Nuotrauka Nuotrauka

Medical seeds

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Medical seeds

Standartinė kasiakas »

Žiūrinėju linda-seeds ir pamačiau skiltį "medical seeds". Matau ten mažiau thc ir labiau demėsys kreipiamas į cbd. Ar kas nors bandėte jas? Aš kaip tik ir noriu kažko lengvo užsiaugint, nenoriu nusiraut ir vaikščiot kitą dieną kaip zombis su mintim išneštom į kosmosą, nes darbas reikalaujantis dėmesingumo ir gerai veikiančios galvos. Noriu kažko tokio, kad vakare lengvai galėtum pačilint, atsipalaiduot, pažvengt, nusimest stresą, nerimą ir pan. Gal netgi viešumoj, kad galėtum išlyst patripint ramus būtų gerai. Nes dažniausiai kai mane sudaužo tai man baisu išeit į žmones :D Tai ir galvoju gal tie medical seeds tai ko man reikia atsirinkus gerą strain'ą? Ar gal šiaip kas galit pasiūlyti kažką "light"? Nes man jau nebėra to poreikio nusidaužyt iki galo, noriu čilint
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Medical seeds

Standartinė Jah »

nori, kad maziau "isnestu", bet daugiau rukytum? Kam? juk nera skirtumo ar tu surukysi N "medical seeds" ar tu surukysi maza maza gabaliuka, poveikis tas pats, bet ant kiek ilgiau tau liks? o del straino tai cia tavo pasirinkimas. tik tu "medical seeds" sudumysi kaip taboka ir tiek. jai tau reikalingas CBD tai tada kitas reikalas. :)
Hop-Hop
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2015-07-13, 15:52
Reputacija: 0

Re: Medical seeds

Standartinė Hop-Hop »

[quote="kasiakas"]Žiūrinėju linda-seeds ir pamačiau skiltį "medical seeds". Matau ten mažiau thc ir labiau demėsys kreipiamas į cbd. Ar kas nors bandėte jas?


1941 metu ritma Metallica sutrauke i ONE gabala... Rimtas tusas ne tai kad nebelieka po jo nieko...
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Medical seeds

Standartinė G. »

Jah rašė:nori, kad maziau "isnestu", bet daugiau rukytum? Kam? juk nera skirtumo ar tu surukysi N "medical seeds" ar tu surukysi maza maza gabaliuka, poveikis tas pats, bet ant kiek ilgiau tau liks? o del straino tai cia tavo pasirinkimas. tik tu "medical seeds" sudumysi kaip taboka ir tiek. jai tau reikalingas CBD tai tada kitas reikalas. :)
Čia kiek kitaip nei su alkoholiu. Linda prekiauja ir CBD Crew stuff'u, o ten labai rimtas reikalas. Ko gero, vienintelis patikimas THC:CBD ~1:1 sėklų dyleris. Ir poveikis tikrai ne tas pats, nes gatviniuose ir šiaip populiariuose recreational strainuose CBD beveik nėra arba yra labai labai nedaug. Rūkysis tikrai ne kaip taboka, nė iš tolo nepanašu į taboka. Pats nebandžiau CBD Crew stuffo, bet bendravęs esu su jais ir šiaip ilgokai juos stebiu, tai tiesiog pasitikiu, akivaizdžiai matosi, kad rimtai į savo darbą žiūri. Beabejo stipriam dūžiui reikėtų daugiau surūkyti, bet pagal tai, ką kasekas rašo, tai aš jam tik CBD Crew stuff'ą ir tesiūlyčiau. CBD poveikį sunku žodžiais apsakyti, nes jis labai lengvas yra ir ant kūno praktiškai nesijaučia, vos vos gal tik. Pats esu tik rimto skanko pritraukęs ir paskui CBD arba CBD/THC koncentratų ant viršaus. Labai keistas jausmas kai esi pridaužtas ir CBD užtrauki ir vos ne kaip ranka nuplauna dūžį ir palieka tokį "woah, kas čia per jausmas" poveikį. Bet kokiu atveju ir tas yra blaškantis, bet jeigu susikaupi ir įsilieji į veiklą, tai susikaupi ir įsilieji į veiklą, koncentracija stipresnė, bet ją išlaikyti netaip lengva kaip būnant visai nieko nevartojus, nors čia ir nuo žmogaus dalis priklauso. Šiaip rekomenduočiau, kasekai, tau CBD MediHaze, jeigu nori tikrai lengvo hajaus, nes ten svyruoja iki 1:2 santykis ir pačio THC nėra daug (~4). CBD Critical Mass kiek stipriau, bet irgi panaši tema. CBD Skunk Haze, CBD Yummy irgi, manau, neprašautum. Galėtum grynus kasekus ar pypkių pakimšimus rimtus taisytis ir nebijoti, kad bus per daug (aišku, žiūrint, kiek prisikimši), bet paranojiško poveikio tikrai neturėtum jausti, nes pats CBD yra antipsichotinis ir jo gryno poveikis yra dar taip išreikšiu :"Ar jaučiu kažką? Taip. Bet ar tikrai? Nu tikrai." sakau, sunku apibūdinti, reikia tiesiog pačiam pabandyti.
Beje, o apie kažką "light" tai gali su betkokiu strainu išties privarijuoti - prastesnėm sąlygom auginti ar tiesiog anksčiau derlių nuimti kai THC produkcija nepasiekus piko. Realiai su kanapėm ir poveikiais variacijų gali būti labai daug ir taip ant smūgio kažko ypatingo nepripatarsi, nes čia rimta tema, kuriai reikia skirti laiko, kad sklandžiai ir aiškiai nupasakoti. Bet šiaip visumoj, CBD siūlyčiau visiems pūtikams išbandyti ir ypatingai tiems, kurie skundžiasi, kad juos per stipriai išneša, kalatojasi širdys, muša paranojos, panikos ar šiaip kankina THC "pagirios", nes THC ir CBD mixo poveikis yra labiau kristalinis, skaidrus toks, tu žinai, kad esi pavartojęs, nejauti stipraus kūno apsunkimo. Vaizdas truputį lagina, mintys pačuoliuoja kaip ir nuo THC, bet į astralus tikrai neneša. Žodžiu, kolkas trumpai tiek. Gera tema, tik gal prie medicinos reikėtų perkelti.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Medical seeds

Standartinė WTČ »

CBD yummy atkeliavo pas mane. rudeniop numegsiu dienorasti :)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Medical seeds

Standartinė THCholic »

Kaip tik ruošiuosi keisti dėžę į didesnę vien tam, kad galėčiau augint antrą, grynai CBD augaliuką. Dar mintis galvoje kirba kad galima po to miksuoti tokį su betkokiu kitu, kaip sakant "suderinti malonų su naudingu" :D
Vartotojo avataras
kaciarasyt?
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-06-06, 16:28
Reputacija: 0

Re: Medical seeds

Standartinė kaciarasyt? »

cbd tiesiog dalinai nuslopina ar suaktyvina (dazniau nuslopina) kai kuriuos thc efektus, nuslopina stone, taip labiau isryskeja high efektas, zodziu cbd pats yra beveik neaktyvus bet gali keist thc efektus.
cbd nuo thc skiriasi tik isardytu oksano ziedu (tuo viduriniu), kazkada domejaus kaip butu galima chemiskai paversti cbd i thc, suzinojau kad su stipria rugstim taip galima butu padaryt, tiesiog i hash oilo tirpala pridet hcl ar h2so4 ir refluxint kokia para, viskas.
pluostinese kanapese 1% cbd buna, laukinese iki 5% gali siekt. tai iseina kad gali nuvaryt i kaima prisiskint tu laukiniu, ir isgaut thc [:)]
ozas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2015-05-29, 16:22
Reputacija: 0

Re: Medical seeds

Standartinė ozas »

sveikas, gal galėtum parašyti nuorodą, kur radai, kaip paversti cbd i thc?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Medical seeds

Standartinė G. »

man tai keistai tai skamba. Bet siaip pradinis yra CBG, is jo eina i THC ir CBD, tai gali buti, kad THC su CBD kaip su homoseksualais. Hormonu disbalansas ir tiek. Kazkaip patenkinus CBD straina gal ir iseitu CBD potencija paversti THC potencija is genetikos, bet jau su grynu produktu.. Kazi ar kazkuri i kazkuri paversi, nes viena karta gejus - visada gejus.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
kaciarasyt?
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-06-06, 16:28
Reputacija: 0

Re: Medical seeds

Standartinė kaciarasyt? »

http://www.420magazine.com/forums/canna ... tract.html
cia siek tiek sudetingiau:
http://www.420magazine.com/forums/paten ... c-thc.html
cia patentas:
http://www.google.com/patents/US20040143126
dar cia gera paprastesni radau:
http://chemistry.mdma.ch/hiveboard/meth ... 79001.html

siaip galima rast dar ir daugiau googlej, tiesiog irasius cbd to thc conversion
autizmas ne liga, tai gyvenimo būdas!
Vartotojo avataras
kaciarasyt?
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-06-06, 16:28
Reputacija: 0

Re: Medical seeds

Standartinė kaciarasyt? »

G., manau chemiskai izomerizuoti cbd i thc butu daug paprasciau negu isvesti gryna thc gaminanti augala (kuriu ir taip begales yra) is gryna cbd gaminancio augalo :D siaip idomiai iseitu, kazkokia komanda veiseju dirbo bent 5 metus kad isvestu is daug thc turincio augalo, i daug cbd turincia veisle, kad veliau zmones ta veisle vel paverstu i daug thc turincia medziaga :D visa sita litanija manau butu logiska tik plustiniu/laukiniu kanapiu kontekste.
atsimenu kai buvau dar nepilnametis, negalejau parsisiust seklu, gaut stuffo, tai galvojau uzsiaugint pluostiniu is alvo pakelio ir veliau sia procedura pritaikyt, bet beveik nieko man neisaugo, tingejau kazka veliau daryt ir viskas tuom pasibaige.. taigi jei kas esat tokioj situacijoj ir turit noro, galit pabandyt.
rugsties galima gaut senukuos, acetono irgi, bet nepoliniu tirpikliu rades buvau tik specializuotoj firmoj, bet ten reik pilnametystes, dokumentu, sutartys ten surasamos..
autizmas ne liga, tai gyvenimo būdas!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas