Nuotrauka Nuotrauka

Patarimo

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Anonimus1
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2016-01-30, 20:57
Reputacija: 0

Patarimo

Standartinė Anonimus1 »

Sveiki visi labai noriu uzauginti savo pirma augala ir surinkti jio duovanas bet bijau viska sugadint ir namie jio negaliu augint ka man galit patart?
Vartotojo avataras
lentusas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2015-07-23, 21:36
Reputacija: 0

Re: Patarimo

Standartinė lentusas »

eik miegot berniuk, velus vakaras jau
gal jau laikas daryti permainas..?
Blogas apie CBD Aliejų
MlML
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2016-01-30, 22:33
Reputacija: 0

Re: Patarimo

Standartinė MlML »

kaip galima rasyti asmenine zinute?
MlML
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2016-01-30, 22:33
Reputacija: 0

Re: Patarimo

Standartinė MlML »

lentusas rašė:eik miegot berniuk, velus vakaras jau
kaip galima rasyt asmenine zinute?
Anonimus1
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2016-01-30, 20:57
Reputacija: 0

Re: Patarimo

Standartinė Anonimus1 »

lentusas rašė:eik miegot berniuk, velus vakaras jau
Pats eik miegot atejo cia man irodiniet ka man darit
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Patarimo

Standartinė WTČ »

Kam mokitis ir skajititi knigas jeij givenimas ismokis
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Anonimus1
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2016-01-30, 20:57
Reputacija: 0

Re: Patarimo

Standartinė Anonimus1 »

vabalz rašė:Kam mokitis ir skajititi knigas jeij givenimas ismokis
Matosi is tavo gramatikos kad tu butent taip ir gyveni. Jei neturi ko vertingo pasakit tai nik is cia... Matai atejo cia mandras labai
Martyska
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2016-01-11, 11:22
Reputacija: 1

Re: Patarimo

Standartinė Martyska »

turbut uzsimaniai uzaugint kilogramama pycho ir ant 18 gimtadienio nuspirkt 330? :D ZINOK NIEKO nebus
traumuotas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2015-03-04, 19:16
Reputacija: 0

Re: Patarimo

Standartinė traumuotas »

Anonimus1 rašė:Sveiki visi labai noriu uzauginti savo pirma augala ir surinkti jio duovanas bet bijau viska sugadint ir namie jio negaliu augint ka man galit patart?
Taigi, is tavo rasliavos galima speti jog beveik nieko nenutuoki apie augalus, todel reikia pradeti nuo pradziu.
Seklu pirkimas yra bene svarbiausia dalis, reikia pirkti is patikimu shopu, kurie siulo aukstos kokybes seklas. Geriausi seed shopai yra amsterdame.
Protingiausia butu siusti registruotu pastu, originaliose pakuotese, nes tik taip garantuosi patikima pristatyma, o pakuotes - irodys apie seklu
autentiskuma ir auksta kokybe. Tokiu budu laimesi sau laiko ir pinigu.
Sekantis dalykas yra seklu sodinimas. Minejai jog negali auginti namie, todel protingiausia butu auginti miske, pievoje. Tinkamiausia vieta butu
kur nors prie medziotoju budeliu, prie takeliu, keliu - taip tu niekada nepamirsi savo vietos. Didelis tavo medziu priesas yra stirnos ir sernai, kurie gali sugadinti tavo sezona, taigi sodindamas prie medziotoju budeliu padidini savo sansus 2 kartus, nes zverys bijo ten eit ir nesiartina. Y savo grow spot'a visada eik tuo paciu keliu,
taip bus ismindziota maziau zoles ir padidinsi savo augalu sauguma dar 3 kartus. Nepamirsk sodinti augalu toliau nuo vandens telkiniu, nes nakty, saulej
nusileidus ir temperaturai nukritus, visokie kenkejai kaip sliuzai ir t.t. kesinsis y tavo derliu. Jeigu sodinsi pievoje, sodink tik sienaujamoje, nes jeigu pasodinsi tarp aukstu zoliu, augalas negaus saules spinduliu ir jokio derliaus nebus. Karstomis vasaros dienomis svarbu dirvos laistymas,
lietuvoje lietus yra retas dalykas, todel turetum laistyti bent kas 2-3d., o jeigu nesugebesi, pasakyk draugam kur spotas ir jie palaistys uz tave.
Zinoma, kaip ir kiekvienam grower'iui kils problemu su augalais (geriau ju nebutu), taigi fotografuodamas juos naudok tik ismanuji telefona(geresne kamera,
aukstesnes rezoliucijos nuotraukos nepraleis nei vienos smulkmenos) ir tik su ijungtu mob. rysiu( taip ysijungia aut. mob. rys. apsauga ir busi nesusekamas).
Nukirtes augalus galesi dziovint padvale ar pas drauga namie, jeigu bus skirtingos veisles, nusipirk svarstykles, viska pasverk, sudek y maiselius, kad galetum
sekti savo derliaus svory ir nuo taves nebutu nieks nulupta.
Kai produktas bus paruostas, visada pasirupink artimais ir visus visada vaisink, jeigu pagaus, tai niekada nesakyk kad pardavineji, sakyk kad nemokaimai dalinu,
tada mentai atsizvelgs y tavo padeti ir netaikys BK.
Jeigu pardavinesi, tam tinkamiausios ivairios FB grupes, jos yra islaptintos ir saugios.

