Nuotrauka Nuotrauka

Rūkai perdaug kai ......

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Bongmaster »

gyvenk greitai, mirk jaunas :]
rukau kol galiu, nes kai negalesiu nerukysiu, o tai jau bus ant dieneliu :)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė putejas »

Bongmaster rašė:gyvenk greitai, mirk jaunas :]
rukau kol galiu, nes kai negalesiu nerukysiu, o tai jau bus ant dieneliu :)
gyvendamas greitai nespėji pasidžiaugti duodamais gyvenimo džiaugsmais. viską pamatai prabėgom ir senatvėje nieko neliks...o senatvė manau yra labai ramus ir geras gyvenimo tarpsnis :)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Bongmaster »

:|? tiesa, tiesa, bet pamirsai mirk jaunas :)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Manttukas »

putejas rašė:
Bongmaster rašė:gyvenk greitai, mirk jaunas :]
rukau kol galiu, nes kai negalesiu nerukysiu, o tai jau bus ant dieneliu :)
gyvendamas greitai nespėji pasidžiaugti duodamais gyvenimo džiaugsmais. viską pamatai prabėgom ir senatvėje nieko neliks...o senatvė manau yra labai ramus ir geras gyvenimo tarpsnis :)
Jai buciau tersejas, ir visada bandyciau yrodyr savo.. taj pasakyciau kad tu vapshe pjauni, ka senatvej veiksi? atsiminsi jaunas dienas? auginsi anukus, busi eilis pensininkas? nemanau, nemanau, manau kad dbr auganti karta bent kashkiek bus tolerantishka ir atsakanti uz savo nuomone, nors vistiek lietuvoj jusu nedauk, bet nepasiduokit, kovokit su vejo malunais, vaidinkim donkichotus, bent tiek kaska duosime..
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė putejas »

Manttukas rašė:Jai buciau tersejas, ir visada bandyciau yrodyr savo.. taj pasakyciau kad tu vapshe pjauni, ka senatvej veiksi? atsiminsi jaunas dienas? auginsi anukus, busi eilis pensininkas? nemanau, nemanau, manau kad dabar auganti karta bent kashkiek bus tolerantishka ir atsakanti uz savo nuomone, nors vistiek lietuvoj jusu nedauk, bet nepasiduokit, kovokit su vejo malunais, vaidinkim donkichotus, bent tiek kaska duosime..
vsio, aš jau nurašytas į pensiją ar čia kaip? :D aš tiesiog manau, jog pensijoj visai kitaip į viską žiūrėsi, kitaip džiaugsies gyvenimu ir kitaip pufinsi dūmą :x: nežinau, aš asmeniškai nesibaidau tos pensijos ir man netgi įdomu kaip ten viskas toj senatvėj? :D
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Bongmaster »

rukai per daug, kai galvoji kad pencijos amziuje vis dar rukysi :DDDDDDDD
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Herbas »

Rūkai perdaug, kai manai, jog dainuoji tik mintyse, bet pasirodo rėki per visą laisvę :]
It's form the Earth
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Bongmaster »

rukai per daug, kai jau bandai nerukyt wirs menesio, kai kiekviena diena esi istikines kad neberukysi jau, viskas darai pertrauka ilgesniam laikui, nueini miegot, ir pats pirmas dalykas kury isejas is namu padarai tai parukai, tai jau tikrai rukai perdaug....
esu tiesiogiai susijes su sia problema, ir ne vienas as, dar keli draugai, kurie ruko pastoviai su manim,
isvis, netgi taremes nesusitik nes zinom kad jej susitiksim tai parukysim, net jej ir neturesim pinigu, pasiskolinsim kad parukytume, bet vistiek susitinkam, suweda Jahas mus.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Manvydas »

Bongmaster rašė:rukai per daug, kai jau bandai nerukyt wirs menesio, kai kiekviena diena esi istikines kad neberukysi jau, viskas darai pertrauka ilgesniam laikui, nueini miegot, ir pats pirmas dalykas kury isejas is namu padarai tai parukai, tai jau tikrai rukai perdaug....
esu tiesiogiai susijes su sia problema, ir ne vienas as, dar keli draugai, kurie ruko pastoviai su manim,
isvis, netgi taremes nesusitik nes zinom kad jej susitiksim tai parukysim, net jej ir neturesim pinigu, pasiskolinsim kad parukytume, bet vistiek susitinkam, suweda Jahas mus.
Kas toks Jahas?Suveda jus?Tu pažiūrėk ką tu kalbi?Bl, kai koks točnas herčikas.Gydykis žmogau.Arba bent jau savo šitų nesąmonių nepasakok, nes atrodai graudžiai, asmeniškai man tu panašus sulig heroinčiku.Pamąstyk.Kai koks atchodų užpultas narkomanėlis atrodai.
Gėda.Dar iš pradžių, labai dėmesio nekreipiau, bet kai pradedi čia myščiot į kelnes, ir tokias nesąmones kalbėt, atvirai sakau, tau laikas gydytis.Jei jau savęs nesuvaldai.
----------- Pagarbos.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė runkelis »

nesipykstam..... :!: :!: :!: reikejo isreiksti mintis savo manvydai o ne vaziuoti ant bongmasterio,pvz:as bent neisivaizduoju kodel kalba kaip heroincikas ir t.t. neizvelgiu tai....na tipo pasiskolintu pinigu kad ipustu su draugais?????
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė putejas »

jus suveda ne joks ne Jahas. o jūsų kvailumas ir tikriausiai nesubrendimas :V:
beje tau, Bongmasteri, tikrai atėjo laikas nustoti rūkius. Jeigu jau rūkai vien tik dėl parūkymo ir dar skoliniesi pingų, tai atsiprašau, jau gaunasi nesubrendimas ir rūkymas bele apsinešt. Beje, matau, kad absoliučiai neturi nieko bendra su Rastafari. Tą pačią kanapę reikia rūkyti su saiku.
Paskutinį kartą redagavo putejas 2009-11-17, 15:17. Iš viso redaguota 1 kartą.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Manvydas »

