Nuotrauka Nuotrauka

Pasidomejau kaip sudetinga nusipirkti

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Pasidomejau kaip sudetinga nusipirkti

Standartinė kulturingas »

Nesugalvoju kurioje temoje parasyti sia istorija, taigi sukuriu nauja. Jei ka, galite perkelti prie kokios jau egzistuojancios temos :)

Baiginejasi mano homegrown'as, ir pradejau galvoti ka reikes daryti kai galutinai pasibaigs. Pries kelias dienas, pasiimu kelis litus ir iseinu i kiema apsizvalgyti kas per situacija siais laikais (jau beveik pora metu neteko pirkti gatveje). Prasilenkiu su kokiais 5-iais zmonemis, ir ziuriu priesais mane ateina vaikinukas, su savotiska sukuosena, kazkokia tatoo ir garsiai skambanciomis ausinemis. Mosteliu jam ranka, nusiima ausines, as ir klausiu: "sveikas, gal zinai kur nusipirkti pusgrami?" :) tai pajuokavom truputi, pabendravom, sako: "sausra cia pas mus, pats paskutini ka tik surukes (matesi jam is akiu :D), nezinau kur ieskoti"... na galvoju ok, gal pabijojo, ar ka. Praeinu dar kokius 100m, ir prekybos centro stovejimo aiksteleje pamatau 4 jaunuolius (visi apie 18 metu) automobilyje. Prieinu, belsteliu i vairuotojo langa, pasikalbam, sako ok, kaip tik vaziuojam paiimti, bet tik po visa grama ir 40Lt. Na ok, galvoju, paziuresiu ka jie ten ruko. Paduodu 50Lt kupiura, sako atvesim tuoj ir graza. Palaukiu kokias 10-15 minuciu, jie grizta, paduoda per langa graza ir ka zadejo.

Galiu tik pasakyti, kad produktas superinis. Stiprumas kaip mano auginto, tik kvepia netgi skaniau :) Esme, ka norejau pasakyti, kad vidury dienos, nepazistant zmoniu, uztruko iki 30 minuciu, kad nusipirkti. Kazkada rugsejo 1-aja ieskojau "tasko" nusipirkt alkoholio (na, normalaus alkoholio, tiesiog kad rugsejo 1d nepardavineja legaliai), tai uztruko apie 2-3 valandas. Dziugu, kad kanapes rasti jau lengviau negu alkoholi drauziamu prekiauti metu :)
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Pasidomejau kaip sudetinga nusipirkti

Standartinė MK-Ultra »

As kai neperku gatvej, tai man sunku patiket, kad taip lengvai galima nusipirkt.Toks vaizdas, kad labai daug zmoniu ruko.Koks kvailas dalykas yra neleisti tureti keliu gramu asmeninems reikmems, kai tokia situacija, kad rukanciu ir taip yra apstu.
buyano
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2013-10-29, 22:29
Reputacija: 5

Re: Pasidomejau kaip sudetinga nusipirkti

Standartinė buyano »

O tu drąsus !!!!
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Pasidomejau kaip sudetinga nusipirkti

Standartinė Moderatorius »

o tu tikrai drąsus. bent jau kiek man teko girdėt istorijų iš draugų, tai taip paprastai nieko niekur negausi, t.y. kad paduodi pinigus ir atveža, apart iš gerai pažįstamų. ne kartą chebrantam buvo nusukę su tokiais dalykais pinigus, o tau, manau, pasisekė. tavo vietoj taip nebūčiau rizikavęs. :| o iš ko gaut/kur gaut, tai tikrai žino dauguma pučiančių
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Pasidomejau kaip sudetinga nusipirkti

Standartinė kulturingas »

akkmuo rašė:o tu tikrai drąsus. bent jau kiek man teko girdėt istorijų iš draugų, tai taip paprastai nieko niekur negausi, t.y. kad paduodi pinigus ir atveža, apart iš gerai pažįstamų. ne kartą chebrantam buvo nusukę su tokiais dalykais pinigus, o tau, manau, pasisekė. tavo vietoj taip nebūčiau rizikavęs. :| o iš ko gaut/kur gaut, tai tikrai žino dauguma pučiančių
Na, as ir pats "pasipuoses" isejau, su simpsonu maikute, ir kanapes lapo zenkliuku i ja isegtu. Is kisenes buvo islinde OCB nebalintu ilgu popieriuku pakelis, ir t.t. Be to, pats su zmonem pakalbejau pries pinigus paduodamas, ir tikrai maciau kad ten ne kokie morozai. Ir galu gale, net jei butu ir pavoge ta 50Lt is manes, tai maza cia beda, vardan tokio eksperimento. Tiesiog kad jie grizo, ir dar graza atveze, tai neitiketina man paciam atrodo.

Be to, paskutiniu apklausu duomenimis, 15-17 metu paaugliu, virs 20% yra per pastaruosius metus ruke kanapes (ir tas procentas dideja). Alkoholi ragavusiu yra maziau (ir mazeja). Manau, kad ateina kritine riba, kai jau nori, nenori, bet kanapes teks legalizuoti :) Juk neuzdarysi kas penkto studento i kalejima.
Paskutinį kartą redagavo kulturingas 2014-07-12, 21:06. Iš viso redaguota 1 kartą.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Pasidomejau kaip sudetinga nusipirkti

Standartinė MK-Ultra »

Man tik dziugu, kad jaunimas taip liberaleja.Laiko klausimas manau kada persilauzimas ivyks.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Pasidomejau kaip sudetinga nusipirkti

Standartinė kulturingas »

MK-Ultra rašė:Man tik dziugu, kad jaunimas taip liberaleja.Laiko klausimas manau kada persilauzimas ivyks.
Man tai panasu, kad tas laikas jau yra DABAR. Per ateinancius 5-is metus viskas turetu ivykti, kaip kad USA ivyko (per praejusius 5 metus). Mums artimoje Europoje turbut kad Lenkija situo klausimu pirmieji pasireiks, bet tai pasieks ir mus. Ta kritine riba, kai zmones jau laisvai gali gatveje kalbeti apie zole - jau atejo. As su kolegom rukau viesai. Viesai zmoniu klausineju kur nusipirkti. Ir niekas dar manes nepasmerke :)

Viena karta buvo, kai pora merginu parke sedejo, o as su joint'u priejau, ir parodes paklausiau - "rukote?" Vieninteli karta gyvenime man pasake "ne". Paklausiau, vel mandagiai, ar galiu tuomet ant gretimo suoliuko pats vienas parukyti - pasake "taip". Parukiau, pasedejau valandele, ir nuejau namo. Vienintelis atvejis, kai sutikau zmones, kurie neruke. 50 tokiu ir panasiu situaciju buvo, visuomet visi kartu uztraukdavom. Bet net jeigu zmones ir nenori, tai jau nebesmerkia, nepriestarauja kad pats vienas parukysi. We're here.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Pasidomejau kaip sudetinga nusipirkti

Standartinė MK-Ultra »

Smagu skaityt.As taip viesai reikstis dar nedristu.Mazam miesteli gyvenu, zmones cia seno sukirpimo ir i tokius dalykus smerkianciai ziuri.Cekijoj leidus augint ir turet savo reikmem lenkai varo ten tiesiog parukyt ir palieka pinigus.Tas aisku nepatinka lenku vyriausybei, o ir aktyvistai ju nemiega.Kaimynu eile jau netrukus, o tada ir pas mus ledai pajudet turetu.
Paskutinį kartą redagavo MK-Ultra 2014-07-12, 22:21. Iš viso redaguota 1 kartą.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Pasidomejau kaip sudetinga nusipirkti

Standartinė kulturingas »

Bet as ir siaip toks zmogus. 9.47pm issikvieciau taxi dabar, ateinu prie masinos su ramentais, isedu i vidu, ir paklausiu vairuotojo - ar galetu is mano korteles nuimti 100Lt, nupirkti Alita Brandy (nes tuo metu jau yra 9.52pm, tuoj kasos uzsidarys, as su ramentais nespesiu uzlipti laiptais i ta parduotuve), ir as jam palikciau 20Lt uz sugaista laika. Aha, sako, no problem. Paduodu kortele, pasakau PIN koda.

