Nuotrauka Nuotrauka

Pokalbis su Augalu

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

ganjaFAMA rašė:As tokiom nesamonem netikiu. O tie bandymai manau remiasi i fizika, o ne kashkokias mistines nesamones. Gal tas metalas skleidzia vienoki garso diapazona, o kokia klasikine kitoki. Taip gal ir veikia ar kashkas panashaus. Tikrai netikiu, kad esme yra geri ar blogi zhodziai :D :x:
Pats bandęs, kad netiki?
BOB - Bombs Over Bagdad!
Anonymous

Standartinė Anonymous »

O tu bandes ? ;] manau net neverta bandyti..
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

as bandes :!: ir visiskai esu isitikines ,kad tai daro poveiki. geri zodziai skatina augti ir vystitis geriau.
prekyba forume draudžiama.
White_Shark
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2007-07-04, 15:14
Reputacija: 0

Standartinė White_Shark »

siaip per mitu griovejus ten jie bande kazka panasaus daryt su augalais :) prijunge aparata ir stebejo ten kintamuma sroves augale ar kazkas tokio kaip ten ta augala ibaugint bande ivaireis budais tai ten man toks lempinis bandymas pasirode :)
"REGGAE MUSIC IS THE PEOPLE MUSIC"
Anonymous

Standartinė Anonymous »

RED&WHITE rašė:as bandes :!: ir visiskai esu isitikines ,kad tai daro poveiki. geri zodziai skatina augti ir vystitis geriau.
Atsitiktinumas ;]] arba tiesiog to augalo genai buvo geresni arba tiesiog gavo CO2 ish tavo burnos daugiau ir uzhaugo geriau :D
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

Eik tu,jau svaigsti. netiki net tada kai sakau kad esu tai isbandes per kelis auginimus ir matau kad tai veiksminga? pabandyk pats ,tada galesi taip uztikrintai priestarauti :!:
prekyba forume draudžiama.
Assas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2007-03-25, 22:17
Reputacija: 0

Standartinė Assas »

Nu ash irgi nelabai tikiu, reiktu labai idealias salygas suteikti augalui ir tik klonui , nes seklos visai skirtingos gali boot , ir toks pasakymas ash lyginau ir tikrai veikia (paprasciausiai galimas sutapimas , o del idealiai vienodu salygu ir klono tai nieks ir nebande realiai) tai man juoka sukelia panashiai kaip lyginant kopustu sudejima per pilnati ir jaunati :!:
:D :D :|? :V:
Domux
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2004-01-11, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Domux »

Man tai nelabai suprantama, kaip putikai gali netiketi pokalbio su augalu reiksmingumu!
Netgi jei atmest ta nuomone, kad tai gali kaip nors fiziskai paveikt augala, tai yra labai grazus ritualas ir ypatingai pasaldina duma.
:x: I WISH I WAS AS FORTUNATE AS ME :x:
Anonymous

Standartinė Anonymous »

RED&WHITE rašė:Eik tu,jau svaigsti. netiki net tada kai sakau kad esu tai isbandes per kelis auginimus ir matau kad tai veiksminga? pabandyk pats ,tada galesi taip uztikrintai priestarauti :!:
Na ka teks pirk koki pigu mageli irashyt kokiu geru zhodziu ir palik prie growspoto :D
Domux
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2004-01-11, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Domux »

Tai ir joint'a gali nusifotografuot ir vepsot i nuotrauka...
:x: I WISH I WAS AS FORTUNATE AS ME :x:
Assas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2007-03-25, 22:17
Reputacija: 0

Standartinė Assas »

Domux rašė:Tai ir joint'a gali nusifotografuot ir vepsot i nuotrauka...
Norejau panashia minti skelt (ale save nusifotkini apsipootes ir ziuri ) :D :D :D
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

na zinot...visi mes skirtingi,ne veltui nuo skirtingu tevu :D :D kiek galvu tiek nuomoniu...
prekyba forume draudžiama.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

nawji metai nawjos mintys.

verta demesio -> http://russianremote.com/2665.html

p.s uzjaucziu nesuprantancziu rusu kalbos.
togetha brotha
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

puikus filmas. Aciu
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

badnews rašė:nawji metai nawjos mintys.

verta demesio -> http://russianremote.com/2665.html

p.s uzjaucziu nesuprantancziu rusu kalbos.
VA VA! menas cia,sedevras vanduo!
prekyba forume draudžiama.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Pokalbis su Augalu

Standartinė putejas »

Ateinu prie krūmelių, pastoviu, parymau, pamedituoju, pamąstau, pasišypsau jiems, pačiupinėju, paglostau, pasidalinu gera aura ir jie patenkinti :) Kalbint ne visuomet pasiryžtu, kartais su augalais tyloje susikalbu net geriau nei balsu :)
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Pokalbis su Augalu

Standartinė GanjaGoblin »

putejas rašė:Ateinu prie krūmelių, pastoviu, parymau, pamedituoju, pamąstau, pasišypsau jiems, pačiupinėju, paglostau, pasidalinu gera aura ir jie patenkinti :) Kalbint ne visuomet pasiryžtu, kartais su augalais tyloje susikalbu net geriau nei balsu :)
Jei kada pasiryši kalbet balsu ir tau jie atsakys, žinok kad laikas pas medikus :D :D
Man galvoi negerai....
RapidFire
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:23
Reputacija: 0

Re: Pokalbis su Augalu

Standartinė RapidFire »

GanjaGoblin rašė:Jei kada pasiryši kalbet balsu ir tau jie atsakys, žinok kad laikas pas medikus :D :D
Rimtai? 8??? :/

:D Kalbėtis kol kas dar nepradėjau, bet teigiama energija, kaip sako putejas, pasidalinu. Paglostau, palankstau lapelius švelniai apžiūrinėdamas. Žodžiai nereikalingi tokiem dalykam perduot, bet energijas augalas tikrai puikiai jaučia, va neseniai susirgau šiektiek, pasižiūriu į augalėlį ryte, po sunkios nakties, tai kažkoks nuleidęs lapelius visas, ko paprastai nebūna. Per pora dienų išsigydžiau ir augalėlis atsigavo :) interpretuot tai galima įvairiai, bet aš linkęs manyt kad jautė mano būseną ;)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Pokalbis su Augalu

Standartinė putejas »

RapidFire rašė:
GanjaGoblin rašė:Jei kada pasiryši kalbet balsu ir tau jie atsakys, žinok kad laikas pas medikus :D :D
Rimtai? 8??? :/
jo rimtai. dar pas medikus reik kreiptis ir jeigu augals duoda penkis kai atidarai boxą :D
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: Pokalbis su Augalu

Standartinė ElfasVonPa »

eini pas daktarus ir sakai kad augini kanape kuri su tavimi sneka, idomu kur uzdarytu, i kalejima ar i beprotnami? :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Ar kelet nuo augalu
    Bosas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    1205 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dar3lis
  • Lempų atstumas nuo augalų
    raMa » » forume Apšvietimas
    46 Atsakymai
    32607 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius