Nuotrauka Nuotrauka

atmintis

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: atmintis

Standartinė breeze »

Mano atmintis visada buvo labai chrenova, tai pablogėti tiesiog nebegalėjo. Gal kiek labiau išsiblaškęs tapau, kai buvau užrūkęs kasdieną ilgesnį laiką. Ne tiek dėl to, kad aš pamirštu, kur ką pasidedu. Bet man tiesiog pochui tos visos nereikšmingos detalės. Koks skirtumas, kur ten ką pasidėjai? Ateis laikas ir rasi. Tie daiktai paprastai niekur nedingsta, jie tiesiog cirkuliuoja aplink namuose. Kartais dingsta, kartais atsiranda. Galiausiai, jei aš kokio daikto visai neprisimenu - tai gal man jo iš tiesų visai nereikia? Kam apkrauti galvą tokiais niekais, kai yra tiek daug apie ką pagalvoti.

Beje nuo vasaros vidurio dariau pertrauką virš mėnesio. Sakyčiau jau po pirmų kelių dienų nerūkymo išsiblaškymas praėjo, lyg niekur nieko. Tačiau nelaimei praėjo ir labai daug gerų dalykų. Visgi džiaugiuosi, kad tam pasiryžau - net nuo gerų dalykų reikia pailsėti kartais. Tačiau geriausias pertraukos prikolas yra tas, kad ji baigiasi. O tada tolerancija būna maža maža. O žolė gražiai gražiai susigulėjusi stiklainyje. Ir tada būna gera :)
Padekim viską ir dingstam velniop...
Kentas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2013-06-27, 15:43
Reputacija: 5

Re: atmintis

Standartinė Kentas »

Nu bet kokiu atveju šnapsas atmintį ir intelektą naikina tikrai ne blogiau. Be to, negrįžtamai.
alavijas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2012-11-11, 18:55
Reputacija: 0

Re: atmintis

Standartinė alavijas »

Buvo ir man problemu su atmintim, pacioj putimo pradzioj. Bet puciu jau treti metai ir viskas jau seniausiai susitvarke. Puciu kasdien ir realiai nejauciu as tos atminties sutrikimo
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: atmintis

Standartinė Anemone »

belieka apsispresti: tureti daugmas menka rizika smegenu funkcijos minimaliam pablogejimui ar pazeisti organus su chemija (irgi nekardinaliai, bet ganetinai jauciamai), o tai adekvatu tik jaunam organizmui.
P.S. asmenine patirtis: rukiau daug - menki salutiniai poveikiai.
P.S.S. anksciau gerdavau tai jausdavau galvos tiesiogini sudurnejima, kai meciau - atsistate.
justyu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2012-06-27, 17:28
Reputacija: 5

Re: atmintis

Standartinė justyu »

pagerejimui kur kas didensi sansai,.. tinkama, tinkamai.
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: atmintis

Standartinė Anemone »

As siaip bandziau sita ibuprofena gerti kai apsirukiau, bet cia ganetinai mitiskai skamba, nes po to karto kai pabandziau tai daryti - skaudejo galva kita diena. Dabar gal jau maziau mitiskai, nes taip buvo visus kartus kai geriau ibuprofena (tai buvo 3 kartus);bent jau man ibuprofenas netinka, nezinau kaip kitiems.
justyu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2012-06-27, 17:28
Reputacija: 5

Re: atmintis

Standartinė justyu »

Nesupratau prie ko tas ibuprofenas?
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: atmintis

Standartinė Anemone »

justyu rašė:Nesupratau prie ko tas ibuprofenas?
tai tera paradigma.
justyu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2012-06-27, 17:28
Reputacija: 5

Re: atmintis

Standartinė justyu »

Na, tai is esmes taspats, pacios esmes nekeicia, prie ko jis cia? :D
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: atmintis

Standartinė Anemone »

justyu rašė:Na, tai is esmes taspats, pacios esmes nekeicia, prie ko jis cia? :D
ibuprofena naudoju kaip paradigma - pavyzdi... =(
justyu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2012-06-27, 17:28
Reputacija: 5

Re: atmintis

Standartinė justyu »

Kieno pavyzdi? :D Na as manau, supratau, tu jy lygini su MJ? Bet ne, ne :D Pabandyk paaiskinti suprantamiau
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: atmintis

Standartinė Anemone »

justyu rašė:Kieno pavyzdi? :D Na as manau, supratau, tu jy lygini su MJ? Bet ne, ne :D Pabandyk paaiskinti suprantamiau
tu cia tipo trollini ar is tikro toks durnas esi? :/
justyu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2012-06-27, 17:28
Reputacija: 5

Re: atmintis

Standartinė justyu »

hobomon rašė:
justyu rašė:Kieno pavyzdi? :D Na as manau, supratau, tu jy lygini su MJ? Bet ne, ne :D Pabandyk paaiskinti suprantamiau
tu cia tipo trollini ar is tikro toks durnas esi? :/
Ne, netrollinu, neizeidinek, nemegstu negatyvo, jis persiduoda, per tokius..
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: atmintis

Standartinė PagonisLTU »

Arba aš toks "sugedęs" ir suprantu ką jis čia kalba, arba dar labiau "sugedęs" ir įžvelgiu tai ko nėra :D
justyu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2012-06-27, 17:28
Reputacija: 5

Re: atmintis

Standartinė justyu »

Tai paaiskink, nes nu vapse, buna kad atrodo pries akis padeta bet nu nematai ir viskas..
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: atmintis

Standartinė PagonisLTU »

Palaukim, gal dar pats paaiškins, nenoriu ir pats markės gadintis pežalais 8/
justyu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2012-06-27, 17:28
Reputacija: 5

Re: atmintis

Standartinė justyu »

https://www.facebook.com/ClearUK/photos ... =1&theater
Visvien sita hobomon zinute man netapo, nei kiek aiskesne ir abejoju ar tai susija su Whoopi istorija, pasakojimu, nuomone :|?
hobomon rašė:As siaip bandziau sita ibuprofena gerti kai apsirukiau, bet cia ganetinai mitiskai skamba, nes po to karto kai pabandziau tai daryti - skaudejo galva kita diena. Dabar gal jau maziau mitiskai, nes taip buvo visus kartus kai geriau ibuprofena (tai buvo 3 kartus);bent jau man ibuprofenas netinka, nezinau kaip kitiems.
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: atmintis

Standartinė WTČ »

nevartokit jokiu "smegenu maisto" papildu su mj! patariu ! depersonalizacija man buvo prasidejusi.. nax nemielas dalykas..
if u want to be a water be a water ma friend :V:
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: atmintis

Standartinė ice »

kankinuosi daugiau 10metu ypac po alpiu strong mj chilinimo nupute rimtai atminti,bd biski buitines problemos su atmintim,bet nesiparinu bomzauju ir puciu toliau lol
ganja uber alles
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: atmintis

Standartinė Anemone »

ice rašė:kankinuosi daugiau 10metu ypac po alpiu strong mj chilinimo nupute rimtai atminti,bd biski buitines problemos su atmintim,bet nesiparinu bomzauju ir puciu toliau lol
That's the spirit! :}
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Bloga atmintis?
    Diego » » forume Legalus forumas
    93 Atsakymai
    43193 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas GF-Z