runkelis rašė:nesipykstam..... :!: :!: :!: reikejo isreiksti mintis savo manvydai o ne vaziuoti ant bongmasterio,pvz:as bent neisivaizduoju kodel kalba kaip heroincikas ir t.t. neizvelgiu tai....na tipo pasiskolintu pinigu kad ipustu su draugais?????
O aš įžvelgiu ir aš nesipykstu.
Kai žmogus negali nepučiant, kai negali žmogus suvaldyt savęs, ir duoda sau pažadą, bet tik rytui atėjęs jį sulaužo, kaip tai vadinama?Priklausomybe, narkomanija.Bet iš esmės kanapė nesukelia priklausomybės, tai kas čia yra runkeli? :) Man tai asocijuojasi su nesveikumu jau.Toks mano požiūris. :) Ir tai jau ne pirmą kartą, toks vaizdas, kad jis čia giriasi, kaip jis pučia kas dieną, arba negali gyvent be pūtimo ar kas jam yra.Nu atleisk, kelis kartus pasakei, kad tau pz, tu kanapės vergas ir būk ramus, o kas biški su tokiu dar pasikėlimu girtis.Tai nafik, dar anksčiau bandžiau duot patarimą ar ką, bet jis po poros dienų ateina ir vėl velia savo nesąmones.Nu vnž.Tavo požiūris vienoks, mano kitoks.
Paskutinį kartą redagavo Manvydas 2009-11-17, 15:21. Iš viso redaguota 1 kartą.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė runkelis »

tema vadinasi,Rukai perdaug kai.... :D :D :D tegul reiskiasi,vaidina,giriasi... :D :D :D apsviesk apie savo poziuri,palyginsiu su savuoju.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė naktibaldas »

Manvydas rašė:
Bongmaster rašė:rukai per daug, kai jau bandai nerukyt wirs menesio, kai kiekviena diena esi istikines kad neberukysi jau, viskas darai pertrauka ilgesniam laikui, nueini miegot, ir pats pirmas dalykas kury isejas is namu padarai tai parukai, tai jau tikrai rukai perdaug....
esu tiesiogiai susijes su sia problema, ir ne vienas as, dar keli draugai, kurie ruko pastoviai su manim,
isvis, netgi taremes nesusitik nes zinom kad jej susitiksim tai parukysim, net jej ir neturesim pinigu, pasiskolinsim kad parukytume, bet vistiek susitinkam, suweda Jahas mus.
Kas toks Jahas?Suveda jus?Tu pažiūrėk ką tu kalbi?Bl, kai koks točnas herčikas.Gydykis žmogau.Arba bent jau savo šitų nesąmonių nepasakok, nes atrodai graudžiai, asmeniškai man tu panašus sulig heroinčiku.Pamąstyk.Kai koks atchodų užpultas narkomanėlis atrodai.
Gėda.Dar iš pradžių, labai dėmesio nekreipiau, bet kai pradedi čia myščiot į kelnes, ir tokias nesąmones kalbėt, atvirai sakau, tau laikas gydytis.Jei jau savęs nesuvaldai.
----------- Pagarbos.
Man irgi tep buna kartais, kad uzputi stipriai, mastai, vsio nuo rytdienos neberukau, bet vel uzputi. Sunkiausia yra sustot, ta pati pirmoji diena, paskui neberukyti jokiu zaparu jau nebekyla.
Pilypas is kanapiu
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė White smoke »

http://www.youtube.com/watch?v=BU0Ryhi8dAw
1.30min. man atrodo jis rūko nesaikingai :D
Kiekvieno mąstymas savotiškas ir jo pasirinkimą reikia toleruot, kaip pasakytų budistai :)
Blogų žmonių nebūna, būna tik kvaili poelgiai, tai kad taikos, juk nuomonę galima išreikšti ir nesipykstant.
Jungle is massive!
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė dumtraukis »

cia reiktu pacituoti, berods, Sigma, kad ''kiekvienas pries rukydamas tvarkingai turi pereit netvarkingo rukymo perioda'' mzdg pansi mintis buvo, manau Bongmasteris ten ir uzstriges db...ziurint is kitos puses jei yra galimybes tai kodel greiciau jo neperejus?
nes pyxas artina ;)
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Jefridas »

Protingas mokinasi ant kitų žmonių padarytu klaidų, durnas mokinasi ant savo klaidų.
Buvo perspėtas, dauguma forumiečių sakė, kad geruoju nesibaigs...
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Manvydas »

Jefridas rašė:Protingas mokinasi ant kitų žmonių padarytu klaidų, durnas mokinasi ant savo klaidų.
Buvo perspėtas, dauguma forumiečių sakė, kad geruoju nesibaigs...
Plius ne vieną kartą, buvo patarinėta.Tebūnie nenori suprast, tegu daro, kaip išmano, tik, kad paskui nebūtų MJ kalta.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė runkelis »

durna ir baznycioj musa :D
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Apvalus »

Būvau ir aš toj vietoj, kur bongmaster, tik gal ne tokioj stiprioj. Nereikėjo skolintis ir pan. Tiesiog, kažkuo kitu užsiemi ir negalvoji, kad būtinai reik įpūst. Nėra tai nėra, yra tai gerai :) Aš irgi vadovaudavaus tuo "kam nepūst, jai galma įpūst". Atsigaus jis, baigės derlius, baigsis pinigai ir apsiramins.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Rašyti atsakymą