Nuotrauka Nuotrauka

Kaip rūkyti hasha ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Tim
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2016-02-03, 16:55
Reputacija: 0

Kaip rūkyti hasha ?

Standartinė Tim »

Sveiki, taigi neseniai bandžiau hasho per bonka, tačiau labai šlykščiai ėjo per gerkle, tai galvoju gal žinot kokių būdų kaip rūkyti hasha ?
Inhale the Good shit, exhale the Bullshit.
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Kaip rūkyti hasha ?

Standartinė ekko »

haša rukau taipat kaip ir žole, per visiems žinomus daiktus. haša dar gali gabaliuka atlaušt, uždėt ant cigarėtes degančios, pasimt bonkute padaryt skyle apačioi, uždenkt su ranka viršu ir ikyšt cigarėte su hašo gabaliuku svylančiu ir laukt kol susmilks. o šeip man geriause haša rukyt per kibira
airbee
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2014-04-08, 11:42
Reputacija: 0

Re: Kaip rūkyti hasha ?

Standartinė airbee »

Aš irgi už kibirą, pats geriausias būdas viskam turbūt :D
nors ir turiu gera :bong: bet vistiek kibiras yra kibiras :V:
Visi miršta, bet ar visi gyvena ?! :|?
flukis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2010-08-30, 14:52
Reputacija: 9

Re: Kaip rūkyti hasha ?

Standartinė flukis »

Zmogui butelys nepatiko o jus siulot kibira :D . Man atrodo, kad :bong: geriausia iseitis
flukis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2010-08-30, 14:52
Reputacija: 9

Re: Kaip rūkyti hasha ?

Standartinė flukis »

Zmogui butelys nepatiko o jus siulot kibira :D . Man atrodo, kad :bong: geriausia iseitis
zolininkass
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2014-03-23, 22:19
Reputacija: 0

Re: Kaip rūkyti hasha ?

Standartinė zolininkass »

Bongai, kibiriukai, pypkele, parasiutai (naudojant tinkliuka, nes prie folijos hash'as limpa, bent jau man), gryno hash'o joint'as nedidelis, spliffas sumaišant hash'a su marihuana, tabaku ar saluške. Na būdų iš tikro yra begalė. Tereikia įjungti fantazija! :V:
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Kaip rūkyti hasha ?

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Hashui rūkyti reikalinga pypkė. Pasidedi ant bowlo krašto gabaliuką, pridegi, ir lėtai trauki smilkstančius dūmus, kol pats neužgesta susmilkęs. Vienintelis būdas rūkyti hašą :V:
Vartotojo avataras
saldi.juoda.naktis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2014-10-26, 00:19
Reputacija: 1

Re: Kaip rūkyti hasha ?

Standartinė saldi.juoda.naktis »

H rūkydavau per nedidelę medinę pypkę, turėjau kibirą, bet poveikio su pypke man pilnaiiiii užtekdavo :] į paipo bowl įdedu vos vos tabako iš cizos, ant viršaus mažiuką gabaliuką H
Fred
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2016-02-04, 02:54
Reputacija: 1

Re: Kaip rūkyti hasha ?

Standartinė Fred »

O nejau garinti jo negalima pasistacius buteliuke ant karsto virykles pavirsiaus ir traukiant per siaudeli garavimo produktus? Taip maziausiai medziagos butu prarandama.
Vartotojo avataras
Val
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2014-02-23, 12:36
Reputacija: 0

Re: Kaip rūkyti hasha ?

Standartinė Val »

https://www.google.com/search?q=bulb+va ... 80&bih=705

pasidaręs kadaisę buvau iš paprastos kaitrinės lemputės, izoliacijos ir butelio kamštelio. Lemputės kištuką tiesiog su metalo pjukliuku gražiai nupjauni, išemi vidurius, užsuki butelio kamštelį(prieš tai padaręs skylę išėjimui ir įėjimui), užizoliuoji. Imeti gabaliuką, užsuki ir kaitini virš žvakės.
Vartotojo avataras
Tim
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2016-02-03, 16:55
Reputacija: 0

Re: Kaip rūkyti hasha ?

Standartinė Tim »

Bandysiu darytis bongą ir per jį, bet nežinau ar maišyt su tabaku ar pure hasha imt ? Nes šaibų mažai, tai dar papildomai žalio imt nesinori.
Inhale the Good shit, exhale the Bullshit.
zolininkass
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2014-03-23, 22:19
Reputacija: 0

Re: Kaip rūkyti hasha ?

Standartinė zolininkass »

O kam imt papildomo žalio? Dėk mažesnį kalpoka su hash'u tiesiog ir nemaišyk tabako, nes gausi tapati, tik kad su tabaku papildomi tabako dūmai gaunasi ir viskas, o manau esmė yra tapati.
Mantas_Cyrex
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2015-05-11, 17:29
Reputacija: 0

Re: Kaip rūkyti hasha ?

Standartinė Mantas_Cyrex »

zolininkass rašė:O kam imt papildomo žalio? Dėk mažesnį kalpoka su hash'u tiesiog ir nemaišyk tabako, nes gausi tapati, tik kad su tabaku papildomi tabako dūmai gaunasi ir viskas, o manau esmė yra tapati.
Nors vienas supranta.. Nes visi svaigsta, kad uoj, kaip brangu rūkyt gryną, be tabako.. Absoliučiai tas pats gaunasi, jei jūs rūkot per bongą, pipe ir t.t ir dedat mažais kiekiais. Nebent per jointą galima truputi įdėt, kad ne tiek daug ganjos išdegtų.
Vartotojo avataras
Tim
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2016-02-03, 16:55
Reputacija: 0

Re: Kaip rūkyti hasha ?

Standartinė Tim »

Taigi, šiandien daug laiko buvo laisvo tai Pet bongiuka paimiau. Labai švelniai ėjo ir didelius hitus daryt galėjau, bet normaliai čiupo gal po 10-15min ir taip čiupo, kad sėst ir sedėt, nes kažką daryt tai sunkiai labai :D Pats rūkymas per bonga tai super, bet kad taip ima kad nieko nebegali veikti tai nelabai man patinka nes dažniausiai einu nuotykių ieškot.
Inhale the Good shit, exhale the Bullshit.
tester
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2016-03-07, 23:20
Reputacija: 0

Re: Kaip rūkyti hasha ?

Standartinė tester »

As tai nesenai Hash Brownies issikepiau (0.7g svieste istirpdziau). Tai nors rukant praktiskai efekto nejauciu, bet situs kai suvalgiau tai visa diena stoned buvau. :D Man asmeniskai tai nepalyginamai stipresnis poveikis.
Vartotojo avataras
saldi.juoda.naktis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2014-10-26, 00:19
Reputacija: 1

Re: Kaip rūkyti hasha ?

Standartinė saldi.juoda.naktis »

tester rašė:As tai nesenai Hash Brownies issikepiau (0.7g svieste istirpdziau). Tai nors rukant praktiskai efekto nejauciu, bet situs kai suvalgiau tai visa diena stoned buvau. :D Man asmeniskai tai nepalyginamai stipresnis poveikis.

parašyk receptą, gamybos procesą, jei galima :D
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Kaip rūkyti hasha ?

Standartinė kauptukas »

tester rašė:As tai nesenai Hash Brownies issikepiau (0.7g svieste istirpdziau). Tai nors rukant praktiskai efekto nejauciu, bet situs kai suvalgiau tai visa diena stoned buvau. :D Man asmeniskai tai nepalyginamai stipresnis poveikis.
Taip yra dėl to kad rukydamas ta 0,7 tu jo "įkvėptum" ir į save įsisavintum mažiau negu valgydamas.
Kuomet darai sviestą iš stuffo į sviestą perkeli didesnį kiekį THC, kuris veikia atitinkamai stipriau. Norėdamas pasiekti tokį stone kurį "suvalgai" reikėtų dauginti 3-4 kartus rūkant.
Pareigūnai klauso.
tester
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2016-03-07, 23:20
Reputacija: 0

Re: Kaip rūkyti hasha ?

Standartinė tester »

saldi.juoda.naktis rašė:
tester rašė:As tai nesenai Hash Brownies issikepiau (0.7g svieste istirpdziau). Tai nors rukant praktiskai efekto nejauciu, bet situs kai suvalgiau tai visa diena stoned buvau. :D Man asmeniskai tai nepalyginamai stipresnis poveikis.

parašyk receptą, gamybos procesą, jei galima :D
Receptas tai is tiesu labai paprastas. Tiesiog istirpdai sviesta (i verdanti vandeni idedi inda su sviestu kad nebutu tiesiogiai po ugnimi) sudedi stuffa visa ir lauki kol istirps kartais pamaisant. Geriau aisku pries tai susmulkinti nes greiciau istirps (15-30min). Ir tada ta sviesta naudoji betkokiam receptui :) Ka megsti ta ir gaminiesi.

Ir jo, poveikis daug stipresnis tai cia toks ekonomiskiausias budas vartoti. Tik tas High siektiek kitoks buna, toks full body high.
NeNuosavas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2016-04-14, 19:52
Reputacija: 0

Re: Kaip rūkyti hasha ?

Standartinė NeNuosavas »

Tim rašė:Sveiki, taigi neseniai bandžiau hasho per bonka, tačiau labai šlykščiai ėjo per gerkle, tai galvoju gal žinot kokių būdų kaip rūkyti hasha ?
Hasha reik moket nusipirkt..vargais sukurtas produktas megsta poilsi...
Vartotojo avataras
saldi.juoda.naktis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2014-10-26, 00:19
Reputacija: 1

Re: Kaip rūkyti hasha ?

Standartinė saldi.juoda.naktis »

tester rašė:
saldi.juoda.naktis rašė:
tester rašė:As tai nesenai Hash Brownies issikepiau (0.7g svieste istirpdziau). Tai nors rukant praktiskai efekto nejauciu, bet situs kai suvalgiau tai visa diena stoned buvau. :D Man asmeniskai tai nepalyginamai stipresnis poveikis.

parašyk receptą, gamybos procesą, jei galima :D
Receptas tai is tiesu labai paprastas. Tiesiog istirpdai sviesta (i verdanti vandeni idedi inda su sviestu kad nebutu tiesiogiai po ugnimi) sudedi stuffa visa ir lauki kol istirps kartais pamaisant. Geriau aisku pries tai susmulkinti nes greiciau istirps (15-30min). Ir tada ta sviesta naudoji betkokiam receptui :) Ka megsti ta ir gaminiesi.

Ir jo, poveikis daug stipresnis tai cia toks ekonomiskiausias budas vartoti. Tik tas High siektiek kitoks buna, toks full body high.

Ačiū, nemanau, kad greitu metu bus galimybė pabandyit, beeet summer is coming :] bus skanu ))
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kaip mesti rukyti
    RED&WHITE » » forume Prašau žodžio!
    85 Atsakymai
    39755 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Dendis
  • Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.
    hipiukas » » forume Legalus forumas
    17 Atsakymai
    8008 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas GanjaManas
  • Kur perkat auginimo iranga, kaip atsiskaitot ir kaip prisistatot?
    antanonimas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    596 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • Kaip dziovinti?
    Anastasija » » forume Outdoor
    3 Atsakymai
    4507 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas STALKER
  • Kaip apsisaugoti nuo policijos
    pacanas » » forume Herbariumas
    7 Atsakymai
    4983 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Vaginalinis Skeneris