Nuvaziuoja iki parduotuves, pats matau kaip nuima pinigus. Nubega i vidu. Iseina. Atnesa buteli brendzio, ir graza (su visais tais 20Lt). Is ju paduodu jam, ka pazadejau. Parveza namo. Dabar pasitikrinu saskaita - tikrai nuimta tik simtas litu, taip kaip ir sutarta buvo. Kaune. "Kaip uzsienyje" :) zmones zmogiski tapo. Visoje Lietuvoje jau zmones zmogiski, tik reikia su jais zmogiskai ir elgtis :) GALIMA pasitiketi zmonemis :) Pameginkit :)
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Pasidomejau kaip sudetinga nusipirkti

Standartinė MK-Ultra »

O tu visada zmonem taip pasitiki? As tai tokio intravertisko charakterio, nepazystamais nepasitikiu.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Pasidomejau kaip sudetinga nusipirkti

Standartinė kulturingas »

MK-Ultra rašė:O tu visada zmonem taip pasitiki? As tai tokio intravertisko charakterio, nepazystamais nepasitikiu.
na, as tai vadinu "kontroliuojamu pasitikejimu". 50Lt man nera baisu, jeigu prarasciau. Vaiku jiems nepatikeciau. Tiesiog, gyvenu ir rizikuoju is to, kas man nera svarbu. Vien tam, kad pazinciau zmones.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
UpInSmokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2010-04-07, 11:29
Reputacija: 0

Re: Pasidomejau kaip sudetinga nusipirkti

Standartinė UpInSmokas »

Na as asmeniskai sia istorija netikiu. Cia kaip pasakoj atveze skaniu bandeliu ir dar grazos,savo kura degino rizikavo papult ant undercover cop ir dar geriausios rusies bandeliu dave :D nu man tai cia is fantastikos skyriaus.
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Pasidomejau kaip sudetinga nusipirkti

Standartinė Moderatorius »

nėra čia ko netikėt. lietuvoj pasitaiko tokių žmonių, kurie gali ir nori padėt kažkam kitam, nesiekdami naudos sau. esu ne kartą matęs ne tik blogas situacijas, kai pinigų nebeatgauna, bet teko apturėt tokią, kad vienas čiuvas, išgirdęs, jog negali žmonės rast "taško", pats iš savų lėšų nuvažiavo visai nemažą kelio dalį, kad paimt, ir atvežt. atvežusiam pasiūlė atsilygint, parūkyt, bet jo atsakymas buvo paprastas " gal ir jūs man kažkada padėsit" ar kažkas panašaus. ;] ne visi lietuvoj vagys ir savanaudžiai,UpInSmoke ;)
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Pasidomejau kaip sudetinga nusipirkti

Standartinė Balsas »

Hei ar tik nebusim pazystami :))))))
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Pasidomejau kaip sudetinga nusipirkti

Standartinė Moderatorius »

ahahaha, kultūringasai, panašu, kad forumiečius užtikai toj mašinoj :D
Zhiuretojas
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2014-03-24, 19:43
Reputacija: 0

Re: Pasidomejau kaip sudetinga nusipirkti

Standartinė Zhiuretojas »

Maža ta Lietuva :D
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Pasidomejau kaip sudetinga nusipirkti

Standartinė kasiakas »

Cia pasakojimas kaip ne lietuvoj butu veiksmas vykes :D sunkiai isivaizduoju kaip gatvej sutiktas nepazystamas ciuvas sutinka paimt mj. Cia gal kokioj anglijoj ar usa imanoma, bet Lt, kur sitaip padedant nepazystamui yra didele rizika gaut paragaut kaliuzes, tai sunkiai isivaizduoju ar taip buna.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Pasidomejau kaip sudetinga nusipirkti

Standartinė Click Clack »

kasiakas rašė:Cia pasakojimas kaip ne lietuvoj butu veiksmas vykes :D sunkiai isivaizduoju kaip gatvej sutiktas nepazystamas ciuvas sutinka paimt mj. Cia gal kokioj anglijoj ar usa imanoma, bet Lt, kur sitaip padedant nepazystamui yra didele rizika gaut paragaut kaliuzes, tai sunkiai isivaizduoju ar taip buna.
Kažkada draugiškai prisikabino prie manes du gezai treninguoti, matės ne vietiniai, vien iš akcento nusprendžiau jiem pagelbėt :) Nu čia nuo miesto, priklauso, bet sostinėj tai reikia žinot kur renkas undergound'as ir tikrai easy bus ;)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kur perkat auginimo iranga, kaip atsiskaitot ir kaip prisistatot?
    antanonimas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    596 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • Kaip dziovinti?
    Anastasija » » forume Outdoor
    3 Atsakymai
    4504 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas STALKER
  • Kaip rukot 2 suktines?
    Afro smoke » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    11834 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dumtraukis
  • Kaip daznai rukote ?
    Glifas » » forume Legalus forumas
    129 Atsakymai
    51220 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nuttzy
  • Kaip elgtis kad nepagautu?
    JohnLennon » » forume Legalus forumas
    21 Atsakymai
    10164 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.