Nuotrauka Nuotrauka

Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Operatore »

Fuksalas rašė: 2019-09-18, 18:38 Na aš jau užsisakęs laukiu. Arba nelaukiu jau. 🤔😁Nervai tik ima. Jau 4 diena. Tuoj depresuchon soksiu🤯
Sveikas, is kur siunti? As siais metais siunciausi is lenku. Tai pirmadieni uzsakymas, pirmadieni siuntinys (7d). Viskas ciki. Lenkai kaip tik opcija, nes garsiausiu gamintoju produkcija atkeliauja be dideliu temperaturu skirtumu.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Fuksalas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2019-08-30, 11:49
Reputacija: 4

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Fuksalas »

OG. Jo prašiau kad isimtu. Sakė kad išėmė. Vistiek neramu.. Bet dekuj kad nuraminai👍🤙
Fuksalas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2019-08-30, 11:49
Reputacija: 4

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Fuksalas »

Operatorė. Lenkija penktadienį uzsakiau. Bet dar ir iš Kinijos visokių nesvarbu šuduku užsisakęs. Lauki vieno o ateina kitas. Nervina.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Operatore »

Tai poryt tikekis. Buna pristato kvita, man buvo, as nuejau, bet nebuvo isrusiave, tai paskaiciau ant kvituko, kad ir sako KITA darbo diena. Ejau pora kartu.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Fuksalas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2019-08-30, 11:49
Reputacija: 4

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Fuksalas »

Na ką. Džiaugsmo pilnos kelnės.Atėjo. Šiandien atsiemiau pašte . Davė dovanų 2 https://www.f2seeds.pl/pl/p/Mazar-Feminise/890 sitas užsisakiau https://www.f2seeds.pl/pl/p/Auto-Lowryder-Feminise/1326 ir https://www.f2seeds.pl/pl/p/JackBerry-P ... egular/562 dabar tik boxsa beliko susitvarkyt. Ir ant Kalėdų bus kaską skanaus paragaut.
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

Na va, matai, sakiau, kad nėra ko nerimauti. :) Nepatingėk - užvesk dienoraštį :D Padėsim kuo galėsim :]
atostogauju
Biersack
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2017-11-18, 10:06
Reputacija: 3

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Biersack »

Royal queen seed patikimas su siuntimu? Nori registruota su stealth sheeping. Visad varydavau į lenkus pirkt o šiais metais neturiu tokios galimybės
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė lukasaka »

Kas siunčia i Norge patikimai sėklas? Gal rekomenduosit is kur siųstis?
justus
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2019-09-24, 21:43
Reputacija: 4

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė justus »

Biersack rašė: 2020-02-29, 21:44 Royal queen seed patikimas su siuntimu? Nori registruota su stealth sheeping. Visad varydavau į lenkus pirkt o šiais metais neturiu tokios galimybės
Royal queen seeds esu labai patenkintas. Užsakius stealth shiping gauni sėklas gudriai paslėptas.
zertwa
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2021-01-23, 12:32
Reputacija: 2

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė zertwa »

Gal kas pirkot neperseniausiai, kokia situacija siunčiant, gal galit apšviest subtilybėm? Reiktų stealth ar ne, drąsiai savo adresu galima? ačiū :)
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė nenaudelis »

Siais metais pirkau Lenkijoj. Viskas kuo puikiausiai, ateina per kokias 2-3 dienas iki duru. Ideda i paprasta siunta ir niekam neuzkliuva. Jokiu stealth nenaudoju. Na o paranoja sitam uzsiemime - neatskiriama dalis :)
KajaBomMarley
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2021-03-28, 15:24
Reputacija: 1

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė KajaBomMarley »

Užsisakiau iš Lenkijos p2seeds.pl, tai net daugiau idėjo negu priklauso, kaip suprantu, nes lenkiškai nekertu. Bet suderinom pirkimą per email ir on-site chat angliškai, lb padėjo man užsisakyt. Norėjau 10 White Widow, tai 45 eurai, bet parašė 5+1 ir 3+1 WW feminise iš išpanijos platintojų Pyramid, ir dar savo vieną sėklą pridėjo, bet outdoors, kur pažiūrėjau virš 2 metrų auga, tai man netinka ;)

Man ten rašo kad Lenkijos paštu siunčia. Tai man tiesiog laukt siuntimo į paštą atsiimt?
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė nenaudelis »

Ko gero per lietuvos pasta ateis, bet yra tikimybe DPD.
f2seeds.pl ne p2 :) Ir is tor neprisileidzia.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Operatore »

KajaBomMarley rašė: 2021-04-09, 16:53 Užsisakiau iš Lenkijos p2seeds.pl, tai net daugiau idėjo negu priklauso, kaip suprantu, nes lenkiškai nekertu. Bet suderinom pirkimą per email ir on-site chat angliškai, lb padėjo man užsisakyt. Norėjau 10 White Widow, tai 45 eurai, bet parašė 5+1 ir 3+1 WW feminise iš išpanijos platintojų Pyramid, ir dar savo vieną sėklą pridėjo, bet outdoors, kur pažiūrėjau virš 2 metrų auga, tai man netinka ;)

Man ten rašo kad Lenkijos paštu siunčia. Tai man tiesiog laukt siuntimo į paštą atsiimt?
O tu cia in ar out auginsi?
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Pliusas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2021-04-05, 21:15
Reputacija: 2

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Pliusas »

zertwa rašė: 2021-02-17, 11:36 Gal kas pirkot neperseniausiai, kokia situacija siunčiant, gal galit apšviest subtilybėm? Reiktų stealth ar ne, drąsiai savo adresu galima? ačiū :)
Iš tikrųjų tai jei nemokėjai iš savo kortelės ar sąskaitos (pavyzdžiui mokėjai išvalyta kriptovaliuta ir registravaisi svetimu IP ), tai visiškai poh, gali siųstis nors registruotu paštu be jokių stelsų. Blogiausiu atveju pasakysi, kad supratimo neturi koks čia niekšas tavo adresu kažką išsiuntė. Gal koks priešas keršija. Jokių įrodymų, kad tu pats užsisakei nebus, nors atmoninę bombą siųskis. Bet jei pinigų pervedimą parodei, tai geriau tegul paslepia.
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė quNNcy »

Maziau gazdinkites del seklu,maistas/pluostas ar medicinine kalnalapiu seklose nera jokiu narkotiniu medziagu,morfologiskai ju neimanoma atskirti,pilna seklu tose paciose maximose,truguose pirkit kilogramais ir nieko... visoje europos sajungoje maistas/pluostas legalu,kaip ir lietuvoje,tai realiai uz ka turetum but baudziamas? na o jei pagautu su augalais,istirtu ir jose rastu thc tuomet beda,negali virsti daugiau nei 0.2 kocentracijos,pats pvz megstu zvejoti,gan daznai perkuosi kanapiu seklas iki kg is turgaus,pasveria,supila i maisiuka,man neduoda jokio sertifikato kuris patvirtintu kad ten yra maistines seklos,tai ka db galiu but baudziamas uz kg narkotiku? pasidomekite placiau apie siuos dalykus ir nereikes drebeti
Vartotojo avataras
Gurka
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2021-02-09, 18:20
Reputacija: 4

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Gurka »

quNNcy rašė: 2021-04-14, 11:17 Maziau gazdinkites del seklu,maistas/pluostas ar medicinine kalnalapiu seklose nera jokiu narkotiniu medziagu,morfologiskai ju neimanoma atskirti,pilna seklu tose paciose maximose,truguose pirkit kilogramais ir nieko... visoje europos sajungoje maistas/pluostas legalu,kaip ir lietuvoje,tai realiai uz ka turetum but baudziamas? na o jei pagautu su augalais,istirtu ir jose rastu thc tuomet beda,negali virsti daugiau nei 0.2 kocentracijos,pats pvz megstu zvejoti,gan daznai perkuosi kanapiu seklas iki kg is turgaus,pasveria,supila i maisiuka,man neduoda jokio sertifikato kuris patvirtintu kad ten yra maistines seklos,tai ka db galiu but baudziamas uz kg narkotiku? pasidomekite placiau apie siuos dalykus ir nereikes drebeti
Tiesiai i desimtuka. Nebent siunciant dideli kieki is konkreciu parduotuviu, tada rizika islieka buti susektam. Lietuvoje tiesiog galioja griezta 'pilkoji zona' daugeliui ir teoriskai legaliu dalyku, taciau nieks is musu nenori susidurt su lietuvisku mentu ir ju 'kultura' netinkamoje situacijoje, net jeigu tiesa bei teise tavoje puseje.
Don't ask me why
Nick
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2021-04-16, 08:02
Reputacija: 0

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė Nick »

Formaliai žiūrint, sėklos neturi jokių neleistinų medžiagų, tad gali siųstis.

Atsakomybė atsiranda kai iš jų kažką išaugini. Mano supratimu, rizikuoji ne dėl to, kad siunti, o dėl to, kad gali būti "pažymėtas" ir sulaukt po to patikrinimo ką su jom nuveikei :)Bent jau aš čia taip suprantu...

Yra paslaugų tiekėjų kurie turi sandėlius EU šalyse, ir gali iš shop'o siųst tiesiai į jų sandėlį toje šalyje, o po to jie tau atveža tiesiai į LT. Bent jau jie deklaruoja, kad tie siuntiniai tik per jų rankas eina - tai kaip ir rizikos čia būti pažymėtam kaip ir neturėtų būti? pvz. Royalqueenseeds, nesiunčia į LT, bet PirkEU turi savo sandėlį Ispanijoj į kurį gali atsisiųsti ir poto atveža tau į LT. Ką jūs manot?

Kaip suprantu kimba tuo atveju jei eina per LT paštą?
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė nenaudelis »

Kad nera uzfiksuotu kibimo faktu. Bent jau visi tyli, jei tokiu buvo. Siuntu niekas neardo vien del to kad idomu paziuret kas vidui.
Per muitine greiciausiai eina visos siuntos, bet isivaizduot ju kieki sunku. Ir tiketis, kad gaudys kas siuncias seklas ir poto dar eitu juos sekt ? ... Turbut reiktu dar vieno kokio nors seklu siuntimo policijos departamento :) O jei ir rastu nesubrendusi augala ir tai yra toks punktas kaip neteisetas auginimas. Berods net ne kriminalas. Tai kas dabar del tiek terliosis, kai beveik savo noru turbut koks 10 vartotoju per Lietuva kasdien pakliuna ? O paranoja ir man pazystama, kai pirma karta siunciaus :)
KajaBomMarley
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2021-03-28, 15:24
Reputacija: 1

Re: Kanapių sėklų legalumas Lietuvoje

Standartinė KajaBomMarley »

O tai kai rašo, kad siuntinys jau Vilniaus Logistikos centre Lietuvos Pašto, tai jau galiu miegot tai sužinojęs? :D Jau vsio? O Operatorei atsakau, kad gal tu kokia žvalgybininkė iš Kriminalinio Biuro, kai kriminalas net nevyksta, bet toks ukazas iš viršaus :O Krč rūkai tą žolę ir lb lb Lieva išskyrus kai kartą Amnesia gavau! Va ten tai jo! Tai gerai rūkau, ir niekam nesimaišau po kojomis, savo uždarą gyvenimą vedu. Tai mane už tai į kalėjimą, atimt darbą, sušikt karjerą, kad kažkokią gėlią savo reikmėms užsiauginau?? Kai prisistatė į Konstitucinio Teismo teisėjus kandidatai Seime, na tai malonu klausyt ką jie žada, kad arčiau bus teisingumo "teisė". Duok Dieve, o kol kas žmonėms reikia gyvent. Jei Amerikoje gyvenčiau man receptą parašytšų, tai gal nebereiktų tų antidepresantų ir antipsichotinių vaistų man gert!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas