Nuotrauka Nuotrauka

Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Felit
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2017-03-08, 22:43
Reputacija: 4

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Felit »

seedmen rašė: 2017-11-19, 10:43 as tai siunciausi 2 kart bankiniu pavedimu, su registruotu laisku, ir su orginaliomis pakotiemis :DDD ir paejo abu kartus :DDD
Aš irgi ne visai saugiai siunčiausi, bankiniu pavedimu. Bet jeigu perki bitcoinais ir neregistruotu laišku, prigavus didesnės galimybės išsivartyt :D
Felit
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2017-03-08, 22:43
Reputacija: 4

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Felit »

Biersack rašė: 2017-11-19, 12:33 Seedsman saugus? Ar gal žinot saugesniu?:)
Aš siunčiausi du kartus iš seedcity. Nors nepanašus ten į saugiausia puslapį xD forume žmonės dar iš lenkisko kažkokio siusdavosi atrodo drziolko.pl
Dar neblogai žmonės apie royal Queen seeds atsiliepia. Seniau iš lindaseeds siusdavosi visi bet ten lyg tai kokybė suprastėjo. Na ir aišku seedman yra, jeigu forumas reklamuoja neturėtų būt blogas :D
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Seedman »

Felit rašė: 2017-11-19, 12:58
Biersack rašė: 2017-11-19, 12:33 Seedsman saugus? Ar gal žinot saugesniu?:)
Aš siunčiausi du kartus iš seedcity. Nors nepanašus ten į saugiausia puslapį xD forume žmonės dar iš lenkisko kažkokio siusdavosi atrodo drziolko.pl
Dar neblogai žmonės apie royal Queen seeds atsiliepia. Seniau iš lindaseeds siusdavosi visi bet ten lyg tai kokybė suprastėjo. Na ir aišku seedman yra, jeigu forumas reklamuoja neturėtų būt blogas :D
as ir tos du kart is seedcity :D
Felit
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2017-03-08, 22:43
Reputacija: 4

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Felit »

Bet kaip tik vakar skaitinėjau forumą ir radau kad kažką buvo čiupę muitinė kas iš seedcity pirko :D
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Seedman »

na as manau,kad siustis nera skirtumo is kur ir kaip, jei atsitiktine tvarka tikrina laiskus, ir jei papuls maniskis ar taviskis nebus jokio skirtumo is kur siuntiesi ir kaip siuntiesi, zodziu ce 50-50 rizika :) :x:
Blabla
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2017-11-19, 16:13
Reputacija: 0

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Blabla »

Sveiki.Galvoju parsisiųst sėklu.Imsiu savo vardu,bet mokėsiu btc.Tai iš kur geriausia būtų siustis? :)
Biersack
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2017-11-18, 10:06
Reputacija: 3

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Biersack »

Bet blm su dabartineis istatymais dar pasodyns mus už sėklas :D
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Seedman »

ar jums sunku pasiskaityt postus, kad ir ka kas patars rizika islieka ta pati , as ir dar kaskas is seedcity. siuskis seedsman forumas reklamuoja , o jei kliusi nekas neatsakys nes kaip ir sakiau kad ir is kur siusies rizika ta pati ,muitine ta pati :)
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Seedman »

Biersack rašė: 2017-11-19, 18:02 Bet blm su dabartineis istatymais dar pasodyns mus už sėklas :D
na as suo metu nesisiusciau, nes jei kibsi uztampys :) :x:
Biersack
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2017-11-18, 10:06
Reputacija: 3

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Biersack »

Kad ir kaip noris man tuom vėl užsiimt ne dėl platinimo o dėl mano pačio laimes. Bet per daug pavojinga manau siustis. Nebent jieškot bandyt musu kvailoi lietuvelei :/
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Seedman »

Biersack rašė: 2017-11-19, 18:34 Kad ir kaip noris man tuom vėl užsiimt ne dėl platinimo o dėl mano pačio laimes. Bet per daug pavojinga manau siustis. Nebent jieškot bandyt musu kvailoi lietuvelei :/
kas nerizikuoja tas negere sampano :D susiraska seed shopu, parasyk y email jiem , rask varijenta kur sleptu seklas y siuvenyrus , sumokesi brandiau ,bet tikimybe sumazinsi iki minimumo , kadangi mokesi bitcoint , isivartysi ,kad siuntei koke maikute su kanapes lapu, o kam tu seklu pridejo nezinai, nu zodziu nenusiteik kad kibsi, kiek zinau is sio forumo ner kibusiu o visi siuntesi , nei vienos istorijos nera ce sem forume uz kibima su seklu siuntimu , as ir triohinau belekaip uzsisakiau laisva ranka, o paskui galvojau ar as durnas, ir vistek parejo y mano rankas, zodziu patart tik tek galiu :) :V:
Blabla
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2017-11-19, 16:13
Reputacija: 0

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Blabla »

Parašiau porai shopu,ryt sužinosiu ka pasakys.Nors betkokiu atveju vistiek siūsiuos
Biersack
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2017-11-18, 10:06
Reputacija: 3

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Biersack »

Pranešk ką pasakė tau
Blabla
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2017-11-19, 16:13
Reputacija: 0

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Blabla »

Tai va:Rašiau Seedsman ir Royal Queen Seeds supportui,abu daugmaž atsakė taip pat,kad nesvarbu kokiu būdu siūs vistiek bus tikimybė,kad pagaus,o pagavimo atveju už viską atsakai pats :) tai čia žodžiu 50 ant 50 ir nieko čia nepakeisi... 8/
Felit
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2017-03-08, 22:43
Reputacija: 4

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Felit »

Jeigu bijot siųstis sodinkit stuffe rastas sėklas :D Kartais galima labai neblogų rast. Tik kad dažniausiai nežinai ką ten pasodinęs turi.
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Seedman »

kiek as turiu seklu stufe rastu tai baisu :D pasidalinciau jei butu legalu :D is lemon auto, is ak 49 auto, is sativos auto :D nu zodziu buvo taip, kad hermius lankydavau ir ta pace diena gryzdavau y savo gardena kur normalios veisles augo , jauciu apdulkinau taip :D
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Seedman »

Blabla rašė: 2017-11-20, 14:48 Tai va:Rašiau Seedsman ir Royal Queen Seeds supportui,abu daugmaž atsakė taip pat,kad nesvarbu kokiu būdu siūs vistiek bus tikimybė,kad pagaus,o pagavimo atveju už viską atsakai pats :) tai čia žodžiu 50 ant 50 ir nieko čia nepakeisi... 8/

rizikuosi ? :|?
Blabla
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2017-11-19, 16:13
Reputacija: 0

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Blabla »

Visą dieną neduoda ramybės man šitas klausimas.Nebūčiau seniau turejęs reikalų su muitine,tai ramia galva siųsčiaus... :angel:
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Seedman »

Blabla rašė: 2017-11-20, 20:50 Visą dieną neduoda ramybės man šitas klausimas.Nebūčiau seniau turejęs reikalų su muitine,tai ramia galva siųsčiaus... :angel:
hmmm , negi neturi draugo ar pazystamo kuris dobes kasa ar vapse nereiksminga gyvenima gyvena ,gere kiekviena diena, pasiulyk dvacku , ir atnes tau, kai pareis jem y pasto dezute :)
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Seedman »

seedmen rašė: 2017-11-20, 20:54
Blabla rašė: 2017-11-20, 20:50 Visą dieną neduoda ramybės man šitas klausimas.Nebūčiau seniau turejęs reikalų su muitine,tai ramia galva siųsčiaus... :angel:
hmmm , negi neturi draugo ar pazystamo kuris dobes kasa ar vapse nereiksminga gyvenima gyvena ,gere kiekviena diena, pasiulyk dvacku , ir atnes tau, kai pareis jem y pasto dezute :)
as visus varijentus buvau apgalvojes, bet nepasitikiu kitais zmonem tai rizika pasilikau sau, bet buvo varijentu kas butu tikrai pasirases ir tipo tyliu jei ka :) :x:
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas