Nuotrauka Nuotrauka

Olandija

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

TAIP TAIP tave pačią pirmą pakviesiu :)
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Gal kas varis vasari i amsterdama i highlife fairi? Malonu butu ten susitik pabendraut!!!!!!! :D :bong: --==::~~ :] :] :]
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

:]

Standartinė Manttukas »

Smagu kad mano tema gyvuoja jai bus kas organizuojama taj man butinaj pm :) tikraj mielu noru vasaros gale geriausiai butu :) nes jai ne ash suorganizuosiu :D
Anonymous

Standartinė Anonymous »

as ne pirma,o pirmas :D
Petras
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2006-11-15, 22:30
Reputacija: 0

Standartinė Petras »

Kas galetu vasaros pabaigoje - rudenio pradzioje ?
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Važiuoti su nepažįstamais į kelionę bent jau man yra tragedija .... Tai jie myžt tai jiem pampersus pasikeist reik, tai nepatinka viena kelio puse eit tai jie dar ko užsimano SIAUBAS..... IR tos kelionės iš kelionių agentūros absurdas, nebent važiuoja pažįstama kompanija, aptūrėjas aš tokių kelionių su jom į kalnus ,kad daugiau nė už ką nebevažiuosiu .....
Anonymous

Standartinė Anonymous »

kam tos agenturos,pats prie kompo pasedejas gali viska suorganizuot,tik noro reik...paklausinet gi galima pazistamu ir tt...
Petras
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2006-11-15, 22:30
Reputacija: 0

Standartinė Petras »

akrobaTIK rašė:Važiuoti su nepažįstamais į kelionę bent jau man yra tragedija .... Tai jie myžt tai jiem pampersus pasikeist reik, tai nepatinka viena kelio puse eit tai jie dar ko užsimano SIAUBAS..... IR tos kelionės iš kelionių agentūros absurdas, nebent važiuoja pažįstama kompanija, aptūrėjas aš tokių kelionių su jom į kalnus ,kad daugiau nė už ką nebevažiuosiu .....
Protingai mastai :]
Anonymous

Standartinė Anonymous »

darom eurotrip with strangers :]
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

2 skrebe: Siaip i Olandija vaziuos TIK PILNAMECIAI todel manau tau praverstu lydintiji asmeni susirast ir tevu sutikimus gaut.
nei chronius, nei Bronius...
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

:) jo vasaros gale man atrodo butu norinciu... o visokius uzhsigruzinusius mesim lauk vazhiuodami ;DD
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

As uzhsigruzines tik Skrebes atzvilgiu - nafig rasyt ka i foruma jei 70% to ka pasakei yra bullshit'as arba girdeta jau 100 kartu. O shiaip idomiausia kelione manau butu. Lietuva - Olandija - Jaimaika - Marokas - Olandija - Lietuva
nei chronius, nei Bronius...
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

nu manau tawo kelione butu dar zhiauresne.. bet ten reikia ir leshu daugiau.. tad pirmajaj kelionej uzhtektu ir iki olandijos man atrodo :)
bugis
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2006-08-24, 02:53
Reputacija: 0

Standartinė bugis »

Seip manau tikrai smagu butu toki rengini su organizavus tik vat speju, kad taip ir liks tik viskas forume nes taip dazniausiai ir buna jau nepirmas portalas mano, kad zmones tik linxmai pasneka apie meetus ekskursijas ir viskas lieka uzmirsta forume :)
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

gali ir taip buti... bet gal kai puslapis atsigaus... nors jau dbr matosi kad zhmones stengiasi :) respect :x: Taj gal ir padarys tokia exkursija.. ir uzh[ustume olandijoj kaip zhmones legalize !!! --==::~~ :D
Anonymous

Standartinė Anonymous »

lydinti asmeni rasciau lengvai,tixliau jau turiu toki...o tu broniau...be zodziu
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

o ar olandijos ystatymaj leidzia pooosti nepilnameciuj :?: :?: :?:
Anonymous

Standartinė Anonymous »

o ten kartais ne nuo 16 metu gali pusti?nes man kazkas sake kad nuo 16...anyway,lietuvos istatymai irgi neleidzia :]
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

Coffeeshopuose grieztai nuo 18niolikos. Is dyleriu galima praktiskai bet kam nusiprikt, bet i coffeeshopus ileidzia tik pilnamecius.
nei chronius, nei Bronius...
Anonymous

Standartinė Anonymous »

aisku...
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas