Nuotrauka Nuotrauka

Gal žinot, padėkit ;)

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

GLIUKAS! Visus rovė su kuo kalbėjau....... įskaitant ir mane.......
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

akrobaTIK rašė:GLIUKAS! Visus rovė su kuo kalbėjau....... įskaitant ir mane.......
Zinai apsiraminau, kad nurove, nes cia viena pana mane pradejo parint, kad as mol vaiduokli maciau... Jau geriau nurove mane tada, nei gauciau rimtu irodymu, kad jie egzistuoja 8| 8E !(
O kaip tau buvo nurove?
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Visiškai xujova emocinė būklė. Atrodo lyg vieną sekundę viskas gerai, o kitą aš širstu ant viso pasaulio :/ Norėjosi kaukti ir staugti. Susipykau su visais kuriuos vakar mačiau .....
O kodėl gi neegzistuoja ?
Kažkoks keistas požiuris tavo. Kodėl nenori gauti įrodymų ,kad jie egzistuoja ?

Beje ... Prieš savaitę manęs vos neužmušė... Sedėjom ant laiptelių ir gatvė netoli... Marozas priėjo ir sako "Gal turit parūkyt?".
Davėm ir pridegėm. Jis pradėjo vapėt kaip mus gerbia ir t.t
Nueidamas užsiminė ,kad eina žmonių daužyt. Akurat .... Po poros minučių atvažiavo juods golfs, pasisuko su mašina į mus, gazas-dugnas ir piso į tuos laiptus kur sedėjom ........ VOS VOS SPĖJOM PASITRAUKT.... Milisekundės trūko. Ta visa situacija pasirodė laaaaaa-bai baisi, nes tik tik joint'ą buvom parūkę :-] Plius atvažiavo dar mašina su marozais ....
Pabėgom, iškviečiau mentus, supakavo juos. Draugas naktį eidamas namo dar matė kaip traukia mašina iš ten.
Mašinai pizda, supistas visas priekis.
Tas bičiuks stopudov buvo apsipisęs kokio šūdo......
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

(delete)
Paskutinį kartą redagavo Arnas 2009-01-26, 14:55. Iš viso redaguota 1 kartą.
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

akrobaTIK rašė:Visiškai xujova emocinė būklė. Atrodo lyg vieną sekundę viskas gerai, o kitą aš širstu ant viso pasaulio :/ Norėjosi kaukti ir staugti. Susipykau su visais kuriuos vakar mačiau .....
O kodėl gi neegzistuoja ?
Kažkoks keistas požiuris tavo. Kodėl nenori gauti įrodymų ,kad jie egzistuoja ?

Beje ... Prieš savaitę manęs vos neužmušė... Sedėjom ant laiptelių ir gatvė netoli... Marozas priėjo ir sako "Gal turit parūkyt?".
Davėm ir pridegėm. Jis pradėjo vapėt kaip mus gerbia ir t.t
Nueidamas užsiminė ,kad eina žmonių daužyt. Akurat .... Po poros minučių atvažiavo juods golfs, pasisuko su mašina į mus, gazas-dugnas ir piso į tuos laiptus kur sedėjom ........ VOS VOS SPĖJOM PASITRAUKT.... Milisekundės trūko. Ta visa situacija pasirodė laaaaaa-bai baisi, nes tik tik joint'ą buvom parūkę :-] Plius atvažiavo dar mašina su marozais ....
Pabėgom, iškviečiau mentus, supakavo juos. Draugas naktį eidamas namo dar matė kaip traukia mašina iš ten.
Mašinai pizda, supistas visas priekis.
Tas bičiuks stopudov buvo apsipisęs kokio šūdo......
Situacija nemaloni, sutinku, vos neuzmushe. Bet mentus kviest... ka zinau. Jiems ir taip uz savo poelgi atsibalansavo viskas- norejo ciuju jus pagasidnt, o ne uzmust, bet kadangi, kaip sakei, tarciali turbut, neapskaiciavo atstumo ir isipiso. Gan gera bausme uz nora pakenkt zmogui- zmogus issigandes, o tu be tackos. Mentai tai sukos kaip nekaip, j*bariai plotni. Neskambinkit mentams.
Jai marozas sako: aciu uz cigarete, ir sako, kad gerbia- reishkia siandien nieko jums nuo jo nebus, nebent vakare sutiksit girta ir neatpazins jusu =]

Ble, linkiu, kad tau tokiu nesamoniu ir aplamai, kad niekam tokiu nesamoniu gyvenime nenutiktu
cannabinolis
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2007-12-05, 00:15
Reputacija: 0

Standartinė cannabinolis »

idomu filosofija... man asmeniskai nedomina ,,atsilupeliu marozu,, pagarba. Toks jausmas, kad kaltini zmogu, jog mentus iskviete. xexe.... toks toki pazino speju.
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

cannabinolis rašė:idomu filosofija... man asmeniskai nedomina ,,atsilupeliu marozu,, pagarba. Toks jausmas, kad kaltini zmogu, jog mentus iskviete. xexe.... toks toki pazino speju.

A? Man idomu butu suzinot tavo filosofija. Jai nesi shlepete, marozu pagarba niekada nepakenks. Tu neturi but semkiniu-laiptinyniu klano atstovas, arba vaiksciot i sokius su tikslu pasimust. Daugelis augome kiemuose, kur nors koki procenta sudaro marozai. Velgi, jei nesi shlepete, nieko tau marozai nedarys. Cia tu turbut vienas is tu, kuris maroza pamates ieskant pagalbos nepadetum, nes tau jie- "atsilupeliai". O man tai zmones, kurie gyvena MANO rajone, tad turet gerus santykius su marozais nereishkia but marozu, tai reishkia sutart su RAJONU. reishkia laisvai pust rajone, reishkia nebijot prieinanciu prie taves marozu, reishkia nebutina turet 2lt kad negautum i morda, reishkia, kad tu, su savo "Atsilupeliu" filosofija uz mane gausi p*zdy, nors as ir atrodau pagal ju aprashymus ne kaip tikras pacanas. Vyrai supranta vyrus. Bet taipogi vyrai jaucia baime ir tampa gyvuliais, o baimes shaltinis- auka.
Ir cia ne pacanski razgovorai, cia yra gryna tiesa- buvom ten, buvom cia, darem ta, darem ana.

Speji neteisingai, Vatsonai, del to ir nesi Sherlokas.

As nesakau: AKROBATIK, tu lopas, kad iskvietei mentus, tu stukacius ir TAU BUTU P*ZDAAAAAAAAAAAA ZOOOOOONOJ. J*bal as tokius pasisakymus ir t.t. Nebuvau zonoj ir nesiruosiu. Bendravau ir bendrauju su sedejusiais ir tais, kas tikriausiai ses. Istatymai pagal kuriuos gyvena jie- labai liaudishki ir teisingi. Vienintele nehumanine dalis "paniatkiu"- labai grieztos ir skausmingos baudos uz isatymu nepaisyma.
Px, kad marozai, nors gotai, nors banglai, nors isvis sportininkai arba ananistai kokie.
As sakau SAVO nuomone- J*bal mentus su ju narkotiku pardavimu, kontrobanda, ginklu prekyba, melu, shmeizhtu, kyshiais, sudauzytais -gyvenimais nekaltu zmoniu. Mentai - MAFIJA. NAX man MAFIJA kviest i ten, kur turiu problema? Man be mafijos uztenka.

As suprantu ten, ateini i buta ir jis apvogtas. Tada kvieti mentus, ne tam, kad pagautu niekshus, o kad padetu babkes susigrazhint nors kaip. Jai mentu nekviesi, draudimo negausi.
Jai ten matai, kad kazkam xujova, kazka ten presuoja 6 ant 1. Iskvieti mentus ne del to, kad tu turi problema, o del to, kad kai mentai atvarys, nei vienas is tu 6 niekada nepasakys, kad tas, kuri jie spaude kvietiesi mentus, nes jis to paprasciausiai nedare.
O paciam su mentais turet reikalu, kur jie tau realiai padet negali, tai naxuj reikia?
Nu iskviete va zmogus mentus, nu atvare jie- supokavo marozus. O tau geriau? Va tau reliai geriau del to? MArozus isleis kita diena arba ta pacia, jai uzstata paliks, jie vel bus rajone, tik daug piktesni, nei buvo priesh tai. O tau? Tau babkes del to? Tau gyvenimas pailgeja? Tau sveikata pagereja? Va prie ko linkiu- iskvieti mentus- niekas nesikeicia, o jai ir keicias tik 2 valandom, ir po to vel viskas grizta i savas vezhes. Viskas, kas pasikecia- pradedi zmones zydishkai tyliai nekest.
Tai kam tokiais atvejais kviest mentus? Arba ten susimushei. Kam kviest mentus, jai susimushei?
Arba apvoge tave, ir zinai kas. Kviesies mentus???? Ka zinau.. kad tie mentai nieko nepakeicia, jiems nerupi. Sukos mentai.
Nesu marozas, nesu gopnikas, nesu forsas.
Tai o dabar, kokia gi tavo filosofija del to, cannabinoli? Ar tau tik pap*zdet ant marozu, nes jie is taves pusrycius sulej atimineja ir puse tavo cigareciu pokelio suruko? =]
Cia zmones sako, kad as piktas labai bunu. Su sypsena, zmones, su sypsena, patys tik nesiparinkit, kad varau ant jusu, noriu, kad pamastytumete.
Domux
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2004-01-11, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Domux »

Mentai atvaziavo, supakavo priedurnius ir tokiu budu gal but isgelbejo kam nors gyvybe.
:x: I WISH I WAS AS FORTUNATE AS ME :x:
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Gurman, kam tu taip smarkiai tą savo nuomonę primetinėji ? :/ Domux teisingai pasakė dėl ko iškviečiau. Nepagalvojai ? Aš puikiai sutariu su savo miesto žmonėm tik tai įvyko vasarą, o vasarą aš savo miesto nebepažįstu :] Mentai kaip monetos, dvipusės...
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Tokie dalykai labai priklauso nuo zmogaus filosofijos. Koks zmogus taip ir elgiasi. Man buvo panasus prikolas, tik i mus saude. Nu ir nieko mes nekvietem. Po gero pusvalandzio sedejom ir zvengem is likimo poksto. O ten kad isgelbesi kazkam gyvybe iskvietes mentus, tai dar neaisku. Gal cia tik tau asmeniskai skirta duobute tavo kelyje.
P.S. Palaikau Gurmana. ;)
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Domux rašė:Mentai atvaziavo, supakavo priedurnius ir tokiu budu gal but isgelbejo kam nors gyvybe.
tu manai, kad po mentines tie marozai bus daug geresni? Ar "sukos stukaciai rajone, banglai griobani, visus sup*zdinsiu! Ei tu, banglas, turi cigarete, na rukyk nx! E, tu, dai 20centaf. Ka neturi? Rukyk nx! Tu isvis su merga vaikstai, o as is mentines, kaip taip? Ir tu banglas! Rukyk nx!"

O po avarijos be mentu nueitu issiblaive i xata ir su nuleista galva mastytu, kokie jie debilai kad sudauzhe savo vienintele marozovoza.




Akrobatik, as juk nesakau, kad mentu negalima kviest. Butent, mentai kaip moneta, dvipuse, tik manoji puse su ju nesutampa. Tik tiek. Tikrai neturiu nieko priesh zmones, kurie kviecia mentus. As ne ekstremalas radikalas, kuris nori mirties mentams =] As noriu kad mentai kita darba susirastu =]]
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Gal neperkelinek savo gatves bazaru cia i sita foruma nes visur pilna tavo palevos, nesamoningu tekstu, ar tau tai atrodo normalu :idea:
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Kas būtų jei to ar ano nebūtų ? Nieks nežino. Tegu šneka. :]
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Legalus rašė:Gal neperkelinek savo gatves bazaru cia i sita foruma nes visur pilna tavo palevos, nesamoningu tekstu, ar tau tai atrodo normalu :idea:
Perkelinet gatves bazara? Atxodu savo neperkelinek cia =]] As pats zodzio "bazaras" beveik nenaudoju. O tu zinai, kas yra bazaras, ar tau sneket be supratimo irgi normalu yra? Tik nepradek demagogijos.

akrobaTIK, as tau paaishkinau, kad asmenishkai priesh tavo poelgi nieko neturiu, tik pats elgciaus kitaip tokioje situacijoje. Ir ko jus putuojates, kazkaip nelabai kertu =]
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Aš prieš tavo poelgius irgi nieko prieš neturiu :] Viskas gerai. Davaj pys pys! :} Gal esi kada susidūręs su pychu kur kompaktus braižo ? Pas mane toks mieste pasirodė. Tarp dantų negirgžda, tik susitrina į tokią košę.... Ant galiako maišo lieką vos ne porą gramų bbžin kažkokiu dulkių, dulkės - kabina kaip pychas, stipriau... Tarp pirštu trinant pirštai nepatampa lipnūs... Kažkas čia ne to ....
Herb
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2007-11-22, 19:36
Reputacija: 0

Standartinė Herb »

akrobaTIK rašė:Aš prieš tavo poelgius irgi nieko prieš neturiu :] Viskas gerai. Davaj pys pys! :} Gal esi kada susidūręs su pychu kur kompaktus braižo ? Pas mane toks mieste pasirodė. Tarp dantų negirgžda, tik susitrina į tokią košę.... Ant galiako maišo lieką vos ne porą gramų bbžin kažkokiu dulkių, dulkės - kabina kaip pychas, stipriau... Tarp pirštu trinant pirštai nepatampa lipnūs... Kažkas čia ne to ....
gal chimkė jei dulkės lieka kažkokios? 8/
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

... Netikiu chimkės mitais :]
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

akrobaTIK rašė:... Netikiu chimkės mitais :]
gal tiesiog susikristalizaves pyxas labai. Tada tai kif'as, ir pavydziu tau. Tokie pat milteliai, kaip ir ant gridner'io lieka? Vaiksciojom su maisheliu kif'o neseniai, i kiekviena kasiaka iberi po truputi ir i trasa eini =]
O jai milteliai balti lieka, buna kad augintojai imeta tokias baltas granules, kurios sugeria dregme. Tarkim pyxas dar truputi slapias, zmonem nepatiks, o parduot reik greit- imeta tokius i maisha ir kita diena viskas jau putiom buna. Tokiu atsitikymu nemaloniu turejau porakart- is 8 unciju, teko atsikratyt kazkur 10gr shake'o, nes buvo tu granuliu primaishyta kartu su juo maisho dugne.

Bet jai tokie, blizgantys milteliai, tai cia paliubomu kif'as, kristalai.

Bet niekada man kif'as nebraize jokiu pavirsiu. Atsiusk puse gramo =]
Afghan
Naujokas
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2007-10-18, 13:26
Reputacija: 0

Standartinė Afghan »

Del tu mentu tai dauguma zmoniu galvoja ai tiek tos nekviesiu as tu mentu patupesiu kampe kaip pelyte tegul mane palupasina morozai duosiu as jiems po pora lt i diena .. taip ir bijo jie pasipriesint as nemanau kad visas savo problemas tu sugebetum issprest be mentu pagalbos ..pvz sedi kokioi sulei tave koks mokytojas atbaladoja tu jam atgal kerti .. Ir kas liktu kaltas aisku kad tu...Jej mentus kviestus mokytojuj zopa butu jej jam ir nieko nebutu jis myztu tave liest nes zinotu kad tu netylesi ...
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Afghan rašė:Del tu mentu tai dauguma zmoniu galvoja ai tiek tos nekviesiu as tu mentu patupesiu kampe kaip pelyte tegul mane palupasina morozai duosiu as jiems po pora lt i diena .. taip ir bijo jie pasipriesint as nemanau kad visas savo problemas tu sugebetum issprest be mentu pagalbos ..pvz sedi kokioi sulei tave koks mokytojas atbaladoja tu jam atgal kerti .. Ir kas liktu kaltas aisku kad tu...Jej mentus kviestus mokytojuj zopa butu jej jam ir nieko nebutu jis myztu tave liest nes zinotu kad tu netylesi ...
jai yra liudininkai, kad mokytojas kirto mokiniui- nesvarbu, nors mokytoja ir uzdauzhe po to- jis turi but atleistas is mokyklos.
Jai mokytojas mokiniu akyvaizdoje panaudoja fizini smurta priesh savo mokini- tuo atveju jis atsisako savo kaip autoriteto ir mokytojo vaidmens ir priima realios gresmes vaidmeni, tada galima ir paciam APSIGINTI.

Kita vertus- gal mokytojui reiktu pakalbet su mokyklos valdzia arba PACIAM iskviest mentus ant mokinio, kuri jis nori suzhaloti.

Po pora lt i diena marozams? Tai pas tave du variantai- arba du litai marozui, arba mentai? O kaip del to, kad marozui per galva? Ar marozai nelieciamuju kasta yra? Stai ka baime su avim daro.

Da ir marozai jai prasho 2lt, tu jiems normaliai atsakai, nesiduxindamas- nieko tau nebus, dar pats galesi is ju cigaretes paprashyt. Viskas, kuo marozai minta- BAIME. O kad mentus kviest. Va tokiems mentu iskvietimams as moku mokescius savo??????? Kad is vaiko, kuris pats kaltas, kad atsispaudimu padaryt negali ir atsilenkdamas susilenkia, du litus atima kasdien???? Tegu tas vaikas tuos du litukus prie dvieju lituku ir hanteli koki nusiperka.
As nesakau, kad reik but BULIUMI, super BODY BUILDING zmogumi. Turek akyse ugnies, rankoj jegos, balse pasitikiejimo ir niekas taves isvis nelies.


Ir tu taip kalbi- KAMPE SEDET, 2 LITUS DUOT. Nu tai kacialinkis tada, sodink marozus i kampa, xuli jai tu toks LIUTAS mentus kviest? =]]]]]]] Tokie visi protingi ir mandri uz realaus gyvenimo ribu =]]]]]
Ir viakus mokinkit atsikirst gyvenime, o ne stukalint mentams kaip oziukai shashlikiukai.


Ir paredagavimas pabaigai:

Jai norite diskutuoti mentu tema- arba sukurkite tokia tema ir as joje mielai sudalyvausiu, arba rashykit i pm, kur irgi galesime padiskutuot. Basta
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas