Nuotrauka Nuotrauka

Ar parūkai vienas?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą

Ar esi rūkęs vienas?

Taip
32
91%
Ne
3
9%
 
Viso balsų: 35

Anonymous

Ar parūkai vienas?

Standartinė Anonymous »

Įdomu pasidarė. :x: visada atrodė kaip kažkas tokio, ką norisi --==::~~ bendrai su kažkuo, chebros reikalas.
Bet kadangi turėjau nemažai :x:, tai esu traukęs ir vienas. Keistas jausmas. Kartais tada atrodo, kad padarei kažką blogo ir reikia vengti visų žmonių. Nors jei parūkai ryte, sunkiai išvengsi kažko...
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Ar parūkai vienas?

Standartinė bill »

pz, priminei ta jausma kai kazkada pirma karta sugalvojau parukyti vienas, taip, po to pirmo karto buna ir antras ir trecias ir t.t, as pvz rukau del to kad nusileisti ant zemes ir tapti zemes kirmele, kuria gali mindzioti kiti zmones, arba bent taip galvoti ir padeti jaustis gerai jiems, o istikro ir paciam, nors to tuo momentu ir nemanau, zinoma kiekvienam savo, as nuosirdziai sakau, rukau delto kad tapciau visiskai kitokiu nei esu neparukes, o ant kiek nemalonu manau mazam kam suprasti ir niekas neberukytu patyres tokius jausmus, manau, nors istikro begalybe atvede mane iki rukymo, neissipisinesiu ir rukysiu
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Ar parūkai vienas?

Standartinė G. »

maždaug 90% visų mano pūtimų yra kai pučiu vienas :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
FourTwenty
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2015-05-01, 16:39
Reputacija: 0

Re: Ar parūkai vienas?

Standartinė FourTwenty »

as dazniausiai puciu taip pat vienas, nes nedaug bendraminciu siuo klausimu turiu, dauguma megeju isgerti, o man alkoholis kazkaip nebelabai.. bet esu pastebejes, kad kai su kuomnors puciu, tai tada ir poveikis zymiai "stipresnis" :)
priputes
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2015-04-07, 17:22
Reputacija: 0

Re: Ar parūkai vienas?

Standartinė priputes »

Nu tai visi tikrieji putikai paruko vieni.:)
Vartotojo avataras
Supreme
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2015-01-03, 12:15
Reputacija: 8

Re: Ar parūkai vienas?

Standartinė Supreme »

Anksčiau nebuvau vienas mėginęs parūkyti, bet ilgaainiui vis tik prieini prie to. Ir galiu pasakyti, jog vienam rūkyti kartais net smagiau, na nors priklausomai su kuo rūkai... Smagu po darbų retsykiais nutolti nuo tave supančios aplinkos, pasinerti į mąstymą ir tiesiog pailsėti nuo rutinos. Puikiai atsipalaiduoji ir viską susidedi į stalčiukus :)
Gamta, kaip didis poetas, sugeba ir menkiausiomis priemonėmis pasiekti didžiausią efektą.
Anonymous

Re: Ar parūkai vienas?

Standartinė Anonymous »

Ir ką darot parūkę vieni? Atsiribojat nuo pasaulio? Ar stengiatės itegruotis į visuomenę apsirūkę?
Pats esu darbe lengvai apsirūkęs, bet kadangi nelabai reikėjo su kažkuo bendraut tai (manau) niekas nesuprato, o paskui vistiek atsigauni.
Vartotojo avataras
Supreme
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2015-01-03, 12:15
Reputacija: 8

Re: Ar parūkai vienas?

Standartinė Supreme »

Na man labai patinka prieš miegą parūkyti, pasileisti relaksuojančią muziką ir pasinerti į minčių pasaulį, super meditacija :D Aš parūkęs negaliu užsiimti aktyvia protine ar fizine veikla, man parūkimas su relaksacija ir poilsiu asocijuojasi ir bene dažniausiai taip veikia :)) Yra tekę ne kartą po parūkymo reikalus tvarkyti, tai mane tai apsunkina truputi ir būtinai turiu lašus akims naudoti, o esu truputi prieš juos, tai dar viena priežastis kodėl stengiuosi nelysti į viešumą :D Tiesa, kartais parūkymas padeda dirbti labiau atsipalaidavus, bet tikrai nesiečiau to su sunkiu fiziniu ar protiniu aktyvumu :)
Gamta, kaip didis poetas, sugeba ir menkiausiomis priemonėmis pasiekti didžiausią efektą.
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Ar parūkai vienas?

Standartinė Moderatorius »

Supreme rašė:Na man labai patinka prieš miegą parūkyti, pasileisti relaksuojančią muziką ir pasinerti į minčių pasaulį, super meditacija :D Aš parūkęs negaliu užsiimti aktyvia protine ar fizine veikla, man parūkimas su relaksacija ir poilsiu asocijuojasi ir bene dažniausiai taip veikia :)) Yra tekę ne kartą po parūkymo reikalus tvarkyti, tai mane tai apsunkina truputi ir būtinai turiu lašus akims naudoti, o esu truputi prieš juos, tai dar viena priežastis kodėl stengiuosi nelysti į viešumą :D Tiesa, kartais parūkymas padeda dirbti labiau atsipalaidavus, bet tikrai nesiečiau to su sunkiu fiziniu ar protiniu aktyvumu :)
grynai
nelabai ką ir galiu pridurt, tos pačios nuomonės esu.
manau, kad visi vis vien kažkada vieni įpūčia.
visai kitas poveikis, nei kad su draugais, ar dar kuo nors. vienam kartais REIKIA įpūst.
kaip, kad kolega Supreme minėjo - įpūst, įsijungt meditacinę muziką, ar šiaip ką nors ramaus, ir - miegot. kiekvieną kartą atrodo, lyg tokia būsena nebuvo patirta 8| :]
Vartotojo avataras
Supreme
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2015-01-03, 12:15
Reputacija: 8

Re: Ar parūkai vienas?

Standartinė Supreme »

Arba pamenu dar dažnai vasaros metu įšeidavau į kiemą vakare ar tamsiu paros metu parūkyti ir tiesiog susilieti su gamta, kartais labai patinka explorint aplinką ar ją stebėti. Beet, žinoma, būna retais atvejais, kad ir ant judesio patraukia, norisi pajudėti pagal muziką :) Sakykim, pats geriausias geros nuotaikos kokteilis - 1 arba 2 alaus ir parūkyti, taip darau kartais per balius... Tai labai smagiai sueina, būni kartu ir atsipalaisdavęs ir ant judesio, patraukia kalbėti :D
Gamta, kaip didis poetas, sugeba ir menkiausiomis priemonėmis pasiekti didžiausią efektą.
Vartotojo avataras
FourTwenty
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2015-05-01, 16:39
Reputacija: 0

Re: Ar parūkai vienas?

Standartinė FourTwenty »

Jo, alaus buteli megstu ir as isgerti parukes :) as tai, kaip jau kazkas ir rase, visiskai nemegstu viesumos parukes, man reikia sedeti namie, saugiai arba su artimais draugais ir pan. Tik tada 100% atsipaiduoju. Daznai net isjungiu telefona, kad niekas neskambintu :)))
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Ar parūkai vienas?

Standartinė SnowStorm »

As kaip ir G. 90% vienas, o like 10% kokioj masinoi arba tiesiog gamtoje, kurnors kur ramu :]
Steroid
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2015-04-24, 20:40
Reputacija: 0

Re: Ar parūkai vienas?

Standartinė Steroid »

Su draugu, vienas nesu bandęs.
Vartotojo avataras
saldi.juoda.naktis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2014-10-26, 00:19
Reputacija: 1

Re: Ar parūkai vienas?

Standartinė saldi.juoda.naktis »

Vienam yra tekę keletą kartų vakare, ir tikrai patiko :]
Dažniausiai tenka su bendraminčiais, bet vienam visgi kažkaip kitaip, nei geriau nei blogiau, bet tikrai kitaip. Nauji potyriai vis )))
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas