Nuotrauka Nuotrauka

Ką darom su lapais?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Anonymous

Ką darom su lapais?

Standartinė Anonymous »

Pasitaiko atvejų kai augalas nespėja sužydėt, tačiau lapų daug priauginęs.
Ką su jais daryt geriausia? Kaip tai daryt?
Kokie lengviausi ar labiausiai ppatinkantys lapų panaudojimo būdai?

Gal pasvarstom šį klausimą?
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Anemone »

Jeigu tu kalbi apie defoliacija, tai as tau galiu labai trumpai:

ALL LEAVES MATTER.

BLACK LEAVES DON'T MATTER.

O jeigu tu kalbi kai lieka nuo derliaus simtais gramu lapu, tai gali H pasidaryti ar sudinu sausainiu issikepti, kurie turbut net neveiks, arba atiduoti zmonems, kurie net neturi zoles.
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė medelynas »

Iš lapų geriausiai daryti sviestą. Netiesa ką sako hobomom, lapai yra geras daykas, jie ir rūkosi (jei nėra ko rūkyt) kuo puikiausiai ir ant maisto sueina labai labai gerai.
Sviestas manau geriausia investicija. Sviestas užima mažai vieos, gaunasi koncentruotas, galima laikyti šaldiklyje, norint galima kept sausainius ar daryt kitokį maistą.
Sudžiovini lapus, sumali su kokiu blenderiu ar sutraiškai rankomis kol jie tampa labai smulkūs ir birūs (užima mažiau vietos), palei tūrį kiek turi susmulkintų lapų tiek perki būtinai 82% sviesto (ne riebalų mišinio), tada dedi į katiluką sviesą, išlydai, pili, 50-80% svieso tūriui, vandens, dedi lapus, ant silpnos ugnies duodi kunkuliuot mažiausiai pusantros valandos, geriau kokias 2-3h), pastoviai dapilinėji vandens, ant galo leidi, kad vandens likų nedaugiau 50%, geriausiai palieki kokį 20-40% vandens. Palieki šiek tiek atvėsti šitą marmalą, be ne per ilgai, nes sviestas pradės stingi. Tada imi merlę, o jei nėra merlės iš binto galima pasigaminti puikią merlę košimui ir šiltą marmalynę po truputį koši į kokį indelį, labai gerai kur būna nuo majonezo tie kibirėliai ar plastmasiniai indeliai sumusiniams, išgręži visus uos išvirusius žalumynus ir palieki šita nukoštą daiktą ataušti ant kokios palangės. Sviestas paliks viršuj, vanduo su nešvarumais pačioj, tada atšaldai šaldytuve, kad sviestas sukietėtų ir iškratai sviestą, o vandenį išpili ir vualia turi švarų nuostabų gardų sviestuką. Svarbiausia nepadauginti. Jei lapų dedama daug ir tirštai, tai sviesto potencija gaunasi tokia, kad dažniausiai pakanka vieno dviejų arbatinių šaukštelių. Visada geriau pradėti nuo mažiau ir turėti omeny, kad kartais gali prireikti net 3h kol sviestas susivirškins. Sekmės nepadauginti.
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Balsas »

Kiek kepiau aš tuos sausainius, tiek perdidelė koncentracija gaunasi :) sunkiai prognozuojami tie sausainiai. Nekepu aš jų daugiau
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė THCholic »

hobomon, o gali apie defoliaciją plačiau? Man labai įdomu, ką tu apie tai žinai :D
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Anemone »

marimar rašė:hobomon, o gali apie defoliaciją plačiau? Man labai įdomu, ką tu apie tai žinai :D
ALL LEAVES MATTER.

BLACK LEAVES DON'T MATTER.
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė THCholic »

hobomon, o savais žodžiais ir lietuviškai galima? Tu gi tik cituoji kažkieno subjektyvią nuomonę (net ne nuomonę o išvis bereikšmę frazę) o pats apie tai nieko nežinai :D Ar angliška frazė tau atrodo tiek kieta ir reikšminga, jog nuspendei ją mėtyti kitiems į akis?
Tai kaip su ta defoliacija?
Principas, pliusai, minusai, ką įtakoja, keip veikia? Nors kažką? Bandei gal? Matei kaip daroma? Turi rezultatų parodyt su ir be, aplamai rezultatų?



Beje, lapus dėjau kartu su žiedais į kokosų aliejų ir kaitinau ilgai. Gavosi nuostabus aliejus o iš tirštimų nuostabūs sausainiai. Lapai yra vertingi, niekad neišmetu, nors jų ir nerūkau.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė G. »

vandeniu užplikyk lapus tada įdėk imbiero, medaus, citrinos, arba nieko nedėk, taip išgerk. Skani arbata, skonio reikalas, aišku. Lengvai plikyta kaip žalia - tonizuoja, stipriau ir stipriai plikyta ramina, truputį net migdo, skatina myžimą, prakaitavimą, kas gerai esant peršalimo ligų simptomams. Ir šiaip.. puti ir geri kanapiu arbata. kas gali buti geriau? šalta irgi skani.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Anemone »

marimar rašė:hobomon, o savais žodžiais ir lietuviškai galima? Tu gi tik cituoji kažkieno subjektyvią nuomonę (net ne nuomonę o išvis bereikšmę frazę) o pats apie tai nieko nežinai :D Ar angliška frazė tau atrodo tiek kieta ir reikšminga, jog nuspendei ją mėtyti kitiems į akis?
Tai kaip su ta defoliacija?
Principas, pliusai, minusai, ką įtakoja, keip veikia? Nors kažką? Bandei gal? Matei kaip daroma? Turi rezultatų parodyt su ir be, aplamai rezultatų?



Beje, lapus dėjau kartu su žiedais į kokosų aliejų ir kaitinau ilgai. Gavosi nuostabus aliejus o iš tirštimų nuostabūs sausainiai. Lapai yra vertingi, niekad neišmetu, nors jų ir nerūkau.
Nejaugi tu vienas is tu, kurie augina, bet neruko, nesupranta bairiu, kitaip tarian KITOKS!?

Ok, pasakysiu ka manau, nors daug nesidomejau. Taigi, lapai yra gan svarbus medziagu saltinis, panaikinant juos, panaikinama didele medziagu atnesimo dalis, taip suleteja augalo augimas (keleta dienu), ir vardan ko? daugiau saku? tai ilgiau auginti, bet didesni augala uzauginti labiau apsimoka? JEIGU NORI DIDELIU AUGALU, MONSTERCROP, labai kieta technika, isbandyta. Defoliacija visiskai neapsimoka (nebent neturi seklu ir esi neturtingas hobobomzas). Vienintelis atvejis, kada galima griebtis sio krastutinumo ir defoliuoti augalo, yra kai growboxe lapai uzstoja kitus augalus, tada nukirtus lapus tie KITI augalai daugiau sviesos gauna ir auga labiau (nes duodant sviesos tam paciam augalui, taip atlaisvinus sakeles yra visiskai nelogiska, ir man juokinga ziureti kaip tu tai propaguoji ir liaupsini). As esu pries defoliacija, lapus galima nuimti tik tada, kai jie lengvai patys nusiima (tereikia vos paimti su pirstais, ir lyg nukrenta), ir as, patikek, ne vienas pries defoliacija (all leaves matter). O fraze tieisog kaip pirmoji zoles auginimo dogma, kazkas uzsienio forume sugalvojo.

O jeigu tu manai priesingai, pasidalink ka tu zinai, ka darai, numesk dar kokiu saltiniu, paremenciu tavo nuomone, nors saltiniai nebutini, bet visai nieko butu, galiu jeigu labai graziai paprasysi, ir pasidometi sita tema labiau, siek tiek pakontempliuoti... Juokingai siaip atrodai taip uzpykdamas, gink savo isitikinimus, ERISTIKAS, atsirado, mat!

EDIT: prisiminiau, kad apatinius lapus kaip ir apsimoka nuimti, bet jie patys daznai nudziusta, tai gal verciau tieisog palaukti, kol visa energija atiduos augalui, ir patys uzbaigs savo gyvenima. Apibendrinant, defoliacija naudinga tada, kai lapai maiso apskritai, daznai taip buna per LST. Yra naudos is tos defoliacijos, bet daugiau minusu mano manymu ;)

EDIT2:Dar kai ka vat radau:
Contrary to myth, most sun or fan leaves shot not be removed from the plant during the vegetative stage. These leaves are costly for the plant to produce, and they are sugar factories that turn the light into chemical energy. These sugars are used to power metabolism and are also used for tissue building by combining them with N and P to make amino acids and proteins. When a leaf is removed, the plant loses a source of energy, and its rate of growth slows. Gardeners who routinely remove the fan leaves from their plants outdoors slow growth and lower yields.
If you don't believe this, try an experiment with a small branch growing from either side. Remove one of the leaves and see which branch developes faster.
Sometimes a few fan leaves block light from a large section of a plant. These leaves can be removed if, on the whole, the plant receives better distribution of light.
Similarly, leaves that are constantly in shadow such as leaves below the canopy indoors are not contributing to plant growth, so they should be removed. Similar to "lollipop" pruning, this eliminates the risk of infection, improves air circulation, lowers humidity, and reduces the demand for nutrients.
Leaves that are directly blocking light from getting to buds or the cola should also be removed. This becomes more prominent. However, leaves near the buds but not blocking light should be left in place.
Remove yellow leaves, as well as any infected or infested material.

Oaksterdam university
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė G. »

Kalbant apie auginima, kas kaip moka tas taip soka, yra atveju kai geriau defoliuoti yra atveju kai geriau palikti kaip yra. Bet bahuras klausia, ka su nuimtais lapais daryti. Be H, be sviesto-kepinių, be arbatos, gali dar kaip komposto trąšą ar mulčą naudoti.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Anemone »

Positive vibes! :V: Visiskai sutinku del
kas kaip moka tas taip soka, yra atveju kai geriau defoliuoti yra atveju kai geriau palikti kaip yra
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė THCholic »

hobomon, na va pagaliau šiek tiek pasiskaitei, bet dar mažokai, tik vieną poziciją tebereiški ;) Jei pasidomėtum daugiau - pamatytum, kad yra ir growerių kurie >30 metų naudoja tokias technikas ir turi įspūdingus rezultatus. Nuo savęs irgi pridėsiu - su šia technika turiu 170g, 130g, 106g iš 0,12m2. Be defoliacijos technikos tokių rezultatų tu niekaip neparodysi. Teisingai, kas kaip moka tas taip ir šoka, viskas čia gerai. Negerai yra taip kaip tu - šoki į akis su kažkokia bereikšme fraze (ogi paskaityk 2ą postą šitoj temoj), nors ta tavo frazė čia išvis net ne į temą buvo. Todėl man ir užkliuvo.
Reziumuodamas pasakysiu - prieš kažką sakydamas ir tvirtindamas, vaidindamas kad kažką žinai - išbandyk savo praktikoje. Paimk ir išbandyk, kad savo akimis viską pamatytum, nes realiai - kiek žmonių, tiek ir nuomonių. Universitetai nėra ūber autoritetai, žmogau, ten lygiai taip pat studenčiokai atlieka bandymus, dėstytuvai irgi paruošti pagrinde pagal ne iki galo teisingą literatūrą, tad jų rašliava ne visada yra iki galo teisinga. Praktika - vienintelis kelias sužinoti kaip yra iš tikro. O aš nuolat bendrauju su nemažai rimtų growerių kituose dideliuose resursuose ir besidalindami patirtimi mes aiškiai matome, kad defoliacija be minusų turi ir milžiniškų pliusų.
Tai tiek, tikiuosi iki tavęs daėjo, ką aš norėjau pasakyti.
Norėdamas argumentuoti - pateik SAVO rezultatus. Kitaip tai tik oro drebinimas.

P.s. tu kas manai esąs, kad tavęs dar reikia prašyti domėtis? :D Ir dar - tau juokinga žiūrti kaip aš liaupsinu? O aš neliaupsinu, aš NAUDOJU šią techniką ir gaunu puikius rezultatus. Vat tavo pozicija tikrai juokinga, nors kokia pozicija, jei tu jos net neturi ir net neaugini pats :D Va šitas tai tikrai juokinga. Nors gal ir nejuokinga, gaila man tokių nupezelių.
P.p.s. galėčiau tau išaiškinti viską iki ląstelių ir hormonų / turpenų lygio, bet tikrai to nedarysiu, norėsi - rasi info, ji tikrai yra. Tiesiog prašau - nešok į akis kaip klounas iš dėžutės (Pilypas iš kanapių ir t.t.) , jei realiai nežinai pie ką kalbi ;)
Paskutinį kartą redagavo THCholic 2015-10-14, 14:44. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė THCholic »

P.p.p.s. Noriu atsiprašyti temos autoriaus dėl šitos visos diskusijos ne pagal temą, tiesiog labai nemėgstu, kai kažkas skelbia dezinformaciją (be kita ko visiškai buką), nes tokią nesamonę perskaitęs pionierius iškart susidaro neigiamą įspūdį apie minimą techniką / veiksmą, tuo iškart apribodamas savo žinias ir galimybes. Reikia kaip tik stengtis aiškintis ir šviesti reikalui esant, o ne kažkokią kažkieno frazę mėtyti nutaisius rimtą veidą vien todl, kad tau ji patiko. Man tikrai tai nepatinka ir pats niekad nelendu į diskusiją, jei nežinau ką pasakyti. Tegul kalba tie, kas žino, aš geriau paskaitau ir kažką iš viso to sau pasiimu panagrinėjimui / išbandymui.

Viskas, baigiau, nebefloodinsiu daugiau...
Anonymous

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Anonymous »

marimar rašė:.... tiesiog labai nemėgstu, kai kažkas skelbia dezinformaciją (be kita ko visiškai buką), nes tokią nesamonę perskaitęs pionierius iškart susidaro neigiamą įspūdį apie minimą techniką / veiksmą, tuo iškart apribodamas savo žinias ir galimybes.
...
Ne visi auginam vieodom tehnikom ir nevisalaika rezultatai buna vienodi del skirtingu auginimu, , yra daug niuasu i ka ziureti reike, bet nepilnos ar klaidinancios is dalies ir pas pati yra informacijos, defolecija, ji yra stresas augalui ji ilgina jo zidejima ar vegetacija, auto veislem ypac su trumpu zidejimu ji sumazina derliu, bet ir tas priklausis kaip augini as aplamai labiause megstu SOG ( ne SROG) nes man tai labiause ekonomiskas auginimas gaunasi pagal mano vertinimus ir pigiause savikaina, bet ir jisai turi tam tikru isligu kad butu ekonomiskas reike arba savo seklas tureti jai tai auto veisles, arba klonavimas masiskas, plius kad kuo trumpesnis laikas butu viso auginimo, nes taip taupoma ir elektros sanaudos ir trasos..
Kita tavo pacio klaidinanti informacija apsvietime, ( klaidinanti del to kad tu nedasakai arba net ir pats nezinai iki galo bet ji nera pilnai melaginga) duodant daline apkrova ant led iskraipomas spctras bet taip pagal luxometra jisai pakila net iki 267 lm/w galima nesunkiai pakelti ( tas aktualiau ant maisyto spektro warm/cool ,) net ir su tiksliu spectru pagal nm duodant itampa nuvaziuoja sonan spektras, pagal PAR nera labai dydelio nugribavimo bendroje sumoje nedaug skyresi, bet skyres butent pagal nm ( Red , Green, blue sytame depazone labai skyrtingai rodyti pradeda kiekviena spalva atskirai vertinant),pats nusipirk spectometra ir pats pasimatuok, o tada sviesk, kodel sonuosna spectras su daliniu uzmaitinimu nugribauja as nezinau as ne fizikas.
O lapu ismetineti irgi nereike, ju panaudojimu budu irgi pilna yra kaip ir kitas dalis netinkancias rukimui.....
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė THCholic »

Oj, barzai, vėl tu :D Aš apie LED čia nieko doro nerašiau, tik vieną momentą ir tai tik kaip pavyzdį. Tavo šita tirada yra nevietoje ir nelaiku, nors ir yra joje tiesos tikrai.
Žodžiu, džiaukitės vaikai smėlyne, vaidinkit growerius, bet kol Jūsų asmeninių bandymų rezultatų nepamatysiu - viskas yra tik taušklai.
Va todėl ir nebėra noro čia diskutuoti šitam forume.
Būkit :D
Barzai, gal vėl mane už rasizmą užbaninsi? :D UŽ RASIZMĄ, barzai :D
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Anemone »

Ok, baigiam, bet as uztikrinu tave, viska zinojau jau anksciau (visvien gi paskaitau bent apskritai apie viska daugmas), tik numeciau dar ta quote'a is universiteto (kuri susiradau), visai legit shit man pasirode. Siaip as prie outdoor labiau. Dar nera PPP, bet vienam kitam augalui ne tiek jau ir daug truko, bet tai jo, indoor su maza talpa neblogai rodaisi, bet tai zn, ledai ir visa kita, ten viskas pas tave labai sujungta, klausimas ar be hydro defoliacija butu tokia jau naudinga net ir tau (?)

Ai, patirties dar daug neturiu, viso labo keli metai.
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė THCholic »

hobomon, jau galėčiau parodyti ir kitų, mano draugų grow. Po mano projektuotom lempom, su mano parekomenduotom technikom. Ir žemėj ir hidroj, o greitu laiku ir NFT čiups draugas. Mano sėkmingi maži užauginiamai sau parūkyti įkvėpė jau kelis mano gerus draugus daryti tą patį. VIsiem viskas puikiai einasi, kai kas ir daugiau nei kvadrato plote augina po mano projektuotom LED beveik 200W ir puikiai ten viskas, tuoj žydėjimas prasidės jau.
Pats gana neilgai tuo domiuosi, bet tam skiriu labai daug laiko ir pastangų, auginimas tapo pagrindiniu hobiu, net didesnę reikšmę skirčiau nei parūkymui. Nuolat imu naujoves, jas bandau PATS, gaunu per kepurę kartais ir smarkiai, bet tai pofig, visada galima pradti iš naujo.
Dabar pvz eksperimentuoju su maitinimu per lapus, duodu NPKCaMg + dar visokio šūdo tiesiai į lapus, savo kompotą atradau išnagrinėjęs krūvą brangių papildų, reikia pamatyti kaip augalas reaguoja :D
Pofig man kad kažkas dešimtmečiais augina. Pofig kad turi patirties savos. Vienos teisybės pasaulyje nra, yra jų daugybė. Tik nereik savos teisybės kitiem į akis kišt, jei ta teisybė nėra asmenine praktika paremta.
barzai, čia ir tau skiriama. Gal net labiau tau, nei hobomon. Čia tu savo knyslę į pokalbius kiši nuolat nors įkišęs nesugebi tolkom nieko ir pasakyt. Eik tu lapėm :D
Anonymous

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Anonymous »

marimar rašė:Oj, barzai, vėl tu :D Aš apie LED čia nieko doro nerašiau, tik vieną momentą ir tai tik kaip pavyzdį. Tavo šita tirada yra nevietoje ir nelaiku, nors ir yra joje tiesos tikrai.
Žodžiu, džiaukitės vaikai smėlyne, vaidinkit growerius, bet kol Jūsų asmeninių bandymų rezultatų nepamatysiu - viskas yra tik taušklai.
Va todėl ir nebėra noro čia diskutuoti šitam forume.
Būkit :D
Barzai, gal vėl mane už rasizmą užbaninsi? :D UŽ RASIZMĄ, barzai :D
Zinai tu savo irgi isvedziojimus pasilaikyk prie saves, bent jau tu tikrai niekad nesuprasi ar tai mano rezultatas ar ne, nes as niekada viesai jo nerodisiu ir nerasysiu kad cia mano rezultas ar mano pavyzdis, yra zmones kurie mate mano rezultatus ir is syto forumo, bet as ju viesai nerodau ir nesigiriu kaip tu, as bent nevaidinu reikalingo ir nesireklamuoju, o kas rasho ''barzas'' ar ar dar kas ne tau zinoti tai, tu realiai pasiziurek koks uzrasas yra "Anonymous" o savo isvedziojimus irgi pasilik prie saves, nes tu savo patirti labai pervertini, ir uzsipuolei homobon del defolecijos, jisai teisingai parase ir as zinau is kur jisai tai info istrauke, tai ne is tokio zmogaus kaip tu kuris ten metus ar pusantru tik ataugines o is to kurys augina ne viena desimtmeti ir to zmogaus blogai yra vedami ir knyga ne viena yra isleista, bet taip yra labai dydelis skytumas tarp taves ir Jorge Cervantes jisai augina ne po viena augala, bet jo blogai ar pamokimai irgi ne Lietuviskai parasyti...
Homobon, galiu pasakyti jai pas ji ne hydro sistema butu pas ji augtu ant menesio su biski daugiau nei dabar hydro sistemoje, nes ir stipriai geni lapus jisai kas labai sustiprintu stresa augalui jai tai butu soilas ir dar su mazesnem trashu dozem, o uzsiauginti galima ir ant palanges derlius savo reikeme pakencemas irgi buna, bet ka pastebejau kad ir tarp plastikiniu langu ir paprastu ( stiklo paketas kur yra) derlius irgi skyresi su stiklo paketais mazesnis yra, matyt kazkotai stiklo paketai nepraleidzia ar stabdo kazkuriuos spindulius ( nerandu ka stabdo nes matavimai nesiskyre ) , o ir svarbiause dalika nereike pamirsti cia yra megeju ne profesionalu forumas, tik kad kai kurie savo viena auginimo tehnika isitvere ir ja reklamuoja stipriai, ir desto kitiems kad tai yra dezinformacija, nors jai reiketu parasyti tehnikos ipatumus sunkiai gal aprasyti galetu tiksliai, nes kiekvienas randa savo auginimo tehnika ir ja tobulina......
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė THCholic »

barzai, kai išmoksi rašyti be šitiek klaidų ir nevelti į vieną krūvą daugybės padrikos info - tikrai nebežinosiu kas rašo. O dabar iškart matau kad tu pamlynavęs iš pykčio tik pirštais makaluoji :D Man tai negaila, makaluok :D
Jorge Cervantez paprasčiausiai darosi babkes iš savo vardo, nereik man jo statyt kaip pavyzdžio, nes jau dabar žinau ne ką mažiau patyrusių growerių, kurie irgi juokiasi iš tam tikrų Jorgės bajerių :D
Žmogau, aš gi nesakau kad žinau viską ir tik teisingai, bet jau ką pats bandžiau ir žinau - ne tavo knyslei man aiškint kaip kas yra :)
Tu man realiai nusibodai :D Kaip šašas kokys :D Kalbos mokykis ir mintis nuosekliai deliot, kloune tu.
Beje, ne visiems reikia po dešimt metų kad įsikirsti į kažką. Ypač jei žmogus nori įsikirsti ir nuolat užsiima info paieška, analize ir bandymais. Man tavęs tikrai gaila, jei tau reikia šitiek laiko :D

Kur mano ban už rasizmą, barzai? :D Nebenoriu aš čia nei būti nei grįžti, kol tokie šūdo gabalai kaip tu čia voliojasi. ATsimenu puikiai ką tu varei, tau už tai derėjo ausis nutampyt ir subinę gerai išspardyt.
Anonymous

Re: Ką darom su lapais?

Standartinė Anonymous »

marimar rašė:barzai, kai išmoksi rašyti be šitiek klaidų ir nevelti į vieną krūvą daugybės padrikos info - tikrai nebežinosiu kas rašo. O dabar iškart matau kad tu pamlynavęs iš pykčio tik pirštais makaluoji :D Man tai negaila, makaluok :D
Jorge Cervantez paprasčiausiai darosi babkes iš savo vardo, nereik man jo statyt kaip pavyzdžio, nes jau dabar žinau ne ką mažiau patyrusių growerių, kurie irgi juokiasi iš tam tikrų Jorgės bajerių :D
Žmogau, aš gi nesakau kad žinau viską ir tik teisingai, bet jau ką pats bandžiau ir žinau - ne tavo knyslei man aiškint kaip kas yra :)
Tu man realiai nusibodai :D Kaip šašas kokys :D Kalbos mokykis ir mintis nuosekliai deliot, kloune tu.
Bet tu realiai i save pasiziurek kas Markyza uzblokavo ( juk pats ir blokavai aiskindamas kad pas ji vos ne registrai auginimo, senai manau del to kad tau nepatiko konkurentas), o pats elgiesi ligiai taip pat, visur viena tehnika, visur kruvos trashu visaziniu visalaika bandai statitis bandai, o kalba as gerai zinau bent jau snekamaja o rasyti as lietuviskai nesitengiu, nes man ji nera gimtoji ir as nesistengiu jos moketi ar taisiklingai rasyti, nes man jos gyvenime mazai reike cia yra principo ir paniekos zenklas Lietuviskai kalbai, pas pati auginimai yra panasus i finansinius, nemokai zmoniu mastyti, o kitas dalikas pasiziurek i pradzemoksli kas parasyta pries pradedant auginti ir kaip save apsaugoti reike, nepamirsk kad kai kurie zmones negali viesai skelbtis ir reklamuoti savo auginimu, nes ju veidai yra zinomi, tu pats savo knysle daznai ir pamokimus kisi ten kur nederetu, tavo auginimai jau nera ekologiski o butent papildu ir trashu prikisama, tai jau netinka medicinai tai daugiau butu komerciniai tik jie ir komerciskai nenaudingi, tu pradedi mokinti kaip save daugiau nuodyti, taip jai nesi gurmanas dar nereiske kad kitus turi mokinti nuodyti save, o be to as nebesu Lietuvoj, as ismines is jos , bet zinant lietuviska teisini debilizma as vistiek nesireklamuociau kaip tu , paprasciause man to nereike, o antra man nusispjauti like ant LT, o be to as tau esu rashes i akys kuo as teve laikau, tai kad ir nenorek kad as oziui parodyciau savo rezultatus ....
As nesistengiu itikti ar kazkam buti atsiet reikalingu, ka senai apie tave esu pamates, kad tu ir vyresnis uz mane bet matyt pas tau jau amziaus kryze prasidejusi ( ar dar nepasibaigusi), kad nori buti kazkuom dar kazkur reikalingas, man senai nusipjauti i tai yra.....
Rašyti atsakymą