Nuotrauka Nuotrauka

"Brain health"

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

"Brain health"

Standartinė kasiakas »

Sveiki, iš karto noriu pasakyti, kad tema ne apie kažkokius kitus drugsus ar kažkokio produkto reklamavimą. Paprasčiausiai manau, kadangi turim visi čia vieną bendrą tam tikra pomėgį, tai turbūt susiduriam ir su panačiom problemom. Apie kokias problemas kalbu, pvz.: cheminių medžiagų arba neurotransmirotių disbalansą smegenyse. Pradėsiu nuo savęs, galbūt mano patirtis kažkam padės.

Konkrečiai pats, buvau susidūręs su didele apatija, motyvacijos stoka, prislėgta nuotaika. Aišku kol pūsdavau, viskas OK, bet kasdieną pūsti negalėjau, todėl nepūtimo dienos būdavo švelniai tariant tikras šūdas. Vėliau nutariau sustabdyti santykius su MJ ir apsitvarkyti gyvenimą, kuris akivaizdžiai buvo pradėjęs eiti šaibom dėl mano stouneriško gyvenimo būdo. Kai nustojau rūkyti, patyriau visišką crash'ą. Maniau, kad batai man, susivariau juodai per tuos rūkymo metus ir liksiu apatiška be motyvacijos depresuojančia daržove. Aš manau daugelis stonerių su tuo susidūrę yra savo gyenime. Kažkaip viskas buvo nustoję teikti malonumą. Tokia 'numb' būsena visą laiką. Net buvau sumąstęs, kad reikės eit pas psichologą, gaut kažkokių antidepresantų ar panašaus mėšlo. Tačiau žiauriai šito nenorėjau, nes žinau, kad tai yra nieko gero. Tada pradėjau domėtis kas man yra, kaip kiti ex stoneriai išgyveną šį etapą, kol atsistato, o pasirodo jis gali trukti ilgai, kol "išsivalysi" ir pradėsi jaustis normaliai. Gal papasakosiu smulkiau kas mane kamavo be apatijos ir motyvacijos trūkumo. Prie viso to prisidėjo ir žiauri "social anxiety", minčių neskaidrumas, buvau išneštas taip žiauriai į kosmosą, kad negalėjau palaikyti kokybiško pokalbio su žmonėm, ypač rimto pokalbio. Kiek iš savo "tyrimų" supratau, problema tame, kad per savo pūtimo metus, nuslopinau savo smegenyse dopamino atsargas/gamybą. Būtent jis atsakingas už motyvacijos/apdovanojimo geru jausmu atlikus kažką mechanizmą. Todėl ir atrodo viskas neįdomu, esi daržovė mieganti. Dar yra rašoma apie serotoniną, bet į jį taip giliai nesigilinau.

Taigi, atradau tokį dalyką, kaip šias chemines medžiagas smegenyse galima atstatyti naturaliai, be jokios chemijos. Tai tam tikros amino rūgštys. Tarp kitko jos yra labai "underrated" ir mažai kas žino. Galbūt todėl, kad naudingiau jeigu žmonės rys vaistus. Konkrečiai dopaminui, tai L-tyrozinas, serotoninui - 5HTP. Šios rūgštys, skirtingai nei įvairūs antidepresantai, kurių veikimo principo nepaaiškinsiu, yra šių neurotransmitorių prekursoriai, t.y. jos patekusios į mūsų organizmą tiesiog virsta šiomis medžiagomis, dopaminu arba serotoninu. Pats dėl 5HTP negaliu daug kažko pasakyti, nepajutau nieko ypatingo nuo jo. Prasidėjo tik labai ryškūs sapnai, kas įprasta jį vartojant, geresnis miegas. Bet kažko daugiau tai nepasakyčiau, gal daugiau jo reikėjo gerti.

Bet va L-tyrozinas tai atrodo yra raktas į mano laimę. Geriu jį jau 3 sav. Iš pradžių nepajutau nieko ir maniau nieko gero ir nebus. Tačiau ar jam reikėjo laiko suveikt, ar sutapo su tuo momentu kai pradėjau jo gerti didesnėm dozėm, bet paskutinę savaitę jaučiuosi kaip ant sparnų. Veikiu, darau, turiu kalną motyvacijos ir esu superinės nuotaikos. Mintys tokios aiškios kokios senai nebuvo, social anxiety išgaravo, galiu bendrauti su žmonėm be jokio parinimosi, netgi jaučiu malonumą tai darydamas ir noriu to, ko seniau vengdavau. Ir jis veikai stimuliuojančiai, todėl prieš miegą nepatartina jį gerti. Praeitą dieną šiek tiek testavau, ir suvartojau kiek daugiau nei įprastai, tai galiu pasakyti, kad poveikis primena stimuliantų poveikį, lyg amfetamino. Tiek daug energijos turėjau, kad po darbo vakare pasidariau tiek visko, kiek per savaitę vargu ar būčiau sugebėjęs.Ir užmigt niekaip negalėjau iki 3h :D. Darbe taip pat sukuosi kaip užsuktas, nors iki šiol marinuodavau laiką ir laukdavau kada grįšiu namo toliau vegetuot.

Atrodo daug čia prirašiau, jei kam nors įdomu, galim padiskutuoti plačiau, pasidalinti patirtim jeigu kasnors ęsate susidūrę. Konkrečiai mane, labiausiai dabar domina galimi šalutiniai poveikiai, jeigu jų yra.

DAR KARTĄ NORIU PAKARTOTI: tai ne kažkokios chemijos ar preparatų reiklama. Tai amino rūgštys, jas mes gauname su maistu. Konkrečiai L-tyrzinas su kokiais produktais gaunamas dabar nepasakysiu, googlint reikia, kam įdomu, tas taip ir padarykit. Paprasčiausiai organizmas iš maisto tiek šių rūgščių, kad būtų apčiuopiamas rezultatas, nesugeba pasisavinti. Vartojant gryną, jaučiamas efektas.
Anonymous

Re: "Brain health"

Standartinė Anonymous »

Geras. Reikes isbandyti :-D tie papildai geras daiktas. Pats vartoju gryna zensenio ekstrakta miltu forma, resveratroli kaip antioksidanta, damiana, maca, mate, semenu alieju ir vitaminus. Ir viska pakankamai dideliais kiekiais. Mano kasdieniai buffai. Labai sirdis sustiprejo. Anksciau permusimai budavo, o dabar is viso retas tvarkingas pulsas. Tie superfoodai suaktyvina visa organizma. Sustiprina organizmo funkcijas. Padidina atsparuma stresui. Atpalaidoja ir stimuliuoja. Miegas geresnis. Jegu daugiau atsiranda. Nuovargis nebe taip ima. Simuliuoja ne tiek kiek ta amynke, bet pastebimai gerai. Numusa depresija, tampi motyvuotas :-D geras, kad pasidalinai. Reikes pamastyti apie galimybe isigyti :-D
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: "Brain health"

Standartinė WTČ »

su rukymu jokiu papildu nepatarciau kas susije su smegenu veikla skatinanciais vartoti :)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: "Brain health"

Standartinė kilmantas »

man visiškai tas pats, kas tau. nebegaliu su žmonėm palaikyt ilgesnio pokalbio, vengiu jų, nors anksčiau toks nebuvau. neskaitant darbo,beveik niekur nebeišlendu su kuo nors susitikt kažką veikt, smagiausia vegetuot saugiai namie. bet užtat prisiverčiu sportuot, energijos suteikia, taiso situaciją.

ar visai atsisakei MJ, ar derini su Tirozinu?
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: "Brain health"

Standartinė kasiakas »

Ne, nederinu MJ su l-tirozinu. Atsisakiau siuo metu visiskai MJ. Ir nezinau kada prie jos sugrisiu. Galbut kai susitvarkysiu savo gyvenima i toki koki noriu gyventi. Nerukau jau keleta men. ir pradedu vel dziaugtis paciu gyvenimu ir ivairiom kasdienem smulkenom. Kai pusdavau, tai gyvenimiski dalykai visiskai nestimuliavo ir buvo neidomus, norejosi tik papust ir skraidyt tam savo kosmose, nagrinet pasaulio paslaptis ir panasia mistika uzsiimt. Isore nedomino. Galejau vegetuot apkiautes kaip bomzas ir nesukt galvos. Bet supratau, kad netaip noriu praleisti savo jaunyste, todel MJ atsisakau dabar. Nesakau, kad ji kazkoks blogis, anaiptol, tai labai geras augalas, paprasciausiai as per daug piknaudziavau ir per daug i ja susitelkiau nebekreipdamas demesio i nieka ir taip supisau save. Kol papusdavau seniau tik koki karta ar du i men, tai buvo super. Kol neperejau i beveik dayly use.

Beje metimo laikotarpiu karta slystelejau draugu kompanijoj ir patraukiau kelis dumus. Reakcija buvo ziauri, nezinau ar tai susije su tuo, kad geriau sitas amynkes skatinancias smegenu veikla, ar pats organizmas norejo parodyt man, kad jau gana, nes nuo tu keliu dumu patyriau tokia panikos ataka, kokios senia nepamenu :D. Sirdis maniau isiples is krutines, buvo pradeje ir gliucint, patyriau lengvas vaizdines ir garsines haliucinacijas. Visiskai nekontroliavau savo minciu, buvo ziaurus diskomfortas ir MJ man po sito neikis siuo metu niekas :D. O esu atrukes apie 5 metus. Po sito tik pasitvirtinau sau, kad viskas, stonerio epocha baigesi
Vartotojo avataras
lentusas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2015-07-23, 21:36
Reputacija: 0

Re: "Brain health"

Standartinė lentusas »

eh.. tapati situacija ir pas mane ir turbut pas daugeli kitu. Tikrai su sia busena gyvent neimanoma. anksciau vis 'darydavau' break'us, nu bet zinot gi kaip buna:
- Alio
- varom?
- tuoj

tuom ir baigiasi mano break'ai, puciu apie gerus metus jau, taip pats kaip ir tamsta autorius domejausi visu situ 'negalavimo' priezastis, taip tai sutrikus dopamino issiskyrimo veikla. Kaip matau L-tyrzinas amino rugstis, tai turetu pardavynet ja sporto prekiu parduotuvese? reiks paieskot butinai ir jo isigyt. Taip pat mintis buvo uzsukt pas psichologa, bet turiu problema, as ju nepernesu kaip zmoniu dirbanciu savo darba.. labai keista situacija, kai jie sneka su manim, as mintyse jau esu nuspejas ka jie pasaskys, ar kaip man ka daryt, visus dalykus zinau ka jie ten sneka, delto neverta. O nueit pas psichologa del antidepresantu, tai aciu ne - ir taip chemijos i organizmus prikemsam, tai dar ir antidepresantus vartot jau butu per daug zalos organizmui, cia vaistai tapimui zombiui, nieko daugiau. Jie negydo, o laikinai suteikia ramia busena kol juos vartoji, tiek ziniu is tu antidepresantu, o nuo siandien reik det stopa ant putimo, geram menesiui. Ieskokit galimybiu - iseiciu, :geek: :geek:

dar klausimas del l-tyrzino, kai pradejai gert sias aminkes, kiek laiko jau buvai ne putes?
gal jau laikas daryti permainas..?
Blogas apie CBD Aliejų
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: "Brain health"

Standartinė kasiakas »

Sporto prekiu parduotuvese kaina uzlauzta, apie 20e 100kaps. Pirkau ebay, 180 kaps apie 10e gavosi ;).

Pradejau vartot gal po men nustojus pust. Nes buvau visiskoj zopoj, po darbo galedavau gulet tik kaip invalidas prirakintas prie lovos ir nolifint youtubej. Nieko nenorejau veikt. Todel emiausi paiesku kas man galetu padeti ir kas man yra. L-tirozinas pasirode kaip issigelbejimas. Antidepresantu kategoriskai nenorejau, nes man tai neiseitis atrodo, kadangi jie tik paslepia problema, tampi zombiu apglusintu ir veliau tik dar blogiau. Arba teks ryt juos visa gyvenima, o nutraukimas irgi nekoks. Nebent jei jau yra labai rimtu psich problemu, tada gal ir reikia tos chemijos. Bet as esu tikras, kad esu sveikas ir tik reikia atstatyti suvaryta smegenu bukle:)
Vartotojo avataras
lentusas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2015-07-23, 21:36
Reputacija: 0

Re: "Brain health"

Standartinė lentusas »

na sekmes tau, jau uzsisakiau - nuo ryt pradedu terapija : D
gal jau laikas daryti permainas..?
Blogas apie CBD Aliejų
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: "Brain health"

Standartinė kasiakas »

Sekmes ir tau :) man reikalai jau pasitaise 100% nemaniau, kad paprastos amino rugsteles pagalba galima taip lengvai isbrist is vegetavimo :D
flukis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2010-08-30, 14:52
Reputacija: 9

Re: "Brain health"

Standartinė flukis »

O nepagalvojai, kad del tu aminkiu organizmas pripras is negamins dopamino? Geriau eik sportuot, uzsiimk kokia veikla ir naturaliai prigamins smegenis dopamino.
Vartotojo avataras
lentusas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2015-07-23, 21:36
Reputacija: 0

Re: "Brain health"

Standartinė lentusas »

flukis rašė:O nepagalvojai, kad del tu aminkiu organizmas pripras is negamins dopamino? Geriau eik sportuot, uzsiimk kokia veikla ir naturaliai prigamins smegenis dopamino.
tokie produktai lietuvos rinkoje yra parduodami sertifikuoti ir patikrinti, bei saugus, organizmas prie amino rugsciu priprast negali niekaip, nes tai nei skatintojai nei stimuliantai, tai naturalios medziagos kuriu su maistu galim gaut. Vitaminai kitaip sakant, durnas ir prie vitamino c pripras :D :D :]
gal jau laikas daryti permainas..?
Blogas apie CBD Aliejų
flukis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2010-08-30, 14:52
Reputacija: 9

Re: "Brain health"

Standartinė flukis »

Amino rugstys patekusios i kuna virsta dopaminu? As teisingai supratau? Nesvarbu, kad amino rugstys naturalios, esme, kad organizmas dideliais kiekiais gauna, dopamina. Todel smegenys pradeda mazinti jo gamyba. Kaip tu gali sakyti, kad tai ne stimuliantas?. Kuo daugiau dopamino smegenyse, tuo esam laimingesni, motyvacija didesne.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: "Brain health"

Standartinė kulturingas »

as galiu 100% pasakyti, kad OP cia debilu iesko savo religijai.

kasdien nepute, stonerio gyvenimas, ir t.t. cia debilu ieskotojo zargonas.

normalus teisininkai/architektai/programuotojai/direktoriai ruko kasdien per pietus, ruko po darbo, ir to nesureiksmina.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: "Brain health"

Standartinė G. »

seni, gal tau ne putimas, o "Fenilketonurija - įgimta genetinė liga, pasireiškianti tuomet, kai žmogaus organizme trūksta fenilalaniną skaidančio fermento." ? nes kulturingas teisingai sako. Bet siaip tai suprantu, ka tu ten ir kodel geri. Chemija ir t.t. tai irgi tiesa. Jeigu tau atrodo, kad geriau buna kai neputi - nepusk. Jeigu geriau bus ir be to nereceptinio ritalino, tai ir jo nevartok. O šiaip tai tavo reikalas kaip ir ką daryti su savo gyvenimu. Visi turim tikslus, kažko siekiam. Tiesiog gal ne vietoj ir ne laiku būnat kai pučiat? Vistiek pasislėpę, turit kažkur lėkt skubėt ir pan.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
lentusas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2015-07-23, 21:36
Reputacija: 0

Re: "Brain health"

Standartinė lentusas »

flukis rašė:Amino rugstys patekusios i kuna virsta dopaminu? As teisingai supratau? Nesvarbu, kad amino rugstys naturalios, esme, kad organizmas dideliais kiekiais gauna, dopamina. Todel smegenys pradeda mazinti jo gamyba. Kaip tu gali sakyti, kad tai ne stimuliantas?. Kuo daugiau dopamino smegenyse, tuo esam laimingesni, motyvacija didesne.

ne, velgi, nesupranti reiksmes amino rugstys, tai (maisto papildai). Tu lygini "steroidus su maisto papildais". tirozinas kaip ir kitos a.rugstys nevirsta kazkokiu hormonu ar dar kuo, amino rugstys padeda vykti sintezems, siuo atveju tirozinas labiausiai itakoja neuromediatorius,noradrenalina, ir dopamino sintezes. Smegenys tiesioginio dopamino juk negauna. Ir tai ne stimuliantas, stimuliantas yra pvz amfa ar dar kokia hirne nuo kurios itakoja dopamino ir kitu cheminiu junginiu gamyba
gal jau laikas daryti permainas..?
Blogas apie CBD Aliejų
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: "Brain health"

Standartinė G. »

Natural L-Tyrosine Foods:

Seaweed
Egg Whites
Cottage Cheese
Salmon
Turkey
Pumpkin Flesh
Pork
Mustard Greens
Chicken
Buffalo
Cod
Tuna
Sesame Seeds
Kidney Beans
Spinach
Avocado
Banana
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: "Brain health"

Standartinė kilmantas »

kaip tik svarsčiau apie šitą reikalą, kad susitvarkyt gyvenimą ir kopt aukščiau.
http://www.vice.com/read/taking-modafin ... nchiesfbus
(taip, G, čia Ritalinas)
bet kadangi nėra tyrimų ilgalaikiui poveikiui ir side efectams nustatyti ir išvis, iki galo nežinoma, kaip jis veikia, ant savo galvos rizikuoti nenoriu. Gyvenime turbūt labiausiai bijau sunkios depresijos formos, kai 1/3 pacientų išvis neišgydomi.

Bet va, radau, kad Tyrosine yra kažkas panašaus į aprašytą vaistą, tai kai tik išgooglinsiu jo sąveiką su savaitgaliniais parūkymais, iškart užsisakysiu. Kadangi dar ir gana aktyviai sportuoju, rezultatas turėtų būt osom
gemini
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 322
Užsiregistravo: 2014-04-25, 08:26
Reputacija: 15

Re: "Brain health"

Standartinė gemini »

"LAMININE" yra tokie maisto papildai. Teko isbandyti savo aplinkoj. 2zmones vartodami siuos papildus isbrido is depresijos. Pats nebandes. Bet butinai pameginsiu ir yvertinsiu. Siaip aprasymas labai graziai atrodo. Atliktos 8 klinikos. Teigiama, kad tai alyernatyva antidepresantams.

Ps. G. Kad su maistu surinkri reikiama kieki vitaminu ir amino rugsciu, turetum valgyti daug ir ziureti ka valgai, nes maiste ju kiekiai praktiskai niekiniai. Todel ir reikalingi papildai.
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: "Brain health"

Standartinė Anemone »

G. rašė:Natural L-Tyrosine Foods:
Seaweed
:rofl:
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: "Brain health"

Standartinė WTČ »

hobomon rašė:
G. rašė:Natural L-Tyrosine Foods:
Seaweed
:rofl:
juros dumbliu nesi ragaves gal?
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Rašyti atsakymą