Nuotrauka Nuotrauka

Rūkai perdaug kai ......

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Marabu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2008-12-02, 15:01
Reputacija: 0

Standartinė Marabu »

o buvo taip...pasikviete biciulis i savo gim.d.ni biciulius.isigijo alaus,sampano,zolytes[uztektinai] ir sokolado[del asortimanto].paklojo ciuzinius ant zemes,grojo my man Bob'as ir pan.biciuliai ilgokai pasedejo,gerokai paruke,linksmai paplepejo ir issiskirste.ryte seimininkas susuko ciuzinius,surikiavo butelius,o pupytes MJ surinko daugiau nei buvo states[su shnapsu taip nebuna]...teko kviestis biciulius ir testi svente.
reziume-visko buvo pats tas,nei per daug nei per mazai :D ,yo
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Man buna kad zmogus man sako viena o man pasigirsta kokia visiska nesamone :D
I'm a junglistic man.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

jahmate rašė:Man buna kad zmogus man sako viena o man pasigirsta kokia visiska nesamone :D
Aha man irgi buvo.Motina kažką pasakė lig tais,aš aišku išgirdau ne taip,kaip reikėjo,galvojau,kad sako: Yra žuvies pirštelių.
Aš jai:
-Ne tai aš nenoriu.
Ji maždaug:
-Ką? :D
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Mum buvo taip, kai pas draugeli rukem ,tas saka va dvacokas davai nuvarot, pajamat 1kg taurages desreliu, o uz likusius ledu nupirkit, tj krc pasirodo ta diena desreliu nebuvo, uz visus ledu nupirkom :Dddd
Nesveikas brakonierius :D
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

Rukai per daug kai, kalbi kazka ir iaskini labai susikaupes, bet kai zmogus paklause apie ka cia tu, staigiai pasimeti ir nebeprisimeni apie ka cia (buvo)
Rukai per daug kai, Matai SAVE IS NUGAROS (buvo dviem draugam insane putikam)
Rukai per daug kai, uzsimerkes nesugebi suskaiciuot iki 6 angliskai
Rukai per daug kai, esi paciame rukymo maratono ykarstyje (kai puti 2-3men diena is dienos kiekviena laisva minute (tai gaunas per diena uzpust 1-7 kartu)) ir kai kasnors paklausia ka weikiai antradieny o tu sakai nepamenu tuomet klausia o ka pirmadieny atsakymas islieka tas pats, toliau kyla klausimas su zozdziu sekmadieny ir weliau sestadieny o atsakymas monotoniskai skamba taspats(buvo)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

rukai per daug kai, truputi perdaug prirukai ir supykina ir tada pradedi galvoti kas butu jei taip netycia isvemtum koki unguri. (buvo)
rukai per daug kai, reikia rukyt o tu neberandi ziebtuvelio ir nieko i ji panasaus ir tada megini jointa pridegt elektrine virykle. (irgi buvo)
rukai per daug kai, pasiemi grozines literaturos knyga ir ant kiekvienos iliustracijos ar nuotraukos nupiesi sraiges kiauta ar sraige. (irgi buvo)
rukai per daug kai, pasiemi banana nueini i balkona ir ziuri pro langa po to susigaudai kad kazka neto norejai padaryt bet taip ir nebeprisimeni ka.
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

... kai pradedi tikėti, jog gali apgauti šūdą.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

rukai perdaug kai, jau isivaizduoji lazda su vienu galu 8)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Standartinė Jefridas »

@
Paskutinį kartą redagavo Jefridas 2009-09-10, 20:38. Iš viso redaguota 1 kartą.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Jefridas rašė:Rūkai per daug, kai išeini į lauką ir nusiperki iš pažystamo barygos rūkyt. Tada sakai jam, kad bėgi namo pasiimti tabako, kad susukti džointą, ir sakai jam, kad palauktu sutartoj vietoj kad parūkyti kartu, galu gale pamiršti kad jis ten stovi ir po valandos prisimeni :DDD

( sapnavau šiandien tokį vėją :DDDD )

OOO bet cia labai teisingas poziuris juk! :D Baryga pats kaltas, kad tapo baryga ( nenoriu kartotis, bet lygis tas pats, kaip ir gatves kurvos). Kurvas irgi visi pisa uz dyka ir razvodiat ant babkiu, situos irgi galima- ju problemos :D :D :D
Pilypas is kanapiu
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Rukai per daug kai eini iki parduotuves ir visa kelia mastai ka pasakysi ir galiausiai nuejes pasakai: Duokit man sulciu, bet negazuotu (buvo man taip viena kara) :D
I'm a junglistic man.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

jahmate rašė:Rukai per daug kai eini iki parduotuves ir visa kelia mastai ka pasakysi ir galiausiai nuejes pasakai: Duokit man sulciu, bet negazuotu (buvo man taip viena kara) :D
Galvot ką reiks sakyt parduotuvėj, tai čia apsipūtus įprasta.
BOB - Bombs Over Bagdad!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Bet ten rukiau ximke (tikrai) ir man tokia zopa buvo. Tai nuejes tik tai ir sugebejau islement :)
I'm a junglistic man.
OG
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2009-03-24, 14:32
Reputacija: 0

Standartinė OG »

Rukai per daug kai negali paaiskinti kodel tiek daug rukai :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Sigma rašė:
jahmate rašė:Rukai per daug kai eini iki parduotuves ir visa kelia mastai ka pasakysi ir galiausiai nuejes pasakai: Duokit man sulciu, bet negazuotu (buvo man taip viena kara) :D
Galvot ką reiks sakyt parduotuvėj, tai čia apsipūtus įprasta.
Apskritai galvot,ką reiks sakyt konkrečiu atveju apsipūtus įprasta. :D Ir dažniausiai tai baigiasi,ne tai kaip galvojai.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Tai faktas. Ypac jei reik kad zmones nesuprastu kad tu apsirukes :D
I'm a junglistic man.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

jahmate rašė:Tai faktas. Ypac jei reik kad zmones nesuprastu kad tu apsirukes :D
Labiausiai grūzas,kai ateini į parduotuvę kažko pirkt su būriu draugų,ir nežinai ko,ir tada pamatai visokias bandeles,sausainukus,šokaladukus. :D
Prasideda ginčai.Vienoj parduotuvėj tokia linksma pardavėja,tai jau tikrai žino,ką mes darom. :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Prisiminiau dar viena. Rukai per daug kai eini per kambari o kojos sminga i grindis :)
I'm a junglistic man.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

Rūkai per daug, kai aini namo, apie kazka mastai, paskui supranti kad apie nieka nemastei (praktika)
Rūkai per daug, kai pasiklysti nuosavam rajone (draugui)
Rūkai per daug, kai rūkai grama vienam džointe ir jau nebeina trauk dūmų. (pasitaike)
Rūkai per daug, kai ipūtes atsisėdi ant sofos ir darosi baisu kad ikrisi i sofa (praktika)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Rukai per daug, kai su dvirka nuo 3 marshu laiptu kulversciu nusiverti, nes paskendes mintyse, paprasciausiai ju nepastebi (ir dar savam rajone, beveik savam kieme). :D
Pilypas is kanapiu
Rašyti atsakymą