Nuotrauka Nuotrauka

Gal žinot, padėkit ;)

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Ant ju gal ir nera bet juose yra :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
KalPoKas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2009-04-26, 01:17
Reputacija: 0

Standartinė KalPoKas »

jo! stabiliai, ir mane nervina, kazkaip atsigaut neina, kai atrodo kad visi i tave palina !( , bet kai ne vienas vaikstai tai drasiau :)
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Re: Gal þinot, padëkit ;)

Standartinė Isp* »

Manttukas rašė:pas mane yra tokia problema kol að neprirukes atrodo nieko tokio bus isheiti kurnors prirukius.. bet kai parukau ir pvz ylipu y autobusa ar shiaip parduotuve kur yra zhmoniu nzn`au kur detis atrodo visi zhiuri grynaj y mane... gal zhinot kaip susivokt apsirukius kad tikraj visi y tawe nezhiuri.. nes pvz draugeliuj taj px jam.. o að negaliu nzn`au kur detis.. aèiû padejusiems ;))))
Isijunk "px" mygtuka =] as atsimenu seniau varydavom poosti ir buti kazkur tik nera zmoniu, bet paskui pradejau tripintis vienas po miesta is draugu, ir pastebejau kad px =] tada prisitravinau draugus varyneti visur pootineti ir varynejam db =] varom belenkaip pjauna, visi ziuri, o mum px =] paprasciausiai reikia buti sau, o ne kitiem, nekreipk i juos demesio tegu ziuriu =] man tai net patinka kai zmones ziuri :D (aisku nepoociam miesto centre per bonga atsisede) :D :D :D
Get High (smoke)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas