Nuotrauka Nuotrauka

Bongas vs Pypkė

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.

Bongas vs Pypkė

Bongas
15
83%
Pypkė
3
17%
 
Viso balsų: 18

Vartotojo avataras
Tim
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2016-02-03, 16:55
Reputacija: 0

Bongas vs Pypkė

Standartinė Tim »

Sveiki,
esu naujas visam šitam nuostabiam žalumos pasauly ir galvoju pirkti kažką, nes jonus sukant aš esu tragiškas :/ tai gal patarsit ką labiau apsimoka pirkti, daug pinigų neturiu tai kažką iki 20€ manau :)
Inhale the Good shit, exhale the Bullshit.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Bongas vs Pypkė

Standartinė G. »

Labas, visi bongai pypkės, bet ne visos pypkės bongai. Suprantu, ko klausi, bet, žinok, čia charakterio reikalas. Tu aštrus, švelnus? Šaltas? Karštas? Vienas? Su draugais? Daugiausia namie ar ne namie rūkai? aš tai iki 20€ medinę pypkę imčiau su ilgu vamzdžiu. Jeigu eitų dar į čilumą ar shotgun'ą permontuot, tada išvis lafa. 3 paipai už 1. O iki 20€ bongai nebent akrilas arba koks nors labai plono stiklo nediduks, kurį tikėtina, kad kaip pradedantysis esi, greitai sudaužytum.. šiaip, kas tau mieliau rankoj laikyti, tą ir pirk.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
Tim
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2016-02-03, 16:55
Reputacija: 0

Re: Bongas vs Pypkė

Standartinė Tim »

Supratau :) šeip norėtusi kažko per viduriuka (švelnumo ir temperatūros atžvilgiu), dažniausiai rūkau su draugu, lauke. Man medis nelabai limpa :/ labiau stiklo norėtųsi, kažkaip geriau jis man atrodo, nors nedaug nusimanau. Jei gali gal fotkių pora numesk apie tai ką man siūlai :)
Dėkingas
Inhale the Good shit, exhale the Bullshit.
Vartotojo avataras
brownas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2015-01-16, 13:28
Reputacija: 5

Re: Bongas vs Pypkė

Standartinė brownas »

Tim rašė:Supratau :) šeip norėtusi kažko per viduriuka (švelnumo ir temperatūros atžvilgiu), dažniausiai rūkau su draugu, lauke. Man medis nelabai limpa :/ labiau stiklo norėtųsi, kažkaip geriau jis man atrodo, nors nedaug nusimanau. Jei gali gal fotkių pora numesk apie tai ką man siūlai :)
Dėkingas
bongai.lt shamanas.lt
užeik pasidairysi pypkių ar bongų. stiklinio padoraus bongo nepaimsi, lengvai suduš. o bongą gali akrilini paprastutį drąsiai nupirksi už tokią kainą :)))
asmeniškai man pypkės nelabai patinka, bet vat shotgunas tai geras daiktas :D
iš žemės kiles - į žemę sugrįši :V:
Vartotojo avataras
Tim
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2016-02-03, 16:55
Reputacija: 0

Re: Bongas vs Pypkė

Standartinė Tim »

Shotgunas tai kažkas panašaus į chilumna ? Nes googlinau tai ten viens kitam iš burnos į burna pučia :D

P.S. Jau išaiaiškinau kas tai yra, aš shotguna ir noriu pirkti :)
Inhale the Good shit, exhale the Bullshit.
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Bongas vs Pypkė

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

shamane yra shotgun'as pypkė. Best shit ever.
Vartotojo avataras
Tim
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2016-02-03, 16:55
Reputacija: 0

Re: Bongas vs Pypkė

Standartinė Tim »

Bongai.lt irgi yra, kokio ilgio labiausiai apsimoka imt ?
Inhale the Good shit, exhale the Bullshit.
Vartotojo avataras
Tim
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2016-02-03, 16:55
Reputacija: 0

Re: Bongas vs Pypkė

Standartinė Tim »

http://www.bongai.lt/pypkes/stiklines-p ... r-18-11-cm

Čia irgi skaitosi shotgun, nes turi ta skyle kuri oro duoda daugiau ? Va tokia galvoju imta, verta dėmesio ?
Inhale the Good shit, exhale the Bullshit.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Bongas vs Pypkė

Standartinė G. »

Va vienas tu transformeriu 3in1 pvz. Nori paipo - paipas, nori shotguno - shotgunas, nori chillumo - chillumas.
[ nuotrauka ]

Šiaip, jei pypkę, tai medinę arba stiklinę. Su metalu nelabai verta prasidėti. Per kukurūzo pypkes dar labai maloniai pučiasi. Nors kaip pradedantysis, iškart gal nelabai net skirtumo pajaustum, nes neturėtum praktinės patirties, pagal kurią lyginti galėtum, bet šiaip visumoj, sakau, geriau pasiimti tą, kas pačiam arčiausiai širdies. Beto, niekas nedraudžia turėti kelias pypkes ar bongus :) Su viena eini į kiemą, su kita į svečius, trečią namie pukčioji :)
P.S.
Stiklinės pypkės -jėga, bet, kai ateina laikas valyti, tai o, brolyti...
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
Tim
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2016-02-03, 16:55
Reputacija: 0

Re: Bongas vs Pypkė

Standartinė Tim »

Okey, ačiū ! Turbūt tokia ir įsigysiu kaip pirmam kartui :) o medinės lengviau valos ?
Inhale the Good shit, exhale the Bullshit.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Bongas vs Pypkė

Standartinė G. »

Tereikia http://www.shamanas.lt/index.php/lt/cat ... 7cm-sa-733 tokio ar panašaus tipo šepetuko arba tiesiog iš popieriaus tokį makaroną susukti ir praleist sukamu judesiu per vamzdį. Kalpokėlį išvalyti irgi 1-2, su tuo pačiu popieriumi ar kokiu skudurėliu galima. O stiklinės pypkės paprastai būna taip išpūstos, kad tarp kalpokėlio ir vietos, kur prasideda vamzdelis yra palikta erdvės, kad dūmas bent minimaliai pasimaišytų ir atvėsintų dūmą. Tiesiog beveik kiekviena stiklinė pypkė turi labai sunkiai prieinamų vietų, kurias normaliai tik su spec. valiklių ar alkoholio tirpalo vonelėm galima išplauti.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Bongas vs Pypkė

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

http://www.shamanas.lt/index.php/lt/cat ... cm-k-20-35
Tokią turėjau, 20cm, bet kai pirkau buvo tiesiog iš stiklo, bet principas tas pats. Valosi lengvai (tiesus vamzdis+ kaušas, plius galima iš kitos pusės prieiti) smogia žiauriai, didelis bowl..
flukis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2010-08-30, 14:52
Reputacija: 9

Re: Bongas vs Pypkė

Standartinė flukis »

http://www.shamanas.lt/index.php/lt/cat ... ongas-icew Sitas ziauriai geras, ne slidus, lengvas, labai nesunkiai valomas, yra leduku laikiklis, daugas toki turi, turejo ir panasaus dydzio stiklini. Taciau sitas zymiai praktiskesnis. Ir is jo galima atomini shotguna pasidaryt.
Fred
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2016-02-04, 02:54
Reputacija: 1

Re: Bongas vs Pypkė

Standartinė Fred »

Bongas - tai medžiagos garinimo priemonė ar ne? Jei ne, tai kodėl tada tiesiog negarinti medžiagos, juk taip didžiausias efektyvumas, nes nėra sudeginama parinkus teisingą temperatūrą nė kiek medžiagos, jos neišeina lauk? Plius mažesnis žalingas poveikis sveikatai, nes nėra pirolizės produktų.
Vartotojo avataras
brownas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2015-01-16, 13:28
Reputacija: 5

Re: Bongas vs Pypkė

Standartinė brownas »

Fred rašė:Bongas - tai medžiagos garinimo priemonė ar ne? Jei ne, tai kodėl tada tiesiog negarinti medžiagos, juk taip didžiausias efektyvumas, nes nėra sudeginama parinkus teisingą temperatūrą nė kiek medžiagos, jos neišeina lauk? Plius mažesnis žalingas poveikis sveikatai, nes nėra pirolizės produktų.
čia apie vaporaizerį kalbi. bongas dar vadinamas "vandens pypke" nes dumai prieš patenkant į plaučius apsivalo ir atvėsta vandenyje
iš žemės kiles - į žemę sugrįši :V:
Vartotojo avataras
Tim
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2016-02-03, 16:55
Reputacija: 0

Re: Bongas vs Pypkė

Standartinė Tim »

Taigi, labiau pasidomėjau apie pypkės ir nusprendžiau, kad pirksiu bongą. Skaičiau kad nuo medinių pypkių skonis pasidaro šlykštus ir daug žmonių kurie turėjo medines, jas prakeikė :D

http://www.bongai.lt/bongai/akriliniai- ... d-balta-54

Štai ką užsisakiau, nes labai didelio man nereikia ir pradžiai be visų pribumbasų manau sueis :)
Ką manot ?
Inhale the Good shit, exhale the Bullshit.
airbee
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2014-04-08, 11:42
Reputacija: 0

Re: Bongas vs Pypkė

Standartinė airbee »

Sveikas , apie medi man asmeniškai fuuu neužka medines pypkes , per medini "kalpoka" labai jau šlykščiai buvo rukyt, o bongeli uz 20e galima šioki toki pasiimt ir tik stiklini :V:
nepadaryk kvailystes, akrilinis irgi skonio neprideda , štai mano pirmasis http://www.bongai.lt/bongai/stikliniai- ... ikla-02590
oj kokiu nuotykiu apturėjom kartu .. :D ir lauke ir namie su xebra , du metus atitarnavo ir tai ne savam mirtim mire .. žodžiu jei butu mano pasirinkimas tavo vietoje imčiau bongeli ir tik stiklini peace :V:
Visi miršta, bet ar visi gyvena ?! :|?
Vartotojo avataras
Tim
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2016-02-03, 16:55
Reputacija: 0

Re: Bongas vs Pypkė

Standartinė Tim »

Sveikas, matai akrilini imiau, nes reiks jį tyliai naudoti, kad namiškiai neprisikabintu ir šiaip labai daug nepučiu tai turbūt užteks man :)
Inhale the Good shit, exhale the Bullshit.
Psichodelika
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2014-12-12, 13:47
Reputacija: 0

Re: Bongas vs Pypkė

Standartinė Psichodelika »

Mano katei asmeniškai namie kuriant tai daug smagiau ir patogiau paipas. Visad kuprinėj. Stikliniai yra išvis lafa. Tuo tarpu su bongeliu daugiau reikalų ir sunkiau plaučiams. Bet čia irgi nuo preferences priklauso.
Vartotojo avataras
brownas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2015-01-16, 13:28
Reputacija: 5

Re: Bongas vs Pypkė

Standartinė brownas »

uz 12eur pasiemiau 45cm akrilini bonga. kaip ir priklauso rukant bonga tabako dedu vos vos(ir tai tokiais atvejais jei daugiau rukanciu buna kompanijoje) tada dumai nedrasko gerkles ir plauciu :)
iš žemės kiles - į žemę sugrįši :V:
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Garintuvas (Vaporizeris) ar vandens pypkė (Bongas)
    zaltys » » forume Legalus forumas
    44 Atsakymai
    20062 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Vaporize
  • Bongas
    Dendis » » forume Legalus forumas
    410 Atsakymai
    156031 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ice
  • EL. Bongas
    ParukesZvilrbliuks » » forume Legalus forumas
    8 Atsakymai
    4547 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Marbauskas
  • Savadarbis bongas..
    canabis » » forume Legalus forumas
    112 Atsakymai
    51001 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Supreme
  • Inventorius (vandens pypke, pipkute ir panasiai)
    agronemka » » forume Legalus forumas
    12 Atsakymai
    6877 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas DarNe