Nuotrauka Nuotrauka

Pokalbis su Augalu

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Sodininkas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2009-06-29, 19:44
Reputacija: 0

Re: Pokalbis su Augalu

Standartinė Sodininkas »

Jeigu augala myli istikruju, o ne tik, kad sugalvoji dumo uzsiaugint ir neva rupinies juo, tai viskas gaunasi savaime. Visa ta meile jam isreiski mazdaug kaip putejas sake, kad ateina, pamedituoja, paglosto ir apziuri. Ne karta esu sedejes ilga laiko tarpa paciam grow room'e su joint'u rankose. Teko ir balsu kalbet, o ne tik mintim :] :D Nezinau veikia tas ar ne, bet augalui meile ir Tavo rupestis - gerai :x:
Brangesnis už auksą lobis. :x:
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Pokalbis su Augalu

Standartinė Slow Stone »

Mane herbariumas prikausto lygiai kaip akvariumas arba deganti ugnis. Ilgam aš į jį užsispoksau... Melsdamas joms sveikatos...
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Skunkyfunky
Naujokas
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2010-10-14, 23:10
Reputacija: 0

Re: Pokalbis su Augalu

Standartinė Skunkyfunky »

Man tai kažko baisiai neaugo augaliukas. Žiauriai letai. Cia gal del zemiu buvo ar ka. nes ant virsaus uzvariau perlito, vietoj reflektoriaus. nu bet neesme. Atsimenu kad vaikystej su mociute sodindavom darzoves, morkas, kopustus ir t.t. Ir sodinom eilute brašlių. Aš puse, ir ji puse eilutės. Ir ka jus manot? Mano augo geriau. Neseniai skaiciau laikrastį, žiūūū.. Zodiako ženklai.. Hm. Galwojau horoskopa paskaitysiu bentjau.. susiradau savo zodiaką prie keletą kitų. Žiūriu.. Kažkoks žemės backroundas, ant kitų vandens, ugnies.. Galwoju reik atwerst pora puslapių atgal.. O ten buvo surašytos stichijos, pagal kurias suskirstyti zodiako ženklai. Pasiskaičiau apie savo charakterį.. Ir viskas atitiko. Aš žemės stichijoj. Na kaip ir parasyta tikas sodininko būdas. Tikrai.. Man patinka laistyti augalus, su jais kalbėtis, žiūrėtikaip jie auga... Kartais užsižiūrių net porą valandų, galvoju, žiūriu į lapų formas kaip į kokius debesis, mažas vaikas, kuris mato ir delioja formas iš debesėlių.. Gal ir idijotiškai nuskambėjo. Bet mane atpalaiduoja. Lygiai taip pat kaip ugnis - senas geras draugas. Tiesiog žiūri ir negali atplėšti akių. Tai kai nekaip augo mano augaliukas.. Pradėjau kalbėtis su juo, žiūrėti į jį ir tiesiog skleisti teigiamas mintis... Na muzikos neleidau. Bet kartais paniuniuoju kokia House muzikėlę. Bet manau kad augalas perima žmogaus charakterį. Taip kaip vaikas augdamas šeimoje. Kartais atrodo kad iš tėvų neperėmei jokių charakterių savybių.. Be tištikrųjų taip nėra jei gyvenai normalioj šeimoj. Visvien išlenda tie patys pomėgiai, Skonis maistui, Kalbėjimo maniera ir vis dėlto išvaizda. Taip pat ir jūsų augintinės mergaitės ir berniukai perima charakterį kaip maži vaikai, prisitaiko prie jūsų nuotaikos keliamų vibracijų. Kai rėki katei ar šuniui Fu ar negalima, nesvarbu. Jis nesupranta ką tu jam sakai, jis atpažysta iš žmogaus tono, agresyvus, ar švelnus jis. Jei katei ar šuniui myžančiam į jūsų batą sakysite švelnei : Fu katinėli, fu. Tai nieko iš to nebus, jis primyš ir dar galvodamas kad gerai daro ir prišiks į naujus batus. Jei auginate vieną ar pora augaliukų tai jie jausis vieniši. Jei jus įmestų į negyvenamą salą. Vienišą. Jei jūs žinotumėt jog nėra išsigelbėjimo ta idauguma norėtu tiesiog nusižudyt, o geriausiu atveju numirti trokštų. Jei jums įmestų i ta salą žmoną. Būtų jau geriau. O jei duotų Jums tikėjimą, Dievą? kuris rūpinasi jumis, valgyt, oro šviežio duoda. Tai išvis afigienai.
|_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-|
|Make Buds Like Bombs :x:|
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Pokalbis su Augalu

Standartinė hipiukas »

Skunkyfunky rašė:Man tai kažko baisiai neaugo augaliukas. Žiauriai letai. čia gal del zemiu buvo ar ka. nes ant virsaus uzvariau perlito, vietoj reflektoriaus. nu bet neesme. Atsimenu kad vaikystej su mociute sodindavom darzoves, morkas, kopustus ir t.t. Ir sodinom eilute brašlių. Aš puse, ir ji puse eilutės. Ir ka jus manot? Mano augo geriau. Neseniai skaiciau laikrastį, žiūūū.. Zodiako ženklai........
Spaudžiam ranką :V:
Svarbiausia viską daryti su meile, tuomet viskas puikiai sekasi.
O ne iš reikalo žiūrėti į tai kaip į daiktą (visgi tai gyvas organizmas, turi genus, organus, lytis).
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Ar kelet nuo augalu
    Bosas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    1202 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dar3lis
  • Lempų atstumas nuo augalų
    raMa » » forume Apšvietimas
    46 Atsakymai
    32578 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius