Puslapis 11

Bambukai - 2014

Parašytas: 2014-05-05, 23:42
kulturingas
LRS rašė:O jei ir nesudygs kur tai pamaitinsit nabagus paukstelius ar peliukus :) Uzteks kad bent vienas augalas is isbertos pakuotes isaugtu ir sunokintu seklas. Kitais metais toj vietoj jau ju visa armija augs.
BAMBUKAI - 2014

Nupirk seklu Maximoje/Iki/Norfoje, ir isbarstyk visur pievelese, prie savivaldybiu, nesienaujamose pievose... Visur. Kur isdygs - Nufotografuok. Prizo niekas neduoda, bet prisidedi prie valdzios kvestionavimo. Kvestionuok valdzia ir TU.

Siandien ejau, neturejau modernios irangos prie saves, bet mano mieste prie teismo jau auga tokie apie delno dydzio augaliukai. Savaites begyje nufotkinsiu, jeigu pavyks - tai ir su teismo lentele background'e.
Sigma rašė:Šiaip iš rudens pievose nebent įmanoma užsėt. Varpiniai augalai ir ne vien jie, sudygę ir suaugę skleidžia į dirvą tam tikras medžiagas stabdančias kitų augalų (nebūtinai visų) sėklų daigumą. O kai kurie augalai išvis kartu augti negali. Plati tema apie augalų derinimą. Bet esmę tikriausiai pagavot. Gali būti, kad dalis išbarstytų sėklų sudygs tik kitąmet. Žinoma sėjant iš rudens mažesnė tikimybė, kad sėklas gyvūnija išragaus :)
Siemet nieko net neberiau, tiesiog tose paciose vietose, jie auga. Jei nezinociau, tai sakyciau kad daugiameciai augalai. Lygiai tose paciose vietose, kaip kad pernai sejau. Tik ankstyvesni siemet. *Must be* pernykstes seklos.

Re: Bambukai - 2014

Parašytas: 2014-05-05, 23:50
kulturingas
Nuoroda i praejusiu metu, mano atliktus darbus:
Akcija - uzsodink bambukus 2013

Re: Bambukai - 2014

Parašytas: 2014-05-05, 23:52
PagonisLTU
Ieškojau pernai, ieškojau šiemet - šnipštas... Deficitinė prekė :rofl:

Re: Bambukai - 2014

Parašytas: 2014-05-06, 00:10
kulturingas
PagonisLTU rašė:Ieškojau pernai, ieškojau šiemet - šnipštas... Deficitinė prekė :rofl:
IKI parduotuve (na, normali IKI, o ne buvusi Cento.. tikra, normali, didele IKI parduotuve). Prie duonos prieskoniu. ALVO pakuote. Yra ir siemet. Galiu barcode'a parasyti, jeigu labai reikia. Tai pas parduotuves admin'a, galesi paklausti pagal barcode'a - paduos tau i rankas. Tik IKI turi buti didele, o ne "ikiukas" ir ne buves "cento" - tose tai nera.

Re: Bambukai - 2014

Parašytas: 2014-05-21, 18:26
kulturingas
Siandien, pries 4 valandas, pasibaige pas mus liutis ir as su savo dukra isejau pasivaikscioti po miestuka. Zvilgtelejau i savo apleistus bambukus - ir ten buvo 50cm aukcio augalas!

Grizome su dukra namo. Pagaminau pietus. Pasiemiau foto camera, ir stai ka radau (neturiu photoshop'o, tai su Gimp'u kaip mokejau taip padariau. Turetumet suprasti is kurios vietos ten kas priartinta):

[ nuotrauka ] (click to zoom)

Sita virsune nuskinta 4 valandu begyje, nes pries tiek as maciau kad ji augo pilnai. Turetu atsigauti, sonines sakeles gyvybingos atrodo. Tik kad jau dabar mano augaliuko vieta zinoma, tai turbut skins ir skins.... :(

O namo grizes as dar galvojau gal palauksiu sestadienio/sekamadienio, kai Teismas nedirba, kad niekas nematytu jog fotkinu... Eh, gerai kad nelaukiau nes ir taip jau pavelavau. Originalus vaizdas su virsune, buvo DAUG geresnis :)

Re: Bambukai - 2014

Parašytas: 2015-03-13, 18:03
G.