelti tam tikras potencialias rizikas. :x: - tai yra kaip vaistas ir kad jis veiktų ir nekeltų šalutinio poveikio, jį reikia atitinkamai vartoti.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Drebulys - šalutinis poveikis?

Standartinė kasiakas »

As tai esu pastebejes, kad kai per daug prirukau, man pradeda lyst visokios nesamones, paranoja, nerimas, drebuliai ir t.t. Dabar geriau maziau ir reciau ipuciu, bet bent buna malonus toks kontroliuojamas chilas. O kai daug priputi pradeda taskyt is visu pusiu. Nors cia or nuo dumo prikoauso, tikrai gera ka rukau, tai nieko nesidaro blogo. Greiciausiai, kad papuola koks cheminis sudas, todel ir prasideda bad tripai. Esu uk rukes kazkokio ziauraus meslo per kvaila galva, tai tokio intensyvaus nerimo ir paranojos dar nebuvau jautes, grynas sudas, jokio malonumo nei gramo, o gryna baime :D ir ne man vienam o visi kas ruke kartu sedejo prigauti valanda laiko ir melde, kad viskas baigtusi :D po to net normalaus dumo bijojau patraukt. Dabar geriausia biski paputi ir gana, reikia saikingai rukyt ir bus viskas gerai :V:
uodz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2013-09-05, 01:33
Reputacija: -9

Re: Drebulys - šalutinis poveikis?

Standartinė uodz »

kasiakas rašė:As tai esu pastebejes, kad kai per daug prirukau, man pradeda lyst visokios nesamones, paranoja, nerimas, drebuliai ir t.t. Dabar geriau maziau ir reciau ipuciu, bet bent buna malonus toks kontroliuojamas chilas. O kai daug priputi pradeda taskyt is visu pusiu. Nors cia or nuo dumo prikoauso, tikrai gera ka rukau, tai nieko nesidaro blogo. Greiciausiai, kad papuola koks cheminis sudas, todel ir prasideda bad tripai. Esu uk rukes kazkokio ziauraus meslo per kvaila galva, tai tokio intensyvaus nerimo ir paranojos dar nebuvau jautes, grynas sudas, jokio malonumo nei gramo, o gryna baime :D ir ne man vienam o visi kas ruke kartu sedejo prigauti valanda laiko ir melde, kad viskas baigtusi :D po to net normalaus dumo bijojau patraukt. Dabar geriausia biski paputi ir gana, reikia saikingai rukyt ir bus viskas gerai :V:
Va nuo tos hemijos smegenu impulsai tau sukele baimes jausma,kuris isprovokavo panikos priepuoli :) kai bijojei uzrukyt, nes parukius istasko savotiskai ir iskarto impulsai duoda vel panikos priepuoli kad kunas nesiorentuoja :) labai sunku tai nubraukt i sona. Su tuo susiduriau su "ale geru stafu, kuris ahŲ**nai" tasko ir po to taskyma i ligonine isveze...
Buraka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-04-27, 11:48
Reputacija: 0

Re: Drebulys - šalutinis poveikis?

Standartinė Buraka »

Tai nuo normaliu nepurkstu, nemirkytu augalo ziedu, imanoma i panikos priepoli isokt?
uodz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2013-09-05, 01:33
Reputacija: -9

Re: Drebulys - šalutinis poveikis?

Standartinė uodz »

nemanau. niekada nera bue nei man nei bicam. budavo persirukymas o ne taip kad tik apie mirti galvoji
Buraka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-04-27, 11:48
Reputacija: 0

Re: Drebulys - šalutinis poveikis?

Standartinė Buraka »

sveiki, gal but jum keistai nuskambes, bet ar as cia mazai pakeliu ar cia nuo stuffo priklauso ?
nes kiek paziurejus Youtube, ir i mane, tai jie suruko gramini joint'a ir sedi laimingi, o man tik .2 uztenka ir petenku i ta faze.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Drebulys - šalutinis poveikis?

Standartinė G. »

Ir taip ir anaip gali būti.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Keistas poveikis
    Kibirgalvis » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    12298 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Jah
  • Poveikis atminčiai
    fluxas » » forume Legalus forumas
    7 Atsakymai
    4327 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Lar
  • Keistas poveikis
    Volkas » » forume Legalus forumas
    13 Atsakymai
    7465 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas CannabisLeaves
  • Koks poveikis jei per daug pripalini?
    Indra » » forume Legalus forumas
    42 Atsakymai
    30128 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dreamofsilence
  • Kanapių psichodelinis poveikis valgant
    avalon » » forume Legalus forumas
    6 Atsakymai
    4020 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas SnowStorm