Nuotrauka Nuotrauka

Gal žinot, padėkit ;)

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Gal žinot, padėkit ;)

Standartinė Manttukas »

pas mane yra tokia problema kol ash neprirukes atrodo nieko tokio bus isheiti kurnors prirukius.. bet kai parukau ir pvz ylipu y autobusa ar shiaip parduotuve kur yra zhmoniu nzn`au kur detis atrodo visi zhiuri grynaj y mane... gal zhinot kaip susivokt apsirukius kad tikraj visi y tawe nezhiuri.. nes pvz draugeliuj taj px jam.. o ash negaliu nzn`au kur detis.. aciu padejusiems ;))))
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

Zmones tikrai ziuri vieni i kitus. Jie - i tave, o tu - i juos. Daznai net zvilgsniai susitinka, tuomet ir supranti, kad ZIURI:-). Visada ziuri. Nieko cia tokio. Taip jau pasaulis suredytas. Ziuri jie ir nieko neitaria. O tu ziuri ir itari. Normalu. Matai, brolyti, laikas issitesia, ir tos kelios sekundes zvilgsniomusos prailgsta tau.. O mintis ikyri - "mane stebi" - sukasi vis ratu, sukasi..

Zinom tuos stebetojus autobusuose ;-). Ir kitose uzdarose zmoningose patalpose...
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

.

Standartinė Manttukas »

teisingaj sakai bet tas dalykas uzhpisa mane atsiprashant.. :/
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

Zinau, man taip irgi budavo, kai nenaudojau vizino tai kazkaip vien delto budavo nejauku nes irgi matai kad zmones paziuri i akis o jos raudonos, prisimerke ir siaip kitoks esi. Bet kai su vizinu tai kazkaip kitaip jauciuosi, o tu tiesiog ijung toki px, tiesiog eik nesidairyk perdaug ir dziaukis viduje, jauskis pakyletas ir visiskai nekreipk demesio i kitus, nieko nebijok, nesiparink ir pan. visai kitas reikalas. Anksciau kazkaip ir as budavau vos ne uzsiparines kai iseinu i miesta apsiputes, bet dbr kitaip, einu sypsaisu, klausai mp3, nemazu garsu kad nieko nesigirdetu aplinkos, nu mano ausines dar triuksma stipriai sumazina, tai kazkaip kaip kitoje erdveje jauties. Svarbu del nieko nesijaudinti. Bet as pvz pats tada stebiu zmones kai bunu apsiputes, nevisada, bet daznai buna kad stebiu zmones labiau nei neparukes. Pries kaledas kaune buvau urmo bazese dovanu ir t.t. visas parukes , o zmoniu pilna tai taip ijungiau save kad visiskai nekreipiau i nieka demesio, 'plauki' ten tarp zmoniu laviruodamas, su ausinem, nieko aplinkos negirdi tik savo megstama muzika ir tokioje minioje nardai ir visai nieko, kanors apziurineji, o pardavejai zinot vis pradeda lyst tai paziurek, pasimatuot, gal kas patinka ir pan. tai mane UZKNISA! Bet buvau parukes, su ausinem ir nieko negirdejau ir visiskai i tuos paradvejus nekreipiau demesiu, jie su manim bando kalbet o as net visiskai nereaguoju i juos, pora kart pastebejau kad kalba kazka man :)
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

gerai sakaj vasara su akiniais nesigruzindavau ;)
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Nu ka as tau galu patart ismok valdit ta busena,dabar kaip supratou is tavo pasakojimo jinai valdo tave bet jei susikoupsi ir pasistenksi suvaldit ja vena karta ,tai viskas buna visai kitai visam laikui tai pakeis tave ir tavo suvokima tos busenos tai kai psihploginis barjeras kuri persokes tesus kelias ir palaimos jousmas,tais momentai nereiketu save gruzint reiketu ismokt tom megautis :D
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

ash ja valdyti galiu.. ;) na bet mane taj uzhgruzina tie zhmones kurie atrodo kad zhiuri kad naciort... ;] poto kol atsigaunu taj vel ruktelt reik :) nu bet atsigausiu gal.. dbr taj neber ishkur geros pasiimti taj jauciu puse meteliu lauksiu.. :(

dar vienas klausimas kam nesunku atsakykit.. zhinot po yputimo buna tokia busena.. hmm kaip cia pavadinus nu tokia tyla pavargimas.. gal galima jos kaip ishvengti? nes man kartais ji uzhknisa.. :} ar cia gal nuo weed`o priklauso?
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Standartinė no_one »

.. nepūsk?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Butina kazkur vaikscioti apsirukius? Jeigu tai tau sukelia neigiamas emocijas, tai koks tikslas pusti? Sadomazochismas?
BOB - Bombs Over Bagdad!
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

;D na taj ash nepuciu ir specialiaj nevaikshtau bet kartais tenka nori ar nenori eiti...
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Tuomet reikia stengtis neprisipust pries tai. O dar geriau putimams paskirt laika, kai nereiks niekur, kai svarbus darbai sutvarkyti, kitu reikalu nera.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Justinas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2007-04-11, 17:41
Reputacija: 0

Standartinė Justinas »

seip jau kuo labiau kreipsi demesi, kad tave stebi, tuo daugiau gruzo bus. geriausia kai su draugais apsiputes vaikstai tarp zmoniu, susiformuoja toks savas ratas ir atrodo, kad aplink nieko nera :)
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

si problema ishpresta :) akiniai labaj gerai padeda :)
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Tipo iputi, ateini raudonom akim i autobusa ir pradedi dairytis aplink kaip labai palevnas jaunuolis? =] Tada nereik stebetis =] Kaip jau sake- zmones ziuriu ir tu ziuri- bet kai susitinka jusu zvilgsniai- tu esi su raudonom stiklinem akim, o ne jie. Tad paliubomu ziures, kas gi cia dors.
Aplamai, tau ne nusispjaut ka apie tave pagalvos praeivis, kurio tu niekada daugaiu tikriausiai nebepamatysi? Plius nieko blogo nepadarei niekam, del ko turetum gailetis, tik iputei- tad ir nesinervink =]]]
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

tiesa sakai :)
menuleigis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2007-02-22, 08:24
Reputacija: 0

Standartinė menuleigis »

as tai nekreipiu i tai demesio.nemano reikalas kad jie i mane ziuri :) lai i save pasiziuri :x:
It makes me wonder
Jahmanas
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2007-08-25, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė Jahmanas »

paprasciausiai man atrodo kad cia tik sawes apgaudinejimas su tais ziurejimais... taip istikruju nera cia tik pats taip ishsigalvoji uzputes.
Paskutinį kartą redagavo Jahmanas 2007-08-25, 18:28. Iš viso redaguota 1 kartą.
:x: Jahmeika is our freedom :x:
Jahmanas
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2007-08-25, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė Jahmanas »

bet cia dar nieko kad tau atrodo kad visi i tawe ziuri... padejas ejni ant visko ir viskas... bet wa man baisiausia tada kai man atrodo kad kazkas is galo seka ir nori pertrenkt per gal ar panasiai.. bet is tikro gale nieko nera. arba tiesiog gliuchina kad paprastas zmogus einantis man uz nugaros nori man pakenkt... tai kaip nugaleti sita baime ? juk neisi padejas ant visko...
:x: Jahmeika is our freedom :x:
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

aj nzn dbr jau rukau kur noriu, yra ten zhmoniu ar nera ir einu kur noriu prirukes nes man p* ant tu zmoniu kurie zhiuri, ar taj neziuri.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Man sestadieni buvo stoga nurove. Nei ten as daug prirukiau, nei per daug prigeriau, ale sedziu namie ir staiga kazkoks ciuvakas uzeina pas mane i kambari, sako hulia cia uzsidares sedi, teko per balkona lipti... As kai sokau, iskart puska i ranka, tai po to visa nakti kas 10 min. vaiksciojau po visus kambarius ir tikrinau. Po to kazkaip pagalvojau, kad to negali buti, apsiraminau, dar parukiau, bet izmienos tai visa nakti kazko kamavo. Bbz zino, gal pilnatis kalta...
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas