NuotraukaNuotrauka

Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
barzdyla
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 340
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 34

Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė barzdyla » 2019-06-20, 19:15

Lyg ir neradau kokios nors panašios temos, kur būtų grynai diskutuojama apie naujas rūšis :) Adminai, jei yra kas nors panašaus tai atmeskit link'ą ir ištrinkit temą, nes nu tikrai neužmačiau :D o ir manau atsirastų bendraminčių pasidalint įspūdžiais :)

Tiesiog gimė tokia įdėja padiskutuot apie kiekvieno mėgstamiausią rūšį, sužinoti kodėl ir taip bendrai besidalyjantis mintimis atrasti rūšį sau sekančiam auginimui:) Nebūtinai ir mėgstama. Galbūt yra tokia, kurios nerekomenduotumėt net priešui? :)

Asmeniškai labiausiai favourite ak47 strain'as pakolkas, nes kiek rukydavau, "nesušaudydavo" taip smarkiai, tai galėdavai dar kažką veikt su lengvu body high, toks neapsikrovęs. Ir labai rekomenduoju prieš miegą, o dar jeigu pasijungsit mėgstamą šimtą kartų matytą serialą, tv show ar filmą, tai jausitės labai ramūs ir saugūs. Labai skaniai ir rūkosi, primena mėtą per joną, o per bongą švelnų, bet galing1 dūmą:)

Dabar testuosiu critical plus, įdomiausia nes mano pačio auginta :D bet bent jau kol kas perneša į labai gerą vaibą iškart parūkius :) suveikia iškart dar berūkant ketvirtą dūmą, o bongas suveikia kaip patranka :) bet poto numeta ant labai tingaus ir psychodelic high. bet čia jau po trečio wacky backy/bongo. Pirmas dūmas labai upliftina ir jau rašiau dienorašty, kad nori kažką nuveikt produktyvesnio :)

Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 49

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė Seedman » 2019-06-23, 09:49

Kabrales Auto is Blimburn Seeds banko, suometinis stafas , pries menesi nujimtas, taipogi testuoju , kodel toks greitas gerlius, o todel nes sustresavau persodindamas dar mazyti , tai uzaugino 12g sauso , dar nevisai sausas ,nes vis brandinu , pakolas parukius apdauzo tikrai neblogai, po kaseko jaucesi psychodelinis poveikis ,bet tuo paciu pakyla noras kaska veikt, tai einu zvejot ar garazus tvarkyt :D
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
PLACIAU APIE RUSI :)
Indoor production 50 - 130 g
Indoor flowering 70 dienu
Autoflowering Yes
Genetics Rudelaris / Indica / Sativa
Genotype Lowryder x Cheese
Efect Relaxing and good taste
Feminized Yes
Height 0,80 ? 1 meter
THC 10-15 %

gaila bet skonis manes visai nevilioja ,kaskodel visai nesijauce Cheese, dar barandinsiu lauksiu iki pilno isdziuvimo , gal stresas itakojo viska, pakolkas esu siektiek nusivyles nes labai vertinu skoni ir kvapa, kaifuoju kaip sakant kai dumas yra aukstos kokybes. bet yra kaip yra greit jau poros medeliu harvest , tai butinai paraportosiu po brandinimo apie kiekviena rusi kure auginu :) :x: PEACE :bong: --==::~~
Paskutinį kartą redagavo Seedman 2019-06-23, 14:43. Iš viso redaguota 1 kartą.

barzdyla
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 340
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 34

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė barzdyla » 2019-06-23, 12:55

Gerai, galiu dabar ir aš jau pilnai aprašyt critical plus iš dinafem.

Rūšis: Critical Plus iš Dinafem
Skonis:Maišant su tabaku: aštrokas, kartokas, jaučiasi kad rūkai, bet čia tik per janiną, per bongą labai švelnus ir sodrus dūmas. Nors atrodo ir flushinau vandeniu paskutinę savaitę. Gal dėl to ne visai skanu. Bet asmeniškai, nesiskundžiu, pačiam labiau patinka kai būna dūmas kurį jauti kai rūkai.
Rūkant gryną: primenantis mėta, labai lengvas ir gaivus dūmas. Turėkit stiklinę vandens. Švelnus su retsykiais primenančiu apie save kartoku prieskonius(bet labai nežymiai jaučiasi). Dūmo kvapo nelabai galiu pakomentuot, nes kai pats rūkau nelabai užuodžiu :)
Kvapas: šiaip kažkiek primena aštrų šieno kvapą, toks aitrus su pirmais citrus pojūčiais linkstantis link arbatos kvapo
Poveikis: iš pradžių upliftina, "numeta" ir nuo 0.1, įdomu kiek čia THC gavosi, nes dinafem rašo jog 16-20% tarpe. Nepavadinčiau long lasting rūšim nes jau po poros valandų reiktų vėl rūkyt. Galiausiai numeta ant tinginio, atima jėgas ir veikia tikriausia indica.
Medicininis poveikis: belituodamas skyles outdooro vazonui pirštą buvau nusideginęs, skaudėjo visai, parūkiau, pranyko skausmas iškarto. Dar prie to, jog aš sportuoju sporto salėj, tai labai maloniai atleidžia įsitempusius raumenis po treniruotės. Taipogi puikiai nuima pieno rūgščių skausmą raumenyse jei kas žinot tą skausmą :) (nežinantiems: dažniausiai sekančią dieną juntami skausmai po treniruotės. Pvz: sunku pritūpt, nes skauda kojų raumenis tūpiant, ar sunku ištiesti rankas kitą dieną po bicepso ar rankų treniruotės)
Neigiami faktoriai: išdžiuvusi burna ir akys

Ar rekomenduočiau? Taip! Auginti lengvą, užmušt sunku ją. Auga labai gražiai, tik neperlaistyt siūlau nes šaknys pas critical plus mačiau nėra didelės :)

P.S. tūrėkit kažko skanaus rūkantys šitą ;)

Fotografijos:
NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka

bongmeister
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 19

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė bongmeister » 2019-07-02, 04:15

barzdyla rašė:
2019-06-23, 12:55
Gerai, galiu dabar ir aš jau pilnai aprašyt critical plus iš dinafem.
Gražiai tu čia viską aprašei :) Pats laukiu nesulaukiu savo Critical+ auto, liko dar gal 5-6 savaitės...
Dėl skonio - akivaizdu, kad flush nepakako. Arba per greit išdžiovinai. Kiek laiko džiūvo? Kokia buvo temperatūra ir RH? Ir kiek kubiniu metru ventiliatorius traukė iš džiovyklės? Koks pats džiovyklės dydis? Ar džiūvo visiškoje tamsoje? Ir ar pūtė koks fanas tiesiai į pakabintas galvas?

Gavęs atsakymus, galėčiau pamėginti spėti, kur buvo klaida padaryta.

Dėl kvapo, irgi įmanoma, kad blogai išdžiovinai. Beveik visais atvejais, šienu ir arbata kvepia tada, kai neteisingai išdžiovinta. Galvos turi kvepėti ganja, o dar tokios kvapnios rūšies. Critical+ turėtų kvepėti pagrinde skunku, nes yra išveista iš BB ir Skunkų keleto fenotipų.

Mano žydi antrą savaitę, o jau kvapas.... Vien dėl critical+ privalėjau pastatyti papildomą anglies filtrą su ventiliatoriumi :D Baisu net pagalvoti, kas bus į žydėjimo pabaigą. :D

Užpraeitą kartą kai auginau, flush truko apie 10-12 dienų. Skonis buvo dieviškas tiesiog :D Praeitą auginimą palaikiau apie 7 dienas (veislė ir visa kita tas pats), tada atlikęs trichomų apžiūrą nusprendžiau iškart ir kirsti. Daug dūmo išdžiuvo, bet skonis tai žymiai prastesnis. Nebūčiau tikėjęs, kad ~3 dienos papildomo flusho tokią didelę reikšmę :x: skoniui duos. Sekantį kartą darysiu 10-14 d ir ne mažiau.
100% legalus / fruity :x: genetics research & phenohunt by bongmeister :D

barzdyla
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 340
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 34

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė barzdyla » 2019-07-02, 10:42

Žinok žydėjimo gale, arba aš pats jau nebejaučiau kvapo, arba jis sumažėjo. Šiaip jo, kvapas kol auga nuostabus. Man net vegetacijos ciklu buvo jau sielą glostantis kvapelis :D Jeigu taip darant update, tai dėl kvapo ir skonio pakeičiau nuomonę. Dabar pilnai išdžiuvę, skonis labai gardus, kvapas irgi purgent su citrus pradarius maišiuką kuriame laikau. Kai rūkėm su draugais(jie irgi turi patirties rūkyme daug daug metų) sakė jog top 3 dūmas, kaikam taip patiko, kad patys augint planuoja:). Dabar atsakysiu į klausimus:

Kiek laiko džiūvo? 10 dienų (bet buvo, kad neiškentęs po mažą gabaliuką tik nuėmus derlių išdžiovindavau prie laptopo fano. cia maždaug 3'ioj džiovinimo dienoj, bet aišku ne visus. biškiuką tik). Šiaip 10d pakako kad išdžiūtų, nes lenkiant kotelis jau traška, o stuffas irgi maloniai smulkinasi su grinderiu.
Kokia buvo temperatūra ir RH? 22-25 laipsniai. Lauko temperatūra tiesiog. tada buvo gan šilta, tai boxe naktimis nukrisdavo iki 20, dieną esu pagavęs 26. RH buvo apie 60-70
Ir kiek kubiniu metru ventiliatorius traukė iš džiovyklės? 155 m3/h neigiamą slėgį susukdavo drąsiai.
Koks pats džiovyklės dydis? 110x55x160 cm spinta
Ar džiūvo visiškoje tamsoje? Taip
Ir ar pūtė koks fanas tiesiai į pakabintas galvas? Ne. Išėmiau nuėmęs derlių.

Šiaip tikrai nesigailiu auginimu, gražu, skanu, gardu. Kaip pirmas auginimas tikrai super wow. Nustebau. Tik galėjo daugiau sauso būt :) bet parūkyt užtenka.

Cikis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 443
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 33

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė Cikis » 2019-07-02, 11:22

Ok aprasysiu savo blue cheese :) vakar pirma kart parukiau jo :) beja as rukau dazniausia kad uzmigciau. Man insomnia. Mazdaug karta i menesi ar kas pira savaiciu

Tai va nemaisiau su tabaku, skonis ciut astrokas. Puse surukiau ir Istaske po 5 minuciu :) kaip sakoma nei kojiciu nei rankyciu :) guledamas lovoj ir gerai buvo ir siokios tokios panikos. Man patiko. Tik man efektas nugaravo po 11h :) atsikelus jautesi dar :) sitai nebuvo smagu nes i darba reikejo

Olandijoje kai rukem sundraugais tai per diena kokius 10 kasiaku sueidavo :) sito speju poros uztektu
Nieko nera pastovesnio nei laikina.

bongmeister
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 19

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė bongmeister » 2019-07-02, 20:15

barzdyla rašė:
2019-07-02, 10:42
Žinok žydėjimo gale, arba aš pats jau nebejaučiau kvapo, arba jis sumažėjo. Šiaip jo, kvapas kol auga nuostabus. Man net vegetacijos ciklu buvo jau sielą glostantis kvapelis :D Jeigu taip darant update, tai dėl kvapo ir skonio pakeičiau nuomonę. Dabar pilnai išdžiuvę, skonis labai gardus, kvapas irgi purgent su citrus pradarius maišiuką kuriame laikau. Kai rūkėm su draugais(jie irgi turi patirties rūkyme daug daug metų) sakė jog top 3 dūmas, kaikam taip patiko, kad patys augint planuoja:). Dabar atsakysiu į klausimus:

Kiek laiko džiūvo? 10 dienų (bet buvo, kad neiškentęs po mažą gabaliuką tik nuėmus derlių išdžiovindavau prie laptopo fano. cia maždaug 3'ioj džiovinimo dienoj, bet aišku ne visus. biškiuką tik). Šiaip 10d pakako kad išdžiūtų, nes lenkiant kotelis jau traška, o stuffas irgi maloniai smulkinasi su grinderiu.
Kokia buvo temperatūra ir RH? 22-25 laipsniai. Lauko temperatūra tiesiog. tada buvo gan šilta, tai boxe naktimis nukrisdavo iki 20, dieną esu pagavęs 26. RH buvo apie 60-70
Ir kiek kubiniu metru ventiliatorius traukė iš džiovyklės? 155 m3/h neigiamą slėgį susukdavo drąsiai.
Koks pats džiovyklės dydis? 110x55x160 cm spinta
Ar džiūvo visiškoje tamsoje? Taip
Ir ar pūtė koks fanas tiesiai į pakabintas galvas? Ne. Išėmiau nuėmęs derlių.
O negalėjo būti, kad žydėjimo pabaigoj lempos buvo per arti viršūnių? Arba buvo labai maža drėgmė box'e? Yra tekę skaityti UK forumuose, kad per arti laikoma lempa sudegina (išgarina) augalo terpentinus, dėl ko nukenčia kvapas ir skonis, o bud'ai pasidaro tokie purūs, ne kieti.
10 dienų tikrai turėjo užtekti. Temperatūros ir RH rodikliai kiek aukštoki, bet normoj. Pats džiovinu prie 20C @ 40-50% RH. Visa kita irgi atrodo gerai. O štai fan'as galėjo būti per didelis. Pagal tavo matmenis, boksas gaunasi beveik 1 kubinis metras, kas reiškia, kad per valandą oras bokse pasikeisdavo bent 150 kartų. Džiovinant tiek daug nereikia, nebent nori greitai išdžiovinti. Pats asmeniškai džiovinu prie panašiai 30-50m3/h (boksas mano mažesnis), ir dar filtras pajungtas, tai vos vos pučia. Bet pakankamai, kad palaikytų oro judėjimą ir stuffas visad gerai išdžiūva per 5-10 dienų.

Dėl skonio ir kvapo, kai kuriom veislėm jis dar gali stipriai keistis curinantis, tai kuo toliau, tuo, manau, dūmas bus gardesnis :)
Cikis rašė:
2019-07-02, 11:22
[...] Tik man efektas nugaravo po 11h :) atsikelus jautesi dar :) sitai nebuvo smagu nes i darba reikejo[...]
Būna kartais, kai iš po gero parūkymo, kitą dieną tokia savijauta. Bet čia labiau "atchodas", nei rūkymo efektas. Dažniau kai parūkau, kiekvieną dieną toks atsikeliu :D Bet parūkai nors kiek ir vėl kaip naujas :)
Būtų gerai, kad vilktų 11 valandų :D Aš kai dažniau užpučiu, mane visad po 20-30 min paleidžia, o kasekus išvis galiu rūkyti kaip cigaretes :D Tabako niekada nededu daugiau kaip 10-20%
100% legalus / fruity :x: genetics research & phenohunt by bongmeister :D

barzdyla
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 340
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 34

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė barzdyla » 2019-07-02, 21:33

bongmeister rašė:
2019-07-02, 20:15


O negalėjo būti, kad žydėjimo pabaigoj lempos buvo per arti viršūnių? Arba buvo labai maža drėgmė box'e? Yra tekę skaityti UK forumuose, kad per arti laikoma lempa sudegina (išgarina) augalo terpentinus, dėl ko nukenčia kvapas ir skonis, o bud'ai pasidaro tokie purūs, ne kieti.
Lempa nekabėjo žemiau nei priklauso. Berods per viduriuką buvau įtaikęs kaip gamintojas rekomenduoja. Boxe tokia pat drėgmė kaip ir oudoore buvo. Na pas mane tokie žiedai gana purūs, bet kieti ties pačiu viduriu. Bet jo, puroki.

Rašyti atsakymą
 • Panašios temos
  Atsakymai
  Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas
 • Naujienos apie kanapių panaudojimą medicinoje
  H2O » 2015-04-17, 20:48 » forume Medicina
  15 Atsakymai
  4881 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas Chant
  2015-12-18, 01:11
 • Girdeti mitai apie Ganja ir Jusu paciu nuomone apie juos
  BuD » 2013-03-16, 22:22 » forume Legalus forumas
  97 Atsakymai
  19140 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas robinashudas
  2013-04-22, 21:49
 • Dvi Edo knygos apie auginima ir knygute apie jointu sukima
  Spartakas » 2005-06-02, 15:19 » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
  24 Atsakymai
  14026 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas ANB
  2007-09-02, 12:13
 • Kanapių aliejus
  bongmeister » 2010-10-11, 18:32 » forume Legalus forumas
  13 Atsakymai
  5648 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas ego
  2011-04-06, 06:45
 • Kosmetika is kanapiu
  Apvalus » 2008-05-21, 21:23 » forume Legalus forumas
  14 Atsakymai
  4376 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas Sigma
  2008-09-01, 11:31

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias