Nuotrauka Nuotrauka

Kiek rukyt?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
baudejaskonkorezis
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2016-01-31, 15:29
Reputacija: 0

Kiek rukyt?

Standartinė baudejaskonkorezis »

Sveiki, paskutini kartą kada rūkiau patyriau bad tripą. Dūmus plaučiuose užlaikiau ilgai, kadangi esu rukęs 2 kartus pirma karta beveik nieko nebuvo, taigi sugalvojau, kad reik traukt daugiau ir ilgiau užlaikyt.. Praėjo gal 3 minutes pradėjau jaust kad nutirpsta visas kūnas, vaikščiojau buvo geras jausmas , bet staiga pradėjau galvoti ar tikrai taip gali būti nuo žolės, pradėjo lyst į galvą mintys kad čia chimke, atsisėdau nebegalėjau atsistot, širdis plakė labai greitai. Vaizdas buvo keistas toks lyg truputi gelsvas, visus taip pat ir save girdėjau šiek tiek kitaip. Atrodė kad aš esu ne realiam pasauli, negalėjau suprasti ar realybė ar ne.. Žodžiu žinau, kad čia aš kaltas kad save užparinau, buvo tikrai keista, pradėjau rėkt kad man kažkas negerai ir t.t Po kiek laiko nusiraminau labiau, bet vistiek jau norėjau kad viskas greičiau baigtusi, šeip kaikuriais momentais buvo gan linksmą. Rūkiau su labai gerais ir patikimais draugais. Draugo namuose dėl nieko nesijaudinau, bet va galvos taip... Noriu paklausti ar čia gali būti chimke? Ar tiesiog per daug rūkiau? Ir galbūt jei kitą karta rūkyčiau mažiau gal būtu geras poveikis? Nes paskutinis kartas buvo nelabai geras :D. Iš anksto dėkui už atsakymus.
Baryga
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2016-01-31, 19:28
Reputacija: 0

Re: Kiek rukyt?

Standartinė Baryga »

Himos nerukik :(
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Kiek rukyt?

Standartinė kilmantas »

blem visokie vabalzai ir kiti dalba.. priskiedžia čia pasakų apie chymkes ir mendelejevo lenteles, po to šūdų prisiskaitęs jaunimas bad tripina ir verkia forume.
Iš savo ir kitų patirties sakau - ant chymkės n kartų sunkiau užtaikyt nei ant normalaus patenkinamo stuffo kuris yra įprasta gatvės prekė. nebent tavo draugai yra treninginiai degradai, kurie tau padeda gauti neaiškaus 0,75 stuffo.

Perdozavai žolės, elementarus atvejis. Kai perdozuoji, labai lengva sau visokių šūdų į galvą prisikišti, nes tampi n kartų jautresnis ir sau įtaigesnis. Aš va vakar parūkęs paskaičiau kad čiuvas davė kraujo ir sužinojo kad serga hepatitu C. Tai ir turėjau beveik bad tripą, nes prisiminiau, kad turėjau reikalų iš aplinkos su šia liga sergančiu žmogumi. Dar ant viršaus paskaičiau kaip lietuviai žydus šaudė, tai išvis nunešė stogą. Reik kiaušus turėt, kad perdozavus suprast, jog visa ši baimė ir grūzas yra netikra.

Dozuok rūkydamas gryną per pypkę ar bongą. dėk po kruopelę, stebėk save ir didink iki saugiai toleruojamos ribos, kuri su organizmo tolerancija, augs.
Vartotojo avataras
lentusas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2015-07-23, 21:36
Reputacija: 0

Re: Kiek rukyt?

Standartinė lentusas »

viskas cia ok, perdaug parukei tiesiog tikriausiai. Beveik tas pats kas ir man pirma karta buvo. Nusiteikt svarbiausia gera nuotaika!
gal jau laikas daryti permainas..?
Blogas apie CBD Aliejų
Vartotojo avataras
brownas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2015-01-16, 13:28
Reputacija: 5

Re: Kiek rukyt?

Standartinė brownas »

man kartuką buvo, kad galvojau net mirsiu :D blemba pirmi kartai buvo ir su tokiu patyrusiu rūkorium parūkiau. efektas tik gerų 10min atėjo, bet jau kai atėjo tai 5min linksma ir paskui kojos nebelaikė, tai užala veidas tai atsileidžia, visas perbales, akys kaip parą į svarkę žiūrėjus raudonos, bet baisiausia kad tokios mintys į galvą lindo kaip "man dabar p*dc, namo nebegrįšiu... gal atsijunksiu ir mirsiu" :D bet pasirodo perdidelis kiekis mano pradedančiam organizmui buvo ir gavau šoką :D paskui jau taip nebebūdavo :) aišku būna ir dabar kokio stuffo gavus per draugus, kad kelia paranoją, bet stengiesi suprasti kad tik nuo apsvaigimo :)
iš žemės kiles - į žemę sugrįši :V:
baudejaskonkorezis
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2016-01-31, 15:29
Reputacija: 0

Re: Kiek rukyt?

Standartinė baudejaskonkorezis »

Ačiū už kaikurių jūsų atsakymus, turiu klausimą, kiek man reiktu rūkyt, aš tiesiog noriu paklausyt muzikos pažaist kokius žaidimus per pc, ar pažiūrėt kokį filmą, bet nenoriu būt žiauriai high kaip ana karta, net atsistot negalejau ir šnekėjau totalias pievas :D Tiesiog noriu maloniai jaustis ramiai .. Manau kažkas gal suprastit mane ir atsakysit :)
Vartotojo avataras
brownas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2015-01-16, 13:28
Reputacija: 5

Re: Kiek rukyt?

Standartinė brownas »

niekas tikslaus kiekio nepasakys tau :) individas esi, kaip ir mes visi. vieniem daugiau, kitiem mažiau reikia rūkyti, kad patirtų sau patinkantį apsvaigimą. šiaip jei jau taip nuoširdžiai tai patarčiau iš vieneto 4suktinukus ir rūkyk. kai surūkysi vieną dar palauk bent 5min ir spręsk ar reikia dar :)
iš žemės kiles - į žemę sugrįši :V:
Vartotojo avataras
kaciarasyt?
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-06-06, 16:28
Reputacija: 0

Re: Kiek rukyt?

Standartinė kaciarasyt? »

baudejaskonkorezis rašė:Ačiū už kaikurių jūsų atsakymus, turiu klausimą, kiek man reiktu rūkyt, aš tiesiog noriu paklausyt muzikos pažaist kokius žaidimus per pc, ar pažiūrėt kokį filmą, bet nenoriu būt žiauriai high kaip ana karta, net atsistot negalejau ir šnekėjau totalias pievas :D Tiesiog noriu maloniai jaustis ramiai .. Manau kažkas gal suprastit mane ir atsakysit :)
mano patarimas: pasiimk visus pinigus kuriuos tik turi, parduok kompa, tv, visus kitus nereikalingus bet vertingus sudus, pasiimk paskola maximalia kokia tik gali, nusipirk uz visus sukauptus pinigus kuo geresnes zoles (tik ne chimkes), sulauk kokios graziosnios dienos, psiimk buteliuka vandens ir iseik i miska, susirask koki tau patinkanti medi, atsisesk prie jo ir pradek rukyt, surukyk tiek kiek gali, nesvarbu koks apsvaiges, kaip arti mirties jautiesi - rukyk toliau, jei ziauriai pykina, tai issivemk ir rukyk toliau, kai surukysi viska arba prisidegti dar viena jointa nebebus imanoma - atsistok, jokiu budu neuzmik, atsigerk vandens ir eik i saule. kai visiskai issiblaivysi, tik tada galesi eit namo. cia turetu buti pats idomiausias nuotykis tavo gyvenime.
autizmas ne liga, tai gyvenimo būdas!
gemini
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 322
Užsiregistravo: 2014-04-25, 08:26
Reputacija: 15

Re: Kiek rukyt?

Standartinė gemini »

:) pats medziu auganciu pavirs.
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Kiek rukyt?

Standartinė WTČ »

Skeidziau ir skleisiu tapacia eilute ..
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Kiek rukyt?

Standartinė kauptukas »

Pirmą kartą 1 ant keturių užšovėm. Tai atsisėdęs dėjavau kad vaizdas užstringa. Dabar su draugu visko bandom pradedant kalijanu, tesiant bongu valgant space cookies ir baigiant only green džoniu. Ryte wake n bake ir namo.
Optimaliausias varijantas man - splifas (tabakas su žiedu) santykiu cigaretė+pusękas dviem :)
Pareigūnai klauso.
airbee
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2014-04-08, 11:42
Reputacija: 0

Re: Kiek rukyt?

Standartinė airbee »

blem čia kiekvienam skirtingai , didele įtaka turėjo, kad nepatyres ir nežinai ko tikėtis ir pradedi save varyt į paranoja..
blem pirmi tie kartai taip norėčiau juos dabar patirt :D
o dabar kad ir kiek prirukai jau kazkaip taip nebūna kaip ankščiau, manau tie kurie ruko ne pirmus metus supras mane .. :|?
Visi miršta, bet ar visi gyvena ?! :|?
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Kiek rukyt?

Standartinė kauptukas »

True. Beveik nebesijuokiu iš nieko. Tik kai bairiukas koks įvyksta bšk čiumpa.
Pareigūnai klauso.
airbee
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2014-04-08, 11:42
Reputacija: 0

Re: Kiek rukyt?

Standartinė airbee »

išsiplėsti galima be galo , faktas tas kuo ilgiau rūkai tuo daugiau reikia 8E
darai pertraukas, kažkiek stipriau būna bet neilgam, to pirmo high jausmo ahh norėtu vėl :D bet kažin ar įmanoma nebent išsitrinti atmintį ir nerukyti penkis metus :D
tarp kitko dabar pertrauką su draugu darom ir po mėnesio vėl į trasą, į miškus pas motina gamta :angel:
Visi miršta, bet ar visi gyvena ?! :|?
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Kiek rukyt?

Standartinė kauptukas »

Hah. Aš kai rūkau... su draugu diskutuojam šia tema... "ar rūkydami mes susiliejam su gamta" - kanapė juk natūralus augalas.
Pareigūnai klauso.
flukis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2010-08-30, 14:52
Reputacija: 9

Re: Kiek rukyt?

Standartinė flukis »

Is tiesu, bent jau man sunkiau rast kokybisko stafo, nei himacno hasiuko, del aplinkos manau, nes imu tik per rankas. Karta parukiau tos tikros himkes, kuri kaip bulionas atrodo. Kabino iskart po pirmo dumo. Tokioj depresuhoj dar gyvenime nebuvau buves. Tiesiog sedejau 20 min susiemes uz galvos, galvodamas kokiam sudinam pasaulyje mes gyvename. Vien negatyvios mintys. Supratau, kad neaiskaus stuffo nerukysiu. O chimke patinka tik tam kurie turi tik viena tiksla - kuo labiau nusidauzyt. Man prie sirdies labiau parukyt ir kurnors gamtoj patripint.
airbee
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2014-04-08, 11:42
Reputacija: 0

Re: Kiek rukyt?

Standartinė airbee »

kas liečia chemija prieš metus laikau jau daugiau gal parukiau hašo xymkes po to laiko net nenoriu ziurėt i ta puse , tokia kelione apturėjau kad tikrai galvojau viskas, net paeit negalėjau,vėmiau,supratau viskas kas vyksta mat galiu tokiuose situacijose save kontroliuot bet neužką daugiau ...
Visi miršta, bet ar visi gyvena ?! :|?
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Kiek rukyt?

Standartinė kauptukas »

Man smagu kad atradau šitą reikalą "savo reikmėms".. neberemiu barygų ir nebereikia rukyt purkšto tabako. Kuris visai kitaip nuteikia. Visiem linkiu turėti savo. Eisiu dabar džionio, skanaus :) !
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Kiek rukyt?

Standartinė WTČ »

Kauptuks !
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Kiek rukyt?

Standartinė kauptukas »

vabalz rašė:Kauptuks !
Klausau!
Pareigūnai klauso.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kada, kiek ir keliese?
    Dante » » forume Legalus forumas
    55 Atsakymai
    20812 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Isp*
  • Kiek metų pučiat?
    mindblow » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    14527 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • kiek dienu islieka zole?
    mare » » forume Legalus forumas
    87 Atsakymai
    60165 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Kiek laiko jau pucete ? ir nuo keliu ?
    Ficcuss » » forume Legalus forumas
    0 Atsakymai
    3015 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ficcuss