Nuotrauka Nuotrauka

Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
KajaBomMarley
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2021-03-28, 15:24
Reputacija: 1

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė KajaBomMarley »

nenaudelis rašė: 2021-04-16, 22:13 Kad nera uzfiksuotu kibimo faktu. Bent jau visi tyli, jei tokiu buvo. Siuntu niekas neardo vien del to kad idomu paziuret kas vidui.
Per muitine greiciausiai eina visos siuntos, bet isivaizduot ju kieki sunku. Ir tiketis, kad gaudys kas siuncias seklas ir poto dar eitu juos sekt ? ... Turbut reiktu dar vieno kokio nors seklu siuntimo policijos departamento :) O jei ir rastu nesubrendusi augala ir tai yra toks punktas kaip neteisetas auginimas. Berods net ne kriminalas. Tai kas dabar del tiek terliosis, kai beveik savo noru turbut koks 10 vartotoju per Lietuva kasdien pakliuna ? O paranoja ir man pazystama, kai pirma karta siunciaus :)
Va čia tai Žmogus padarė repliką! :D 10 balų! dar pridėčiau kad dėl koronos apkrauti visi tarptautiniai paštai ir muitinė, tai tikrai jau jie nesiknaisios po paštą sėklų ieškodami, kur tiesiog laiškas gal iš draugų Lenkijoje man keliauja, nes eilės ir taip kilometrinės, siuntiniai ir taip baisiai vėluoja! Galbūt save taip drąsinu, bet kas padaryta, tas padaryta, nesupratau ką užsisakiau Lenkijoje, galvojau krūtą bongą!!! :)
KajaBomMarley
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2021-03-28, 15:24
Reputacija: 1

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė KajaBomMarley »

Man visos temos vienodai atrodo, visos aktualios, tai pas vieną 102 lapai pas kitą gal tik 50. Operatorei noriu atsakyt, o kaip čia mergina augina? Tikrai negirdėtas man faktas, bet palaikau, bet tu gali būti ir informatorė Saugumo!!! Kas gali patvirtinti, kad ji tiesiog kaip mes diedai augina sau augaliuką du savo reikmėms? ;)

P.S. Ai tai čia ta pati tema buvo, tai jau buvau atsakęs. Bet matyk ką apie tave žmones galvoja; man sukėlė įtarimų, kai gynei Sistemą šiuo klausimu. Nelegalu čia, pavažiuoji į Nyderlandus jau legalu, tai juk rodo, kad tai subjektyvus dalykas, tikrai nevertas nei vienas straipsnis "metų" dėl to... jei lygiuojamės į Europą ir Ameriką, tai lygiuojamės, ir imkit jų patirtį, o ne klausykim kokių olekų kur matosi žmogus gyvena dar penkmečio plane ;)
KajaBomMarley
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2021-03-28, 15:24
Reputacija: 1

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė KajaBomMarley »

paskambinau dbr Lietuvos Paštui, sako siunta skirstoma Vilniuje ;) kiek tai gali užtrukt, sako iki savaitės; Bet aš tikiu kad jau nereiks man leist šaibų advokatui. nes ginsiuosi jei bandys pripaišyt man nesamoningą straipsnį.
DanDan
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2019-04-21, 16:09
Reputacija: 6

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė DanDan »

Nu i Amerika tai jau tikrai nereikia lygiuotis Lietuvai 😀
Braškynas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2021-06-30, 17:37
Reputacija: 0

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Braškynas »

:x: šiaip benarsant už radau gal kam įdomu
https://girlseeds.com/
Suportas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2022-03-29, 10:07
Reputacija: 0

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Suportas »

Sveiki, uzsisakiau seklu is seedcity UK, bet uzstrigo muitinei. Trackingas praso muito, čia jau kažkas netaip ar jie tiesiog nori ismuitinti siuntą? Siunta buvo stealth, galit pasiziureti kaip atrode isivede seedcity packaging ju svetainej
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė quNNcy »

Nuo praitu metu liepos 1d isejo nauji istatymai,jei siuntiesi is treciu pasaulio saliu reikia siuntas ismuitinti ir tai gali kainuoti papildomai priklauso nuo sumos,nes musu verslas pradejo dejuoti kad praranda didelius pinigus del siuntu is kinu,bet lietuviai gudri tauta,vengdami papildomu mokesciu ziuri kad sandeliai butu europoje,nes dazniausiai buna ismuitinta :) jei butum siuntes is eu salies tikriausiai butum isvenges situ nesamoniu
Suportas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2022-03-29, 10:07
Reputacija: 0

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Suportas »

Tai kaip manai butu kazkaip imano atsisakyti ar kazkas panasaus? kad nereiktu bandyt ten muitint, kaip isvis ismuitinciau tokia preke, nes reikia nurodyti ka pirkai ir uz kiek
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė nenaudelis »

Jei nenori tolimesniu vargu (nebutinai su policija) - tiesiog ignoruok visas zinutes ir ta siunta issius atgal. Tas pats kaip ir su kokia kinija - nenori neiimi, pinigus grazina. Bet konkreciai situo atveju, tai ko gero negrazins, nes speju atgalinio adreso nera :)
p.s. nejaugi nera kur pirkti EU ?
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė quNNcy »

nenaudeli,kaip tai nera? yra,net od auto 22 temoje zmogus jau uzsisakes ir atkeliavo per 7d.d viskas tvarkingai,pirkta europoje

suportas,taip tu turi nurodyti kas tai,juk zinai svori,gali rasyt jog tai siuvenyras,vaikiski ziedu rinkinys ar kazkas tokio :)
Suportas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2022-03-29, 10:07
Reputacija: 0

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Suportas »

8| Nu manau paliksiu kaip yra nieko nedarysiu nes kaip visada paranoja kerta kelia :D uzsisakysiu is kokiu lenku geriau
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė nenaudelis »

Taigi taigi, pats europoj perku ir kolkas niekur nera kliuve. Na kad ir lenkijoj kelios parduotuves yra.
O paranoja man irgi dar ne visai praejus :)
Citrina
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2022-06-21, 21:25
Reputacija: 0

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Citrina »

Sveiki, prisiruosiau ir as nusipirkti. Planuoju uzsisakyt is lenkijos kad siustu pastomatu i Seinus/suvalkus (pasieni). Gal galite rekomenduoti kuri shopa rinktis? Sunkiai sekasi rast butent is Lenkijos. Aciu :bong:
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė nenaudelis »

tau pades weedy.biz (rusiskai, bet ir nemokant viskas aisku :) )
Citriniukas
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2022-08-29, 15:30
Reputacija: 0

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Citriniukas »

Gal kas nors zinot patikimu 100% seklu shopu kad siustis pastu i LT? arba Lenkisku kad i pasienio pastomata? Dekui is anksto
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė barzas »

Citriniukas rašė: 2022-08-29, 15:31 Gal kas nors zinot patikimu 100% seklu shopu kad siustis pastu i LT? arba Lenkisku kad i pasienio pastomata? Dekui is anksto
del pasto nezinau , yra kliuvusiu, bet neaisku kokiom aplinkybem, man labiau domintu kurjeriu nes pvz dutchfem jie siuncia kurjeriu jai virs 100e berods nemokamai net, ir dovanu nemazai ideda, yra pas juos ne tik seklu bet ir cbd sokaladu ,kepuriu ,maikiu , jemperiu. kad jie patikimi tai zinau, bet i lt pats nesisiuntes i olandus o is ten jau atvezama budavo. aisku pasirinkimas kaip vertinti, yra neblogu veisliu bet tikrai ne pats dyzdiauses, bet man idomu kaip su kurjeriais ar juos krato taip pat kaip paste ar paprastesne patikra yra, nes galima atsiskaityti ir kripto valiutom net ivairiom, ne taip kaip pas dauguma btc tiktai.
Yra kliuvusiu ( uzkliuvusiu ) per kurjerius siuncentis ??? nes nu pas mus biski ir dauniska situacija su seklom gaunasi, jose kaip ir nera juk thc bet vistiek kratas ir uz jas daro jai is muiotines uzkliuna, ir kaip taip lengvai orderius dalina, nes pagal istatima juk nera 0.2% thc tai kaip ir neturetu bausti, o su durniais susideti nebelabai noris .....
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas