Nuotrauka Nuotrauka

Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė barzdyla »

Lyg ir neradau kokios nors panašios temos, kur būtų grynai diskutuojama apie naujas rūšis :) Adminai, jei yra kas nors panašaus tai atmeskit link'ą ir ištrinkit temą, nes nu tikrai neužmačiau :D o ir manau atsirastų bendraminčių pasidalint įspūdžiais :)

Tiesiog gimė tokia įdėja padiskutuot apie kiekvieno mėgstamiausią rūšį, sužinoti kodėl ir taip bendrai besidalyjantis mintimis atrasti rūšį sau sekančiam auginimui:) Nebūtinai ir mėgstama. Galbūt yra tokia, kurios nerekomenduotumėt net priešui? :)

Asmeniškai labiausiai favourite ak47 strain'as pakolkas, nes kiek rukydavau, "nesušaudydavo" taip smarkiai, tai galėdavai dar kažką veikt su lengvu body high, toks neapsikrovęs. Ir labai rekomenduoju prieš miegą, o dar jeigu pasijungsit mėgstamą šimtą kartų matytą serialą, tv show ar filmą, tai jausitės labai ramūs ir saugūs. Labai skaniai ir rūkosi, primena mėtą per joną, o per bongą švelnų, bet galing1 dūmą:)

Dabar testuosiu critical plus, įdomiausia nes mano pačio auginta :D bet bent jau kol kas perneša į labai gerą vaibą iškart parūkius :) suveikia iškart dar berūkant ketvirtą dūmą, o bongas suveikia kaip patranka :) bet poto numeta ant labai tingaus ir psychodelic high. bet čia jau po trečio wacky backy/bongo. Pirmas dūmas labai upliftina ir jau rašiau dienorašty, kad nori kažką nuveikt produktyvesnio :)
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė Seedman »

Kabrales Auto is Blimburn Seeds banko, suometinis stafas , pries menesi nujimtas, taipogi testuoju , kodel toks greitas gerlius, o todel nes sustresavau persodindamas dar mazyti , tai uzaugino 12g sauso , dar nevisai sausas ,nes vis brandinu , pakolas parukius apdauzo tikrai neblogai, po kaseko jaucesi psychodelinis poveikis ,bet tuo paciu pakyla noras kaska veikt, tai einu zvejot ar garazus tvarkyt :D
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
PLACIAU APIE RUSI :)
Indoor production 50 - 130 g
Indoor flowering 70 dienu
Autoflowering Yes
Genetics Rudelaris / Indica / Sativa
Genotype Lowryder x Cheese
Efect Relaxing and good taste
Feminized Yes
Height 0,80 ? 1 meter
THC 10-15 %

gaila bet skonis manes visai nevilioja ,kaskodel visai nesijauce Cheese, dar barandinsiu lauksiu iki pilno isdziuvimo , gal stresas itakojo viska, pakolkas esu siektiek nusivyles nes labai vertinu skoni ir kvapa, kaifuoju kaip sakant kai dumas yra aukstos kokybes. bet yra kaip yra greit jau poros medeliu harvest , tai butinai paraportosiu po brandinimo apie kiekviena rusi kure auginu :) :x: PEACE :bong: --==::~~
Paskutinį kartą redagavo Seedman 2019-06-23, 14:43. Iš viso redaguota 1 kartą.
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė barzdyla »

Gerai, galiu dabar ir aš jau pilnai aprašyt critical plus iš dinafem.

Rūšis: Critical Plus iš Dinafem
Skonis:Maišant su tabaku: aštrokas, kartokas, jaučiasi kad rūkai, bet čia tik per janiną, per bongą labai švelnus ir sodrus dūmas. Nors atrodo ir flushinau vandeniu paskutinę savaitę. Gal dėl to ne visai skanu. Bet asmeniškai, nesiskundžiu, pačiam labiau patinka kai būna dūmas kurį jauti kai rūkai.
Rūkant gryną: primenantis mėta, labai lengvas ir gaivus dūmas. Turėkit stiklinę vandens. Švelnus su retsykiais primenančiu apie save kartoku prieskonius(bet labai nežymiai jaučiasi). Dūmo kvapo nelabai galiu pakomentuot, nes kai pats rūkau nelabai užuodžiu :)
Kvapas: šiaip kažkiek primena aštrų šieno kvapą, toks aitrus su pirmais citrus pojūčiais linkstantis link arbatos kvapo
Poveikis: iš pradžių upliftina, "numeta" ir nuo 0.1, įdomu kiek čia THC gavosi, nes dinafem rašo jog 16-20% tarpe. Nepavadinčiau long lasting rūšim nes jau po poros valandų reiktų vėl rūkyt. Galiausiai numeta ant tinginio, atima jėgas ir veikia tikriausia indica.
Medicininis poveikis: belituodamas skyles outdooro vazonui pirštą buvau nusideginęs, skaudėjo visai, parūkiau, pranyko skausmas iškarto. Dar prie to, jog aš sportuoju sporto salėj, tai labai maloniai atleidžia įsitempusius raumenis po treniruotės. Taipogi puikiai nuima pieno rūgščių skausmą raumenyse jei kas žinot tą skausmą :) (nežinantiems: dažniausiai sekančią dieną juntami skausmai po treniruotės. Pvz: sunku pritūpt, nes skauda kojų raumenis tūpiant, ar sunku ištiesti rankas kitą dieną po bicepso ar rankų treniruotės)
Neigiami faktoriai: išdžiuvusi burna ir akys

Ar rekomenduočiau? Taip! Auginti lengvą, užmušt sunku ją. Auga labai gražiai, tik neperlaistyt siūlau nes šaknys pas critical plus mačiau nėra didelės :)

P.S. tūrėkit kažko skanaus rūkantys šitą ;)

Fotografijos:
NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė N/A »

barzdyla rašė: 2019-06-23, 12:55 Gerai, galiu dabar ir aš jau pilnai aprašyt critical plus iš dinafem.
Gražiai tu čia viską aprašei :) Pats laukiu nesulaukiu savo Critical+ auto, liko dar gal 5-6 savaitės...
Dėl skonio - akivaizdu, kad flush nepakako. Arba per greit išdžiovinai. Kiek laiko džiūvo? Kokia buvo temperatūra ir RH? Ir kiek kubiniu metru ventiliatorius traukė iš džiovyklės? Koks pats džiovyklės dydis? Ar džiūvo visiškoje tamsoje? Ir ar pūtė koks fanas tiesiai į pakabintas galvas?

Gavęs atsakymus, galėčiau pamėginti spėti, kur buvo klaida padaryta.

Dėl kvapo, irgi įmanoma, kad blogai išdžiovinai. Beveik visais atvejais, šienu ir arbata kvepia tada, kai neteisingai išdžiovinta. Galvos turi kvepėti ganja, o dar tokios kvapnios rūšies. Critical+ turėtų kvepėti pagrinde skunku, nes yra išveista iš BB ir Skunkų keleto fenotipų.

Mano žydi antrą savaitę, o jau kvapas.... Vien dėl critical+ privalėjau pastatyti papildomą anglies filtrą su ventiliatoriumi :D Baisu net pagalvoti, kas bus į žydėjimo pabaigą. :D

Užpraeitą kartą kai auginau, flush truko apie 10-12 dienų. Skonis buvo dieviškas tiesiog :D Praeitą auginimą palaikiau apie 7 dienas (veislė ir visa kita tas pats), tada atlikęs trichomų apžiūrą nusprendžiau iškart ir kirsti. Daug dūmo išdžiuvo, bet skonis tai žymiai prastesnis. Nebūčiau tikėjęs, kad ~3 dienos papildomo flusho tokią didelę reikšmę :x: skoniui duos. Sekantį kartą darysiu 10-14 d ir ne mažiau.
N/A
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė barzdyla »

Žinok žydėjimo gale, arba aš pats jau nebejaučiau kvapo, arba jis sumažėjo. Šiaip jo, kvapas kol auga nuostabus. Man net vegetacijos ciklu buvo jau sielą glostantis kvapelis :D Jeigu taip darant update, tai dėl kvapo ir skonio pakeičiau nuomonę. Dabar pilnai išdžiuvę, skonis labai gardus, kvapas irgi purgent su citrus pradarius maišiuką kuriame laikau. Kai rūkėm su draugais(jie irgi turi patirties rūkyme daug daug metų) sakė jog top 3 dūmas, kaikam taip patiko, kad patys augint planuoja:). Dabar atsakysiu į klausimus:

Kiek laiko džiūvo? 10 dienų (bet buvo, kad neiškentęs po mažą gabaliuką tik nuėmus derlių išdžiovindavau prie laptopo fano. cia maždaug 3'ioj džiovinimo dienoj, bet aišku ne visus. biškiuką tik). Šiaip 10d pakako kad išdžiūtų, nes lenkiant kotelis jau traška, o stuffas irgi maloniai smulkinasi su grinderiu.
Kokia buvo temperatūra ir RH? 22-25 laipsniai. Lauko temperatūra tiesiog. tada buvo gan šilta, tai boxe naktimis nukrisdavo iki 20, dieną esu pagavęs 26. RH buvo apie 60-70
Ir kiek kubiniu metru ventiliatorius traukė iš džiovyklės? 155 m3/h neigiamą slėgį susukdavo drąsiai.
Koks pats džiovyklės dydis? 110x55x160 cm spinta
Ar džiūvo visiškoje tamsoje? Taip
Ir ar pūtė koks fanas tiesiai į pakabintas galvas? Ne. Išėmiau nuėmęs derlių.

Šiaip tikrai nesigailiu auginimu, gražu, skanu, gardu. Kaip pirmas auginimas tikrai super wow. Nustebau. Tik galėjo daugiau sauso būt :) bet parūkyt užtenka.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė Ciakis »

Ok aprasysiu savo blue cheese :) vakar pirma kart parukiau jo :) beja as rukau dazniausia kad uzmigciau. Man insomnia. Mazdaug karta i menesi ar kas pira savaiciu

Tai va nemaisiau su tabaku, skonis ciut astrokas. Puse surukiau ir Istaske po 5 minuciu :) kaip sakoma nei kojiciu nei rankyciu :) guledamas lovoj ir gerai buvo ir siokios tokios panikos. Man patiko. Tik man efektas nugaravo po 11h :) atsikelus jautesi dar :) sitai nebuvo smagu nes i darba reikejo

Olandijoje kai rukem sundraugais tai per diena kokius 10 kasiaku sueidavo :) sito speju poros uztektu
Bet darbe mane vadina - Veryga
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė N/A »

barzdyla rašė: 2019-07-02, 10:42 Žinok žydėjimo gale, arba aš pats jau nebejaučiau kvapo, arba jis sumažėjo. Šiaip jo, kvapas kol auga nuostabus. Man net vegetacijos ciklu buvo jau sielą glostantis kvapelis :D Jeigu taip darant update, tai dėl kvapo ir skonio pakeičiau nuomonę. Dabar pilnai išdžiuvę, skonis labai gardus, kvapas irgi purgent su citrus pradarius maišiuką kuriame laikau. Kai rūkėm su draugais(jie irgi turi patirties rūkyme daug daug metų) sakė jog top 3 dūmas, kaikam taip patiko, kad patys augint planuoja:). Dabar atsakysiu į klausimus:

Kiek laiko džiūvo? 10 dienų (bet buvo, kad neiškentęs po mažą gabaliuką tik nuėmus derlių išdžiovindavau prie laptopo fano. cia maždaug 3'ioj džiovinimo dienoj, bet aišku ne visus. biškiuką tik). Šiaip 10d pakako kad išdžiūtų, nes lenkiant kotelis jau traška, o stuffas irgi maloniai smulkinasi su grinderiu.
Kokia buvo temperatūra ir RH? 22-25 laipsniai. Lauko temperatūra tiesiog. tada buvo gan šilta, tai boxe naktimis nukrisdavo iki 20, dieną esu pagavęs 26. RH buvo apie 60-70
Ir kiek kubiniu metru ventiliatorius traukė iš džiovyklės? 155 m3/h neigiamą slėgį susukdavo drąsiai.
Koks pats džiovyklės dydis? 110x55x160 cm spinta
Ar džiūvo visiškoje tamsoje? Taip
Ir ar pūtė koks fanas tiesiai į pakabintas galvas? Ne. Išėmiau nuėmęs derlių.
O negalėjo būti, kad žydėjimo pabaigoj lempos buvo per arti viršūnių? Arba buvo labai maža drėgmė box'e? Yra tekę skaityti UK forumuose, kad per arti laikoma lempa sudegina (išgarina) augalo terpentinus, dėl ko nukenčia kvapas ir skonis, o bud'ai pasidaro tokie purūs, ne kieti.
10 dienų tikrai turėjo užtekti. Temperatūros ir RH rodikliai kiek aukštoki, bet normoj. Pats džiovinu prie 20C @ 40-50% RH. Visa kita irgi atrodo gerai. O štai fan'as galėjo būti per didelis. Pagal tavo matmenis, boksas gaunasi beveik 1 kubinis metras, kas reiškia, kad per valandą oras bokse pasikeisdavo bent 150 kartų. Džiovinant tiek daug nereikia, nebent nori greitai išdžiovinti. Pats asmeniškai džiovinu prie panašiai 30-50m3/h (boksas mano mažesnis), ir dar filtras pajungtas, tai vos vos pučia. Bet pakankamai, kad palaikytų oro judėjimą ir stuffas visad gerai išdžiūva per 5-10 dienų.

Dėl skonio ir kvapo, kai kuriom veislėm jis dar gali stipriai keistis curinantis, tai kuo toliau, tuo, manau, dūmas bus gardesnis :)
Cikis rašė: 2019-07-02, 11:22 [...] Tik man efektas nugaravo po 11h :) atsikelus jautesi dar :) sitai nebuvo smagu nes i darba reikejo[...]
Būna kartais, kai iš po gero parūkymo, kitą dieną tokia savijauta. Bet čia labiau "atchodas", nei rūkymo efektas. Dažniau kai parūkau, kiekvieną dieną toks atsikeliu :D Bet parūkai nors kiek ir vėl kaip naujas :)
Būtų gerai, kad vilktų 11 valandų :D Aš kai dažniau užpučiu, mane visad po 20-30 min paleidžia, o kasekus išvis galiu rūkyti kaip cigaretes :D Tabako niekada nededu daugiau kaip 10-20%
N/A
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė barzdyla »

bongmeister rašė: 2019-07-02, 20:15

O negalėjo būti, kad žydėjimo pabaigoj lempos buvo per arti viršūnių? Arba buvo labai maža drėgmė box'e? Yra tekę skaityti UK forumuose, kad per arti laikoma lempa sudegina (išgarina) augalo terpentinus, dėl ko nukenčia kvapas ir skonis, o bud'ai pasidaro tokie purūs, ne kieti.
Lempa nekabėjo žemiau nei priklauso. Berods per viduriuką buvau įtaikęs kaip gamintojas rekomenduoja. Boxe tokia pat drėgmė kaip ir oudoore buvo. Na pas mane tokie žiedai gana purūs, bet kieti ties pačiu viduriu. Bet jo, puroki.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė Operatore »

Sveiki,
Ir as nusprendziau aprasyti savo siu metu pirma augala, kuri ragauju jau keleta dienu. Lausiu formata pasiulyta Barzdylos, nes sunku originaliai kazka galvoti, bo sian jau irgi paragavau, o dar ne 9 nera :)
Augalas 0517 gimimo, auga siltnamy, soilas durpingas juodzemis, su priesmeliu + briedziu ismatos, pavasari iterptos + vistu kraikas irgi pavasari. Zemes riesutu kevalai vietoj perlito (minusas - peles rausia urvus aplink augala), vanduo - sulinio ar tvenkinio, trasos - kokie 5 kartai mini dozes dilgiu raugo, smulkinti kiausu lukstai (apie 30), sauja pelenu, bananu arbatele 1 kartas.
Rusis: white widow is Dinafem, gavau is lenku platintoju
Skonis: puse augalo kirtau 0724 ir dziovinau kartu su metom ir ciobreliais palepeje. Dar reikia laiko, bet jau nusilauzia nuo kotuko, gerai smulkinasi, bet ant skonio jauciasi labiausiai. Dumas kartus, stiprus. Jauciasi, kad itraukei didele tepke, nors tepke buvo nedidele. Dumo motyvai isliks panasus net kai ji isdzius ir taps svelnesne, tad vienas zodis lydes iki paskutinio dzonio - stipri. Ten vaisiu aromata pajusti, tai daugiau auginant buvo galima, dabar irgi viniojant jauciasi, bet rukant jis isnyksta, tampa toks daugiau juodos arbatos kartumo skonis.
Kvapas: kaip minejau, viskas aplink kvepia tokiu kaip ir vadinkime citrusu, bet jis daugiau zalio vasiaus, ne geltono, bet rukant keiciasi i ta kita - bergamotini ..
Poveikis: tikrai vakarui/nakciai. Ziauriai gailiuosi, kad ww yra pirmoji mano subrendusi merga. Imtis rimtos veiklos neina. Ziaurus uzmirsimas visko, pametimas, neaisku ko ieskojimas, nesusisnekejimas ir panasiai. As 20 metu rukau ir visiskai negaliu atstoveti pries ja. Uzvakar, tai vapsce kaip derliaus svente, tai pasivyniojau grande dzoni - pasnekejau 5 min ir isnykau. Vakar neva protingesnis, vyniojausi po mazai, bet viskas tas pats - ka, kur, kam .. Galiausiai pradeda varginti tas betikslis daug ko veikimas, bet nieko nenuveikimas. Siaip, kita puse yra. Kunas tampa lengvas, esi ramus (jei raslabuchos akimirka, o ne darbeliai ten), nuotaika nekrenta, nerimtas temas gali gveldenti neisitempes, draugiska taip viskas.
Medicininis poveikis. Valanda pries miega jei nemiga.
Neigiami faktoriai. Per stipri.

Emiau ja per pora kartu, o dar ir like jos augti, tad kiek ten gramecu - nezinia. Bet jau sumasciau kaip reikes paskaiciuoti, tad updeitinsiu veliau. Siaip, labai geras augalas, galvos pilnos ir sunkios.
Visiems sekmes sezonui einant i pabaigas!
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė Operatore »

Nuotrauka
Si augalo dalis buvo savaite palepeje.

Nuotrauka
Sita dali kabinau dziuti vakar. O dar panasi dalis liko bresti.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė barzdyla »

Karočia, vyrukai ir panelės.... Norit kosmoso? Auginkit Critical Plus 2

Pradedam nuo mažos istorijos kaip ji atsidūrė mano rankose. Manau kas skaitys, nebus girdėjęs apie tai, kaip va būtent ši rūšis užaugo. Vieną gegužės dieną barzdyla sugalvojo užmerkt 25 sėklytes. Joms pradygus greičiausiai niekadėjas barzdyla net nesusimąstė, jog persausinus visiškai daiginimo popierėlį, pakenks derliui. Aišku, didysis ūkininkas kiek išsigando tokio vaizdo ryte, bet vapizdum jis tarė ir nuėjo į savo spotą bandyt sodint. Sodininkas pasodintą savo agrokultūrą apžengojo, patapšnojo per drėgną žemę ir paliko savo ateities augalus gamtos valiai. Augo jie sunkiai, tik 11 iškilo, o iki galo atlaikė kardaną tik septyni. Tai iš tikrųjų, po visų apžengojimų, kad ir blogas derlius šiais metais, tie septyni visai maloniai nudžiugino (ne)patyrusį barzdylą. Namo jis parsinešė tik penkis kitus palikęs bręsti. Greit išdžiovinęs mažą kruopelytę po nešiojamojo kompiuterio ventiliatorium bežaisdamas GTA V jis "pasikrovė" į bongelį tiek, kad net svarstyklėlės jos pieno riebumą rodančios net 0.00 nepakėlė. Perdžiuvinau stopudovai jis tarė. Verta paminėti, jog 10-čia metų grąsinantis augaliukas augo visiškai be trąšų ir tik naturalioje gamtos aplinkoje. Jokio biobizz ar kitokios chemijos. Žemės vietinės, iš po dilgelaičių. Rodosi gardus kasnelis kalnalepėms. A jobtvajmat tarė rūkorius įtraukęs pirmą bongo dūmą. Iš tiesų, dėl jobtvajmat yra ką šnekėt. Dūmas kartus(galbūt dėl to, jog greit išdžiovintas), duoda per gerklę neblogai, bet tuo pačiu ir per kaušą. Pirmas dūmas, antras, <...>, paskutinis. Įsijungė barzda Paul Kalkbrennerio paklausyt. Ir jau jaučia, kad linguoja jo kaušelis pagal ritmą tos dainelės. Blemba, nu gal ir visai nieko gaspadorius pasakė, pajautęs, kad velka. Pradėjo barzdočius jaustis kūrybingai ir sugalvojo parašyt pasakaitę legalus.net skaitytojams ir kolegoms.

Efektas: Nu kaip matot iš rašinėlio vaikams, kur mokykloj liepdavo rašyt "Ką nuveikėt per vasarą?", tai kūrybingumą iškelia į WOW. Įdėjos, planavimas, domėjimasis tiesiog užima viršų nors kai pats kūnas tiesiog atsipalaidavęs, lengvas. Visiškai jautiesi neapsikrovęs lyg koks dvylikos metų vaikas svajojantis kaip užaugęs bus kosmonautu.

Skonis: Va šitą papildysiu dar. Kol kas, tai aštrus, stiprus. Pažiūrėsim kai išdžius prideramai.

Kvapas: Toks pat kaip ir Critical Plus. Citrus su medžių aromatu

Medicininis poveikis: Stresas rodosi iškeliavo kartu su išpūstais dūmais. Ir nors visą dieną jaučiausi pavargęs, dabar reiktų visai manau namus apsitvarkyt.

Neigiami faktoriai: Dry mouth ir eyes, daugiau nelabai kažkas jaučiasi iš šitos serijos.

NuotraukaNuotrauka
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė Operatore »

Operatore rašė: 2019-08-02, 09:22 Sveiki,
Ir as nusprendziau aprasyti savo siu metu pirma augala, kuri ragauju jau keleta dienu. Lausiu formata pasiulyta Barzdylos, nes sunku originaliai kazka galvoti, bo sian jau irgi paragavau, o dar ne 9 nera :)
Augalas 0517 gimimo, auga siltnamy, soilas durpingas juodzemis, su priesmeliu + briedziu ismatos, pavasari iterptos + vistu kraikas irgi pavasari. Zemes riesutu kevalai vietoj perlito (minusas - peles rausia urvus aplink augala), vanduo - sulinio ar tvenkinio, trasos - kokie 5 kartai mini dozes dilgiu raugo, smulkinti kiausu lukstai (apie 30), sauja pelenu, bananu arbatele 1 kartas.
Rusis: white widow is Dinafem, gavau is lenku platintoju
Skonis: puse augalo kirtau 0724 ir dziovinau kartu su metom ir ciobreliais palepeje. Dar reikia laiko, bet jau nusilauzia nuo kotuko, gerai smulkinasi, bet ant skonio jauciasi labiausiai. Dumas kartus, stiprus. Jauciasi, kad itraukei didele tepke, nors tepke buvo nedidele. Dumo motyvai isliks panasus net kai ji isdzius ir taps svelnesne, tad vienas zodis lydes iki paskutinio dzonio - stipri. Ten vaisiu aromata pajusti, tai daugiau auginant buvo galima, dabar irgi viniojant jauciasi, bet rukant jis isnyksta, tampa toks daugiau juodos arbatos kartumo skonis.
Kvapas: kaip minejau, viskas aplink kvepia tokiu kaip ir vadinkime citrusu, bet jis daugiau zalio vasiaus, ne geltono, bet rukant keiciasi i ta kita - bergamotini ..
Poveikis: tikrai vakarui/nakciai. Ziauriai gailiuosi, kad ww yra pirmoji mano subrendusi merga. Imtis rimtos veiklos neina. Ziaurus uzmirsimas visko, pametimas, neaisku ko ieskojimas, nesusisnekejimas ir panasiai. As 20 metu rukau ir visiskai negaliu atstoveti pries ja. Uzvakar, tai vapsce kaip derliaus svente, tai pasivyniojau grande dzoni - pasnekejau 5 min ir isnykau. Vakar neva protingesnis, vyniojausi po mazai, bet viskas tas pats - ka, kur, kam .. Galiausiai pradeda varginti tas betikslis daug ko veikimas, bet nieko nenuveikimas. Siaip, kita puse yra. Kunas tampa lengvas, esi ramus (jei raslabuchos akimirka, o ne darbeliai ten), nuotaika nekrenta, nerimtas temas gali gveldenti neisitempes, draugiska taip viskas.
Medicininis poveikis. Valanda pries miega jei nemiga.
Neigiami faktoriai. Per stipri.

Emiau ja per pora kartu, o dar ir like jos augti, tad kiek ten gramecu - nezinia. Bet jau sumasciau kaip reikes paskaiciuoti, tad updeitinsiu veliau. Siaip, labai geras augalas, galvos pilnos ir sunkios.
Visiems sekmes sezonui einant i pabaigas!
EDIT:
Taip labai grubiai skaiciuojant, bet ne i didziaja puse, o i mazaja, tai 60g min.
Ir prie neigiamu faktoriu, tai akcentuoju visiska atminties praradima padauginus, na, niekaip prie zmoniu nepabusi.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė barzdyla »

Operatore rašė: 2019-08-12, 08:04
Operatore rašė: 2019-08-02, 09:22 Sveiki,
Ir as nusprendziau aprasyti savo siu metu pirma augala, kuri ragauju jau keleta dienu. Lausiu formata pasiulyta Barzdylos, nes sunku originaliai kazka galvoti, bo sian jau irgi paragavau, o dar ne 9 nera :)
Augalas 0517 gimimo, auga siltnamy, soilas durpingas juodzemis, su priesmeliu + briedziu ismatos, pavasari iterptos + vistu kraikas irgi pavasari. Zemes riesutu kevalai vietoj perlito (minusas - peles rausia urvus aplink augala), vanduo - sulinio ar tvenkinio, trasos - kokie 5 kartai mini dozes dilgiu raugo, smulkinti kiausu lukstai (apie 30), sauja pelenu, bananu arbatele 1 kartas.
Rusis: white widow is Dinafem, gavau is lenku platintoju
Skonis: puse augalo kirtau 0724 ir dziovinau kartu su metom ir ciobreliais palepeje. Dar reikia laiko, bet jau nusilauzia nuo kotuko, gerai smulkinasi, bet ant skonio jauciasi labiausiai. Dumas kartus, stiprus. Jauciasi, kad itraukei didele tepke, nors tepke buvo nedidele. Dumo motyvai isliks panasus net kai ji isdzius ir taps svelnesne, tad vienas zodis lydes iki paskutinio dzonio - stipri. Ten vaisiu aromata pajusti, tai daugiau auginant buvo galima, dabar irgi viniojant jauciasi, bet rukant jis isnyksta, tampa toks daugiau juodos arbatos kartumo skonis.
Kvapas: kaip minejau, viskas aplink kvepia tokiu kaip ir vadinkime citrusu, bet jis daugiau zalio vasiaus, ne geltono, bet rukant keiciasi i ta kita - bergamotini ..
Poveikis: tikrai vakarui/nakciai. Ziauriai gailiuosi, kad ww yra pirmoji mano subrendusi merga. Imtis rimtos veiklos neina. Ziaurus uzmirsimas visko, pametimas, neaisku ko ieskojimas, nesusisnekejimas ir panasiai. As 20 metu rukau ir visiskai negaliu atstoveti pries ja. Uzvakar, tai vapsce kaip derliaus svente, tai pasivyniojau grande dzoni - pasnekejau 5 min ir isnykau. Vakar neva protingesnis, vyniojausi po mazai, bet viskas tas pats - ka, kur, kam .. Galiausiai pradeda varginti tas betikslis daug ko veikimas, bet nieko nenuveikimas. Siaip, kita puse yra. Kunas tampa lengvas, esi ramus (jei raslabuchos akimirka, o ne darbeliai ten), nuotaika nekrenta, nerimtas temas gali gveldenti neisitempes, draugiska taip viskas.
Medicininis poveikis. Valanda pries miega jei nemiga.
Neigiami faktoriai. Per stipri.

Emiau ja per pora kartu, o dar ir like jos augti, tad kiek ten gramecu - nezinia. Bet jau sumasciau kaip reikes paskaiciuoti, tad updeitinsiu veliau. Siaip, labai geras augalas, galvos pilnos ir sunkios.
Visiems sekmes sezonui einant i pabaigas!
EDIT:
Taip labai grubiai skaiciuojant, bet ne i didziaja puse, o i mazaja, tai 60g min.
Ir prie neigiamu faktoriu, tai akcentuoju visiska atminties praradima padauginus, na, niekaip prie zmoniu nepabusi.
Aha, aš irgi vakar turėjau nuotykį su giminėm, bet labai smagų... :) Visada smagu, kai atsiranda naujų giminaičių iš kitos šalies. Tai iš tos laimės irgi padauginau critical plus 2, kad net priguliau ir užmigau 6-iom valandikėm. :D Nusmigdė gerai. Bet su mažu kiekiu išlieki relaxed curious, tai labai patiko pabendraut ant lengvo high su visiškai nauju žmogum, kuris esą tavo giminė iš kito pasaulio krašto :D
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė N/A »

Jei gyvenimą galėtumėte nugyventi rukydami tik vienos veislės :x: , koks tai būtų strainas? :D :]
N/A
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė Operatore »

bongmeister rašė: 2019-08-13, 02:58 Jei gyvenimą galėtumėte nugyventi rukydami tik vienos veislės :x: , koks tai būtų strainas? :D :]
Cia kreipiesi ir i naujokus su neaiskiais asmenimis ar irgi tik keliu zmoniu grupele kaip praeitame poste?
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė barzdyla »

bongmeister rašė: 2019-08-13, 02:58 Jei gyvenimą galėtumėte nugyventi rukydami tik vienos veislės :x: , koks tai būtų strainas? :D :]
Vat gaila, kad gatvėse nerašo kokį strain'ą gauni pirkdamas. :D Dar nesu užsiauginęs tokios rūšies, kad patiktų visam gyvenimui. Galbūt durban poison bus vienas iš tų. :) Indica nelabai patinka man, nes mėgstu ir dieną parūkyt. Bet kartą teko rukyt kažį kokios sativos iš gatvės, blemba tai geri būdavo. Tik niekas nežinojo, kas čia per rūšis :) o ir patiem dar nerūpėjo tais laikais.
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė N/A »

Operatore rašė: 2019-08-13, 08:05
bongmeister rašė: 2019-08-13, 02:58 Jei gyvenimą galėtumėte nugyventi rukydami tik vienos veislės :x: , koks tai būtų strainas? :D :]
Cia kreipiesi ir i naujokus su neaiskiais asmenimis ar irgi tik keliu zmoniu grupele kaip praeitame poste?
Operatore, prie ko čia tai?
barzdyla rašė: 2019-08-13, 13:40
bongmeister rašė: 2019-08-13, 02:58 Jei gyvenimą galėtumėte nugyventi rukydami tik vienos veislės :x: , koks tai būtų strainas? :D :]
Vat gaila, kad gatvėse nerašo kokį strain'ą gauni pirkdamas. :D Dar nesu užsiauginęs tokios rūšies, kad patiktų visam gyvenimui. Galbūt durban poison bus vienas iš tų. :) Indica nelabai patinka man, nes mėgstu ir dieną parūkyt. Bet kartą teko rukyt kažį kokios sativos iš gatvės, blemba tai geri būdavo. Tik niekas nežinojo, kas čia per rūšis :) o ir patiem dar nerūpėjo tais laikais.
Man indica ir dieną sueina, priklauso, ką veikiu... Sativos neretai paranojos priežastimi tampa, na bet čia gal irgi kaip kam. O šiaip pagrinde visur hibridai, gryną sativą ne taip lengva surasti :)
Girl Scout Cookies dar nesu bandęs, bet už kelių mėn pabandysiu :D Esat kas rukę? Kažin kaip dūmas?
N/A
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė smc »

NuotraukaoEsu rukes GSC nes auginau ROYAL COOKIES automata kvapas saldus citrusinis prasimusha kamparo smalingas kvapas skonis irgi geras nu o poveikis tj visoks priklauso nuo nuotaikos gal nes tarkim viena kart parukius smigdo o kita kart atvirkshciai eini kashka veikt su gera nuotaika😀
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė Moderatorius »

labiausiai teigiamus įvertinimus esu davęs strainam LSD, Critical Mass, Critical kush ir Skunk #1
Lemon Haze
lemon haze išvis nusipelnus atskiro aprašymo, ypač likutiniu skoniu pasižymintis dalykas, arba tik man papuolė labai kruopščiai užaugintas, bet skonis pasaka. yra toks minimalus citrusinių vaisių poskonis, kuris net negraužia gerklės, nors stuffas labai stiprus.
džiūna burna po to smarkiai, bet nenuslopina fiziškai. labai daug juoko, noras veikt nesąmones vaikiškas :D
ilgas poveikis, į pabaigą visko, kažkodėl norisi užvalgyt visko, ką randi šaldytuve
LSD stiprus, retai sutinkamas Lietuvos gatvėse (t.y. pas pažįstamus šaltinius, neskatinu pirkt gatvėj), staigų poveikį turintis ir labai stiprus stuffas, keletą minučių nusodina į fotelio gelmes.
Critical Mass labai poveikiu panašus į LSD, tik kiek didesnis kūno atžvilgiu, indica. daugumos, spėju, bandyta.
Critical Cush analogas Mass, tik daug daugiau cbd, nei Mass, stipri.
Skunk #1, buvo pirmas augintinis, kuris toks stiprus išaugo. dominuojanti sativa, kosminis poveikis. no. 1 iš visų bandytų pats stipriausias dalykas, poveikis nežmoniškas. ypač stipri, nunešanti laaabai smarkiai, lyginant su bet kokiu gatviniu stuffu, kurį yra tekę pirkt iš neaiškių rankų ): labai sativiškai veikia, bet tuo pačiu ima skausmą, depresijas visokias, bei smaaarkiai didina apetitą, baigiantis poveikiui, arba ilgai nevalgius
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Diskusijos apie kanapių rūšis, jų poveikį, kvapą, skonį ir kt.

Standartinė N/A »

Iš auto-žydinčių veislių galiu pagirti Cream Caramel Auto iš Sweed Seeds. Smagiausias auto, kokį esu auginęs. Stuffas stiprus, dūmas saldus. Skaniai kvepia. Maloniai nuteikia. Žydi labai trumpai. Be abejonės vienas geresnių auto hibridų!

EDIT: Kas kokias žinote trumpiausiai žydinčias auto veisles? Easy Rider, Lowryder, Royal Dwarf, Easy Bud, Quick One, kas dar?
N/A
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas