Nuotrauka Nuotrauka

Psichoanalize.

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Psichoanalize.

Standartinė kilmantas »

O gal dar ir WW3 sulauksim, nes atrodo, kad Amerikos korporacijom neužtenka to ką jau turi. Pagal planą jie turi valdyt viską. Kas jiem yra paaukot žmones ,kurie nesigaudo situacijoj? Kartais pagalvoju, ką turėjo iškęst žmogus, buvęs kokiam 90 aukšte,per 9/11, kai nebėra kaip pabėgt, o jeigu nenori iškept gyvas tai reikia šokt? Ir šoko....Ir žuvo.
Perspjovei delfi komentarus. Žodis į žodį rusiškos propagandos klišės - bus karas/krizė, masonai, korporacijos, žydai, driežažmogiai, chemtreilai, skiepai
Actibal
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-09-19, 10:08
Reputacija: 0

Re: Psichoanalize.

Standartinė Actibal »

Aš mėgstu po :bong: atsigulti ir permastyti dieną, gyvenimą, matau save iš šalies kaip mano veiksmai paveikė kitus žmones, ką padariau netaip, kaip elgtis kitą kartą. Kartais analizuoju savo kūną, stengiuosi pajusti bent menkiausia kūno skausmą ar kokį diskomfortą, tada einu mankštintis :D nes Boy Oh Boy mano stubras kreivas...
Rašyti atsakymą