P.S. kai kita karta reikes pagalbos ir sugalvosi ateiti i legalus.net, nekurk naujos temos ,o rasyk i skilti Akistata su teisėsauga čia: viewtopic.php?f=1&t=1523&p=138562#p138562

Peace :x:
confeti
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2016-01-10, 14:53
Reputacija: 0

Re: Patarimo

Standartinė confeti »

Labai geras patarimas, butent tokiu ir reikia vadovautis :) :x:
Baryga
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2016-01-31, 19:28
Reputacija: 0

Re: Patarimo

Standartinė Baryga »

Gerulis :) ira cia visdelto draugisku zmoniu
Vartotojo avataras
lentusas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2015-07-23, 21:36
Reputacija: 0

Re: Patarimo

Standartinė lentusas »

Baryga rašė:Gerulis :) ira cia visdelto draugisku zmoniu
visi cia draugiski. Tik tu man pasakyk, kam atsakynet i tuos pacius klausimus kurie jau buvo n kartu paklausti? ar taip sunku virsui i paieskos laukeli irasyt norima fraze, ir gaut KALNA informacijos
gal jau laikas daryti permainas..?
Blogas apie CBD Aliejų
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Patarimo

Standartinė kauptukas »

Ačiū traumuotas, už tokį išdamų gidą kaip pycho užsiaugint. Užskaitau :D
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
Buzzas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2015-12-26, 14:13
Reputacija: 1

Re: Patarimo

Standartinė Buzzas »

Anonimus1 rašė:
vabalz rašė:Kam mokitis ir skajititi knigas jeij givenimas ismokis
Matosi is tavo gramatikos kad tu butent taip ir gyveni. Jei neturi ko vertingo pasakit tai nik is cia... Matai atejo cia mandras labai
Juokingiausia - tai, kad vabalz juokauja taip rašydamas, o tu ne :D

pasakit... nik... seriously? 8E


Jei rimtai.. nu yra informacijos pilna, aš prieš užsiregistruojant į forumą gal mėnesį laiko skaičiau tiesiog... ir jeigu moki angliškai (kas turbūt nelabai tikėtina) yra visokie 420mag'ai ir t.t.
Ir šiaip man atrodo, kad tu nesieki 18 metų, ar klystu? :)
Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach a man to fish, and you feed him for a lifetime.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Naujokas prašo patarimo
    vrotkampot » » forume Outdoor
    57 Atsakymai
    24949 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.