Nuotrauka Nuotrauka

Ką darom su lapais?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė THCholic »

:D :D :D
barzuli, štai tavo tikrasis snukelis ir prasišvietė. Gerai kad išmynei, nereik čia tokių kaip tu niekam. O kad niekini Lietuvių kalbą (aplamai betkokią kalbą) - tu tik save taip žemini ir rodai, kad esi atsilikęs moralinis čmo. Tikiuosi tu ir negrįši čia, o jei ir grįši - linkiu tau neužsibūti ;)
Šiaip palinkčiau ir dar daug gerų dalykų, bet tai tik mano karmą pagadintų :) Todėl gal palinksiu tik sėkmės ir kad tavo snukio Lietuvoj daugiau nebebūtų niekada :D
Beje, rekomenduoju būtent tau paskaityti knygą "Достаточно общая теория управления - Постановочные материалы учебного курса
факультета прикладной математики — процессов управления Санкт-Петербургского государственного университета (1997 — 2003 гг.)".
Tau reikia susistatyti mintis į vietas ir suprasti kas esi. Nes dabar tu tik apgailėtina šiukšlė, blaškoma vėjo.
Anonymous

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Anonymous »

marimar rašė::D :D :D
barzuli, štai tavo tikrasis snukelis ir prasišvietė. Gerai kad išmynei, nereik čia tokių kaip tu niekam. O kad niekini Lietuvių kalbą (aplamai betkokią kalbą) - tu tik save taip žemini ir rodai, kad esi atsilikęs moralinis čmo. Tikiuosi tu ir negrįši čia, o jei ir grįši - linkiu tau neužsibūti ;)
Šiaip palinkčiau ir dar daug gerų dalykų, bet tai tik mano karmą pagadintų :) Todėl gal palinksiu tik sėkmės ir kad tavo snukio Lietuvoj daugiau nebebūtų niekada :D
Beje, rekomenduoju būtent tau paskaityti knygą "Достаточно общая теория управления - Постановочные материалы учебного курса
факультета прикладной математики — процессов управления Санкт-Петербургского государственного университета (1997 — 2003 гг.)".
Tau reikia susistatyti mintis į vietas ir suprasti kas esi. Nes dabar tu tik apgailėtina šiukšlė, blaškoma vėjo.
Bet tu realus idiotas esi... Del tokiu kaip tu aš ir nekenčiu lietuvos kaip valstybės, ( bet ne Šalies, nes kaip Šalis tai yra mano proteviu žemė) , bet tau nėra skyrtumo tarp valstybes ir Šalies, o į ja aš kad ir atvažiuosiu tai nepergyvenk ilgai tikrai šyknaskileje neužsibusiu , o ir tik gymines aplankyti ne daugiau . Aš nevienus metus gyvenes esu ES ir pamaišes ja esu, man patinka klajokliškas gyvenimas, nes bent nereike klausyti idiotu ir kas svarbiause moketi mokesčiu lietuvai kaip valstybei.....Aš niekad neslepiau kad man susikirstimas pagal valstybes nepatinka, nes valstybe yra tas pati nusikalstmas organizuotas susivienyjimas tik tiek kad ja prypažysta kitos nusikaltamos grupuotes kaip legative, šytas pažiuras nekarta esu išdestes neturiu aš vergo mentaliteto jai nori žinoti......
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė THCholic »

tu pats esi savo trūkumų vergas ir nieko daugiau. Lietuva rašosi iš didžiosios raidės, čia pirma. Antra - pats parašei kad niekini būtent kalbą. Trečia - tu toks visur būsi šiknaskylėje, nes tavo anarchizmo suvokimas yra kreivas ir tu išvis nesupranti kokiam tu pasaulyje gyveni. Kitus kaltini, ožiais vadini nors net nežinai kas per žmonės, o savo asilo natūros nematai. Matyt neduota matyti, barzai.
Nepatinka jam mat :D O ką tu padarei kad viskas būtų kitaip barzai? APsišikai ir pabėgai, va ką tu padarei. Todėl čiaupk savo pyrago skylę ir atsimerk plačiau.
Paskaityk tą knygą būtinai.
Kaukas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2015-10-08, 11:08
Reputacija: 0

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Kaukas »

Legalus visam savo gražume :V:
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė THCholic »

Kaukas, normaliai :D Tuoj viską pravalys, mane užbanins ir toliau viskas bus tylu - ramu :D
Anonymous

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Anonymous »

buožė rašė:tu pats esi savo trūkumų vergas ir nieko daugiau. Lietuva rašosi iš didžiosios raidės, čia pirma. Antra - pats parašei kad niekini būtent kalbą. Trečia - tu toks visur būsi šiknaskylėje, nes tavo anarchizmo suvokimas yra kreivas ir tu išvis nesupranti kokiam tu pasaulyje gyveni. Kitus kaltini, ožiais vadini nors net nežinai kas per žmonės, o savo asilo natūros nematai. Matyt neduota matyti, barzai.
Nepatinka jam mat :D O ką tu padarei kad viskas būtų kitaip barzai? APsišikai ir pabėgai, va ką tu padarei. Todėl čiaupk savo pyrago skylę ir atsimerk plačiau.
Paskaityk tą knygą būtinai.
O tu bent žinai kelinta karta mes su marimar susikapojome? Taip mes su juo susiriejome ne čia kur visi mato, ir aš jam esu išdėstes kodėl aš ji ožiu laikau, o aš ir neapsišykes is lt pabegau, o mažosiom aš is principo rašau (kodėl tada Šalis is dydžiosios?) ir tu pats čiaupk savo subinės skyle ir ka aplamai žinai apie mane ką aš padariau? Ko nepadariau? Dėl kokiu priežasčiu emigravau ? Tuo labiau nebepirma karta , pas mane jokiu uodegu nėra
Savo aš bausme atlikau , tai ir manes čia nelaike niekas ....
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Anemone »

Siaip as nesiremiu tuo cervantesu, apskritai ka kalbu yra ne vienu saltiniu remtasi, o begalemis skaitytu forumu, kitu visokiu moksliniu darbu turiniu, nes vienu saltiniu remtis yra neapdairu ir neismaneliska... O patirtis yra be galo svarbi, ir kas sako priesingai, tai tikrai dauztas, nieko asmenisko, bet rimtai, patirtis yra neikainojamas dalykas, nesvarbu ar tu viska esi perskaites ir viska zinai, bet jeigu tik keleta kartu auginai, nelabai ka gali mokyti, ir negali buti jokiu pavyzdziu ar autoritetu.

Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė THCholic »

barzai - Tu jau sakei kodėl :) Todėl kad tau teisinė sistema nepatinka ir sakei kad minsi ten kur galėtum didesnį kiekį auginti :) Štai ką tu sakei :) Ir jei čia tavo protvių žemė - kokio bybio tu iš jos slides sutepei, a? Dėjau aš ant to kad tu mane ožiu vadini, dėjau ant tavęs ir tavo nuomonės, išslydai ir gerai, tikiuosi kad ten kur sėdi nesijusi ne savo vietoj. Kodėl išslydai - neįdomu. tavo reikalas. tu visur nuotykių savo subinei susirasi, nes smegenų neturi ryškiai, kad gyvent kaip norisi ir nedrebėt dėl savo įrašų forumuose.
Knygą skaityk sakau, intelekto liekanas bandyk savo prikelt.
Suskis :D

hobomon - kurioj vietoj tu matai autoritetus? Tiesiog aš jau 5 pilnus ciklus pravedžiau su defoliacija konkrečiai (apie ją gi kalbėta buvo), ne visi iš jų buvo sėkmingi, kai kada smarkiai ir persistengiau, kol radau tą aukso vidurį. Darant su protu - defoliacija puikus įrankis, kuriuo naudodamasis gali gauti tikrai gerą rezultatą. Rašė čia apie automatus - mano 130g iš mažos dėžutės buvo kaip tik nuo automato, naudojau laibai saikingą defoliaciją, čia buvo atrodo ir dienoraštis, kuriame daug kas tiktai matė kaip atrodė krūmelis.
Nesakau kad tai BŪTINA daryti, tikrai ne, bet smerkti tai kaip metodą negalima, tai puikus metodas, jei daromas su protu ir remiantis kokia tai patirtimi. Dabar va eina 6 ciklo vegetacijos mėnesiukas į pabaigą, turiu nuostabų tankų krūmelį kolkas mažiuką, bet iš jo išaugs rezultate puikus krūmas, jei čia besitūsinsiu - gal ir trumpą dienoraštį - santrauką įmesiu. Svarbiausia nebūti kategoriškam savo kalboj. VA tas kategoriškumas ir žudo, tiesiogine prasme :)
Paskutinį kartą redagavo THCholic 2015-10-14, 19:12. Iš viso redaguota 1 kartą.
Kaukas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2015-10-08, 11:08
Reputacija: 0

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Kaukas »

Anonymous rašė:
buožė rašė:tu pats esi savo trūkumų vergas ir nieko daugiau. Lietuva rašosi iš didžiosios raidės, čia pirma. Antra - pats parašei kad niekini būtent kalbą. Trečia - tu toks visur būsi šiknaskylėje, nes tavo anarchizmo suvokimas yra kreivas ir tu išvis nesupranti kokiam tu pasaulyje gyveni. Kitus kaltini, ožiais vadini nors net nežinai kas per žmonės, o savo asilo natūros nematai. Matyt neduota matyti, barzai.
Nepatinka jam mat :D O ką tu padarei kad viskas būtų kitaip barzai? APsišikai ir pabėgai, va ką tu padarei. Todėl čiaupk savo pyrago skylę ir atsimerk plačiau.
Paskaityk tą knygą būtinai.
O tu bent žinai kelinta karta mes su marimar susikapojome? Taip mes su juo susiriejome ne čia kur visi mato, ir aš jam esu išdėstes kodėl aš ji ožiu laikau, o aš ir neapsišykes is lt pabegau, o mažosiom aš is principo rašau (kodėl tada Šalis is dydžiosios?) ir tu pats čiaupk savo subinės skyle ir ka aplamai žinai apie mane ką aš padariau? Ko nepadariau? Dėl kokiu priežasčiu emigravau ? Tuo labiau nebepirma karta , pas mane jokiu uodegu nėra
Savo aš bausme atlikau , tai ir manes čia nelaike niekas ....
Barzas marimaro klausia ar šis(marimaras) žino kelinta karta jis(barzas) su marimaru susikapoja...

Nepripūtęs nesuprasi :] :D :V:
Anonymous

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Anonymous »

hobomon rašė:Siaip as nesiremiu tuo cervantesu, apskritai ka kalbu yra ne vienu saltiniu remtasi, o begalemis skaitytu forumu, kitu visokiu moksliniu darbu turiniu, nes vienu saltiniu remtis yra neapdairu ir neismaneliska... O patirtis yra be galo svarbi, ir kas sako priesingai, tai tikrai dauztas, nieko asmenisko, bet rimtai, patirtis yra neikainojamas dalykas, nesvarbu ar tu viska esi perskaites ir viska zinai, bet jeigu tik keleta kartu auginai, nelabai ka gali mokyti, ir negali buti jokiu pavyzdziu ar autoritetu.

Patirti ir igausi tik praktikuodamas, ypač vertinga patirtis bus kada tu realiai jieškosi pagal savo pačio auginima ir labiause tau pačiam tinkanti, ir patirtis yra geriause ne ant vienos tehnologijos atsisedus, kaip marimar ( dabar buože persivadino iš pradžiu nepastebejau) o andant ir jieškant iškeliu tehnalogiju . aš pagal save radau butent SOG ( bet aš esu išbandes ju daug ir dydelius medžius esu užaugines kas iš ekonomines puses pagal finansus manes netenkino ( sanaudos buten elektros trašos ir pan)) , apšvietimai visi išbandyti yra , ir aš stengiuos auginti pigu pagal sanaudas visas, bet kokibiška, aš nekarta esu rašes kad trašu dydeliais kiekiais nesu megejas naudot ( aplamai labiau vertinu gryna organika ,aš daugiau gurmanas esu vertinu skoni , kvapa ) o ir patirtis pas mane nera maža tiek indoore tiek outdoore, nors labiau vertinu indoora nes jame ištysus metus auginti galima , o be to pačiose atliekose kurios netinka rukimui lieka labai daug fosforo kuri galima kaip organine traša vel naudoti ( bet čia soile tik tiks).....
Paskutinį kartą redagavo barzas 2015-10-14, 19:19. Iš viso redaguota 1 kartą.
Anonymous

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Anonymous »

Kaukas rašė: Barzas marimaro klausia ar šis(marimaras) žino kelinta karta jis(barzas) su marimaru susikapoja...

Nepripūtęs nesuprasi :] :D :V:
nepastebejau kad pasikeite nika nes dar valanda buvo atgal marimar,
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė THCholic »

barzai, meluoji :) Visi išbandyti apšvietimai? Ką reiškia žodis "visi"? :D
Beje, ar pastebėjai, kad pats "užtarėjų ieškai" jau? Man tave jau galima ožiu pradėt vadint irgi? :D :D :D
SOG puikus metodas, tikrai. Jei gerose rankose. Jei turi tam sąlygas. Sudėtingesnis kažkiek nei paprastai augalas nuo sėklos ir su LST/defoliacija. Bet tikrai neprastas. Tik prie ko čia tai ? :D
Darai pažangą, mažiau mėtaisi mintimis :) Pagirtina :)
Perskaityk tą knygą, pamatysi dar ačiū pasakysi kad prirodžiau. Aš labai labai rimtai :)
NIcką jo, pasikeičiau :) Šovė į galvą mintis ir nenumaldomas noras :D Negalima? :D

P.S> kaip jums diskusija apie lapukus? :D

Beje barzai, apie markizą: jis nebuvo išbanintas iškart, o prisirinko perspėjimų už floodą. Kaip moderatorius privalėjau duoti jam tuos perspėjimus, pelnytai. + jis darė komerciją čia. + dienoraščiai jo tikrai buvo šūdini. Viską teisingai aš padariau. O va tu man diskusijos metu baną davei už RASIZMĄ :D :D :D

barzai, your shit is weak...
Paskutinį kartą redagavo THCholic 2015-10-14, 19:32. Iš viso redaguota 3 kartus(ų).
Kaukas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2015-10-08, 11:08
Reputacija: 0

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Kaukas »

Anonymous rašė:
Kaukas rašė: Barzas marimaro klausia ar šis(marimaras) žino kelinta karta jis(barzas) su marimaru susikapoja...

Nepripūtęs nesuprasi :] :D :V:
nepastebejau kad pasikeite nika nes dar valanda buvo atgal marimar,
Kaip ir tu prieš minute buvai Barzas, o ne kažkoks tai anonymausas.

Nuo ko slepiesi Žmogau?
buožė rašė: P.S> kaip jums diskusija apie lapukus? :D
Tema visiška nesąmonė, tai nėra to jausmo, kad negražu teršti. Pasekmes matom :D
Paskutinį kartą redagavo Kaukas 2015-10-14, 19:44. Iš viso redaguota 1 kartą.
Anonymous

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Anonymous »

buožė rašė:barzai - Tu jau sakei kodėl :) Todėl kad tau teisinė sistema nepatinka ir sakei kad minsi ten kur galėtum didesnį kiekį auginti :) Štai ką tu sakei :) Ir jei čia tavo protvių žemė - kokio bybio tu iš jos slides sutepei, a? Dėjau aš ant to kad tu mane ožiu vadini, dėjau ant tavęs ir tavo nuomonės, išslydai ir gerai, tikiuosi kad ten kur sėdi nesijusi ne savo vietoj. Kodėl išslydai - neįdomu. tavo reikalas. tu visur nuotykių savo subinei susirasi, nes smegenų neturi ryškiai, kad gyvent kaip norisi ir nedrebėt dėl savo įrašų forumuose.
Knygą skaityk sakau, intelekto liekanas bandyk savo prikelt.
Suskis :D
Tu reliai esi daunas, pas pati smegenu yra trukumas, o ir žinok gyvenimas yra ne tik lt teritorijoje , o be to aš laviravima pakankamai gerai isigilinau ir ji išnaudoti išmokau, ne tik per ta laika kol atlikinejau bausme, bet ir iš ankstesniu laiku, tu man prykišaui atseit aš rašau su klaidom, nu tai yra ir jau ipratimo reikalas nes aš realiai nesitengiu taisiklingai rašyti , nors atsikratyti per tiek metu laužytos kalbos butu sunku, ne delto kad aš nemoku jos, aš juk užaugau čia ir dali mokslu savuju aš esu LT baiges, tai kalba aš žinau, bet man net netaisiklinga kalba suteike kartais privaluma, nes taip nuvertina mano realias žinias ir tave laiko neišsilavinusiu, iškarto nurašo kas padeda laviruoti, aš esu dvie tautu atstovas, bet nuo mažens negalejau pritapti nei prie rusu nes motina pagal tautybe lietuve, nei prie lietuviu nes tevas pagal tautybe rusas savaime suprantama ir pas mane vardas pavarde rusiški, aš išmokau išlaviruoti iš tokiu situaciju , net ir iš tavo pasakimu ( rašlevu) tu bandai statyti save auksčiau manes nors grečiause mažai esi mates pasaulio ir suvokimas pas tave yra tik apie savo pačio kaima.....
Kaukas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2015-10-08, 11:08
Reputacija: 0

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Kaukas »

Anonymous rašė:Tu reliai esi daunas, pas pati smegenu yra trukumas, o ir žinok gyvenimas yra ne tik lt teritorijoje , o be to aš laviravima pakankamai gerai isigilinau ir ji išnaudoti išmokau, ne tik per ta laika kol atlikinejau bausme, bet ir iš ankstesniu laiku, tu man prykišaui atseit aš rašau su klaidom, nu tai yra ir jau ipratimo reikalas nes aš realiai nesitengiu taisiklingai rašyti , nors atsikratyti per tiek metu laužytos kalbos butu sunku, ne delto kad aš nemoku jos, aš juk užaugau čia ir dali mokslu savuju aš esu LT baiges, tai kalba aš žinau, bet man net netaisiklinga kalba suteike kartais privaluma, nes taip nuvertina mano realias žinias ir tave laiko neišsilavinusiu, iškarto nurašo kas padeda laviruoti, aš esu dvie tautu atstovas, bet nuo mažens negalejau pritapti nei prie rusu nes motina pagal tautybe lietuve, nei prie lietuviu nes tevas pagal tautybe rusas savaime suprantama ir pas mane vardas pavarde rusiški, aš išmokau išlaviruoti iš tokiu situaciju , net ir iš tavo pasakimu ( rašlevu) tu bandai statyti save auksčiau manes nors grečiause mažai esi mates pasaulio ir suvokimas pas tave yra tik apie savo pačio kaima.....
Neginu marimar, būtų smagu jei nesipyktumėt, bet pats mėtaisi Barzai:
"man net netaisiklinga kalba suteike kartais privaluma, nes taip nuvertina mano realias žinias ir tave laiko neišsilavinusiu"
"net ir iš tavo pasakimu ( rašlevu) tu bandai statyti save auksčiau manes"

Maždaug pats nori, kad tave nuvertintų, o jei tave nuvertina, tai pyksti, kad laiko save aukščiau tavęs.

Ir ko aš čia lendu... 8/
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė THCholic »

Žmogau, vat ko ko pasaulio tai teko ir man paragauti. Ir žinai ką supratau - visi mes visur vienodi esam. Visos kalbos gražios. Visos šalys savotiškos. Rojaus nėra niekur. Visur tenka dirbti arba vogti. Niekas nemėgsta melagių. Nors aš ir lietuvis (žemaitis jei tiksliau) ir tikrai myliu savo šalį ir kalbą, bet taip pat myliu ir Rusų kalbą - valdau puikiai, stengiuosi be klaidų bendrauti, turiu daugybę draugų rusų, politika atmetu iškart į šoną. Anglų taip pat puikiai žinau, bet nemyliu tos kalbos kaip kad sakykim rusų. Neskirstau tautybių, nepripažįstu sienų ir autoritetų pagal valstybes. Niekad nieko nesu išdavęs ar "pridavęs, pardavęs".
O tu pastebėjai, kad kai stengiesi rašyti taisyklingai - gaunasi rišliau ir tvarkingiau? Aš va pastebėjau, tikrai džiaugiuosi dėl to.
O kad mane ožiu, daunu ir t.t. vadini - še tau pliūchą į feisą :D Profilaktiškai :D :D :D Man žinok neskauda kai tu mane taip vadini :) Bet mano troliškoji dalelė tikrai džiaugiasi, kad tu prarandi pusiausvyrą, reiškia tu taip išmoksi ją labiau laikyti :)
Anonymous

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Anonymous »

buožė rašė:barzai, meluoji :) Visi išbandyti apšvietimai? Ką reiškia žodis "visi"? :D
Beje, ar pastebėjai, kad pats "užtarėjų ieškai" jau? Man tave jau galima ožiu pradėt vadint irgi? :D :D :D
SOG puikus metodas, tikrai. Jei gerose rankose. Jei turi tam sąlygas. Sudėtingesnis kažkiek nei paprastai augalas nuo sėklos ir su LST/defoliacija. Bet tikrai neprastas. Tik prie ko čia tai ? :D
Darai pažangą, mažiau mėtaisi mintimis :) Pagirtina :)
Perskaityk tą knygą, pamatysi dar ačiū pasakysi kad prirodžiau. Aš labai labai rimtai :)
NIcką jo, pasikeičiau :) Šovė į galvą mintis ir nenumaldomas noras :D Negalima? :D
kodel meluoju ? pas mane visi išabdyti tiek CFL , tiek HPS tiek led ....
Užtareju aš nejieskau jai tai nori žinoti, man realiai i tai nusispjauti yra, aš juk neverkiu del karmos kaip tu ten keles žinutes atgal, pas mane nukryto berod 3 ar 4 dabar po šio siusikapojimo (nepamenu kiek buvo tiksliai iki šnd) O del tavo LST/defoliacija aš juk nerašiau kad jisai prastas, tiek kad tu daug trašu naudoji , ir kad tu ja isistveres ir tobulini ( pagal save pati tas pagirtina) bet tu irgi nutylejai bent pačioje pradzioje kad tai yra stresas augalu, ( aišku pas tau ne soilas ir dydesnis kiekis trašu pagreitina augalo atsigavima) , taip su SOG reike realiai daugiau vietos tam tureti galimybes kitokias nei lst jai gerai parinkus veisle galima laisvai 4 derlius nuimti per metus ( nebutinai auto galima is motiniu klonu jai turi galimybe auginti kelis monstrus butent motinius nejungent i zydejima), o savo nika koky nori tu daryk aš pats senai jau galvojau savo keisti, bet aš aplamai paskutiniu metu labai retai kada ir čia lankausi , laiko klausimas kada išvys dingsiu iš forumo .Šy kartu tu pradejai ne aš net kurioje tau užkliuvo žinute joje labai nebuvo prašyta kažkotai kad tavo dezinformacija ar kažkas toki, buvo parašyta kad trukumas informacijos, tiek led kad ličia tiek defolecija vieni geni lapus kiti lanksto, treti išvys ju neliecia, nuo aukginimo metodikos priklauso, o stresa sukele defolecija ir čia nera melo.....
Anonymous

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Anonymous »

Kaukas rašė: Neginu marimar, būtų smagu jei nesipyktumėt, bet pats mėtaisi Barzai:
"man net netaisiklinga kalba suteike kartais privaluma, nes taip nuvertina mano realias žinias ir tave laiko neišsilavinusiu"
"net ir iš tavo pasakimu ( rašlevu) tu bandai statyti save auksčiau manes"

Maždaug pats nori, kad tave nuvertintų, o jei tave nuvertina, tai pyksti, kad laiko save aukščiau tavęs.

Ir ko aš čia lendu... 8/
Mes su juo gal jau ketvirta karta susikapojam , ir ne del to visai ka tu Čia matai, tu nemates esi musu prieš tai kapojimusi čia tik saldainiukas .... o ir nepykstu ir nesimetau aš gal tau tik iš šono atrodo kai nežinai kaip mes su juo anksčiau kapojomes , ir apie ką.....
Čia per daug tarp mūsų asmeniniu patirčiu ir pastebejimu nesutarimas realiai imant, bet nei vienas iš mūsų nenusileidžia.....
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė THCholic »

OMG barzai, žinoma kad turi minusų defoliacija - labai rimtų minusų, stresas beabejo yra, tačiau tas stresas yra SVEIKAM augaliukui nesunkiai pakeliamas, jis taip pat reguliuoja hormonų pasiskirstymą - pvz va šitam cikle žinai ką padariau - pirmą kartą tikrą defoliaciją padariau tik šiandien, 31 dieną nuo šalmo, primesk :) Bet iki šio žinai ką bandžiau - ogi karpyti centrinės kolos pačius viršutinius lapukus kai tik jie subręsta, vietoj toppingo. Va paėmiau ir sugalvojau tokį bandymą, pats sugalvojau, niekur nepamačiau, nors beabejo kad yra kažkur ir tokia info. Rezultate - Sativa dominantas, kuris "pagal pasą" auga virš 2m ir yra vienas kotas - dabar be toppingo yra labai žemas ir labai tankus krūmas. Defoliavau tik kai prižėlė tiek, kad na susispaudė žaluma kaip ant šepečio :D Štai tai ir stresas - centrinė kola faktiškai neauga (labai lėtai), joje esantys augimo hormonai (centrinė kola paprastai laiko didžiausią jų koncentraciją) buvo perskirstyti į šonines šakas net nežiūrint į genetiką. Dabar gi šoninės šakos jau dvigubai ilgesnės nei centrinė kola :D Gausis žemas ir labai storas augalas, su žiauriai storu centriniu budu :D :D Pius tu gi kurse esi apie augalo ginybines funkcijas - turpenai, atitinkama reakcija į atitinkamą ataką, tai va į defoliaciją augalas reaguoja suskubdamas auginti daugybę naujų lapų ir juos aukoti, ūgio sąskaita. Šitaip galima augalą laikyti kompaktišką bet tuo pačiu pilnai produktyvų, ir iš mažo ploto išspausti viską. Žinok va darausi naują didelę dėžę (perku dalis kol kas tik) ir joje paimsiu pademonstruosiu, kaip ją prikimšti žaluma taip, kad savaime leidžant augti gyvenime nepriauginsi. Sakau chebra mano tą patį daryt bando - na PAS VISUS veikia viskas puikiai, tik aišku aš juos dar pastoviai gąsdinu tipo "nekarpyk daugiau", pačiam baisu ant dūšios tokį grieką imti :D
Man hobomon žinutė užkliuvo būtent dėl to kad ji buvo 1. ne į temą žiauriai. 2. per daug kategoriška. 3. ji buvo iš žmogaus, kuris nieko apie tai dorai nežino, lūpų. Ir aš visą mūsų su juo bendravimo laiką kalbėjau tik apie tai. Tu gi įskridęs į pokalbį sugebi įversti 10 tonų padriko mėšlo, kuriame nerealu yra susigaudyti.
Dėl karmos - aš ne apie šitą foruminę kalbėjau karmą o apie tikrą, nes tikiu kad jei blogo palinkėsi - gausi lygiai tiek pat blogo, o gal ir daugiau. Rimtai tikiu žinok tokiais dalykais ir netikiu dievais kurie turi vardus ir pavadinimus, bei puošiasi simbolika ir siurbia iš mūsų kraują. Manau tu lygiai tip pat.
Dėl LED - kokius čiupinėjai? Jie visi žiauriai skirtingi, barzai. Dabar yra jau tokių, kurie HPS tikrai deda į vienus vartus. Gali pasakot kiek nori, bet jei būtu pačiupinėjęs gerus (jie dar kolkas labai brangūs) - nebekalbėtum irgi taip kategoriškai. Aš gi apie HPS irgi sakau kad jau HPS geriau nei kinų mėšlas, tavo man seniau duotas pavyzdys su HPS ir koliziejum irgi labai geras - įsiminiau žinok, net kaip argumentą kai kada naudoju :) Faktas kad tu ne visus juos čiupinėjai, jei taip kalbi :) Ir bereikalo mane vadini daunu kai sakau kad su 150-200W galima kvadratą puikiai apšviesti :) Galima barzai, galima :) Tik LED reik gerai parinkt ir protingai paskirstyt srautą.
Šiaip nėra tokio jau milžiniško skirtumo defoliacijai tarp hydro / soil, soil va pas draugą žydėjime augalas ant soil + Canna, totaliai puikiai atrodo, o skuto jį žiauriai, sakau stabdžiau :) Štai iš kokių dalykų praktika aš remiuosi, o ne kažkieno teorija.
O dėl "šį kartą tu pradėjai" - buvo tam pagrindas, o va tavęs į tą diskusiją niekas nekvietė ir už liežuvio netempė, tu pats įsivėlėi į diskusiją nemokėdamas jos vesti dorai ir nieko išskrus balaganą čia nepadarei. Nors aišku, aš irgi gerai čia pavariau. Baną tikrai uždirbau :D

P.S> neignoruok tos knygos, ji tikrai gera ir tau labai patiks ;)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė G. »

Kesus Mariia ir vel kazkas juos i viena tema suleido.. :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Rašyti atsakymą